Şimdi Ara

Cescesor, Etacolor, Goprint, KartuşMatik kıyaslama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
8
Favori
48.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki canon Mp 540 larda (520 ve 521 kartuş) kullanılan mürekkeplerde fotoğraf kullanıcılarının yaşadığı(cescesor mürekkpelerde bunu yaşıyorum) renk sapması sizin mürekkeplerde yaşanıyor mu?

Tekrar merhabalar,

Aslına bakacak olursanız BİZ ŞU ANA KADAR BÖYLE BİR GERİ DÖNÜŞ VE ŞİKAYET ALMADIK.

ANCAK TAKDİR EDERSİNİZ Kİ KİMSE " benim mürekkeplerim kalitesiz,aman ha uzak durun,almayın " DEMEZ...

BENİM SİZDEN RİCAM BİZE ÖZELDEN MESAJ ATIP ADRES BİLGİLERİNİZİ GÖNDERMENİZ...SİZE BİR NUMUNE GÖNDERELİM,DENEYİN...VE BİZE HİÇ DANIŞMADAN,DİREKT OLARAK SONUÇLARI BURADAN YAZMANIZI ÖZELLİKLE SİZDEN RİCA EDİYORUZ...

Her türlü soru ve sorunlarınız için gerek buradan,gerekse gittigidiyor üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• Herkese tekrar merhaba,

Numune isteğinde bulunan kullanıcımıza numune paketini gönderdik.

Biz de bu forumu okuyan herkes gibi sonuçları heyecanla bekliyoruz

İlgi ve alakanız için teşekkürler....

Saygılarımızla....

...NOKTA ATIŞI...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOKTA ATIŞI

Tekrar merhabalar,

Aslına bakacak olursanız BİZ ŞU ANA KADAR BÖYLE BİR GERİ DÖNÜŞ VE ŞİKAYET ALMADIK.

ANCAK TAKDİR EDERSİNİZ Kİ KİMSE " benim mürekkeplerim kalitesiz,aman ha uzak durun,almayın " DEMEZ...

BENİM SİZDEN RİCAM BİZE ÖZELDEN MESAJ ATIP ADRES BİLGİLERİNİZİ GÖNDERMENİZ...SİZE BİR NUMUNE GÖNDERELİM,DENEYİN...VE BİZE HİÇ DANIŞMADAN,DİREKT OLARAK SONUÇLARI BURADAN YAZMANIZI ÖZELLİKLE SİZDEN RİCA EDİYORUZ...

Her türlü soru ve sorunlarınız için gerek buradan,gerekse gittigidiyor üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

Sayın NOKTA ATIŞI'ndan Gittigidiyor dükkan satışı üzerinden CANON PGI 5BK - CLI 8 DOLUM SETİ - 4 KARTUŞLU, EPSON TO711-714 KOLAY KARTUŞLU DOLUM SETİ ve Fotoğraf kağıdı sipariş verdim. Fiyatları gayet uygun görünüyor. Alıcıların memnuniyeti %100 görünüyor ve ben de buna bakarak sipariş verdim. Umarım ben de memnun kalırım ve siparişlerden pişman olmam. Ürünler elime geçtiğinde burdan memnuniyetimi ya da memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eksen1

quote:

Orijinalden alıntı: NOKTA ATIŞI

Tekrar merhabalar,

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

Sayın NOKTA ATIŞI'ndan Gittigidiyor dükkan satışı üzerinden CANON PGI 5BK - CLI 8 DOLUM SETİ - 4 KARTUŞLU, EPSON TO711-714 KOLAY KARTUŞLU DOLUM SETİ ve Fotoğraf kağıdı sipariş verdim. Fiyatları gayet uygun görünüyor. Alıcıların memnuniyeti %100 görünüyor ve ben de buna bakarak sipariş verdim. Umarım ben de memnun kalırım ve siparişlerden pişman olmam. Ürünler elime geçtiğinde burdan memnuniyetimi ya da memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ.

BİZ HER TÜRLÜ KONUDA OLUMLU-OLUMSUZ ELEŞTİRİ VE ÖNERİLERE AÇIK OLDUĞUMUZU HER YERDE SÖYLÜYORUZ.

