Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar. Elimde 205/55 r16 Alpin A4 kışlık lastik takımım var b7 Passat aracımdan kalma. Sormak istediğim 16 inç jant takımı alıp lastikleri taktırsam, bu lastikler bizim araçlara uyar mı? Çamurluğa sürtme vs. durumu olur mu? Daha önce bu ebatta lastik kullanan oldu mu? Aracın üzerindeki lastikler 14 inç, 2 inç birden büyütüp 16 inç jant takmak araçta herhangi bir olumsuzluk yaratır mı acaba, ne dersiniz?
  • HeavyClocker H kullanıcısına yanıt
    Sollamalarda DSG S modunda ise hiç endişe duymadan tempo yakalanıyor. Otohaber dergisinin yaptığı testte İbiza 1.0 EcoTsi DSG D modunda ara hızlanmalar 60-100 km 5,8 sn, 80-120 km 8,0 sn olarak ölçülmüş . S modunda bu değerlerin biraz daha iyi gerçekleşeğini tahmin etmek mümkün. Kalkışlara gelince İbiza HB için 0-100 km ise 9,3 sn fabrika verisi verilmiş. Kağıt üstündeki bu veri uygulamada da birebir örtüşüyor. İbiza ST aracımla, android Ulysse Speedometer uygulamasında yaptığım gps destekli 0-100 denemelerinde ilk olarak 9,87 sn , karşı yönde ise 9,33 sn gibi değerler elde ettim. Trafikte İbizayı bişeye benzetemeyenleri fena üzen bi araç İstanbul trafiğinde araç kullanmadığım için son soruyu pas geçiyorum.
  • megolamen M kullanıcısına yanıt
    Full link lisansını açtırdığınızda mirrorlink ve android auto lisansı açılıyor (ve tabi apple carplay). Telefonu taktığınızda hangisi diye soruyor. Mirrorlink desteği varsa tabi telefonda. Mirrorlink destekli uygulamalar ve android auto destekli uygulamalar var. Bunlar kendi sistemleri ile çalışıyor sadece. Örneğin google maps ve spotify android auto destekli. Sanırım sygic de mirrorlink destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Öncelikle android için iki seçenek var. Android Auto ve telefon destekliyorsa mirrorlink. Android auto ile şu ana kadar maps, spotify ve pocket casts kullandım. Ayrıca direksiyondaki ses tuşuna basılı tutunca telefondaki gibi google sizi dinliyor. Hava nasıl ya da ... kişisini ara gibi sorulara cevap veriyor Türkçe olarak. Whatsapp mesajları gelince okuyor. Klavye kullanamıyorsunuz hareket halindeyken ama sesle komut veriliyor. Telefon ekranı çalışmıyor yalnız. Tabi normal birşey bu güvenlik için.
    Diğer seçenek de mirrorlink. Mirrorlink destekli az da olsa uygulamalar var. Ama en önemlisi ve ne yazık ki Türkiye'ye açık olmayan Seat DriveApp. Apk bulup yükledim ve güzel bir program. Arabaya inince ekran görüntüsü atarım. Uygulamanın Türkçe desteği var, ilginç. Umarım yakında açılır.
    Bua rada android auto da henüz Türkiye'ye açık değil ama apk yükleyince çalışıyor.

merhaba kullandınız apk nın linki varmı acaba bu apk hangi programların çalısmasını sağlıyor

• Bu apk sadece seat uygulamasının apk'sı. İki uygulamadan birisini yükleyebilirsiniz. Connectapp dediği samsung'larla daha uyumlu.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68854235&postcount=11765

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 30 Eylül 2016; 10:22:25 >
  • 2015 model style 1.2tsi ile aranıza katılmış bulunmaktaym

Araca yaptırmak istediğm bazı şeyler var önerilerinizi bekliyorum istanbulda önerebileceğiniz yerler varmıdır ?

geri görüş kamerası vs sizinde önerebilecğinz şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuzzi

