DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
hayatımın en ilginç doğum günü kutlaması
4
Cevap
0
Favori
10.219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> hayatımın en ilginç doğum günü kutlaması
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      154 Mesaj
      25 Eylül 2009 12:31:37
      arkadaşlar çok ilginç bulduğum bir kutlama biçimini yaşadım ve paylaşma ihtiyacı duydum..
      doğum günümü kutlamam, ve hatırlamayacak insanlara hatırlatan sitelerdeki üyeliklerimi de 1 hafta kala dondururum..böylece her yıl 3-5 kişi arar kutlar ve ben de gerçekten hatırlandığımı bilirim.
      dün akşam bir kız arkadaşım, biri ile tartıştığını ve bu gün için yanında olup olamayacağımı sordu. korktuğunu söyledi.
      böyle şeyleri sevmesem de kabul ettim, sabah uyandım, giyindim ve istediği yerde oldum...
      tabi hiç de gönüllü gitmediğim için alarmın sesi ile küfür ede ede uyanıp, küfür ede ede giyinip, küfür ede ede gittim.
      olaydan hiç şüphelendirilmeden bir cafeye sokuldum. oturdum ve muhabbet ediyorken, pasta, arkadaşlar, "iyi ki doğdun" sesleri ve kutlamalar.
      çok hazırlıksız yakalandım, nerdeyse ağlayacaktım duygulanıp.

• Yarbay
      3324 Mesaj
      25 Eylül 2009 12:33:24

• Binbaşı
      1077 Mesaj
      25 Eylül 2009 12:41:58
      Şimdi birde öbür yanından bak ya gitmeseydin o kızın yanına

Ne olursan ol, işinin ehli ol. Sadece iyi yapabildiğin kısmı yap. Faydasız güzellikten uzak dur. The best you do, the best you get. İnsan hata yapacak. Cahilden okumasını beklememek gerekir, sadistten merhamet göstermesini. Beklentilerini yok ettiğinde insanlara kin güdemezsin. HERŞEYE ANLAM VEREN SENSİN. 2 tip oyuncu vardır, rekabetten zevk alanlar ve keyifli zaman geçirmek isteyenler. Life is futile, die today and live forever. That which can be destroyed by the truth should be. Mutluluk her şeyden önce vücut sağlığındadır. Mottom: Az üzül, az yakın, çok susup, çok düşün.
    • Teğmen
      154 Mesaj
      25 Eylül 2009 12:47:26

quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Şimdi birde öbür yanından bak ya gitmeseydin o kızın yanına

yalnız bırakamam...söve söve de olsa giderim

• Yarbay
      4230 Mesaj
      25 Eylül 2009 12:53:15

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> hayatımın en ilginç doğum günü kutlaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.