Şimdi Ara

Çivili Lastik Önerisi (Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
56.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bikaç ay önce yine lastikle ilgili bi konu açmıştım kafam çok karışmıştı. Kararımı çivili lastik olarak kesinleştirdim. Çünkü çok kar ve buz üstünde dik yokuşlar çıkmam gerekecek.
    Çivili olarak aşağıdaki markalar arasında kararsız kaldım.
    Fiyatları üç aşağı beş yukarı birbirine yakın

Fulda Kristall İce

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fulda Kristal İglu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Goodyear UG500 (Satışı durdurulmuş olabilir.)

Pirelli Winter Carving

Sava Eskimo İce

brigestone Ice Cruiser 5000

NOKIAN HAKKAPELIITTA 2

(Üstteki Modellerin Hepsi Çivilidir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendboxer -- 23 Eylül 2009; 14:32:13 >

• hocam geçen sene arabamda hankookların bu modelini çivisiz kullnadım ve her gün işim gereği bursadan buz üstünde uludağa otellere çıktım sonuç çivisiz haliyle mükemmel ve fiyatta çok iyiydi 90 milyona almıştım 185 60 15 şiddetle tavsiye ederim

http://www.youtube.com/watch?v=mLn9Gqvj-4c bu videodaki benim lastikler hankook w 409 ı pike saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokko16

hocam geçen sene arabamda hankookların bu modelini çivisiz kullnadım ve her gün işim gereği bursadan buz üstünde uludağa otellere çıktım sonuç çivisiz haliyle mükemmel ve fiyatta çok iyiydi 90 milyona almıştım 185 60 15 şiddetle tavsiye ederim

http://www.youtube.com/watch?v=mLn9Gqvj-4c bu videodaki benim lastikler hankook w 409 ı pike saygılar...

Sanırım buda çivilenebiliyor. Bu arada sesin güzelmiş video yu izledim.

• Millet kar lastiğini kaymak gibi asfaltta basa basa deniyor

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=f5DLwbZUWSI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obt -- 25 Ekim 2011; 19:58:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.