Şimdi Ara

iPhone Acil Yardım (fabrika ayarları..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone u fabrika ayarlarına çevirmek için ayarlar a girip genel bölümünden iphone u temizle seçeneğine girdim. bi kaç dakika yükleme ekranı doldu sonra da apple simgesi geldi ama sorun şu ki nerdeyse 2 bucuk saattir apple simgesi var ve üstünde çok yavaş dönen bi yükleme işareti var

daha önce ayarlardan bu seçeneği kullanmış arkadaşlar yardımcı olabilirmi

model: 3Gs 16 GB

diğer iphone 3Gs e de yaptım aynı şeyi şu an o da aynı şekilde..

reset attım açtım yine aynı durumda diğer iphone un şarjı bitti şarja taktım yine aynı durumda.. bu normalmidir? bi süre sonra düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Eylül 2009; 10:55:27 >

• Normalde 1 1bucuk saat sonra itunes a bağla logosu gelmesi lazım
  • şu an 3 bucuk saati devirmek üzere ikiside ama hala tık yok.. içinde çok dosya vardı ondan olabilir mi bu uzun süre diye düşünüyorum ama 3 bucuk saat.. bir de reset falan attım ve resetten sonra tekrar başlatınca aynı işleme devam etti (hatta ediyor) bu bi sorun yaratırmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Eylül 2009; 10:53:52 >
  • dün akşam bende yaptım 3 saat oldu düzelmedi boşuna bekleme tabii bi power+home deneyebilirsin ama bende olmadı tekrardan restore yaptım bende
  • bende restore yapıcam da 3.1 den başkasıyla yapamazsın diyor.. benim kendi versiyonum 3.0.1 ama apple denilen şerefsiz 3.1 e yükseltmeden yapamazsın diyor.. şu an kara kara düşünmekteyim.. bunun gibi bi kaç olay daha yaşamıştım menüdeki ayarlarda sonu restoreyle bitmişti bunların bizim restore yapmamız için yapılmış bubi tuzakları olduğunu bile düşünmeye başladım eğer telefonu kurtarabilirsem hepsini bi başlık içinde yayınlıycam ki başkaları da bu duruma düşmesin.. şu an apple ın bütün çalışanlarına özellikle bu zorunlu update olayını çıkaran herife ve 7 sülalesine yetecek kadar küfretmişimdir!!!
  • UPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUP

ARKADASLAR PEKİ BENİM SU ANDAKİ MEVCUT SURUMUMLE (3.0.1) UPDATE YAPMADAN HERHANGI BI SEKILDE RESTORE YAPMAM MUMKUNMUDUR??? YARDIM LUTFEN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Eylül 2009; 12:15:04 >
  • var tabiiki itunes programıyla iphoneye baglan shıft + restore tuşuna bas açılan pencerede iphonenin hangi versionu yüklü ise onu tekrar seç okey de hepsi bu kadar kolay gelsin
  • arkadaslar ayni sorun bendede var fabrika ayarlarina dondurmek istedim fakat telefon kapanip bir daha acilmadi.sonra sizin dediklerinizi yaptim.ihone neyi indirp kurdum usb baglantisini yaptim fakta itune de iphone sekmesi gozukmuyor.yardimci olursaniz cok sevinirim.
  • Arkadaslar jbli telefonu fabrika ayarlarina cevirince telefon donuyor. Dikkat edin ugrastirir sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c@do

Arkadaslar jbli telefonu fabrika ayarlarina cevirince telefon donuyor. Dikkat edin ugrastirir sadece.

jbsiz telefonda da kitleniyor telefon. anlamadım ben neden apple fabrika ayarına geri dön diye bir imleç koymuş

restore yapacaksın cihaza dostum başka türlü açılmaz sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiHilistt -- 4 Kasım 2010; 23:44:17 >
  • benim sorunu anlamadiniz galiba benim telefon itune programinda gozkmuyor ve daha kotusu telefonun sarji bitti.bu konuda bilgisi olan varsa lutfen yazssin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.