Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaya5789

Tamamdır abi düzelttim.

Evet arakdaşlar İlyasHakan abinin plan da güzel. Hep beraber sanayiye dalabiliriz ama öglen olursa biraz zor olur bu iş zira içerisi çok kalabalaık olur ve rahat rahat arka arkaya park yeri vs bulalamayız. Fakat saat 4 gibi olur boşalmaya başlar sanayinin için, malum haftasonu oldugundan.

Ordan da yan tarafa Doğuş Power Center'a geçebilriz. Hem açık hem kapalı kocaman otoaprkı var, ücretsiz. Orda bişeyler yeriz. Otoparkında da resim vs çekebiliriz duruma göre.

Fakat saat 7:00-7:30 gibi benim dönmem lazım, baska arkadaşlara söz vermiştim akşam için önceden.

o zaman ılk cafe sonra maslak otosanayı sonra yemek sonra dagılırız zaten katılım sayımız cok yuksek degıl sensızlıgı goze alamayız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

saat 14:00 olsun kabulmuyüz :))

3 olsun temiz olsun

Ben 14:30da ordayım
  • orada derken maslakmı emirganmı ?
  • Maslak oto sanayi demedik mi ilk olarak?
  • tamamdır bulusma saat en gec 15 te maslaktadır :D
    itizarı olanlar???
  • 14 olsun 15 oolmasın zaten ben kacacam erkenden ona göre tam muhabette girelim derken zaman dolmasın
  • bencede 14 olsun bende 7 8 gibi kaçıcam her zaman beraber olamıyoz... sıkılırsak mekan değiştiririz zaten :) büyük ihtimal serkanla geliriz birde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 20 Ekim 2009; 23:54:35 >
  • benim işim yarın belli olur. 3 filan olmasın artık yavaş yavaş hava çabuk kararmaya başlıyor.
  • tamam 14 o zaman
  • evet saat 14 de maslak oto sanayi sitesindeyiz

Arabaların bulusması anca oto sanayi sitesinde olur cepler dolu gelmeyin sakın boşalabilir bir anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba03

evet saat 14 de maslak oto sanayi sitesindeyiz

Arabaların bulusması anca oto sanayi sitesinde olur cepler dolu gelmeyin sakın boşalabilir bir anda
    ceplerimi yeterince boşalttım bu aralar belki park lambası alırım ama nası olsa çok para değil onlar.
    bugün belli olacak demiştim ama belli olamadı. yer ve zaman belli ben geleceğim zaman haber ederim. melih cebini yollarsan pm ile iyi olur. cuma günü gelirim veya gelmem diyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

ceplerimi yeterince boşalttım bu aralar belki park lambası alırım ama nası olsa çok para değil onlar.
    bugün belli olacak demiştim ama belli olamadı. yer ve zaman belli ben geleceğim zaman haber ederim. melih cebini yollarsan pm ile iyi olur. cuma günü gelirim veya gelmem diyeceğim.

Tamamdır yolluyorum, gel ama bak bekliyoruz...

Bu arada ben de dün internetten "4lü beyaz led" park lambası sipariş ettim, yarın geliyo. Performans olarak baya iyi deniyo bakalım nasılmış...

bacey'den naber, vaz mı geçti almaktan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

Tamamdır yolluyorum, gel ama bak bekliyoruz...

Bu arada ben de dün internetten "4lü beyaz led" park lambası sipariş ettim, yarın geliyo. Performans olarak baya iyi deniyo bakalım nasılmış...

bacey'den naber, vaz mı geçti almaktan?
    butcher'dan mı alıyosun? keşke almasaydın. onardan biri patladı benim 6 ay filan kullanmıştım. baceyden ses yok bişey demedim daha

• bu arkadaki plakalığın ışığınımı değiştirsem
  • Hadi ya valla butcher'dan aldım şansa bak

Neyse sorun değil bana da 6 ay 1 sene gitsin yeter. Zaten Ekim ayında indirim çekim varmış gittigidiyor'da, onu kullanıp aldım, pek para verdigim söylenemez.

Aydınlatması iyi miydi bari, beyaz olsun da?

Ertu abi senin plakalık hala gece kondu ışıgı gibi sarı mı yanıyo yoksa :)
  • quote:

Hadi ya valla butcher'dan aldım şansa bak

Neyse sorun değil bana da 6 ay 1 sene gitsin yeter. Zaten Ekim ayında indirim çekim varmış gittigidiyor'da, onu kullanıp aldım, pek para verdigim söylenemez.

Aydınlatması iyi miydi bari, beyaz olsun da?

Ertu abi senin plakalık hala gece kondu ışıgı gibi sarı mı yanıyo yoksa :)
    güzeldi xenonlara geçmeyene kadar akşam karanlıkta açtığımda güzel baya baya aydınlatıyodu. ama sonra iyice farketmemeye başladım. bi baktım lambaların birinin 4 ledinde birinin yandığını gördüm. en son lambaları söndürmeden bi atmye gitmiştim o ara gördüm hiç yanmıyordu. ama biri sağlam hala. bende ikitane mtec superwhite alıcam park lambası olarak 2 kutu. biri farlara biri plakalara. fotoğraf çekmesem plakalarda sadece birinin yandığını farketmeyecektim

• fotograf cekımınden kım anlıyor bu arada fotoları kım cekecek ?
  • melih mum ışığ gibi yanıyo :)) ona bi bakalım yaw :)
  • Anladım Vedat. Bakalım yarın gelicek takıcam. Arbayı da bizim tanıdık beleşe cila yapcak söz verdi yarın. Güzel bi iki resim çekip koyarım buraya da :)

Bu arada benim plakalıkta lamba bile yok şu an, geçtim ampulu filan :)

Hakan abi ben çekebilirim resim ama bu konuda çok da özel bir yeteneğim oldugunu söyleyemiyecegim
  • quote:

3- Ertug-TR >> Ertuğ > 2009 1.6 Ibiza SC Sport Şeker Beyazı:

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

Ertuğ kanka bildiğin gözüm kaldı araçta bu nasıl bir alettir ya.Nazar değmesin...

Arkadaşlar sormak istediğim bir kaç soru var ;

Bu siyah cam ve tavan birleşme olayı yeni ibiza'nın hangi modellerinde var acaba ? çünkü bir kaç arkadaşta bu olay yok ?

Aracın yakıt tüketimi ne durumda ?

Hız'ı nasıl

1.6 105 hp dsg style düşünüyoruz da...

Full özellik + tavan özelliği varmıdır bunda , hangisini tavsiye edersiniz ? TDI modeli daha mı iyidir vs vs..

Yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.