DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
----DFU MODE İLE RESTORE----
Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir Kullanıcı
59
Cevap
7
Favori
66.370
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      259 Mesaj
      16 Eylül 2009 00:03:58
      EVET ARKADAŞLAR DFU MODE İLE RESTORE NASIL YAPABİLİRİM, ARADIM AMA BULAMADIM FORUMDA KUSURA BAKMAYIN..

• Çavuş
      83 Mesaj
      16 Eylül 2009 00:22:50
      Güncellemeler esnasında iPhone cihazları DFU moduna getirmek gerekli. DFU moduna geçmek için;
      1) Cihazı kapatın.
      2) Bilgisayar bağlantı kablosunu takın.
      3) iTunes'u kapatın.
      4) "Uyku" (power veya güç) ve "ana menü" (home) tuşlarına aynı anda basın ve 10 saniye basılı tutun.
      5) "Uyku" tuşunu bırakın fakat "ana menü" tuşuna basılı tutmaya devam edin.
      6) Windows yeni bir donanım bulundu demeden otomatik olarak yeni bir aygıt algılayıp gerekli sürücüleri kuracaktır. Bu esnada bilgisayardan "beep" sesi gelecektir. Ses gelene kadar veya sağ alt köşedeki yeni donanım bulundu ikonu kaybolana kadar "ana menüye" basılı tutun.
      7) iPhone ekranında hiçbir değişiklik olmayacaktır kapalı durumdaki gibi ekran siyah olacaktır bu sizi yanıltmasın. Eğer ekranda görüntü veya resim varsa DFU moduna geçemediniz demektir.
      8) Ekran siyahsa artık güncelleme veya diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

• Yarbay
      4498 Mesaj
      16 Eylül 2009 01:02:51
      tel kapalıyken home tusuna basılı tut. kabloyu tak.

2012 Ford fiesta 1.4Tdci TitaniumX+
    • Çavuş
      65 Mesaj
      16 Eylül 2009 15:27:31

quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

tel kapalıyken home tusuna basılı tut. kabloyu tak.

o şekilde revovery moda geçer.. recovery modu ile dfu yu karıştırmayın..

• Yüzbaşı
      824 Mesaj
      16 Eylül 2009 15:57:02
      orjinal frmware yuklerken en iyisi dfu mod

costum frmware yuklerkende recorvery modda yukleyin

recovery mod= USB kablosunu telefona takıyoruz, telefonun tamamen kapandığından ve iTunes'un açık olduğundan emin oluyoruz; ekranın altındaki tuşa basılı tutarak usb'i bilgisayara bağlıyoruz. iTunes algılayana kadar basılı tutun sonrasında Recovery'e geçecek. Ben şu ana kadarki restorelerimi Recovery'den sorunsuz bir şekilde yaptım,yoksa DFU'da 1602 ile karşılaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      519 Mesaj
      16 Eylül 2009 16:34:59
      recovery ve dfu mod farkı nedir ki.hangi durumda hangisini yapmak gerekir?
      ben bu yazıya göre yapmıştım yani recovery modda restore etmişim.dfu da tekrar restore ediyim mi?

• Yarbay
      3413 Mesaj
      17 Eylül 2009 00:05:49
      dfu mode ile restore edince ne oluyor

Ultimate Driving Machine

BMW
    • Yarbay
      4498 Mesaj
      17 Eylül 2009 00:07:37
      bu zamana kadar o zaman hep yanlıs yapıyomusum :) Restoreleri hep recovery ile yapıyodum

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      17 Eylül 2009 01:39:24
      arkadaşlar şunu bi cevaplayın ya

ben bu yazıya göre yapmıştım yani recovery modda restore etmişim.dfu da tekrar restore ediyim mi?