Sollamalarda DSG S modunda ise hiç endişe duymadan tempo yakalanıyor. Otohaber dergisinin yaptığı testte İbiza 1.0 EcoTsi DSG D modunda ara hızlanmalar 60-100 km 5,8 sn, 80-120 km 8,0 sn olarak ölçülmüş . S modunda bu değerlerin biraz daha iyi gerçekleşeğini tahmin etmek mümkün. Kalkışlara gelince İbiza HB için 0-100 km ise 9,3 sn fabrika verisi verilmiş. Kağıt üstündeki bu veri uygulamada da birebir örtüşüyor. İbiza ST aracımla, android Ulysse Speedometer uygulamasında yaptığım gps destekli 0-100 denemelerinde ilk olarak 9,87 sn , karşı yönde ise 9,33 sn gibi değerler elde ettim. Trafikte İbizayı bişeye benzetemeyenleri fena üzen bi araç İstanbul trafiğinde araç kullanmadığım için son soruyu pas geçiyorum.

Bu iyiymiş hocam :)
    "Trafikte İbizayı bişeye benzetemeyenleri fena üzen bi araç"

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

quote:

Orijinalden alıntı: muratbkk

arkadaşlar merhaba,
    fotoğrafta görünen değer aracın daha ilk deposuyla yapılmış şehir içi değerdir.
    Sizin verilerinize göre nasıl?
    Sadece sabah akşam işe gidip gelebildim. 6 gün oldu aracı aldığımdan beri.
    Tüketim verileri sizce nasıl ?

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

kaç motor hangi donanım? kaça aldınız?

1,2 TSİ STYLE modeli, 45 Bine bagaj havuzu hediyesiyle aldım.

• Bluetooth ve usb girişi olan araçta android auto telefondan üzerinden çalışabilecek.Bir ton ekstra para vermenin mantığı yok.

• arkadaslar bende aracimi satisa cikardim.
    1.4 tdi 2015 referane plus ilgilenenlere duyrulur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-yeni-ibiza-referance-plus-ilk-sahibinden-342013720/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanjojo -- 1 Ekim 2016; 12:02:47 >
  • arkadaşlar lcd ekranım araç hareket halindeyken bazen kapanıp geri açılıyor. çok rahatsız edici bir durum. nasıl çözebilirim
  • arkadaşlar ben opak beyaz seçmiştim ama bayideki arkadaş nevada diye sipariş geçmiş
    nevada yı gören var mı ne dersiniz?
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    benim telefonum mirrorlinki destekliyor ( z2 ) araba 2015 style paket anroid auto yu indirdim ama görmedi sorun nerde acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

Bluetooth ve usb girişi olan araçta android auto telefondan üzerinden çalışabilecek.Bir ton ekstra para vermenin mantığı yok.

telefonu bağladığımda görmüyor sorunu nasıl çözeblirm 2015 style paket ?
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 6.5 inç ekranlı sisteme sahip olmanız gerekir. Sonra da full link'i serviste 900 tl civarı bir ücrete aktif ettirmeniz.

• efecen84 kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum açıkçası.. ancak diyelim servise giderek aktif edilebilecek bir ozellik..neden bu özellikleri açılmış/kurulmuş vaziyette teslim etmezler ki? Oldukça ilginç..

• Paris auto show'da yeni İbiza yok.Ben demiştim zaten yeni ibizanın haberleri fake ve 2018'de bekliyorum diye.Ama Nissan Micra değişmiş ve çok güzel olmuş......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

arkadaşlar ben opak beyaz seçmiştim ama bayideki arkadaş nevada diye sipariş geçmiş
    nevada yı gören var mı ne dersiniz?

Nevada beyaz gördüm ben çok şık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanjojo H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ederim . Fiyatı çok iyi.
    Bagaj sıkıntı olur mu diye çok düşünüyorum. Bebek arabasi vs. Sığar mi diye . Test aracı bile yok denizli de nasıl iş anlamadım .

• Skoda ve VW de Ekim zammı geldi. Seat henüz belirsiz. Bilgisi olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.