Şimdi Ara

Football Manager Türkçe Kampanyası! Lütfen imzalayın.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IDarkLuck

Hele bir Türkçe olsun , seve seve gider alırım orjinal oyunu.
    İmzaladım.

Yanlız unutmayalım, imzaladınız ve satın almadınız, satışlar 10.000'i bulmadı.O zaman Türkçe FM çıkmayacak.

Oyun ile beraber değil, resmi güncelleme ile beraber gelecek.

İmzaladıysanız lütfen satın alın, almayı düşünmeyenler de imzalamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABOOO -- 3 Ekim 2009; 22:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABOOO

quote:

Orijinalden alıntı: IDarkLuck

Hele bir Türkçe olsun , seve seve gider alırım orjinal oyunu.
    İmzaladım.

Yanlız unutmayalım, imzaladınız ve satın almadınız, satışlar 10.000'i bulmadı.O zaman Türkçe FM çıkmayacak.

Oyun ile beraber değil, resmi güncelleme ile beraber gelecek.

İmzaladıysanız lütfen satın alın, almayı düşünmeyenler de imzalamasın.

O zaman ben alsam oyun Türkçe çıkmasa (benim gibi düşünüp almayan insanlar olabilir) benim verdiğim para ne olacak?

• Bu iş yaş.Türkçe olarak çıkmazsa kimse almaz.Ama kimsede almassa adamlar çıkarmıyor.Yani yine yattı bu iş
  • Türkçe çıksın,iki tane alacağım ben ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProtezBacak

Türkçe çıksın,iki tane alacağım ben ya.

Hocam 2 tane al sonra Türkçe çıkaracaklarmış.Adamlar haklı.Aslında Orjinal almak gerekiyor Türkçe çıkarmasalar bile ama biz almıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chevher

Bu iş yaş.Türkçe olarak çıkmazsa kimse almaz.Ama kimsede almassa adamlar çıkarmıyor.Yani yine yattı bu iş

Bence bu senede oyunu Türkçe oynuyamıyacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaqmısın

quote:

Bu iş yaş.Türkçe olarak çıkmazsa kimse almaz.Ama kimsede almassa adamlar çıkarmıyor.Yani yine yattı bu iş

Bence bu senede oyunu Türkçe oynuyamıyacaz.

• quote:

quote:

Hocam 2 tane al sonra Türkçe çıkaracaklarmış.Adamlar haklı.Aslında Orjinal almak gerekiyor Türkçe çıkarmasalar bile ama biz almıyoruz

Türkçeyi yok sayan firmaya niye para kazandırayım?
  • %75. Az kaldı az.
  • quote:

quote:

quote:

Türkçeyi yok sayan firmaya niye para kazandırayım?

Cümleyi yanlış yazmışım biraz emir cümlesi gibi olmuş.

Demek istediğim Türkçe çıkması için bizim orjinal almamız gerekiyor.Türkçe çıkmayacak 10 bin satamazsa Türkiyede

• 50 60 tl Türkçe %100 olursa alırım.
  • Siyasi karaktersizliğimiz sonucunda oluyor bunlar. Bak bakalım Fransa'da satabiliyor mu bu adamlar ingilizce olarak oyunu? Adam gibi yasa çıkarsınlar, Türkçe dil seçeneği olmayan oyun, Türkçe kullanım kılavuzu olmayan herhangi bir eşya satılamasın ülkede. Ama nerdeee
  • Az kaldı,insallah 10 Bin rakamına ulaşır ve 10binden fazla oyunu satın alan olur. Ha gayret : )
    7.500u devirdik..
  • Burada bazı arkadaşların yazdıklarını anlamak gerçekten mümkün değil. Sayısal içeriklerin (mp3, oyun, işletim sistemi, program, vs) gökten indiğini mi düşünüyorsunuz? Bu içeriği yapan, yaratan, düzenleyen, kurgulayan,... insanlar var. Bilmem farkında mısınız?

Herkesin aynı haltı yediği ülkemizde parası olmayan öğrenci adamlara hadi biraz anlayış gösterilebilir. Ama açık açık burada o oyunu para vermeden oynamanın en doğal haklarıymış gibi söyleyenler resmen kanımı donduruyor.

Adamlar size 45TL'ye satın alma imkanı sunmuş. Oyunu 5 bilgisayara kadar kurabiliyorsunuz. Kişi başı oyun 9TL'ye geliyor. Daha ne kolaylığı bekliyorsunuz?

Hadi madem yaptınız, ortalık yerde söylemeyin, milleti özendirmeyin. Pişkinliğin bu kadarı!!!

Yapılan şeyin tam karşılığı mıdır değil midir açın şu linki bir okuyun bakalım

Bir Allah'ın kulu da tek bir laf etmemiş. Vallahi pes

• 10.000 rakamına ulaşacağı kesinleşti ama 10'da biri almaz imzalayanların
  • Bende imzaladım umarım Türkçe olarak piyasaya sürülür.
  • hayatımda 1 (yazıyla bir) tane bile orjinal oyun almadım. crysis' e niyetlendim turkçe diye sonra vazgeçtim. ama bunu alıcam bu sefer. turkçe çıkmasa bile en azından crack falan uğrasmayız bi ton. her türlü zararda olmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemmarşı

50 60 tl Türkçe %100 olursa alırım.

http://store.steampowered.com

FM 2010
    $39.99 = 60 TL
  • ----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Private -- 7 Ekim 2009; 16:37:09 >
  • %85 olmuş bile.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.