Şimdi Ara

tekir pozantı arasında satılık yayla arsası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok güzel serin havası orman manzarası denizden yüksekliği 1100 mt ve içerisinde meyve ağaçları bulunan yayla arsamı satıyorum adana veya mersinin sıcaklarından kurtulmak isteyenlere birebir arsam müstakil tapulu imarlı ifrazlı suyu ve elektrik sorunu olmayan bir arsadır adıma tapuludur etrafında villalar var nezih bir ortam etrafını yazın başlarında çevirdim içerisine suyu aldım aşılı meyve ağaçları diktim napolyon kirazı şekerpare kayısı fuji elma ceviz vs 9 adet ağaç vardır ağaçlar en kaliteli aşılı fidanlardır fiyatıda kelepir sayılacak bir fiyata veriyorum 500 mt 14900 tl o bölgelerde müstakil tapulu yer bulmak zordur bulsanızda en az metresine 35 40 tl verirsiniz buda 500 mt için 17500 ile 20000 arası fiyat eder ve üstelik etrafını çevirmek için adam bul suyu içeri al ağaç dik arsayı ölçtür hatta arsanın yerini dahi dozerle hazırlattım. 2000 tl sırf bu işler için harcadım bunuda hesaptan düşerseniz arsa 12900 tl ye geliyor aklınıza takılan sorular için pm atabilirsiniz bu da verdiğim ilanın linki.http://www.sahibinden.com/pozanti_tekir_arasinda_satilik_arsa-34WQQaXQQ16579529WQQpXQQdisplayitem
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.