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      17 Eylül 2009 19:18:41

quote:

Orijinalden alıntı: ufoufo

arkadaşlar şunu bi cevaplayın ya

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      17 Eylül 2009 19:55:48
      dfu modu genelde versiyon düşürmede kullanılır.tabi temiz restore için de birebir ilaç niteliğiındedir.recovery mod ise iphone u elmada kalmış kişilere önerdiğimiz bir moddur.ben şahsen 6 aydır dfu mod dışında restore ettiğimi hatırlamam.

recovey modu
      telefonu tamamen kapatın.sonra home tuşuna basılı tutun kabloyu bağlayın.itunesi açın.kablo işareti çıkacak.bu recovery moddur.
      ayrıca power ve home tuşlarına telefon kapanıp ekranda kablo işareti çıkana kadar basınca da recovery moda almış olursunuz.

dfu mod
      itunes açık ve telefon pc ye bağlı olacak.telefon açıkken power ve home tuşlarına birlikte basın.telefon kapanıp ekran kararınca 5 e kadar sayıp parmağınızı powerden çekin home tuşuna basmaya devam edin.ekran siyah olacak ve itunes iphone u görecektir.bu dfu modudur.restore etmelisiniz diye bir uyarı alınca ok diyin.sonra pc nin klavyesinden shift tuşuna basılı tutarken itunesten restore ye tıklayıp hangi versiyondaysanız yada yüklemek istediğiniz versiyonun dosyasını gösterin(firmware)

dfu modda 1015,1603 gibi hatalar alinabilir. hatayi sonlara dogru vermis olmali. o hatayi alinca ok de itunesi kapat sonra quickpwn 2.25 i ac. power ve home tuslarina elma cikincaya kadar basili tut. elma cikinca home tusunu birak powere basmaya devam et. hemen quickpwn i kapatip itunesi ac elmanin altindaki bar dolmaya baslayinca powerden parmagini cek.
      not:burada wuickpwn sadece etkinlestirmek icin kullanilir. quickpwni sadece acacaksiniz onunla herhangi bir islem yapmayacaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkker -- 18 Eylül 2009; 9:28:33 >

• Yarbay
      3413 Mesaj
      17 Eylül 2009 20:28:45
      recorvery moddan nasıl çıkarıyoruz

Ultimate Driving Machine

BMW
    • Binbaşı
      1711 Mesaj
      17 Eylül 2009 21:30:15
      power ve home tuşları ile kapat telefonu sonra da normal bi şekilde aç.

• Teğmen
      175 Mesaj
      18 Eylül 2009 00:21:06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

power ve home tuşları ile kapat telefonu sonra da normal bi şekilde aç.

ilkker konuyla alası yok ama merak ettim senin 3gs yurt dışı mı ?

Republic of FB
    • Yüzbaşı
      519 Mesaj
      18 Eylül 2009 00:30:11
      sağol .

quote:

dfu modu genelde versiyon düşürmede kullanılır.tabi temiz restore için de birebir ilaç niteliğiındedir.recovery mod ise iphone u elmada kalmış kişilere önerdiğimiz bir moddur.ben şahsen 6 aydır dfu mod dışında restore ettiğimi hatırlamam.

recovey modu
      telefonu tamamen kapatın.sonra home tuşuna basılı tutun kabloyu bağlayın.itunesi açın.kablo işareti çıkacak.bu recovery moddur.
      ayrıca power ve home tuşlarına telefon kapanıp ekranda kablo işareti çıkana kadar basınca da recovery moda almış olursunuz.

dfu mod
      itunes açık ve telefon pc ye bağlı olacak.telefon açıkken power ve home tuşlarına birlikte basın.telefon kapanıp ekran kararınca 5 e kadar sayıp parmağınızı powerden çekin home tuşuna basmaya devam edin.ekran siyah olacak ve itunes iphone u görecektir.bu dfu modudur.restore etmelisiniz diye bir uyarı alınca ok diyin.sonra pc nin klavyesinden shift tuşuna basılı tutarken itunesten restore ye tıklayıp hangi versiyondaysanız yada yüklemek istediğiniz versiyonun dosyasını gösterin(firmware)

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      18 Eylül 2009 00:52:54

quote:

Orijinalden alıntı: ufoufo

sağol .

Alıntıları Göster

yukarıda da dfu mod u yapabılmek ıcın ıtunes kapat tel kapat ole yap dıyor hangısı dogru...anlamadım...