BİZİM DE SİZDEN ÖZELLİKLE RİCAMIZ ;BİZE HİÇ DANIŞMADAN DİREKT OLARAK ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU-SORUN-ELEŞTİRİYİ BURADA PAYLAŞMANIZDIR

Mükemmelliğin yolu hatalardan ve eksiklerden ders çıkarmaktan geçer.Bunun bilincinde olan bir firma olarak ,siz ve sizin gibi teknik ayrıntılara dikkat eden insanların refranslarına ihtiyacımız var...HATALARIMIZI KOMPLEX YAPMADAN doğrunun ve iyinin ne olduğunu sizlerin referansı belirleyecektir.

DÜKKANIMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER ADINIZA VEYA FİRMANIZ ADINA FATURALANDIRILARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.FATURA ÜZERİNDEKİ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN BİZE İSTER 1 GÜN SONRA,İSTER 2 AY SONRA ULAŞABİLİR,HER TÜRLÜ KONUDA TEKNİK DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Saygılarımızla....

...NOKTA ATIŞI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOKTA ATIŞI -- 8 Ocak 2011; 19:46:41 >

• bende hp photosmart wireless 364 kartuşlu yazıcı var.. 1 seneden fazla akla gelebilecek herşeyi denedim. yanlız bir hata yaptım ucuz mürrekeb aldım..(litresi 10TL) tam bir rezaleti..yazıcının kafası kısa sürede gitti. bunları kolay dolan kartuşlarla kullandım. yazıcı kafasını yeni aldıktan sonra celcesor firmasını telefon ile arayarak başıma nelerin geldiğini söyledim ve kendi tavsiye ettikleri "hp vivera ultra" 500 ml lik mürekkebi aldım.. şu an sorunsuz kullanıyorum. 2 hafta oldu 7 kez doldurdum.
    size şidetle tavsiyem: nerden alırsanız alın, ucuz almayın..

din A4 fotraf kağıda baskı gayet iyi, yanlızca orijinalden biraz açık gibi.. kağıtdan da olabilir..ama kesinlikle üzerine su damlattığımda, daha önce almış olduğum mürrekeb gibi dağılmıyor.
    şimdi yeniden kolay dolan kartuş alacam.
  • Türkiyede dolum mürekkeplerinin %99 u emin olun kalitesiz....

çok sayıda kalitesiz mürekkep yüzünden bozulan ve garanti dışı kalan yazıcı olayları duyuyorum...benimde başıma gelmişti...
    AYRICA bu kalitesiz mürekkepler ile yapılan baskılarda renklerin solukluğu veya gerçeğe uymaması veya elinizi sürtünce hemen çıkması ve ayrıca GENELLİKLE DE yakın bir süre sonra renklerin uçup gitmesi ve fotoların berbat birşeye dönüşmesi......bunlar ağırlıklı sorunlar......ÇOK KALİTELİ KAĞIT KULLANSANIZDA MÜREKKEP KALİTESİZ İSE SONUÇ DEĞİŞMİYOR!!!

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kesinlikle ve kesinlikle kaliteli mürekkep bulun ve onu kullanın ve paradan kaçınmayın....çünkü ucuz etin yahnisi çok berbat birşey oluyor

ya da orjinal kartuju ucuz olan bir yazıcı tercih edin ve kafanız ömür boyu rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 23 Ocak 2011; 16:43:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

Türkiyede dolum mürekkeplerinin %99 u emin olun kalitesiz....

çok sayıda kalitesiz mürekkep yüzünden bozulan ve garanti dışı kalan yazıcı olayları duyuyorum...benimde başıma gelmişti...
    AYRICA bu kalitesiz mürekkepler ile yapılan baskılarda renklerin solukluğu veya gerçeğe uymaması veya elinizi sürtünce hemen çıkması ve ayrıca GENELLİKLE DE yakın bir süre sonra renklerin uçup gitmesi ve fotoların berbat birşeye dönüşmesi......bunlar ağırlıklı sorunlar......ÇOK KALİTELİ KAĞIT KULLANSANIZDA MÜREKKEP KALİTESİZ İSE SONUÇ DEĞİŞMİYOR!!!

