Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
23.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider 1000 -- 29 Temmuz 2011; 18:22:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: B o r a

Avea müşteri hizmetlerini ücretsiz aramayı biliyormusunuz ben ücretsiz arıyorum cep telefonundan 550 yi arayın 1 kontörünüz bile düşmüyor hattınızda 0 kontör olsa bile arıyor yalnız 500 ü değil 550 i arayacaksınız 500 ü ararsanız ücretli biliyorsunuz arkadaşlar

bunuda yakında iptal ederler bende 555 arıyordum gitmiyordu kontör sonradan düşmeye başladı
    sonra 05554441500 arıyodum süreden düşüyordu şimdi oda düşmüyor bide bunu deneyek
  • Bu sahiden doğru mu ya sonra faka basmayalım üstad
  • Şimdi denedim oldu sahiden zaten 2 kontör vardı. Teşekkürler kontör gitmedi
  • yalan olmuş..
  • Aradım siz bu numarayı arayamazsınız demek istedi.

Sizin tarifeler falan ne? Şirket hatı mı kurumsal mı ne?
  • Ben aradim 500'ü aramaniz lazim dediler
  • 02124441500

şeklinde ararsanız sabit hat aramış gibi yazar
    bu da demektir ki her yöne özgürlük vb. tarife kullanan, yani sabit hatları bedava arayanların sadece bedava süresinden gider ve para yazmaz

yani o avea hattınızla 212 koymadan direk 500 ya da 4441500 cevırırsenız ucretlı olur. bu şekilde ise sabit hatta bedava sürenizden düşeceği için ücret yansımaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerous_MJ -- 16 Eylül 2009; 22:36:36 >
  • yav buradaki muabbetti denemek için gecenlerde deneyeyim bir dedim. pat pat aradım 6 kontörüm gitti ya.. ( 2defa aramıstım )

sınırsız konuşması olan arkadaşlar için 02124441500 avantajlı. bende söyleyeyim.
  • Ben de denedim 500 arayın diyor
  • bide ben deneyim

halen mesaj atamıyorum
  • Aynen arkadaşlar bedava olanlar başıan 0212 ... bıraksınlar bedava süreden gidiyo.BEn öyle yapıyom istedikleri kadar bekletsinler anasını satayım açıyom hoperlorü bekliyom yanında :D
  • Süper bişey..

Du bende arayayım.

Turkcell deyim ama yine de merak ettim doğrusu. Hiç avea müşteri hizmetleri ile görüşmemiştim.. Umarım kontör gitmez..
  • online işlemlerden herşey çözülüyor.
    ne gerek varki müşteri hizmetlerini aramaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.