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      18 Eylül 2009 00:55:52

quote:

Orijinalden alıntı: defakto01

Alıntıları Göster

ilkker konuyla alası yok ama merak ettim senin 3gs yurt dışı mı ?

maalesef abi.kaldık ortada.3.1 e geçemiyoz

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      18 Eylül 2009 01:00:42

quote:

Orijinalden alıntı: fettuccine

Alıntıları Göster

yukarıda da dfu mod u yapabılmek ıcın ıtunes kapat tel kapat ole yap dıyor hangısı dogru...anlamadım...

3.0 beta 1,2,3,5 versiyonları, 3.1 beta 1,2,3 versiyonları, 3.1 beta 3 custom versiyon kullanıp defalarca dfu modda normal versiyona dönmüş birisi olarak bilgilerimi aktardım.denemesi size kalmış

• Yarbay
      3413 Mesaj
      18 Eylül 2009 05:00:05
      ilkker msn adresini pm den atarmısın iphone 3gs aldım sorunlarım var yatıyor telefon yardımcı olurmusun

Ultimate Driving Machine

BMW
    • Yarbay
      4498 Mesaj
      18 Eylül 2009 05:27:04
      3.1 cf li telimi dfu modda restore etmek isteyince 1600 hatası verdi. ancak recovery modda vermedi ne yapmalıyım.?

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      18 Eylül 2009 09:23:15
      hatayi sonlara dogru vermis olmali. o hatayi alinca ok de itunesi kapat sonra quickpwn 2.25 i ac. power ve home tuslarina elma cikincaya kadar basili tut. elma cikinca home tusunu birak powere basmaya devam et. hemen quickpwn i kapatip itunesi ac elmanin altindaki bar dolmaya baslayinca powerden parmagini cek.
      not:burada wuickpwn sadece etkinlestirmek icin kullanilir. quickpwni sadece acacaksiniz onunla herhangi bir islem yapmayacaksiniz

• Yarbay
      4498 Mesaj
      18 Eylül 2009 09:24:12
      malesef baslarda veriyo.

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      18 Eylül 2009 09:32:08

quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

ilkker msn adresini pm den atarmısın iphone 3gs aldım sorunlarım var yatıyor telefon yardımcı olurmusun

telefonu 3.1 e yukseltmissen benim de yapabilecegim bisey yok su an. jailbreak cikinca onu yaparsin ama unlock su an icin ufukta girunmuyor. eger yukseltmemissen sakin restore falan etme direk 3.1 yukleniyor

• Yarbay
      3413 Mesaj
      18 Eylül 2009 22:38:21
      peki napıcam ben restore etmesem telefon yatıyor açamıyorum kafam çok karışık restore edersem 3.1 napıcam

Ultimate Driving Machine

BMW
    • Binbaşı
      1711 Mesaj
      18 Eylül 2009 23:43:01
      devteam cozene kadar bekle. 3.1 yuklersen unlocku unutabilirsin

• Yarbay
      3413 Mesaj
      19 Eylül 2009 00:25:02
      hadi ya neden 3.1 e unlock çıkmayacakmı şimdi indiriyordum çok az kaldı yüklesem ipod touch gibi kullansam en azından

Ultimate Driving Machine

BMW
    • Yarbay
      4498 Mesaj
      19 Eylül 2009 00:42:38
      sen bilirsin o kadar ilkker uyardı.

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      19 Eylül 2009 02:40:00
      telefonu restore yaparken, bi restore dosyası gerekiyo sanırım. bunu nereden tmein edicez? 3G 3.1 için?

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      19 Eylül 2009 04:15:23
      itunes kendisi indiriyor o dosyayi. restore dersen o kendi yapacak islemi

• Yarbay
      2862 Mesaj
      12 Kasım 2009 01:25:47
      İlkker baba babacımm büyüksün ekmek teknesi:)millete iyi yardımcı oluyon parmaklarına sağlık babacan...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"
    • Er
      7 Mesaj
      06 Haziran 2010 23:42:24
      hocam tesekkürler senin sayende güvenlik kodunu kaldirdim Allah zihninizi açik etsin

• Çavuş
      89 Mesaj
      13 Kasım 2011 22:35:56
      quote:

hatayi sonlara dogru vermis olmali. o hatayi alinca ok de itunesi kapat sonra quickpwn 2.25 i ac. power ve home tuslarina elma cikincaya kadar basili tut. elma cikinca home tusunu birak powere basmaya devam et. hemen quickpwn i kapatip itunesi ac elmanin altindaki bar dolmaya baslayinca powerden parmagini cek.

quickpwn 2.25 acmiyor bilgisayar win7 mi kaynaklı acaba?

