Şimdi Ara

ATI Radeon™ HD 2400 PRO özellikleri(istek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
48.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bana ATI Radeon™ HD 2400 PRO nun teknik özellikelri lazım bana bunu tam oalraq açıklayabilirseniz sevinirim çalıştır komutundan bakınca 512 mb olarak gözüküyor kartın üzerinde ve sitesinde ise 256 mb olaraq gözüküyor bazı sitelerde ise 256/1024mb yazıyor hangisi dorun şimdiden teşekkürler.....

• gpu-z yükleyip bütün özelliklerine bakabilirsin
    http://www.techpowerup.com/downloads/1379/mirrors.php

http://www.techpowerup.com/downloads/1379d/GPU-Z.0.3.4.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caqlayan -- 24 Eylül 2009; 0:35:36 >

• bu da özellikleri:
    http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_2400_Pro

edit: 256mb yazmasına rağmen şurda 512lik kartı da var
    http://www.hightech.com.hk/un/product2-64.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caqlayan -- 24 Eylül 2009; 0:40:08 >

• YA KARDEŞ SAOL AMA BIDA TAM İSTEDİĞİM GİBİ DEĞİL :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray2344

YA KARDEŞ SAOL AMA BIDA TAM İSTEDİĞİM GİBİ DEĞİL :S

arkadaşım sen ne arıyosun onu söyle ona bakalım
    gpuz de görünmeyen özellik yok
  • Bende aynı kartı kullanıyorum. Muhtemelen Casper bilgisayar yada başka bi tek marka bilgisayar sahibisin. Bu kart piyasada 2 tip mevcut. Biri 512 ayrılmış belleğe diğeri 256 ayrılmış belleğe sahip. Sende 512 görünüyorsa 512'dir. Ayrıca ramdan 1gb kadar çalıp toplamda 1.5 gb çalışabiliyor. Tabi bu sadec TEORİDE işe yarıyor. 64 bit bir ekran kartı olduğundan çok performans beklemeyin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...
  • saol kardeş
  • kardeş benim pc toplama yani dediğin gibi değil adha fazla konu hakkında bilgisi olan
  • When 256MB on board, HyperMemory is supporting to 1G when system memory is 2G under Windows XP(64bit) and Vista.

(bunu bi sitede buldum tam olaraq açıklaması ney?)[/size]
  • Arkadaslar Benımde Ekran KArtım Ati Hd 2400 Pro Nette Gnellıkle Kotu Dıyorlar AMa gta 4-call of duty 6 bile Sorunsuzca Oynuyorum BEn Kartan Cok Memnunum neden kotuluyorlar hala anlamıs deılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullanı

Arkadaslar Benımde Ekran KArtım Ati Hd 2400 Pro Nette Gnellıkle Kotu Dıyorlar AMa gta 4-call of duty 6 bile Sorunsuzca Oynuyorum BEn Kartan Cok Memnunum neden kotuluyorlar hala anlamıs deılım

Ya senin gözlerin bozuk ya da oyun oynama anlayışın sadece Ultra Low'dan ibaret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarMania

quote:

Arkadaslar Benımde Ekran KArtım Ati Hd 2400 Pro Nette Gnellıkle Kotu Dıyorlar AMa gta 4-call of duty 6 bile Sorunsuzca Oynuyorum BEn Kartan Cok Memnunum neden kotuluyorlar hala anlamıs deılım

Ya senin gözlerin bozuk ya da oyun oynama anlayışın sadece Ultra Low'dan ibaret...

işte bu yuzden kotuluyorlar : )
  • OYUN ANLAYISIM YERINDE EKRAN KARTI BIR NUMARA AYRICA NETTE 256mb diolar ama 512 gozukuyor neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturk9027

quote:

Orijinalden alıntı: GuitarMania

quote:

işte bu yuzden kotuluyorlar : )

yav ne bakıyon çözünürlüğe

Eğer 106 ekran plazmada oynamayacaksan

3D gözlük felan takmayacaksan gerek yok full çözünürlüğe.Ha eğer benim herşeyim çok iyi diyorsan o zaman tamam

• benim powercolr x800 ekran kartım vardı pörtledi H5600 almayı düşünüyorum anakart P5GD2-X ram 2 gb ddr2 uyumsuzluk olur mu
  • Kendim Konu Açmayı bilmediğim için burdan yazma gereği duydum Ekran kartım Atı Radeob 4450 peki Atı radeon 2400 mü iyi benim kartım olan 4450 mi ?
    birde ekran kartım pc özelliklerinde 1780 mb görünüyor ama forumlarda 512 diyolar hangisi doğrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safa_Bey

Kendim Konu Açmayı bilmediğim için burdan yazma gereği duydum Ekran kartım Atı Radeob 4450 peki Atı radeon 2400 mü iyi benim kartım olan 4450 mi ?
    birde ekran kartım pc özelliklerinde 1780 mb görünüyor ama forumlarda 512 diyolar hangisi doğrudur

4450 daha iyi özelliklerde yazan farklı bir şey 512 olması lazım ama modele göre değişebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.