DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Facebookta okey oynayamıyorum.
2
Cevap
0
Favori
5.396
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Facebookta okey oynayamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      19 Eylül 2009 15:48:06
      Böyle bi yer çıkıyo oyna deyince sayfa yenileniyo aynı yer çıkıyo

' 'Bu ne oluyor ? (Piress tiğvi.) Uh.' 'Çok iyi de oldu çoğ güzel iyi oldu taam mı? Şimdi meselam, türban olayını çoh garıştırdılar.
      Ha, aralarında bir fark galdı o farknan çoğ güzel oldu. Meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. Ha nasıl garışamaz?
      Ben bu şeggıl geyinirim, bu bayan şu şeggıl geyinir, şu şegil geyinir. Yani kimsenin kimseye garışmaya hakhkı yok özgürlüğü bidir.
      Ha, başörtü gurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. Benim yorumlamam bu kadar hadi hayırlı işler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Eylül 2009 15:52:31

' 'Bu ne oluyor ? (Piress tiğvi.) Uh.' 'Çok iyi de oldu çoğ güzel iyi oldu taam mı? Şimdi meselam, türban olayını çoh garıştırdılar.
      Ha, aralarında bir fark galdı o farknan çoğ güzel oldu. Meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. Ha nasıl garışamaz?
      Ben bu şeggıl geyinirim, bu bayan şu şeggıl geyinir, şu şegil geyinir. Yani kimsenin kimseye garışmaya hakhkı yok özgürlüğü bidir.
      Ha, başörtü gurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. Benim yorumlamam bu kadar hadi hayırlı işler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Eylül 2009 15:57:21
      Başka tarayıcıdan açmayı denedin mi ? Opera bazen Facebook'da sorun çıkarıyor da.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Facebookta okey oynayamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.