Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fetih

Bunu deneyebilecek olan var mı?

http://www.getjar.com/mobile/16671/youtube-web-for-samsung-gt-s5233-avila/

bu sadece bizim zaten menümüzde var olan YouTube sekmesi... yani bir nevi link... başka bir şey değil.
  • arkadaşlar ben bu telefondan almak istiyorum ancak bu telefondan tek korkkum (Wİ - Fİ) bağlanmada sorunlar yaşatıyormuş kolay bağlanmıyormuş video izlemeyide geçtim yani benim için sadece internette bağlanması konuyu baştan sona okudumda işte bağlanmıyormuş yeniden açtıktan sonra bağlanıyormuş gibi ifadeler var.Yani en iyi bağlanan olmadımı bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür41

arkadaşlar ben bu telefondan almak istiyorum ancak bu telefondan tek korkkum (Wİ - Fİ) bağlanmada sorunlar yaşatıyormuş kolay bağlanmıyormuş video izlemeyide geçtim yani benim için sadece internette bağlanması konuyu baştan sona okudumda işte bağlanmıyormuş yeniden açtıktan sonra bağlanıyormuş gibi ifadeler var.Yani en iyi bağlanan olmadımı bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.......

bugüne kadar hiçbi yerde sorun yaşamadım.Evde wireless var onda sorun yaşamadım hiç direk bağlanıyorum.Geçen mcDonalds'da girdim.Wifi olan her yerde bağlanabiliyorum.Ufak laptobumun gördüğü bütün aları görüyor tek fark o 3 çizgi görüyorsa telefon 2 çizgi görüyor.ama telefonda yeterli internet hızı oluyor.Video olayı da Bolt Browser ile çözülüyor.Bence uygun fiyata bulursan kaçırma bnde 1 haftalık kullanıcısıyım özellikle şarjından cok memnunum..
  • arkadaşlar biri lütfen yardımcı olsun iyice bunaldım
    Şimdi wifi ye modemi tanıttım şifremi girdim
    sonra çıktım ana menüden tarayıcılara tıkladım
    sonra ana sayfayı google olarak ayarlamıştım
    ana sayfaya tıkladım
    üstteki tarayıcıda mavi bölge doluyor siteye bağlanıyor gibi
    ve tam ekran ve bomboş bir beyaz ekran.
    bunun ayarı nedir ne yapmam gerek nasıl bağlanıcam
    yok mu yardımcı olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

quote:

Orijinalden alıntı: özgür41

arkadaşlar ben bu telefondan almak istiyorum ancak bu telefondan tek korkkum (Wİ - Fİ) bağlanmada sorunlar yaşatıyormuş kolay bağlanmıyormuş video izlemeyide geçtim yani benim için sadece internette bağlanması konuyu baştan sona okudumda işte bağlanmıyormuş yeniden açtıktan sonra bağlanıyormuş gibi ifadeler var.Yani en iyi bağlanan olmadımı bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.......

bugüne kadar hiçbi yerde sorun yaşamadım.Evde wireless var onda sorun yaşamadım hiç direk bağlanıyorum.Geçen mcDonalds'da girdim.Wifi olan her yerde bağlanabiliyorum.Ufak laptobumun gördüğü bütün aları görüyor tek fark o 3 çizgi görüyorsa telefon 2 çizgi görüyor.ama telefonda yeterli internet hızı oluyor.Video olayı da Bolt Browser ile çözülüyor.Bence uygun fiyata bulursan kaçırma bnde 1 haftalık kullanıcısıyım özellikle şarjından cok memnunum..