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kesinlikle ve kesinlikle kaliteli mürekkep bulun ve onu kullanın ve paradan kaçınmayın....çünkü ucuz etin yahnisi çok berbat birşey oluyor

ya da orjinal kartuju ucuz olan bir yazıcı tercih edin ve kafanız ömür boyu rahat olsun

Bulun derken! piyasadaki markrlar belli peki siz hangisini önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: g_boz

quote:

Yani piyasa belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi login35 -- 23 Ocak 2011; 21:25:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: g_boz

quote:

benim denemediğim sonradan dolum mürekkepi kalmadı dersem çok fazla abartmış olmam inanın...
    orjinal kartujların kalitesinde ASLA döküm alamadım....VEE sonunda bu sevdadan vazgeçtim... artık orjinal kartuj kullanıyorum...

şirkete de alır iken servisini ve servis politikasını sevmeme rağmen mürekkep açısından sayfa başı maliyeti ciddi olarak diğerlerinden düşük diye hakkında eleştirileri ve kullanan yorumlarını okuduğum hp 8500a aldırdım.... ama asla hp almanızı önermem bu yazıcı alalı ay olmadan 4 kere servise gitti, hem alet kaliteli değil hemde hp servisi çok berbat...ama bunun yanı sıra sayfa başı mürekkep maliyeti ciddi olarak çok düşük..o ayrı bir konu...zaten bildiğim kadarı ile hp 940xl kartujlara dolum yapanda yok ve aynı kalitede mürekkep zaten piyasada yok....yine bunun yanı sıra birde hp 2060 modelin orjinal mürekkep kartujları ucuzmuş ve insanları dolum peşinde koşturmuyormuş
    benzeri şekilde başka markalar içinde araştırma yapıp ekonomik orjinal kartuju olan yazıcı kullanın derim

yani kartujlara yeniden dolum yapacağınıza olayın en başında ekonomik kartuj fiyatları olan (aslında sayfa başı mürekkep maliyeti düşük olan) yazıcı seçin derim....ama zaten elimde bir tane var onun orjinal kartujları çok pahallı diyorsanız "geçmiş olsun" ya benim gibi ucuz yollu elden çıkarıp kâra geçeceksiniz ya da o azabı sürekli çekeceksiniz

Allah kolaylık versin diyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 24 Ocak 2011; 0:46:23 >

• Çok güzel bir konu ama öyle görünüyorki kimse net şekilde tam memnun değil yokmu arkadaş biraz daha pahalı satayım ama sağlam olsun diyip buna yakışır ürün getiren
  • Herkese merhabalar,

Aslına bakacak olursanız,HER NE KADAR DOLUM MALZEMESİ VE DOLUM SETİ SATANA BİR FİRMA OLSAK DA, ziyaretçilerin isyanını gayet iyi anlıyoruz.ASLINDA BURADAKİ UFAK AYRINTIYA DİKKAT EDELİM.:

Herkes az buçuk kartuş doldurmayı,dolum yapmayı biliyor.Tek sıkıntı ORJİNALDEKİ UYUMU YAKALAYAMAMASI...

Çeşitli sayfalarda bazı ziyaretçilerin yayımladıkları fotoğrafları,örnek resimleri görmekteyiz.Ancak burada şuna da dikkat etmek gerekiyor:

ÜSTÜN BİR FOTOĞRAF BASKISI İSTİYORSANIZ HP58,HP348,HP11 GİBİ ÖZEL FOTOĞRAF KARTUŞLARININ BULUNDUĞU YAZICILARI KULLANMAMIZ GEREKLİDİR.Gerçekten o kadar farkediyor ki,orjinal renkli kartuşla bastığınız resim bile göze hoş gelmiyor.

SİYAH BEYAZ ÇIKTIDA İSE,KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE PIGMENT MÜREKKEP KULLANMAK GEREKLİ.ANCAK NEDENSE BU İŞİ YAPAN HERKES EN İYİSİNİN KENDİSİ,EN KALİTELİ MÜREKKEBİN DE KENDİNDE OLDUĞUNU İDDİA ETMEKTE.

