Şimdi Ara

Kara Şimşek kayar ışık - Knight Rider Scanner Light

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çocukluğumuzda bir KITT vardı, önündeki ışık kuvv-kuvvv diye gidip gelirdi. eBay'den verdim siparişleri, sonra yaptım montajı. Toplam 30-35dk sürdü montaj.

10+ farklı şekilde ışık yanabiliyor, ben yukarıda 2-farklı şekli video'ya çektim. Uzaktan kumanda ile uzaktan açıp/kapatmak, ışığın hızını belirlemek ve ışık şeklini değiştirmek mümkün.
    * 48-Flux LED'ten oluşan şerit
    * bir konrtol kutusu ve bağlantı kablosu
    * (+)(-) akü bağlantı kablosu
    * Uzaktan kumanda

• Dostum hevesini kırmak ıstemem fakat bana göregereksiz bir aksesuar.
  • guzel olmus eline salik .
  • Zaten adı üstünde sizin dediğiniz gibi "aksesuar", keyfe-keder birşey
    Ben de bir gereklilik değil heves için yaptım
  • Başka renkte yanıyor mu? Gece fena durmaz aslında
  • Benim yaptığım sadece örnek video'daki gibi mavi yanıyor ama ilk alırken kırmızı ya da beyaz rengi de almak mümkün.
  • zevk ve tercih meselesi.seven de olur sevmeyende ama ne yalan söyleyeyim güzel olmuş.kazasız belasız zevkle kullan arkadaş.
  • Teşekkür ederim arkadaşım

LED'lerin bulunduğu şerit sert bir plastikten yapılmış. Tüm şerit şeffaf bir tüp içine koyularak su izalasyonu yapılmış. Kontrol ünitesi malesef su geçirmez değil, o yüzden onu kabarcıklı poşetle güzelce sarıp, sonra 3M'in su geçirmez bandı ile iyice bantladım çepeçevre. Bu kontrol ünitesini akünün yanındaki küçük plastik cepe sağlam bir şekilde sabitledim. Laguna'da akünün üzerinde vidalı plastik bir kapak var, o kapağı da kapatınca hiç gözükmüyor. LED'in kendisini ise plakanın altındaki havalandırma ızgarasına iki uçtan ve ortadan olmak üzere 3-noktadan plastik kablo sıkıştırıcılar ise sabitledim.
  • hep yanık dursa daha güzel olurdu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizlimabedim

hep yanık dursa daha güzel olurdu bence

10+ farklı ışık pattern'inden birisi de sürekli yanık durması
    Ancak o zaman bu kadar masrafın anlamı olmaz
    Sürekli yanık duran LED hoşunuza gidiyorsa metresini 20TL'den alabilirsiniz ;-)
  • bence hoş bi çalışma olmuş ,)
  • Tabi zevkler tartışılamaz.

Konuşabiliyormu araç?...

Kusura bakmayınız,tutamadım kendimi...

Hoş durmuş, bir zamanlar efsane idi. Hayallerimizi süslerdi...
  • Hakikaten güsel durmuş.Maliyeti ne oldu size?
  • 30USD kendisi
    25USD hızlı kargo (EMS)

Artık bende değil, ilgili başka bir arkadaşa sadece ürün fiyatına sattım
  • ben arka tamponun altına böyle birşey yapsam elektriği nerden çekeceker ? delme biçme işi olmadan mümkün mü ,_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

ben arka tamponun altına böyle birşey yapsam elektriği nerden çekeceker ? delme biçme işi olmadan mümkün mü ,_?

Arka parklardan ya da doğrudan aküden elektrik alınabilir
    Ben olsam parklardan elektrik alırdım; kendi arabam için söylüyorum, delme falan da olmaz
  • güzel olmuş keşke ışık kırmızı olaydı hatta arabanız da trans am olaydı çok yakışırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

güzel olmuş keşke ışık kırmızı olaydı hatta arabanız da trans am olaydı çok yakışırdı

Kırmızı ya da mavi her ikisi de yasakmış trafikte, polis görünce uyarıyor :-)
  • hocam nerden aldın? link verir misin? ben çok beğendim.
  • eBay'de aratırsanız bulursunuz, tam link neydi hatırlmıyorum artık..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.