Şimdi Ara

bilgisayarım kendi kendine kapanıp açılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
93.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim sorunum evimdeki bilgisayarı İnternet cafeme getirdikten bir süre sonra başladı. İlk başlarda herşey gayet normal bir şekilde gidiyordu. Bir süre sonra bilgisayarım kendi kendine reset atmaya başladı. Bazen program kurarken, bazen program kaldırırken, bazen de dururken veya müzik dinlerken oluyor. Bazı günler hiç olmuyor. Bazı günler günde en az 20-30 kez oluyor. Yeniden windows kurdum yine anlayamadım sebebini.sistemde 160 GB sata(Windows Kurulu kısım)+80 GB IDE hdd var. Sistemin geri kalan özellikleri imzamda görüldüğü gibi. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

• avcı2002 bende aynı sorunu yaşıyorum dediğin gibi az önce topic açmıştım cevap gelebilir bunuda takip et istersen
    http://forum.donanimhaber.com/m_3604245/tm.htm
    benim makina da hiç bişi yapmazsam kendi kendine kapanıyor ve yeniden başlıyor.Ama oyun oynarsam nette gezerken arada fareyi oynatırsam resetlenmiyor. Sanki ekran koruyucu devreye girdikten bir süre sonra makina kapanıyor. Kesinlikle yeni oyun yada program yükleyemiyorum resetleniyor. Ama eski yüklediklerim sorunsuz çalışıyor.
    bu arada güvenli kipte hiç sorunsuz yükleme vs yapıyorum hiç sorun çıkmıyor.

Sistemi yazayım belki benzerlik olabilir
    amd 2500+
    epox 8rda+
    2*512 mb ddr333 twinmos ram
    160 gb ide samsung
    leadtek 128 mb fx 5600 ekran kartı
    bu arada sistem 36 cpu 45 derecede ısı sorunum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dishchy -- 1 Ağustos 2005, 17:16:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.