Şimdi Ara

### Kapalı Çarşı ###

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Künye
    Yapım: TMC.
    Yapımcı: Erol Avcı.
    Senaryo: Gaye Boralıoğlu – Neşe Şen.
    Yönetmen: Yasin Uslu.
    Oyuncular: Nejat İşler, Erkan Can, Mert Fırat, Olgun Şimşek

KAPALIÇARŞI insanları zaman zaman güldürecek, zaman zaman ağlatacak ama her zaman kalbinden yakalayacak iddialı bir yapımla seyircinin karşısına çıkıyor. Dünyada İstanbul denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan Kapalıçarşı'yı, içinde yaşanılan hayatları, zorlukları, sevinçleri, mücadeleyi konu alan ilk proje olma özelliği taşıyan KAPALIÇARŞI, kadrosunda bulundurduğu önemli isimlerle dikkat çekiyor.

Kapalıçarşı'nın büyülü atmosferi içinde, bir mucizenin peşindeki dört kişinin hikayesi. Hayat üniversitesinden mezun olmuş, içtikleri su ayrı gitmeyen üç adam Ve yazgısına boyun eğmektense onların arasına düşüveren kasabalı bir genç kız.

İlmek ilmek örülen bir aşk Dostluk, dayanışma, macera Komedi, dram Hepsi, İstanbul'un göbeğinde, içinde dünyaları barındıran Kapalıçarşı'da bir arada.

Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can'ın başrolleri paylaştığı Kapalıçarşı'nın senaryosu, yine TMC yapımı olan Zerda, Bir İstanbul Masalı, Hırsız-Polis ve Bıçak Sırtı dizilerini yazan Gaye Boralıoğlu, Neşe Şen, Şerif Erol, Gülden Çakır ve Emine Algana ait.

KAPALIÇARŞI'NIN O RENKLİ, IŞILTILI, KIPIR KIPIR DÜNYASINA TELEVİZYONLARDA İLK KEZ AYNA TUTULACAK.

http://www.youtube.com/watch?v=FbYCmPne7zc

http://www.atv.com.tr/prog,kapalicarsi,50814.html
    http://www.kapalicarsidizisi.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sPeerless -- 29 Eylül 2009; 16:10:55 >

• Oyuncu kadrosu iyi güzel birşeyde olabilir.Ama şu doludizgin yıllar ve gencoda oynayan kızın oyunculuğunu beğenmiyorum bana yapay geliyor
  • henüz izlemek nasip olmadı
  • Bi 5dk baktım. Kızı isteme sahnesi vardı. Oraya baya bi güldüm. Sonrası sarmadı. Tombalacıya o rol gitmemiş.
  • Kadro güzel.
  • Kdro süper ötesi

Özellikle Erkan Can ve Nejat İşler'in oyunculuklarını seviyorum fakat yukardaki arkadaşın dediği gibi doludizgin yıllardaki kızı sevmiyorum ama diğer yeşil gözlü süper

Lamiam benim
  • Şöyle saçma sapan dizileri nerden buluyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Şöyle saçma sapan dizileri nerden buluyorlar..

• ilk bölümü begendim, ikinci bölümüde izlerim büyük ihtimalle. Ancak 2 saatlik yerli bir diziye tahammül etmek iskence benim için, Canim Ailem bir istisna, bir de bu olabilir belki. Diyaloglar benziyor çünkü.
  • Çok Çok Güzel bir ilk bölümdü.

O Küçük kız çocuğunu nasıl bulmuşlar şaşırdım.Şirinlik abidesi ya.

Hocayı ikna etmek için gittikleri evde az daha kızı alıp çıkacaklardı,Gül gül öldüm o bölümde.
  • Şimdi indirdim bende... izleyeyim yazarım yorumumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Çok Çok Güzel bir ilk bölümdü.

O Küçük kız çocuğunu nasıl bulmuşlar şaşırdım.Şirinlik abidesi ya.

Hocayı ikna etmek için gittikleri evde az daha kızı alıp çıkacaklardı,Gül gül öldüm o bölümde.

aldilar zati
  • quote:

saçma olan dizi değil senin yaptığın yorumdur..

Diziyi baştan sona izledim , çok güzel bir dizi olmuş bence.

oyunculular ve konu süper bence.

günümüzde hep aynı konu da diziler çıkıyor ve bitip gidiyor..

farklı olmuş bu..

kız isteme yeri öldürdü beni

Arda da süper, küçük kıza süt içirme çabaları filan

şerefe, nazdoravya vs vs

takip edeceğim bir dizi daha çıktı lan sonunda

Birde dizinin ismi atv de KAPALIÇARŞI olarak geçiyor yani bir yazılmış..

birleşik kelime mi değil mi .

http://tdkterim.gov.tr/seslisozluk/?kategori=yazimay&kelimesec=035376

burda ayrı yazılıyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 1 Ekim 2009; 13:00:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

saçma olan dizi değil senin yaptığın yorumdur..

Çok farklı bir dizi olucak gibi zaten oyuncular diziyi zenginleştiriyor. Severek takip edececeğim sanırım
  • Zaten kendi şahsi fikrimi söyledim.Ama zaten bir kaç dizi dışında çoğu dizi bana saçma gelir.
  • Şimdi izledim bende.

Kadro ve konusu güzel. Doludizgin yıllardaki kızdan nefret ediyorum, Allah'tan 1-2 sahnede gözüktü.

Olgun Şimşek süper ya. Çok sevdiğim bir oyuncu. Aslı'da güzel kız. Küçük kız da çok tatlıydı.

Arda'da role uymuş, tam fırlama.

Kız isteme sahnesinde koptum.
  • Dün izleyen olmadımı hiç? Nasıldı? Konu iyice oturuyor mu?
  • Bu atv kendisini ne sanıyor

Ezel'in karşısında bu dizi,geniş ailenin karşısında canım ailem

Canım Ailem Ve Kapalı Çarşı güzel dizilere benziyor ama Ezel ve Geniş Aile daha ilgi çekici

Bu gidişle atv büyük yara alıcak

Dikkat ettimde dizi yayınlanırken KapalıÇarşı diye birleşik yazıyorlar,neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Dün izleyen olmadımı hiç? Nasıldı? Konu iyice oturuyor mu?

Diyar eve yerleşti... mahmut biriyle tanıştı.. zeze herkese iyice alıştı...

dizinin sonunda Polisler geldi eve orda bitti...

İzlemen lazım anlatılmıyo...
  • 2.bölümde çok iyiydi. Dizinin başka bir güne ve saat 20:00'a alınması lazım. Arda ve Mahmut iyi güldürüyor. Dükkana gelen Melek bence dolandırıcı. Diyar'ın babası evi bulur; bizim kahraman erkekler kızı bırakmaz, babası bunu yanınıza bırakmıcam geri gelecem der ve çıkar gider. Kesin böyle olur.

Diyar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.