Şimdi Ara

İnternet ayarları yapamadılar :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Avea 3g hoş geldin pakedine üye oldum..
    İnternet ayarı yapmak için "INTERNET" yazıp "9999" a sms attım 4 kontür düştüler saolsunlar.. Gelen mesaj "Telefonunuza uygun ayar bulunamamistir.Telefon ayarlarinin yuklenmesi konusunda destek almak icin AVEA 500'u arayabilirsiniz."
    500'ü aradım telesekreter biraz kurcaladım telefonunuz 3g ye destek vermiyor dedi.(telefon "welcome to 3G" diyerek açılıyor.)
    1-Şimdi Avea'ya mı küfür etmem gerek yoksa Samsung'a mı?
    2-Çözümü bilen varmı?
    3-Aman tanrım yoksa benmi yanlış birşey yaptım :S ?

Edit:Bilmeyen vardır belki 500 e telesekreter koymuşlar laftan anlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satukbugra -- 21 Eylül 2009; 19:14:29 >

• Merhabalar,

Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun.

Numaranızı Turkcell'e taşıyabilirsiniz nihayetinde

Turkcell'de Samsung U700 cihaz ayarı bulunmaktadır

ve bu yüzden Samsung'a küfür etmenize gerek kalmayacaktır.

Ayrıca Turkcell'de WAP yazıp 2222'e kısa mesaj cihaz ayarı almak ücretsizdir.

ayrıca cihazınız Görüntülü görüşmeyi çift taraflı desteklemekte olup

3g internet kullanımıda yapabilirsiniz 3.6 Mbps ;)

sifre yazip 2222'e gönderir Webşifrenizi alarak

www.turkcell.com.tr giriş yaparak

Online İşlem merkezine ücretsiz giriş yapıp ayarlarınızı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Ücretsiz olarak.

Ne diyoruz numaranız aynı kalsın Kalitesi Turkcell olsun.

100 mb indirimli internet paketi bu arada 30 kontör!

Turkcell Çağrı Merkezi
    Müşteri temsilcisi

İnternet ayarları yapamadılar :P

• bende 2 gün önce avea hattımı kapattırdım ve turkcell aldım,hizmetlerinden çok memnunum,avea daha avantajlı gibi görünüyor ama alakası yok aslında,o aradaki farkı bi yerlerden çıkarıyo biz farkedemiyoruz.Daha benim 5000 mesaj hakkım varken aveaya doğru attığım mesajlardan kontör düşmeye başladı, 20 knt boşu boşuan gitti,aradım müşteri hizmetlerini ağzıma geleni söyledim ve hattımı kırıp attım çöpe.Turkcelle geç,3 kuruş az verecem diye eziyet etme kendine kaliteyi yaşa...
  • İyide sorun şu ki benim tüm arkadaşlarım avea yani türksele geçemem .
  • adama bak ya forumdan müşteri çekmeye çalışıyor

ona bakarsan avea'Da da ayar var yapmasını bildikten sonra o telefonda zaten avea ayarı olması lazım yeni telefonların hepsinde geliyor
  • sende u600 ün ayarlarını al bişi olmaz..

ayar ayardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

adama bak ya forumdan müşteri çekmeye çalışıyor

ona bakarsan avea'Da da ayar var yapmasını bildikten sonra o telefonda zaten avea ayarı olması lazım yeni telefonların hepsinde geliyor

Müşteri çekince bana paramı veriyor türksel ? 3g falan umurumda değl yukarda belirttiğim gibi çoğu arkadaşm avea 3g olmş ne olur olmamş ne olur .. Sadece olsa daha iyi olurdu avea servisi aradm adamlar gönderdim ayarı dedi 1 gün sonra bile hala gelmeyince yine aradm yine gönderdiler yine gelmedi !!! Acaba bendemi yanlş birşeyler var diye konu açtım altındaki yazılara bak

Edit: 3. aradığımda halettiler yinede ilginiz için teşekürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satukbugra -- 30 Eylül 2009; 18:01:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saltukhann

quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

adama bak ya forumdan müşteri çekmeye çalışıyor

Müşteri çekince bana paramı veriyor türksel ? 3g falan umurumda değl yukarda belirttiğim gibi çoğu arkadaşm avea 3g olmş ne olur olmamş ne olur .. Sadece olsa daha iyi olurdu avea servisi aradm adamlar gönderdim ayarı dedi 1 gün sonra bile hala gelmeyince yine aradm yine gönderdiler yine gelmedi !!! Acaba bendemi yanlş birşeyler var diye konu açtım altındaki yazılara bak

Edit: 3. aradığımda halettiler yinede ilginiz için teşekürler..

gözün aydın ozamn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.