Bu şarj olayı beni kudurtuyor ya daha gidemedim servise de.. 2gün kullanıyorum max... wifi yok..müzik yok..ekran en düşük ayarda..Sadece mesaj atıyorum o da en fazla 100 tane...belki 150 tane..Ama şarj daha şarjdan çektiğim gün hemen bir diş düşüyoru ertesi gün tamamen bitiyor.. Servise vermeyi düşünüyorum...Sizce de az değil mi şarj süresi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unıfb

Bu şarj olayı beni kudurtuyor ya daha gidemedim servise de.. 2gün kullanıyorum max... wifi yok..müzik yok..ekran en düşük ayarda..Sadece mesaj atıyorum o da en fazla 100 tane...belki 150 tane..Ama şarj daha şarjdan çektiğim gün hemen bir diş düşüyoru ertesi gün tamamen bitiyor.. Servise vermeyi düşünüyorum...Sizce de az değil mi şarj süresi..

günde 100-150 SMS yazıp yolluyorsan, bence şarjı çok bile gitmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayıpPena

quote:

Orijinalden alıntı: unıfb

günde 100-150 SMS yazıp yolluyorsan, bence şarjı çok bile gitmiş...

Ama sadece mesajla bu kadar gitmez ki...Kaldi ki diğer özellikleri kullanmıyorum bile.. Benden daha fazla mesaj atıpta 3-4 gün kullananlar var..O bakımdan dedim..Genelde herkes şarjından çok memnun acaba bende mi sorun var diye düşünmeden edemiyorum...Belki de haklısın...Bi de mesaj atmamayı deneyim bakalım ne olcak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım_han

arkadaşlar biri lütfen yardımcı olsun iyice bunaldım
    ana sayfaya tıkladım
    yok mu yardımcı olan?

gittim servise sorun çözüldü.
    internete istediğim zaman girebiliyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyalman

Arkadaşlar
    bu arkadaşımızında daha önce değindiği gibi şifdre kısmının 10 hane olması bizim şifreli hiç bir wireless'e giremememizi sağlıyor. Wireless hizmetinde başka yerlerde faydalanmak istediğimiz için şifreyi 10 haneye indirmek elimizde değil. Çünkü işim gereği değişik firmalara gidiyorum ve her yerin wireless şifresi minimum 15 haneden başlıyor maalesef bu kısır döngü yüzünden wi-fi yi hiç bir yerde kullanamıyorum. Şifre hanesini arttırmanın herhangi bir yolu var mı? Bilen arkadaşlar varsa cevap verebilirler mi? Ya da daha önce bu tarz sorunla karşılaşan arkadaşlarımız varsa herhengi bir şekilde bu soruna bir çözüm bulabildiniz mi? (Şifre değiştirmek dışında)

şifre kısmını çözmek şu şekilde.

orada 64 bit ve 128 bit diye 2 seçenek var eğer 10 haneli ve üstü ise şifreniz 128 bit daha az ise 64 bit i seçiyorsunuz. bu kadar sonra bağlanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

arkadaşlar biri lütfen yardımcı olsun iyice bunaldım
    ana sayfaya tıkladım
    yok mu yardımcı olan?

gittim servise sorun çözüldü.
    internete istediğim zaman girebiliyorum artık

şu flash player sorununu da sorsaydın keşke...
  • samsung servis merkezi sanki su parası kuyruğu ,hiç aklına gelmiyo insanın.
    ama yazılım ile alakalı bir durum ve her yazılım yenilenmesinde tüm bilgiler gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levisstlye

quote:

Orijinalden alıntı: hasan.ali

slm bende bu telden alacamda siyah gri beyaz bu 3renk arasında kaldım herkes beyaz ve griye şık diyo ama benim aklımda siyah var beyaz ilerde sararmı?doğru mu bu?ha bide widgetleri düzenledikten sonra teli kapatıp açtığımızda eski haline dönüyomu öleyse saçma deilmi?wifi olmasına rağmen ekranda wifi logosu olmadığı olabilirmi

Bende bir siyah Star kullanıcısıyım :P Gayette memnunum ama ekranınnn tozlanmaası beni deli ediyorr.Metalik bu açından daha bi avantajlı olabilir telefonu açıp kapadığında düzenlediğin Widgetler girmiyor vede Ekranda wifi olmassa menüde var :P (Ama ekradada var yani )

widgetler gitmiyormu ben gidiyo diye duydum iyi o zman "Ekranda wifi olmassa menüde var :P (Ama ekradada var yani)" anlamadım yani telde wifi olmasına rağmen telin ön yüzünde wifi logosu yazmayabilirmi? bi de ekranın kapasitif olmaması ileride yavaşlamaya zorlabasmaya falan neden olurmu? ya siyah ya gri hangisi?
  • biri bi yerde bu yorumu yapmış nasıl olur bu?