BİZ DE YİNE,TÜRKİYE'DE İLK KEZ,DÜNYANIN EN ÇABUK KURUYAN VE EN KOYU SİYAH ,TABİİ Kİ HER KARTUŞA UYUMLU OLMAYAN, NANO-PIGMENT MÜREKKEBİNİ, DOLUM SETLERİMİZDE SATIŞA SUNMAYA BAŞLADIK.

HP NANO-PIGMENT MÜREKKEP VE CANON NANO-PIGMENT MÜREKKEPLERİ DE gittigidiyordaki dükkanımızda satışa sunduk...

Bu da yetmedi,ÜSTÜNE ÜSTLÜK BİR DE DOLUM CD'LERİMİZDE ,SADECE KENDİ MÜREKKEBİMİZ İÇİN DEĞİL,TÜM MÜREKKEPLER İÇİN SİYAH VE RENKLİ MÜREKKEBİN KALİTESİNİ GÖSTEREN,DOLUMUN DOĞRU YAPILDIĞINI GÖSTEREN TESTER SAYFALARI DA KOYMAYA BAŞLADIK.TANITIM FİYATLARIMIZLA KULLANICILARA ULAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Bir de PAHALI MÜREKKEP -- UCUZ MÜREKKEP konusuna değinmek istiyorum.ARKADAŞLAR,BİR MÜREKKEBİN KALİTELİ OLMASI ETİKETİN ŞIKLIĞIYLA,GÖRSEL ÖĞELERLE , 1 LT = 55 TL OLMASIYLA ÖLÇÜLMEZ Kİ BU FORUMDA BUNUN ÖRNEKLERİNİ GÖRMEKTESİNİZ.Ben litresini 3 $ 'a mal ettiğim bir mürekkebi 55 TL'ye satınca mürekkep kaliteli mi oluyor,doğrusu bu bakış açısını hala anlayabilmiş değilim.Tabii buradan" başkaları böyle yapıyor" anlamı çıkmasın."Bu mantık biraz da"Ayağımı yerden kessin yeter" deyip jip satın almaya benziyor.

BİR MÜREKKEBİN KALİTESİNİ DENEYEN İNSANLAR KARAR VERİR.Eğer senin için önemli olan 60 kere doldurmak değil de ,UZUN PERİYOTLARDA DOLUM YAPMAK VE DOLUM YAPTIĞIN KARTUŞU NE ZAMAN SATIN ALDIĞINI UNUTUYORSAN,bu durum başarılı bir dolum hikayesidir.

ÇOĞUNLUĞU DENEDİKTEN SONRA ONAYLAMIŞ ve YORUMDA BULUNMUŞ BİRÇOK KULLANICIMIZLA birlikte gittigidiyorda faaliyetimize devam ediyoruz.

Biz satıştan çok ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKESİ BİR ŞEKİLDE BİLGİLENDİRMEYİ AMAÇ EDİNDİĞİMİZ İÇİN, satış sayfalarımızda bilgilendirme bölümleri oluşturduk.

Aşağıdaki linkten sizden ricam "ÜRÜN ALIRKEN VEYA KARŞILAŞTIRIRKEN LÜTFEN BUNLARA DİKKAT EDİN" başlıklı kısmı okumanızdır:

http://urun.gittigidiyor.com/HP301-SIYAH-VE-HP301-RENKLI-DOLUM-SETI-EKO_W0QQidZZ34416699

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• merhaba arkadaşlar,

ithalatını ve satışını yaptığımız ultraviole serisi mürekkepleri özellikle canon ve epson serisi profesyonel yazıcı kullanıcılarının test etmesini rica ediyoruz. bu seri mürekkepler yeni satışa sunulmuştur ve özellikle ekran görüntüsündeki renk gamutu ve solmaya karşı direnci oldukça yüksektir.

saygılarımla
  • peki bitmeyenkartus.com daki osse mürekkebi deneyen varmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eksen1

