Şimdi Ara

Euro işareti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
83.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Klavye Amerikan ingilizcesine ayarlandığında Euro ( € ) işareti nasıl çıkartılıyor? 1saattir arıyorum kanser olucam..Teşekkürler

• 20ac yazıp alt+x tuşuna basarsan word,wordpad gibi programlarda € işareti otomatik olarak çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cynsure

20ac yazıp alt+x tuşuna basarsan word,wordpad gibi programlarda � işareti otomatik olarak çıkar

Olmadı arkadaşım..
  • Microsoft'un sitesinde yazıyor alt kısımda göreceksiniz siz de, tüm klavyeler içinde ortaktır diyor ;
    http://office.microsoft.com/tr-tr/help/HP012303781055.aspx
    ekleme: bu arada soldaki alt tuşuna basmanız gerekiyor, sağdaki tuşla olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Tyler Durden__ -- 2 Ekim 2009; 12:15:41 >
  • Kardeş sağ taraftaki alt tuşuyl beraber "e" tuşuna basınca oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymumuy

Kardeş sağ taraftaki alt tuşuyl beraber "e" tuşuna basınca oluyor.

Olmuyor dostum. AltGr ilede denedim Alt ile de denedim.Netice sıfır...Kafayı yiyecem
  • alt gr ile birlikte e tuşunu dene kardeş
  • kardeş ekran klavyesini aç orda alt alt grye bas klavye değişir zaten çıkcak işaretleri gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cynsure

20ac yazıp alt+x tuşuna basarsan word,wordpad gibi programlarda € işareti otomatik olarak çıkar

bir de Alt+0128 tuş kombinasyonu.

yani alt tuşuna basılı tutarken sırayla diğer rakamlar tuşlanıyor.
    hiç olmuyorsa karakter map açılarak, sembol seçilir. copy&paste yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

quote:

Orijinalden alıntı: ymumuy

Kardeş sağ taraftaki alt tuşuyl beraber "e" tuşuna basınca oluyor.

Olmuyor dostum. AltGr ilede denedim Alt ile de denedim.Netice sıfır...Kafayı yiyecem

Benim pc de amerikadan geldi, amerikan klavye, benimkinde dediğim yöntemle oluyor. Dil paketini silip birdaha yüklemeyi dene birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

kardeş ekran klavyesini aç orda alt alt grye bas klavye değişir zaten çıkcak işaretleri gösterir

Evet en kolay yöntemi UMUT hocanın söylediği.
  • yenici nickli arkadaş özel mesajlarına bakar mısın
  • Alt+0128 kesin çözüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto0191 -- 1 Şubat 2013; 18:10:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.