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      14 Kasım 2011 14:19:03
      cok eskide kalan bir yontem su an calismiyor olabilir.

• Yarbay
      3519 Mesaj
      14 Kasım 2011 14:49:00
      Tekrar bakabilmek adina mesajim bulunsun...

• Er
      2 Mesaj
      17 Kasım 2011 18:49:11
      merhaba ilker bey ıphone 3g aldım 4.1 sürümü yüklüydü itunesi yükledim orada güncelle yazısı çıktı ve ben 4.2 ye güncelleştirdim yanlışlıkla ve güncellemenin sonunda bi hata verdi sonra geri yükleme yapmaya çalıştım her yaptığım geri yüklemenin sonunda 1015 hatası veriyor dfu modu normal mod denemediğim bişey kalmadı yardımcı olursanız sevinirim lütfen

carpediem
    • Er
      2 Mesaj
      17 Kasım 2011 18:54:29
      merhaba ilker bey ıphone 3g aldım 4.1 sürümü yüklüydü itunesi yükledim orada güncelle yazısı çıktı ve ben 4.2 ye güncelleştirdim yanlışlıkla ve güncellemenin sonunda bi hata verdi sonra geri yükleme yapmaya çalıştım her yaptığım geri yüklemenin sonunda 1015 hatası veriyor dfu modu normal mod denemediğim bişey kalmadı yardımcı olursanız sevinirim lütfen

carpediem
    • Yüzbaşı
      464 Mesaj
      03 Aralık 2011 21:27:00
      slm ,arkadaşlar yardım edin...1 aydır 3GS KULLANIYORUM.4.3.3 sürümü ile geldi jailbreak yapıldı .telefon şarjı %20 altın indikten sonra kapanınca ve kapama tuşundan kaparsan bi daha pc den restore etmeden açılmıyor.ne önerirsiniz...

PASSAT TSİ 122HP --MOCCA ANTRASİT-COMFORTLİNE
      *2008- karapanter*

HONDA-JAZ- JOY-CVT--2012--*beyaz güvercin*
    • Teğmen
      122 Mesaj
      11 Aralık 2011 17:23:20
      mesajım bulunsn

• Yarbay
      4523 Mesaj
      22 Mart 2013 14:22:10
      DFU mod ile recovery mod arasında program ve dosyaların silinmesi açısından fark var mı acaba?

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
      • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil
    • Yarbay
      4523 Mesaj
      22 Mart 2013 20:17:29
      Bilen yok mu arkadaşlar? Önemli de..

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
      • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil
    • Yarbay
      4022 Mesaj
      22 Mart 2013 20:42:24

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Bilen yok mu arkadaşlar? Önemli de..

4 sene onceki konu super hirtlatmisin;)) ama dfu mode daima iidir tamamen ilk aldiginz gune doner

• Yarbay
      4523 Mesaj
      22 Mart 2013 22:01:23
      quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Alıntıları Göster

4 sene onceki konu super hirtlatmisin;)) ama dfu mode daima iidir tamamen ilk aldiginz gune doner

Yeni başlık açmaktan iyidir :)

Dfu mod ile de recovery mod ile de telefondaki resim ve programlar gider değil mi? En büyük sıkıntım bu :(

• Yarbay
      4022 Mesaj
      22 Mart 2013 22:35:50
      quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Alıntıları Göster

Yeni başlık açmaktan iyidir :)