Mesajı yazalı aradan 1 ay geçmiş deneyebildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatlı -- 11 Şubat 2011; 2:12:20 >
  • sn nokta atışı bana da numune gönderdi ilgisi için teşekkür ediyorum. 1 aydır şehir dışında olduğum için mürekkepleri deneyemedim. tarafıma yollanan 4 adet mürekkep herhalde canon için özel mürekkep değil. çünkü bizim kanonlarda birde pigment olmayan siyah var ama yollanan numuneler içinde yok. yazıcım canon mp 540 kartuşlar 520 ve 521 serisi. yazıcıya azönce yollanan mürekkepleri dolduracaktım ki siyah pgi nin tıkandığını gördüm yaklaşık 1 saattir sihaya yoğun temizleme yapıyorum fakat hala açamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: architron

sn nokta atışı bana da numune gönderdi ilgisi için teşekkür ediyorum. 1 aydır şehir dışında olduğum için mürekkepleri deneyemedim. tarafıma yollanan 4 adet mürekkep herhalde canon için özel mürekkep değil. çünkü bizim kanonlarda birde pigment olmayan siyah var ama yollanan numuneler içinde yok. yazıcım canon mp 540 kartuşlar 520 ve 521 serisi. yazıcıya azönce yollanan mürekkepleri dolduracaktım ki siyah pgi nin tıkandığını gördüm yaklaşık 1 saattir sihaya yoğun temizleme yapıyorum fakat hala açamadım.

;) test başlamadan bitti desenize :)
  • aynen öyle oldu şimdi kafayı solusyona yatırdım olmadı su içine yatırıcam. bastıracak 750 fotoğrafımda var. bozulursada epson almayı düşünüyorum. canonun ya kağıttan ya mürekkepten sonuçları pek tatmin etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon1977

quote:

sn nokta atışı bana da numune gönderdi ilgisi için teşekkür ediyorum. 1 aydır şehir dışında olduğum için mürekkepleri deneyemedim. tarafıma yollanan 4 adet mürekkep herhalde canon için özel mürekkep değil. çünkü bizim kanonlarda birde pigment olmayan siyah var ama yollanan numuneler içinde yok. yazıcım canon mp 540 kartuşlar 520 ve 521 serisi. yazıcıya azönce yollanan mürekkepleri dolduracaktım ki siyah pgi nin tıkandığını gördüm yaklaşık 1 saattir sihaya yoğun temizleme yapıyorum fakat hala açamadım.

;) test başlamadan bitti desenize :)

Sayın falcon1977,

Biz sayın architron isimli kullanıcıya 4 RENK MÜREKKEPTEN OLUŞAN BİR SET GÖNDERDİK.YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM,KENDİSİ BİZDEN 5 RENKLİ BİR NUMUNE VEYA YAZICI MODELİNİ BİZE VERMEDİ DİYE BİLİYORUM,ANCAK YANILMIŞ OLABİLİRİM.

Bir de TEST BAŞLAMADAN BİTTİ derken,kendisi BİZİM MÜREKKEPLERDEN OLUŞAN TIKANIKLIKTAN DEĞİL,ÖNCEKİ DOLUMUNDAN MEYDANA GELEN TIKANIKLIKTAN BAHSETMEKTE DİYE ANLADIK.

Sayın architron isimli kullanıcı da bunu doğrulayacaktır diye ümit ediyoruz...

Saygılarımızla...

....NOKTA ATIŞI....

• tıkanıklık sizden değil muhtemelen 1 aydır yazıcıyı kullanmadığım için. siyah pgi deki tıkanıklığı açabilirim diye düşünüyorum bu akşam solüsyonda bırakıcam yazıcı kafasını.
  • quote:

anlaşılan cescesor renk sorunu hala yaşıyor. bende canon mp 540 mağdurlarındanım mavi ve siyahta sorun var. yakında yeni mürekkep alacaktım ama fotoğraf baskısında renk sorunu yaşamamak için biraz daha beklemek gerekecek anlaşılan.

mp 540 kullandığımı yazmıştım. ayrı olarak 5 kartuşu olduğunu belirtmemiş olabilirim. numuneler için teşekkür ediyorum. artık eski cli siyahla beraber kullanırım fakat gönderdiğiniz numuneler canonla uyumlu mu değil mi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.