DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
YGS-LYS sözel kaynak tavsiyeleri (konu anlatımı ve soru bankası)
11
Cevap
1
Favori
12.262
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> YGS-LYS sözel kaynak tavsiyeleri (konu anlatımı ve soru bankası)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      359 Mesaj
      28 Eylül 2009 01:02:17
      Arkadaşlar ygs ve lys için sözel kaynak kitaplar alacağım.Hem konu anlatımı hem soru bankası olacak.Bazıları güvender diyor, bazıları fem diyor.İyice kafam karıştı.Sizin önerileriniz nelerdir?

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      28 Eylül 2009 22:07:07
      Acil kaynak almam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olun lütfen.

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      28 Eylül 2009 22:11:56
      Fem.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      29 Eylül 2009 21:23:05
      yok mu başka önerisi olan?

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      29 Eylül 2009 21:37:25
      güvender'in edebiyat ve dil anlatım kitablarını gördüm pek önermem genelde fem-birey-uğur-final kaynakları iyi olur arasından en ucuz olanı al ancak illa alman gerekiyorsa al yoksa boş boş duracaksa hiç alma

• Er
      0 Mesaj
      01 Ekim 2009 18:58:19
      bende bir sözel öğrencisi olarak bizzat aldığım ve önerdiğim kitaplar şunlar...(bende hazırlanıyorum bu sene)

mat ve geometri için : kesinlikle güvender, özellikle konu anlatımlısı çok iyi. (sözelci olarak bu sana yeter bence)
      coğrafya soru bankası: final (soruları zorlayıcı olsa da ygs/lys için ideal.)
      tarih için: fem ( tarih için en beğendiğim ve öss sorularına yakın soruların olduğu kitap)
      türkçe-edebiyat: fem/uğur (özellikle ikisine de bakmanı öneririm)
      felsefe grubu için: fem/final

bunlardan herhangi birini veya hepsini alabilirsin... çok alcaksan... fem/final/uğur/güvender derim ben...(soru bankası için)
      konu alıcaksan gidip konu anlatımlı kitap almak yerine fem' e abone ol bence...

• Er
      0 Mesaj
      07 Kasım 2009 19:09:27
      adı duyulumuş bir yayın olsun yeter kitap bir şey öğretmez, sen öğrenirsin!

• Binbaşı
      1650 Mesaj
      07 Kasım 2009 23:02:37
      tarih için güvender soru tipi çok fazla mat-geo için de güvender olur

• Onbaşı
      36 Mesaj
      07 Kasım 2009 23:54:11
      zambak hücreleme metodu diye bir şey çıkarmış . hangi kitaplarında var bilmiyorum. ama farklı bir öğretim yöntemi gibi görünüyor bir dene istersen.

• Onbaşı
      39 Mesaj
      07 Kasım 2009 23:59:05
      Fem ne Güvender ne? İkiside aynı şirket üzerinden çıkıyor. bi farkı olacağını sanmıyorum kalite açısından. ancak Fem yayınlarına daha zor sorular koyuyorlar gibi geldi.

• Yarbay
      6769 Mesaj
      08 Kasım 2009 12:58:31

quote:

Orijinalden alıntı: mobiuska

Fem ne Güvender ne? İkiside aynı şirket üzerinden çıkıyor. bi farkı olacağını sanmıyorum kalite açısından. ancak Fem yayınlarına daha zor sorular koyuyorlar gibi geldi.

FEM'in soruları daha güzel, daha özel, daha cins.

HTC 10 Kulübü | Steam | Origin: teoska | Social Club | Spotify
      MONSTER TULPAR T5 V8.1.1 15.6" Full HD + Logitech G300S Optical Gaming Mouse + Logitech G240 Gaming Mousepad + Steam Controller + Windows 10 Pro Redstone
      11 yıldır üye | Virgo
    • Teğmen
      154 Mesaj
      08 Kasım 2009 18:40:01
      Varsa bu sene hazırlanacak olanlar kaynak yazarsa sevinirim.. (arkadaşım için)
      sizce fdd'nin dergileri mi yoksa fem dergileri mi? bi' sözel öğrencisi için daha yararlı olur?

~ I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> YGS-LYS sözel kaynak tavsiyeleri (konu anlatımı ve soru bankası)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.