Dfu mod ile de recovery mod ile de telefondaki resim ve programlar gider değil mi? En büyük sıkıntım bu :(

gider eed

• Çavuş
      78 Mesaj
      10 Mayıs 2013 12:42:41
      arkadaşlar nerdeyse bütün forumu inceliyorum 1 haftadır bulamadım bana bir yardımcı olursanız minnettar kalırım sizlere. Benim problemim şu ne 3g ne de wi-fi ile apple store da uygulamaları göremiyorum. Mesela öne çıkanlara basıyorum ana ekrana normalde orda ücretli uygulamalar , ücretsiz uygulamalar vs bi sürü uygulama olur beğendiğinizi indirirsiniz bende o ekran bembeyaz. Yukarıda kategorilere basıyorum işlev görmüyor. Sadece güncelleme geldiği zaman , güncellenecek uygulamaları görebiliyorum güncelleme yapabiliyorum ama diğer türlü birşey indiremiyorum. Acaba diyorum Restore etsem düzelirmi , takıyorum kabloyu bu seferde itunes 11 de restore et seçeneği yok. Geri yükle yaptım aynı yazılımı indirdi kurdu sorun yine devam ediyor. Sorunlar sorunlar yani. Vericeğiniz en ufak bilgi için şimdiden çok teşekkür ederim.

Onca şey , Hiçbirşey.
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      02 Haziran 2013 19:29:17
      arkadaşlar burada yazılan yöntemleri denedim ama işin içinden çıkamadım.
      host dosyasını açıp apple ile ilgili veriyi sildim olmadı. değiştirdim olmadı. dosyayı masaüstüne taşıdım olmadı.
      bu işlemleri dfu moddada yaptım diğer moddada yaptım, yok yok... 3194 hatasından kurtulamadıııııım
      sinir oldum yafff.
      benim iphone 5 jailbreakli ve ios 6.0.1 var üzerinde. yapmak istediğim sürüm ios6.1.2 .. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhndrms -- 2 Haziran 2013; 19:32:28 >

• Onbaşı
      20 Mesaj
      06 Haziran 2013 11:50:52
      Arkadaslar cevap yazacak, bu isi bilen bi kisi yok mu?

• Yarbay
      4022 Mesaj
      08 Haziran 2013 14:03:23
      ilker bey açiklamişiniz fakat herkez farkli bişyler soyluyor sizin soyledigniz yoldan farkli yollarda oneren var ne farki vardir acaba birisi farkli birisi farkli soyluyor en dogrusu nedir acaba?

• Yarbay
      4022 Mesaj
      08 Haziran 2013 15:00:32
      birisi açiklarmi en dogru yol hangisidir ona gore bende format aticam tele...

• Yarbay
      5382 Mesaj
      08 Haziran 2013 16:52:50

quote:

birisi açiklarmi en dogru yol hangisidir ona gore bende format aticam tele...

Dfu modda atabilirsin recovery de de
      Bence önemli olan telefon açılınca yeni iphone olarak tanıtmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sistemim|İntel i5 4670k|Asus GTX 760 DirectCUII OC|GSkill Ripjawsx 4x2 1600 Mhz RAM|WD Caviar Blue 1 TB 7200 rpm HDD|Msi Z87 G45 Gaming Motherboard|Gigabyte Sumo Y 700W 80+Bronze|Logitech G103 Keyboard|Logitech G400s Mouse
      Steam ID:Gukama ♔| Origin ID:GukamaIsSleepin
      Under The Dome|The Flash|Lost|Avatar: The Last Airbender|Sherlock|Vikings|Sword Art Online
    • Kurmay Yarbay
      12664 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:31:01
      quote:

Orijinalden alıntı: rhndrms

arkadaşlar burada yazılan yöntemleri denedim ama işin içinden çıkamadım.
      host dosyasını açıp apple ile ilgili veriyi sildim olmadı. değiştirdim olmadı. dosyayı masaüstüne taşıdım olmadı.
      bu işlemleri dfu moddada yaptım diğer moddada yaptım, yok yok... 3194 hatasından kurtulamadıııııım
      sinir oldum yafff.
      benim iphone 5 jailbreakli ve ios 6.0.1 var üzerinde. yapmak istediğim sürüm ios6.1.2 .. yardımcı olursanız sevinirim.

6.1.2 yapmaya çalıştığın için olmuyordur. 6.1.4 yapabilirsin ancak. Onda da jb yok...

Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      08 Haziran 2013 19:32:12

En yeni hale getirmem sart mi? 6.0.1 den 6.1.2 ye gecilmez mi? Yaniliyor olabilirsiniz diye dusunuyorum cunku yapilabiliyor bildigm kadariyla..

