Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozzgun

Arkadaslar 22 bin verip 2009 model 1.2 elegance 10000km de almak mi mantikli yoksa araliga kadar bekleyip 2010 model almak mi mantikli

Aralıkta fiyatların kaça düşecegi belli değil. Ama VW'de yaklaşık 2000TL indirim olcakmış duyumlarıma göre.

Seat'ta da olsa 3000TL iner, yine 1.2 elegance 26'ya gelecek en az. 22'ye 1.2 elegance alınabilir bence, zaten daha 10.000km yapmış sıfır gibi. 2 sene kullan 20'ye sat işte mis gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35JR1912

Ben Melih'e dedim sat bana arabanı diye ama yok :P valla tavsiyelere uydum bekliyorum aralık ayının son günlerini. bugün izmir autoshow un son günüydü gittim, pek bi değişklik yok. 1.2 referance siyah 27.700 fiyat almıştım yaklaşık 2-3 hafta önce bi bayiden. bugün fuardaki başka bi bayiye sordum en son 27.500 diyolar. bu arada erya yı da aradım arkadaşlar. stok olmadığı için onlar da fiyat kırmıyolar. iki tane alcaz dedim ı ııhh

Satıyım abi kaç veriyosun
  • Tok satici bunlar araliktada ellerinde yoksa cildir
  • Arkadaşlar merhaba. Bu araç net olarak kaç kg. ?
  • 1.2 referans modeli 999 kg yani 1 ton
  • Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiden ötürü.. İyi geceler!

quote:

Orijinalden alıntı: karamamba03

1.2 referans modeli 999 kg yani 1 ton
  • 1.2 kullanan dostlar, motor performanstan memnunlar mıdır? Çok sevidiğim bi araba ancak yüksek motorlarına gücüm yetmiyo. 1.2 ler nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetiniteM

1.2 kullanan dostlar, motor performanstan memnunlar mıdır? Çok sevidiğim bi araba ancak yüksek motorlarına gücüm yetmiyo. 1.2 ler nasıldır?

Kesinlikle yeterli. Hele araba boşken baya iyi ama sürücü artı 3 yetişkin bi de bagaj oldumu çekişten düşüyo tabi.

Her bayi de 1.2 test aracı mevcut nerdeyse, bence gidin bi test edin

ARKADAŞLAR BENİM ARABAMDAKİ ORJİNAL TAVAN SPOİLERİNİN AYNISINI ÇOK SAMİMİ BİR ARKADAŞIM BABASIYLA FİBER OLARAK ÜRETECEK İSTEYEN ÇIKARSA. BENİM ARAÇTAKİNİ SÖKÜP ŞEKLİN AYNISI ÇIKARACAKLAR KALIPTAN. SİZİN İÇİN KENDİ SPOİLERİMİ FEDA EDİYORUM YANİ

BOYASIZ OLARAK 120TL'YE HALLEDECEK İSTERSENİZ. BOYATMA KONUSUNDA DA İSTEYENLERE KENDİ BOYATTIGIM YERDE UYGUN Bİ FİYATA BOYATABİLİRİM, SAHİBİYLE KONUSUP
    .

Ama dediğim gibi isteyen kişi sayısına göre hareket edicekler. Yani 1 kişi isterse filan yapcagını sanmam :) Ben tanıdıklarıma sorarım dedim, ilk olarak da burdan başladım. İsteyen olursa buraya yazsın

Bu arada ben boyasız olarak 246TL'ye almıştım geçen ay, "Erya" yetkili servisten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 13 Kasım 2009; 18:41:02 >

• kendi orjinal spoiler'ım olmasa düşünmeden alırdım :)

ama hafiften bi marşpiyel ile serkanınkine benzer bi ön karlık için uygun bi fiyat çıkartırsa haberim olsun melih..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 13 Kasım 2009; 19:53:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetiniteM

1.2 kullanan dostlar, motor performanstan memnunlar mıdır? Çok sevidiğim bi araba ancak yüksek motorlarına gücüm yetmiyo. 1.2 ler nasıldır?

1.2 iyidir de bazen hızlanmada sorun olabiliyor ki bu benim icin gecerli diger arkadaslar ne dusunur bilemem keske biraz daha agresif olabilse arac 170 km hıza rahat cıkıyor ama kesmiyor beni gecen leon pesimde bir saga bir sola adam uctu gitti kafayı yedim bende de 1.6 olsa bakalım yol verirmiydim ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

Ben Melih'e dedim sat bana arabanı diye ama yok :P valla tavsiyelere uydum bekliyorum aralık ayının son günlerini. bugün izmir autoshow un son günüydü gittim, pek bi değişklik yok. 1.2 referance siyah 27.700 fiyat almıştım yaklaşık 2-3 hafta önce bi bayiden. bugün fuardaki başka bi bayiye sordum en son 27.500 diyolar. bu arada erya yı da aradım arkadaşlar. stok olmadığı için onlar da fiyat kırmıyolar. iki tane alcaz dedim ı ııhh

kaça satcan kardeşim? güzel bi fiyat ver geleyim alayım

• melih şu ilk sayfadaki resimleri bunlarla değiştirirsen sevinirim.. :)

