Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takip sayfasını buldum :) kendi sipariş numaramla sorgulama yaptım, tabi önce kayıt olmak gerekiyor..üretim aşamasında diyo, görünce sevindim bi.. siz de bi sorgulatın burdan, wolksvagen alıyomuşuz gibi sanki :)https://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/aracim/siparis-takibi.aspx
  • yvzz34 Y kullanıcısına yanıt
    45.300 apollo mavi style paket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1.2 style +plus 49000 dediler zamdan sonraki fiyat bu ama kasımdaki fiyata göre verilecek araç siz zamdan önce anlaştınız zannedersem hocam
  • evet zannedersem dün siztemde problem vardı bugün sorguladım üretim aşamasında yazıyor wolksvagenim sitesi üye olup sipariş no ve soy isimle sorgulatabilirsiniz

http://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Giris.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

arkadaşlar bu coming home, leaving home otomatik far işlevini nasıl kullanıyoruz nasıl aktif ediyoruz.

bak bunları bende bilmiyordum.bende yenı aldım aracı ayrıca kadraj selamlama da var sanırım ?
    bunlar haricinde gizli özellik olayı varmı acaba.varsa nasl açıcaz
  • coming home, leaving home plus paketle geliyor bildiğin kadarıyla ve direk kullanılıyor olması lazım

• Cetin26 kullanıcısına yanıt
    style de yokmu yani? benm aracda camlar acık kapattıgın zaman basılı tuttugunda kapanıyor mesela
  • coming home, leaving home farlarla alakalı bi durum sizin dediğiniz camlar vardır ama araç dışından anahtarla farların en azından parkların açılabilmesi diye biliyorum coming home, leaving home u yanılıyorsam düzeltirler buda sadece style+plus la gelen bir özelliko olması lazım
  • Coming home, Leaving home ,
    Yakıt litresinin ekranda gösterilmesi,
    Kadran selamlama,
    Konfor sinyalinin artırılması,
    Geri viteste sağ aynanın aşağı inmesi vs.

Özellikleri Vag Com denilen araca takılan bir kabloyla ve programlamayla açılabilecek özellikler.
    Fabrika çıkışı bu özellikleri kapalı araçların.
    Ancak Style donanımda bazıları açık geliyor. Style plus da daha fazla özellik açık geliyor.
    Programlamasını yapacak birini bulursanız, kişinin kablosu olduğu sürece özellikler açılabilir durumdadır.
  • kadran selamlama ne oluyor tam olarak birde geri viteste ayna ayarı iyiymiş umarım açtırılır
  • Kadran selamlamayı youtube da bulabilirsin.
    Kontak ilk açıldığında göstergelerin hareketi, güzel oluyor
  • cetinceviz26 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=07CKKLLndfk
  • evet güzelmiş wolksvagen amblemi ve motor çalıştırılıyor yazısı çıkıyor ibreler sona gelip başa dönüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

Orijinalden alıntı: dentv

quote:

Orijinalden alıntı: emin616

gecmis oldun deniz abi sende birsey yoksa onemli olan o. Arabadir yenisi alinir. Evet sinanin ilani gormustum forumda cok cabuk satmis araci. Bilen birisi aldi herhalde ki bu kadar hizli satmis Abi senin aracta ne kadar hasar aldi? suclu taraf kim?

arkadan çarptı kamilin biri , telefonla oynuyordu büyük ihtimal , servise vermedim versem 5-6 bin kesin çıkardı , bu gün boya bitti bagajı servis değiştirirdi bagaj boyandı , bagajda boya var oldu yani , ama arkası gerçekten çok sağlammış ibizanın , sinan 1 günde sattı arabayı

abi keske verseydin servise en azindan takilan ya da yapilanlar daha kaliteli olurdu. Sonrasindan birde deger kaybi davasi acardin boyali olmasinin onemi kalmazdi. Acima kamile islesin kaskosuna da azicik dikkatli araba kullanmayi ogrensin. Neden baskasinin hatasini sen cekeceksin ki. ileride satarken bagaj boyali dedigin zaman insanlar hemen dusunmeye basliyor kazali arac kimbilir ne kadar hasar aldi vs.

bu arada 1603 tl çıktı hasar kaydı , bunun içinde tamponun altındaki koruma demiri ve stopta dahil (bu parçalarda erya dan alındı ve orjinal , servise gitse bagajı kesin değiştirlerdi kapak sadece 2000 tl nin üzerinde
    bu arada güneş sigortayı taktir ettim 4 günde parayı hesaba yatırdılar , ikame araç olarak opel corsa otomatik benzinli verdi kiralama şirketi çok yakıyordu ,aradım 2 saat sonra o arabayı alıp cdtı corsa getirdiler hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinceviz26

evet zannedersem dün siztemde problem vardı bugün sorguladım üretim aşamasında yazıyor wolksvagenim sitesi üye olup sipariş no ve soy isimle sorgulatabilirsiniz

http://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Giris.aspx

Bende sonuç çıkmıyor :(
  • dentv kullanıcısına yanıt
    Bu gunes sigortayla igili kotu yorumlar vardi.sizin anlattiginiza gore soylenen gibi degil gorunuyor.

• djhayal D kullanıcısına yanıt
    Vala benimde dün çıkmıyordu ama bugün üretim sürecinde yazıyor sipariş no ve soy adını doğru yazdığından emin ol yada müş.tem. görüş bence

• cetinceviz26 kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam..evet ben 21 eylülde opsiyonlatmıştım, bugün danışmanla görüştük 2 ekimden önce sipariş verenler zamdan etkilenmeyeceklermiş, benim için de sevindirici oldu bu..
  • doğuş oto açıklamış arkadaşlar bugun haberim oldu, zamdan önce opsiyonlatan sipariş verenler gelecek zamlardan etkilenmeyecek anlaşılan fiyattan alabileceklermiş herhangi bir değişiklik yapılmadığı sürece..
    Hocam ben de 10 ekimde kapora vermiştim. Ama benim için opsiyonlanan araç üretimi bitmiş ve gemiye yükleniyor olarak görünüyordu. Zam 5 gün sonra geldi. Şimdi ben de mi zamdan etkileneceğim? Ben kaporayı verirken satış temsilcisi yükselmez demişti ama . Adamı da arayamıyorum ):

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.