Bahsedilenler: HiGHWAYMOUSE

• Yarbay
      4022 Mesaj
      08 Haziran 2013 20:15:35
      Merakla hala bekliyorm ins biri yazicak formati hard formati teli ilk gunku haline almak nasil oldugnu??

• Kurmay Yarbay
      12664 Mesaj
      08 Haziran 2013 20:40:58
      quote:

Merakla hala bekliyorm ins biri yazicak formati hard formati teli ilk gunku haline almak nasil oldugnu??

http://www.iphoneturkey...estore-geri-yukleme.html

Buradaki linkteki gibi yaparsan ilk günkü haline gelir. Yok illa dfu mod'a alıp öyle restore edeceğim dersen dfu moduna geçişin nasıl yapıldığı ile ilgili aşağıdaki videoyu seyredip uygulayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 8 Haziran 2013; 20:40:47 >

Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.
    • Kurmay Yarbay
      12664 Mesaj
      08 Haziran 2013 20:44:23
      quote:

Orijinalden alıntı: rhndrms

En yeni hale getirmem sart mi? 6.0.1 den 6.1.2 ye gecilmez mi? Yaniliyor olabilirsiniz diye dusunuyorum cunku yapilabiliyor bildigm kadariyla..

Ben de çok anlamam ama geçebileceğini sanmıyorum dostum. Çünkü elinde 6.1.2 ios dosyası olsa bile kurulum aşamasında bunun için apple'dan onay alması gerekiyor. Apple ise son güncel yazılım haricinde bu onayı (imzalama) vermiyor. Dolayısıyla onay aşamasına gelince hata veriyor.

• Yarbay
      4022 Mesaj
      08 Haziran 2013 21:09:45
      quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Alıntıları Göster

http://www.iphoneturkey...estore-geri-yukleme.html

Buradaki linkteki gibi yaparsan ilk günkü haline gelir. Yok illa dfu mod'a alıp öyle restore edeceğim dersen dfu moduna geçişin nasıl yapıldığı ile ilgili aşağıdaki videoyu seyredip uygulayabilirsin.

bu videoda ayni ilker beyin soyledgi gibi bu şekilde yaptim bende indiriyorum son sürümü :) tşkler
      aslinda bakarsaniz hepsi ayni sonucu veriyor gibime geliyor soncta cihazi takip geri yükle degdigimzde indirip kurduktan sonra yeni iphone mu yapilsin die sordugunda eed dersek olay biter :)

• Er
      4 Mesaj
      02 Şubat 2014 16:03:26
      quote:

cok eskide kalan bir yontem su an calismiyor olabilir.

ilkker kardeşim benim cihaz da demo versiyon yüklü çıktı dfu moddan restore etsem tam sürümü kendisi yükler mi? Yoksa demo mod kalıcı mı?
      teşekkürler

• Binbaşı
      1711 Mesaj
      07 Şubat 2014 23:38:41
      demo versiyon nasıl oluyor ? iphoneda demo yüklü olmaz hiç bir zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkker -- 7 Şubat 2014; 23:57:02 >

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      15 Mart 2014 12:58:17
      Son ümidim bu konu, bakalım işe yarıyacak mı?

derdim bu konu; http://forum.donanimhaber.com/m_89221358/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizaya -- 15 Mart 2014; 12:59:02 >

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      25 Temmuz 2015 18:27:18
      yeni konu açmak istemedim aradigim şeyide bulamadım arkadaşlar ipad itunes şifresini unuttum dfu modda sıfırlıyorum ama yüklendiğinde terkardan itunes şifresini gir diyor aktif etmek için.
      başka bir hesapda kabul etmiyor ne yapmam lazim ?

• Çavuş
      42 Mesaj
      19 Ağustos 2015 15:22:13
      DFU moda nasıl alınır göstermek için şöyle bir video çektim

https://www.youtube.com/watch?v=iiSehmKgF3A

Belki işine yarayan olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursamsa -- 30 Ağustos 2015; 16:57:59 >

iMac 27'' / Macbook Pro 15'' / iPhone 6s Plus / Denon X2000 AVR / Magnat Monitor Supreme 802 Hoparlör Sistemi / VW Tiguan / LG 47LM660S / Nikon D7100 / Xiaomi Yi Yemek Tarifleri
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.