ARKADASLAR 5233W DA HAFIZA KARTI VIRUSLU OLDUGU ZMAN TLF KENDINI KASMA BASLIYO MESELE TUS KILIDINI VE GELEN ARAMALARI 2 3 SANIYE SONRA ACIYO BU SEKILDE BIR SORUNUM VAR HAFIZA KARTINIDA BIRDEN FAZLA KEZ FORMAT ATTIM TEMIZLEDIM AMA NASIL OLUYORDA OLE OLUYO ANLAMADIM BASKA KARTTA DA DENEDIM AMA YINE AYNI BU KONU HKKINDA BILGISI OLAN VARSA CEVP BEKLIYORUM el_nino_599@hotmail.com
  • arkadaşlar her yerde fiyat aynı 448 tl kocaeli izmitteyim en iyisi bana teknosa geldi.Başka bildiğiniz yer var mı?
  • selam arkadaşlar mesala bu telefonun hava durumu güncel değil sanırım..2 gün önce ayarladım hala 2 gün öncesinin hava durumunu gösteriyor..her gün değişmiyor..Yenile tuşu gördüm ona basıyorum güncelliyor fakat 2 kontörümü yiyor.. wireles modemde yok...acaba kontör yemeden hava durumunu güncel olarak öğrenme imkanımız var mı
  • eminim ki sorulmuş ve cevaplanmıştır şu an soracağım soru.
    ama kusura bakmayın 15 sayfayı birden takip edemedim. ve sanırım hazırcılık olacak şimdi.
    yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şayet;

facebook a girildiğinde videoları göremiyorum yani görülüyor fakat çalamıyorum. sanırım bunun için birşey yüklenmeli telefonuma
    fakat henüz ne olduğunu bulup, çözemedim. teknoloji özürlü olabilirim kanımca =P
    yardımcı olabilirseniz?

bir de film izleme için de kısa bir anlatım alabilirim yardımcı olabilecek arkadaştan.
    şimdiden teşekkürler =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silüet -- 2 Şubat 2010; 11:15:19 >
  • sa kardeş benimde bi sorunum var wifi ile internete giremiyorum modemi baglanıyorum şifre falan herşey tmam wifi işareti yeşil oluyor ama intermet adresine baglanmıyor DNSyok falan diyor yardımcı olursan sevinirim
  • wifi de dns sorununa cözüm bulan varsa yardımcı olsun sinirden çarpacagım telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

selam arkadaşlar mesala bu telefonun hava durumu güncel değil sanırım..2 gün önce ayarladım hala 2 gün öncesinin hava durumunu gösteriyor..her gün değişmiyor..Yenile tuşu gördüm ona basıyorum güncelliyor fakat 2 kontörümü yiyor.. wireles modemde yok...acaba kontör yemeden hava durumunu güncel olarak öğrenme imkanımız var mı

öncelikle telefonun kullanacağı bağlantı profillerini WiFi olarak ayarlaman kontör kaybetmeni engelleyecektir, MMS dışındaki her türlü uygulamanın profilini (e-mail, widgetler, browser, oyunlar, müzikçalar, diğer uygulamalar vs.) WiFi olarak işaretle... istanbul'un bir çok noktasında TTNET WiFi çekiyor tamamen ücretsiz, çok rahat bağlanıyor telefon o şebekelere, şimdilik 3 farklı noktada denedim ben (taksim, beyoğlu, cevahir alışveriş merkezi) eminim diğer yerlerde de bağlanır... hiç olmadı sokağa çıktığımda en az 100 mt. de bir şifresiz bir bağlantı yakalıyorum... bunlardan herhangi birini yakaladığında hava durmunu güncelleyebilirsin... ayrıca internete sürekli bağlı kaldığında telefon hava durumu kendi otomatik güncelliyor, tabi programın açık olması koşuluyla. eğer edge ile bağlanırsan kontör gitmesi çok normal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayıpPena -- 2 Şubat 2010; 12:14:37 >
  • tmm onların hepsi ayarlı ama yine olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.