Şimdi Ara

Usta Birligim İST.BOĞ.K.İSTANBUL İKMAL DESTEK K.ANADOLUKAVAĞI/İSTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar iskenderın denız er egtım alay komutanlıgından sonra Usta Birligim İST.BOĞ.K.İSTANBUL İKMAL DESTEK K.ANADOLUKAVAĞI/İSTANBUL
    düştüm Katip olarak nette hiçbir bilgi bulamadım daha önce buraya düşen arkadaşlar varmı aranızda yada tahmın yurutebılecek olan varmı tam olarak ne yapabılırım orda nette bılgı yok orda yapan arkadaşta bulamadım istanbulda yaşayanlar bılgı verebılırlermı anadolukavağı nasıl bır yerdır?
    yardımcı olacak olan arkadaşlara teşekkür ederim iyi günler.

• selam dostum

maili okuyunca bayaği bir anım gözümün önünden gelip geçti... ben ikmal destek komutanliğinda katiplik yapmiş bir arkadasinim.. 7/3 .. hiç unutmam oraya geldiğimde neyi nasil yapacam diye düşünmekten bayaği stress yaşamiştim. ancak sen rahat edesin diye ben orada katip er in ne yapmasi gerektiğini anlatan dökümanlar hazirladim.. hatta hangi dosya nereye nasil yazılır hepsia vardir hiç düşünme korkma çünkü ben en aptal adamin bile anlayacağia kadar detayli vede sirayla herşeyi sana biraktim ama umarim onalari atmamişlardir. son 4 ayımı torunlariam rahat etsin diye ugrastim.. nöbetleri vede bölük çavuşluğunu kaptirma kimseye allaha emanet ol iyi teskereler trabzonlu (2007/3) akatip er :D bu ayaziyi okuduğunda belki terhis bile olmuş olabilirsin :D

ha unutamadan coka şanslısın (palaajın yanaındasin.. ikmal o bölgedeki en rahat yerdir, istanbulun turisti oraya akar vede sivil görünce delilenmessin.. hergün gördüğün manzara deniz kenarı güneş batışı coka manyak) Allahatan torpilliymişsin kardeşim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.