Şimdi Ara

Dacia Sandero Stepway hakkında yorumlar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
10
Favori
430.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tipi çok güzel.Özellikle girdim sitesine detaylı inceledim ki 1.5 dci motor her nasılsa yakıt tüketim değerleri oldukça yüksek.
    6.2 falan yazıyor sehir içi ki 1.5 dci için cok yüksek.80hp megane bile sehir içisi 5.0 litre:)

Hava yastığı olarak sadece sürücü koymuşlar bu da bir -

Performans da baya kötü muadillerine göre 17 sn 0-100 ki.Git git bitmez sanırım.
    Ama tip olarak çok güzel ne diyim.Teknik verileri biraz daha iyi olsaydı düşünülebilir bir araçtı.
  • İşlemler biraz uzadı çarşambaya elimde olacağını söylediler 6,2 yakmasının sebebi ağır olması araç çelik jant olduğu için ve binimum aksesuarlarla biraz ağır olmuş buda yakıt değerlerini biraz artırmış Onun dışında araçta --- abs , klima , immobilizer vs mevcut benim alma sebebim bunlar ayrıca içindeki motor birebir renault motoru açtım inceledim milimetresine kadar aynı Araca kendimde birkç parça ekleyip modifiye yapacm yalnız görüntü olarak çok güzel size şöyle söyliyeyim showroomda başında hiç yoksa 50 kişi vardı biz bile gördüğümüzde şok olduk dacia beni şaşırttı umarım performansıylada şaşırtır...
  • güle güle kullanın hocam detayları bekliyoruz..

EDIT: Kaskosu ne kadar tutuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 28 Eylül 2009; 20:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

güle güle kullanın hocam detayları bekliyoruz..

EDIT: Kaskosu ne kadar tutuyor?

450-600 Arası olması lazım daha halletmedim , hallettikten sonra onuda burdan paylaşırım
  • tasarım çok güzel alınası bir araç bence
  • Aslında burada amacı sırf bu aracı kötülemek olan mesajlar da var. Bir anlamda marka fanatizmi.

Sandero'daki motor Clio motorudur. Aynı motor Clio'da olunca sorun yok ama Sandero'da olunca alay konusu olmaya aday oluveriyor.

Bu araçlar ekonomi için kullanılabilecek en iyi araçlardandır. Renault parçalarının uygun fiyatlı olduğunu ve her şehirde servisi olduğunu herkes bilir.

Dacia'lar gerçekten sağlam araçlardır.

Ayrıca bu araç bazı ülkelerde Renault Sandero olarak satılıyor. Renault dandik bir aracın üstüne adını yazmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astroshero -- 30 Eylül 2009; 1:49:20 >
  • araç kalmamış galiba bulabilen varmı ?
  • Evet ismi dacia hyundai kia olunca insanların kötüleyesi geliyor.
    Ve bazen inanılmaz karşılaştırmaar yapıyorlar :)

Diyor ki adam GOLF TDi varken alınırmı diyor da golf TDI 52.000 :) bu 24500 şimdi hangi akıl bu iki aracı bu kadar rahat kıyaslayabilir ki.

Sonuçta fiyat/peformans ve de belirli bir konfor kriteri var.
    Aracı gidip göreceğim ona göre tekrar yorum yaparım ama özellikle alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superxp

araç kalmamış galiba bulabilen varmı ?

Arkadaşım benim bildiğim çoz az sayıda üretildiği Bursaya 2 tane gelmiş arabadan birini ben aldım...
    inşallah bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: astroshero

Aslında burada amacı sırf bu aracı kötülemek olan mesajlar da var. Bir anlamda marka fanatizmi.

Sandero'daki motor Clio motorudur. Aynı motor Clio'da olunca sorun yok ama Sandero'da olunca alay konusu olmaya aday oluveriyor.

Bu araçlar ekonomi için kullanılabilecek en iyi araçlardandır. Renault parçalarının uygun fiyatlı olduğunu ve her şehirde servisi olduğunu herkes bilir.

Dacia'lar gerçekten sağlam araçlardır.

Ayrıca bu araç bazı ülkelerde Renault Sandero olarak satılıyor. Renault dandik bir aracın üstüne adını yazmaz diye düşünüyorum.
    tebrıkler bende sıszın gıbı dusunuyorum ama aracı yakından gorme fırsatım olmadı ama dacıanın loganına bındım arka koltuk kafa mesafesı clıodan daha ıyı ama plastık kalıtesını bıraz daha artırsa tutulur tabı on yargılar kalkması lazım gercı hyundaı nasıl olduda pıyasa bırden gırdıyse buda gırer.....

