Şimdi Ara

YGS-LYS sözel kaynak tavsiyeleri (konu anlatımı ve soru bankası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
13.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ygs ve lys için sözel kaynak kitaplar alacağım.Hem konu anlatımı hem soru bankası olacak.Bazıları güvender diyor, bazıları fem diyor.İyice kafam karıştı.Sizin önerileriniz nelerdir?

• Acil kaynak almam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olun lütfen.
  • Fem.
  • yok mu başka önerisi olan?
  • güvender'in edebiyat ve dil anlatım kitablarını gördüm pek önermem genelde fem-birey-uğur-final kaynakları iyi olur arasından en ucuz olanı al ancak illa alman gerekiyorsa al yoksa boş boş duracaksa hiç alma
  • bende bir sözel öğrencisi olarak bizzat aldığım ve önerdiğim kitaplar şunlar...(bende hazırlanıyorum bu sene)

mat ve geometri için : kesinlikle güvender, özellikle konu anlatımlısı çok iyi. (sözelci olarak bu sana yeter bence)
    coğrafya soru bankası: final (soruları zorlayıcı olsa da ygs/lys için ideal.)
    tarih için: fem ( tarih için en beğendiğim ve öss sorularına yakın soruların olduğu kitap)
    türkçe-edebiyat: fem/uğur (özellikle ikisine de bakmanı öneririm)
    felsefe grubu için: fem/final

bunlardan herhangi birini veya hepsini alabilirsin... çok alcaksan... fem/final/uğur/güvender derim ben...(soru bankası için)
    konu alıcaksan gidip konu anlatımlı kitap almak yerine fem' e abone ol bence...
  • adı duyulumuş bir yayın olsun yeter kitap bir şey öğretmez, sen öğrenirsin!
  • tarih için güvender soru tipi çok fazla mat-geo için de güvender olur
  • zambak hücreleme metodu diye bir şey çıkarmış . hangi kitaplarında var bilmiyorum. ama farklı bir öğretim yöntemi gibi görünüyor bir dene istersen.
  • Fem ne Güvender ne? İkiside aynı şirket üzerinden çıkıyor. bi farkı olacağını sanmıyorum kalite açısından. ancak Fem yayınlarına daha zor sorular koyuyorlar gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiuska

Fem ne Güvender ne? İkiside aynı şirket üzerinden çıkıyor. bi farkı olacağını sanmıyorum kalite açısından. ancak Fem yayınlarına daha zor sorular koyuyorlar gibi geldi.

FEM'in soruları daha güzel, daha özel, daha cins.
  • Varsa bu sene hazırlanacak olanlar kaynak yazarsa sevinirim.. (arkadaşım için)
    sizce fdd'nin dergileri mi yoksa fem dergileri mi? bi' sözel öğrencisi için daha yararlı olur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.