Şimdi Ara

Maltepe-Sabiha Gökçen Hattı(Otobüs Seferleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maltepe e-5'ten Sabiha Gökçen Havalimanına gidiş için hangi otobüse binilmeli?Yarın bayram günü seferlerde bir değişiklik olurmu?İett'nin sitesinde 2 otobüs aktarmalı seçenek veriyo.Tek otobüsle hallolmaz mı?Saat 9'da binmemiz gerekiyor.Sanırım e-10 ve 16s gibi otobüsler direk sabiha gökçene gidiyo.Peki bu otobüsler maltepe carrefour gibi yerlerden geçiyor mu?

Yardımlarınız için saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 21 Eylül 2009; 18:39:46 >

• Up

Maltepe civarında oturan kimse yok mu?

2 saat kadar afk olcam cevaplarınıza o zaman bakarım(Tabi cvp verirseniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 21 Eylül 2009; 19:04:48 >
  • e-5 den bi tane e serisi bi otobüs geçiyo ama hatırlayamadım.Çık e-5 e hocam sabiha gökçen diye görürsün zaten 20-25 dk da bir gelio Kadıköyden kalkıp direk e-5'e çıkıyor ve pendik köprüsünden yukarıya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N-0NE -- 21 Eylül 2009; 19:04:34 >
  • Ben Maltepe'de oturuyorum.
    e-5'e çıkıyorsun.
    E serisi bir otobüs geçiyor ona biniyorsun.
    Otobüs 20-25 dk'da bi gelio.
    Yada atlıyorsun taksi'ye . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

e-5 den bi tane e serisi bi otobüs geçiyo ama hatırlayamadım.Çık e-5 e hocam sabiha gökçen diye görürsün zaten 20-25 dk da bir gelio Kadıköyden kalkıp direk e-5'e çıkıyor ve pendik köprüsünden yukarıya çıkıyor.

Peki her duraktan geçiyo mu?Hani express falan tüm duraklarda durmuyolar gibi biryerden duymuştum ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras Topuz

Ben Maltepe'de oturuyorum.
    e-5'e çıkıyorsun.
    E serisi bir otobüs geçiyor ona biniyorsun.
    Otobüs 20-25 dk'da bi gelio.
    Yada atlıyorsun taksi'ye . . .

Bilgiler için çok saol hepinize teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

e-5 den bi tane e serisi bi otobüs geçiyo ama hatırlayamadım.Çık e-5 e hocam sabiha gökçen diye görürsün zaten 20-25 dk da bir gelio Kadıköyden kalkıp direk e-5'e çıkıyor ve pendik köprüsünden yukarıya çıkıyor.

Peki her duraktan geçiyo mu?Hani express falan tüm duraklarda durmuyolar gibi biryerden duymuştum ama...

Her durakda durma zorunluluğu var.Otobüsün markası mercedes modeli citaro Rengide yeşil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.