• 25.000ne yazık etme.O araba okadar etmez malzeme kalitesi düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

Orijinalden alıntı: superxp

araç kalmamış galiba bulabilen varmı ?

Arkadaşım benim bildiğim çoz az sayıda üretildiği Bursaya 2 tane gelmiş arabadan birini ben aldım...
    inşallah bulabilirsin

Hayırlı uğurlu olsun, ne alırsan al bilmeden çamur atan olucaktır. Bilerek yapılan yorumları tabiki tenzih ediyorum.

Dacia modellerini renault zaten belirli özelliklerden kısarak piyasaya çıkartıyor.
    Ve de ucuz olan 16.000 civarı olan modeller tam takır modeller yani hidrolik direksiyon abs vb yok.
    Ancak bu model full bir model, ama mesela klima digital değil sanırım bu gibi yada malzeme kalitesi clio dan düşük mü onu bilmiyorum ancak clio nun da süper değildi onu kesinlikle biliyorum.

neyse alan arkadaşlardan foto ve ayrıntılı yorum bekliyoruz.

• merhaba öncelikle benim sandero laurette 1.5 dci aracım var 9 aydır biniyorum ve gayet memnunum fazlasıyla. tabii ki eksikleri var oda iç dizayn ve plastik kalitesi çok iyi değil. ama frenleri çok iyi özellikle çapraz fren sistemi olması virajlarda savrulmayı fazlasıyla önlüyor .70 bg ddeyip geçmeyin cliolar 65 bg
    ve dağ taş demiyor rampada hiç boğulduğu olmadı .İyi ve gayet sessiz motoru var alacak olanlara tavsiye ederim .Aynı zamanda yakıt olarak çok az yakıyor şu anda benim arabam şehir içinde 5.6 lt yakıyor oda oturduğum yer yüksekte hergün 2 km rampa çıkıyorum o yüzden birazda çok yakıyor.Şehirler arası arabayı zorlamazsanız 4.5 a kadar düşüyor
    yani lütfen yorum yaparken ya kullananlar yapsın yada öğrenip yorum yapılsın.arabayı boş yere kötülemeyin
  • gidişi ve sessizliği beni hayran bıraktı yolda eski model daciası olan bi kişi durdurup aracı incelemek istedi Fren sistemi de çok hoşuma gitti motorda kalkışlarda azıcık gürültülü fakat sonradan ses nerdeyse eski benzinli toyotam kadar sessiz ben araca hayran kaldım bir 24 milyarım daha olsa birtane daha alırım bi saniye bile düşünmem ama bugünden itibaren araç 28,200 bilginizie...
  • Arkadaşlar bi resim koyacağım dedim koyayım arabadan memnunum biraz başlarda yakıt yüksek olacak dedi servis sonra dizel gibi olur dedi araç kusursuz
     Dacia Sandero Stepway hakkında yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferyilmazz -- 3 Ekim 2009; 23:03:03 >
  • stoplarda normal sanderodan farklı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

gidişi ve sessizliği beni hayran bıraktı yolda eski model daciası olan bi kişi durdurup aracı incelemek istedi Fren sistemi de çok hoşuma gitti motorda kalkışlarda azıcık gürültülü fakat sonradan ses nerdeyse eski benzinli toyotam kadar sessiz ben araca hayran kaldım bir 24 milyarım daha olsa birtane daha alırım bi saniye bile düşünmem ama bugünden itibaren araç 28,200 bilginizie...

hayırlı olsun...
    ancak 28 bine değecek araç değil....
    24 bin bile Dacia için fazla diye düşünüyorum....
  • şirkettimizde çalışan bir bayan arkadaş almış..kullanma fırsatım olmadı ama direksiyonuna söyle bir oturdum..gerek malzeme kalitesi gerek işçilik olarak ilk izlenimim gayet iyiydi..tipine gelince acayip hoşuma gitti..biraz yüksek olması küçük-minik bir suv havası veriyor..acayip güzel bence..baktıkça insanın içi kıpır kıpır oluyor..fiyatıda çok iddalı..1.5 dizelini 24.000 tl
  • 1.5 dci 85 hp sandero varmış. acaba stepway e koyarlarmı bu motordan. dıştan çok hoşuma gitti sizce fiyatlar uygunmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ES3NT -- 4 Ekim 2009; 1:50:10 >
  • merhaba zafer yılmaz. acaba arabanın donanım bilgileri hakkında bilgi verirmisin. mesela yol bilgisayarı var mı?arka camlar elektrikli mi? birde kliması iyimi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.