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 15 Kasım 2009; 16:35:17 >
  • bir sorum vardı seat leona 1,4 veya 1,6 motora dsg gelcekmi bilen varmı okadar arştırdım bir türlü bulamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

kaça satcan kardeşim? güzel bi fiyat ver geleyim alayım

Yok abi şakasına söyledim de sen zaten 21.500TL gibi bir miktar ayırmışsın araba almak için, ben daha çok isterim. Metalik renk farkı, 17" jant farkı, yay farkı, xenon farkı, cam filmi farkı filan derken normalde 22,5 isterdim ama şimdi bunlarla beraber 24-25 arasına satardım herade. Zaten şimdi aracımı satsam yerine ne alacam ki? Sıfır fiyatları artık uçmuş tek çare ikinci el. O da elimdeki sorunsuz aracı satıp da alacagım aracın nasıl çıkacagıgını bilmediğimden şu an benim için mantıksız. Arabam bi 50.000'e gelsin de satarım, daha 15.000km olmadı

@dt1907, şu en için böyle bir ihtimal görünmüyo. Avrupa'da da otm vitesli Leon yok 1.6 veya 1.4tsi seçeneginde.

Tamamdır ertu abi değiştiriyorum şimdi resimleri Maşallah çok güzel çıkmış resimde jant ve kaliperler..

• Arkadaşlar dün H&R Almanya'ya mail attım Ibiza için 2,5cm'e 4cm'lik yayların yerine daha fazla düşüren yayları olup olmadıgı konusunda. Ayrıca yeni Polo için ürettikleri 3,5cm'e 5,5cm'lik yayların da Ibiza'ya uygulanıp uygulamayacagını sordum, malum aynı alt yapıyı kullanıyolar. Sağolsunlar bugun cevap vermişler. Ne yazık ki yeni polo yaylarını ibiza için önermiyolar ve şu an için daha fazla düşüren bir yay üretmeyi planlamıyolarmış ibiza için :(

İşte gelen cevap ve admın yolladıgı resim:

Dear Mr. Ozogul,

Thank you for your e-mail.

Unfortunately the Polo 6R springs are not tested for the Ibiza 6J or the other way round.
    therefor we cannot allow to use the Polo springs in the Ibiza, sorry.

At the moment we do not plan to produce a spring set with less lowering for the Ibiza.
    Please find a picture of the Ibiza with our springs attached.

Best regards
    H&R Spezialfedern
    Yvonne Menzebach

Adamın yolladıgı 1.2 ibiza'nın yaylı resmi, orjinal jantlarla:

• kaya 5789 peki 2010 yılında gelcekmi dsgli leon 1,4 ve 1,6 için veya yabancı dilin var galiba yurdışındakilere sorabilirmizin maillle ben burdakilere sordum cevap gelmedi
  • melih bende bi kaç resim çekimde değiştirelim ben o arabaya o halde nasıl binmişim
  • arkadaşlar buarada bu xenonlarla ilgili bilgiyi verim belki çoğunuz biliyorsunuzdur ama xenonlar bende arıza lambası yakmıştı bunun sebebi sislerede xenon taktırmamdan dolayı mesela arabayı ilk çalıştırdığımda direk sisleride yakarsam araç asla arıza lambası yakmıyor ne zamanki sisleri kapatıyorum o zaman lambayı yakıyor nedeni ise çok basit sisler dönüşe duyarlı olduğu için beyinler karışıyor herhalde o yüzden arıza lambası yakıyor bazı arkadaşlar korkuyor taktırmaya bende serviste sorduğumda mert abiye yazılım değişti ondan dolayı ecu yu kitliyebilir felan demişti ama sebep bu olsa gerek çünkü mesela kuzenim sislere taktırmadı onda arıza lambası yanmıyor melihin arabada bildiğim kadarıyla sis yok ondada bu sebepten arıza lambası yanmıyor....
  • harmonyoa, aynen kardeşim bendede böyle :)

melih allah iyiliğini versin senin :) bu yazının yanında kocaman harflerle amortisör çıkarmayı yada komple set çıkarmayı düşünmüyomusunuz demedinmi :) bu arada resimdeki jantsız hali bile siyah arabada nası güzel duruyo, bide senin jantları boyatsak nolur acaba :)

ayrıca kafaya koydum şu filtre olayından sonra bende serkandaki gibi amortisörleri sertleştirip biraz daha düşürcem... 300 fiyat çektikleri için yapamamıştım ama yapıcam 1 2 ay sonra falan :)
  • Onur abi at sen resimleri bu sayfaya, ben transfer ederim ilk sayfaya :)

Xenon hakkında dediklerin de aynen öyle, ben her an sis farı taktırabilirim bu arada xenonla beraber eski cd-çalarımı sattım da para geldi biraz Tahminim bende arıza lambası filan yakmaz. Benim arabanın beyni her türlü koşula ayak uyduruyo

Ertu abi valla coilover var, 2000TL'den biraz fazla, istersen al ama alırsan kimseye söyleme kaç paraya aldıgını Spor amortisör de çıkarsa baya geç çıkar, tahminim seneye. Yeni Polo'da da çıkmamış çünkü spor amortisör. Baya geç çıkıyo onlar.

dt1907 , boşuna bekleme hocam VW'nin satış politikası gereği Seat LEon'lara otm vites gelmeyecek. En azından yeni leon çıkana kadar durum böyle. Malum otm vitesli Leon olsa çoğu kişi Golf yerine Leon alır :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.