Şimdi Ara

::::IMEI SORGULAMA:::: (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
0
Favori
1.577.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: crazy83

ARkadaşlar birşeyde ben sorayım.1 hafta once n90 aldım, bu grey ıstanbul garantılı cihazlardan.Baktım netten kayıt bulunamadı yazıyordu.Bugun aldıgım yere götürdüm, biryerlreri aradı sordu, falan filan bunların kaydı 45 iş günün bulabılrmıs falan dedi.birsey olmaz korkma biz zaten herzaman buradayız gibisnden birşeyler dedi ne yapayım
    faturayı mutlaka almalısın ..

Telekomünikasyon Kurumu 12 Temmuz'dan sonra faturasız veya kaçak yoldan alınan 500 bin cep telefonu incelemeye aldı. Faturası gösterilemeyen telefonlar kullanıma kapatılacak

Telekomünikasyon Kurumu'nun (TK) kaçak ve kayıtdışı telefonlara karşı mücadelede ikinci dönemi başlatıyor. 12 Temmuz 2005'te çıkarılan yasaya dayanarak 3-15 Aralık tarihleri arasında belirlenen faturasız cep telefonlarının kayıt altına girmesi için süre veren ve 18 milyon cep telefonunu kayıt altına alan kurum, yasanın çıktığı tarihten sonra alınan kaçak 500 bin telefon için de düğmeye bastı. Fatura gösteremeyen cep telefonları bu kez kapatılacak.

http://imei.tk.gov.tr/

• Arkadaşlar bugun telekomünikasyon müdürlüğüne gittim benım telefon olayı için.Dilekce yazmamı söylediler, bende olayı anlatan dileekçe yazdım.Eger kayıtdısıysa kayıt alırız ve satanın tepesine bineriz dediler.Herhangi bir magduriyet yaşamazmısım.Haberiniz olsun böyle durumda dilekçe yazmanız yeterşıymış
  • Grey garantili telefonların faturası oluyormu? Satıcı fatura kesmek zorundamı yoksa fatura diye bir olay yokmu?
  • quote:

Arkadaşlar bugun telekomünikasyon müdürlüğüne gittim benım telefon olayı için.Dilekce yazmamı söylediler, bende olayı anlatan dileekçe yazdım.Eger kayıtdısıysa kayıt alırız ve satanın tepesine bineriz dediler.Herhangi bir magduriyet yaşamazmısım.Haberiniz olsun böyle durumda dilekçe yazmanız yeterşıymış

Satıcı fatura vermişmiydi sana? Telefonu satın alırken fatura almadıysan bence hiç bir hak talep edemezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akay635

quote:

Arkadaşlar bugun telekomünikasyon müdürlüğüne gittim benım telefon olayı için.Dilekce yazmamı söylediler, bende olayı anlatan dileekçe yazdım.Eger kayıtdısıysa kayıt alırız ve satanın tepesine bineriz dediler.Herhangi bir magduriyet yaşamazmısım.Haberiniz olsun böyle durumda dilekçe yazmanız yeterşıymış

Satıcı fatura vermişmiydi sana? Telefonu satın alırken fatura almadıysan bence hiç bir hak talep edemezsin.

Tabiiki faturası var arkadaşlar.Bu grey olayına girio galiba tam bilmiyorum ama istanbul garantiside verdi adam 2 yıl ve faturasıda vardı elimde
  • Fatura varsa problem yaşamazsın. Senin telefon demekki kayda geçmemiş henüz. Telekom imei kayıtlarını güncellediğinde senin telefonunda kayıtlı olarak görünecektir. Eğer belli bir süre zarfında telefonun kayda geçmezse büyük ihtimal ile telefon problemlidir. Bu durumda telekom müdürlüğünden aldığın bilgiler doğrultusunda hareket edersin.
  • quote:

Fatura varsa problem yaşamazsın. Senin telefon demekki kayda geçmemiş henüz. Telekom imei kayıtlarını güncellediğinde senin telefonunda kayıtlı olarak görünecektir. Eğer belli bir süre zarfında telefonun kayda geçmezse büyük ihtimal ile telefon problemlidir. Bu durumda telekom müdürlüğünden aldığın bilgiler doğrultusunda hareket edersin.

