Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.131
Cevap
686
Favori
1.818.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 10 Aralık 2016; 16:24:18 >
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    hocam benimki bugün iade ithali yasak a döndü ptt işyerine sevkedildi denildi siz hangi siteden almıştınız
  • cyraxus kullanıcısına yanıt
    ems ile alın hocam fedex daha çok uğraştırır
  • banggood dan almıştım iade etmede sorun olmaz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 kasımda aliexpress standart shipping ile kargo yolladı bana ürün malezya post ile gönderilmiş maalesef 23 gündür ürün türkiyeye giriş yapmamış gözüküyor. Malezya post ta sorun var galiba?Biraz beklemeyım galıba
    yukarda aynı sorun olan arkadaşlardan eline geçen oldumu? yazarsanız sevınırım.
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    bende aynı düşüncedeyim hocam elimizde tek kar dolar şu anda çabuk gitsede düşmeden iade alsak dolar olarak almıştım ben 292.99 dolar çekmişti karttan 3.26
  • Vibex aldığım ürün elektronik sigara 30 dolar civarı fazla birşey değil umarım gümrükten geçer.Dolar yükseldi 100 dolar üzeri alışverişlerde elbette karlı katılıyorum sana
  • arkadaşlar bu kargo numarası aliexpress standart Shipping midir satıcı öyle diyor ama ben inanmadım.

RE456888999SE

• quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

ems ile alın hocam fedex daha çok uğraştırır

Yanıt için teşekkür ederim. Ems ile aldığımda ptt ile gelecek ürün sanirim. Gümrük ile ilgili ne yapmam gerekiyor. Vergiyi nereye ödeyeceğim.

devlete ödeyeceksiniz pttye yani ama fedex ile alırsanız bekleme ücreti filan gibi ekstra ücretler çıkabilir
  • termomen kullanıcısına yanıt
    sweden post bu
    Cindeki posta sistemi turkiyedekinden biraz farklidir. Paketleri Bolge bolge Aliexpress kargo calisanlari toplarlar ve hangi firma ile calisiyorlarsa veya o bolgede hangi firma varsa o firmaylan gonderim yaparlar.AE standart shippinging avantaji ise urunun kaybolmasi veya geri iade edilmesi durumunda satici hicbir sekilde iade islemine mudahil olmaz. Tamamini AE calisanlari yapar. Sweden,singapore,malezya vb olmasi AE standart shipping olmadigi anlamina gelmez. Kargo bilgileri 3,4 gun icinde sistemde gozukur.EGer 10 gunu gecer ve herhangi bir bilgi gorunmez ise satici ile iletisime gecip durumu bildirmeniz gerekir.

• tzckn kullanıcısına yanıt
    eyvallah

Rica ederim.

• RC093943509MY

Bu malezya postası ne rezaletmiş arkadaş bunun üstüne sonradan verdiğim 2 siparişim c.post registered air mail ile ulaştı bunda tık yok. Birde satıcı takip numarasını 14 kasımda verdi satıcıdan teslim alınan tarih 4 aralık olarak gözüküyor.Tahmini olarak kaç günde ulaşır bana bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Beyler durumu nedir bu kargonun anlayabilen var mı 10.12 daha gelmeden 10.12 bilgisi var ne saçma bir takip bu

benimde aynı 10 aralık gelmeden once yazmıştı

• malezyadan bir paket 26 gün sonra dün yurda giriş yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

devlete ödeyeceksiniz pttye yani ama fedex ile alırsanız bekleme ücreti filan gibi ekstra ücretler çıkabilir

Teşekkür ederim.Amacım zaten buydu.Saçma sapan bekleme işlem ücreti falan vermemek.Affına sığınarak bir şey daha sormak istiyorum.
    Batarya(Büyük piller) yada akü gibi şeylerde bir sıkıntı çıkma durumu var mı yurt dışından alınan ürünlerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

malezyadan bir paket 26 gün sonra dün yurda giriş yaptı.

Ben de 24. gündeyim umarım haftaya giriş yapar. Giriş yaptı geldi derken zaten iki hafta da öyle gider.
    daha once hiç denemedim hocam bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.