Ya herhangi bir sorun yaşamam degılmı.Orada yaşamazsın dediler bende verdim dilekceyi.Gerci vermesem daha kötü olurdu.Bide bana dediler eger kayıtdısı bır durum varsa dilekçen ıncelenınceye kadar vakıt gecermıs ve 1-2 gün kapanır telefonun dediler amakapanmadıgına göre kayıtta sorun yoktur falan dediler.Bide teknosadan bahsettıler, teknosa ürünlerı satıyormus bellı bir sayıya ulasınca imei nolarını gönderıyormus belkı aldıgın yerde böyle yapıyordur dediler
    .

• Beklemekten başka yapabilecek bir şey yok herhalde. Telefonu satın aldığın dükkan hangi şirketten alıyor acaba telefonları? Bu şirketi öğrenebilirsen onlardan telefonun hakkında detaylı bir bilgi alabilirsin belki.
  • İmtel diye birşirketten alıyor ya olmadı kapanırsa adamla konustum zaten.Aldıgım dükkan değiştirirm bana güven birşey olmayacak 45 iş günü içinde kayıt yaplrlar dedi.Ben garanti olsun die verdım dilekçeyi
  • bnde 1 hafta once n70 aldım ama kayıt bulunamadı diyor
    Kadıkoyden Sengullerden aldım 2yıl kvk garantili faturalı sorun olmas di mi?
  • Olmaz büyük ihtimal kardsım.Ben telekomunikasyonk urumuna sordum.Sen yurt içinden almıssın, faturanda var hiçbirşey olmaz kayıtdışıysa biz hallederiz dediler.Ama ben dilekçe yazdım oşekılde oluyormus
  • ya arkadaşlar benimki sony ericson ben *#06# yapı yorum ımei numaram 357792-00-435175-6-13 şeklinde çıkıyor bu numarayı giriyorum ama numara yanlış diyır tlf nu alalı 2 hafta filan oldu genpa dan numarayı nasıl yazıcam bilen vrmı???
  • arkadasım numaraları bitişik yazcan ilk 15 numarayı yazacaksın..
    ok?
    kolay gelsin
  • 357792004351756 bu şekilde yazacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 15 Mart 2006; 21:02:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: acy78

ya arkadaşlar benimki sony ericson ben *#06# yapı yorum ımei numaram 357792-00-435175-6-13 şeklinde çıkıyor bu numarayı giriyorum ama numara yanlış diyır tlf nu alalı 2 hafta filan oldu genpa dan numarayı nasıl yazıcam bilen vrmı???

Senin yerine sorgulama yaptım telefonun kayıtlı.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: acy78

ya arkadaşlar benimki sony ericson ben *#06# yapı yorum ımei numaram 357792-00-435175-6-13 şeklinde çıkıyor bu numarayı giriyorum ama numara yanlış diyır tlf nu alalı 2 hafta filan oldu genpa dan numarayı nasıl yazıcam bilen vrmı???

Senin yerine sorgulama yaptım telefonun kayıtlı.

teşekkür ederim hocam da bana da öğretirmisin nasıl oluyormuş numaraları nasıl girdin?
  • quote:

357792004351756 bu şekilde yazacaksın.

pardon ya burada yazılmış zaten teşekkür ederim
  • Cepte kayıtlı kaçağa karşı referans fiyat

Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İş Adamları Derneği (MOBİSAD) Başkanı Murat Dursun, cep telefonlarında yaşanan kayıtlı kaçak sorununun, nisan ayında cep telefonlarının referans fiyat üzerinden vergilendirilmesiyle çözüleceğini bildirdi.
  • quote:

Arkadaşlar daha önce anlatmıstım ve sonucunu aldım azönce ımeı numarasını arattırdım. Kayıtlı yazdı. ohh be rahatladım
  • tesekkurler bende ikinci el almıstım
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.