DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
çalınan msn adresini geri almak
68
Cevap
0
Favori
258.387
Tıklama
Giriş
      1266 Mesaj
      15 Temmuz 2005 12:43:54
      arkadaşlar bunu bi siteden aldım. ben sadece 1 yol biliyodum 1den fazlaymış. ihtiyacınız olduğunu düşündüm. hazırlayan arkadaşlara tşk.
      YOL 1
      ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyorsunuz...

sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza hesaplar ve faturalama desteği çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın. (herhangi birşey olabilir)

tam oturum açma adı yani çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz

yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istersiniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecek..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere urgent and important. my mail is hacking.help me please yazınız. ( veya kafanıza göre, ben öyle yaptım )

sorunun sıklığı ilk defa

internet bağlantınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor
      tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
      - Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
      - Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
      - Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
      - State (şehri yazınız kayıttaki)
      - ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
      account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
      You may check it by going to httpwww.whatismyip.com

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

PARANTEZ İÇİNDE YAZDIĞIM YERLERİ SİLİN VE DOĞRU BİLGİLERİ GİRİP MAİLİ REPLY YAPIN. BİR GÜN İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜYORLAR VE ŞİFRENİZİ GÖNDERİYORLAR..HOŞÇAKALIN...

NOT EĞER MAİL GELMEDİ DİYORSANIZ
      httpregister.passport.netcontactus.srflc=1055
      bu adrese giriniz...
      yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra
      web tarayıcısı sürümü - işletim sistemini boş bırakın
      hata iletisi ve açıklama yazan yere
      my mail is hacking.please help yazın...
      mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz..
      denenmiş ve onaylanmış artık %100 garanti yoldur....

YOL2
      Alıntıdır...

Hotmail adresiniz alındıysa aşağıdaki yazıyı Hotmail’e gönderin. Türkçe yazan yerleri silin, uygun yerleri doldurun şifreniz size gönderilecektir.

To B color=#0000ffpassport@css.one.microsoft.com/B
      Sent Mon Jul 7 23 30 39 PDT 2003
      Subject my account has broken down

Dear Sir Madam
      I have been having proplem with my hot mail address.
      When I try to access to my account after (Buraya Hacklenen tarihi yazınız)
      I found out my password and the secret question have
      been chanced.When I send you a request about new
      password the informations also were not match the ones
      I remember and the ones you recorded.
      I also have seen someone is using my mesenger and
      chating with others on behalf of me.My phone bills
      credit card extres information come to this account
      and this person gives my phone numbers the other
      people.

thanks your answer.

my name is İsiminiz
      sign in Mail adresiniz
      my birthday Doğum tarihiniz
      country Ülke
      state Şehir
      zip or postal code Posta Kutunuz
      successfull sign En son bağlandığınız tarih
      Approximate date of account registration Ne zamandır bu mail adresinizi kullandığınız

List as many former passwords you used with this account as far back as
      you can remember Kullandığınız şifreler
      List as many of your Folders as you can remembermailde sakladığınız dosyalar varmıydı varsa hatırladıklarınız

my internet service provider is internet bağlantınınızın adı

I would like you to solve this problem.Could you
      change the password and send me new one so this can
      not use my account. If this is not possibble could you
      cancel my account.
      Thankyou in advance , sincerely..

• Onbaşı
      32 Mesaj
      15 Temmuz 2005 12:45:56
      SEN DENEDİNMİ ARKADAS SAGLAMMI YANİ BİLİYORSUN BOS YAZILAR DOLU

• Binbaşı
      1266 Mesaj
      15 Temmuz 2005 12:52:12
      ben bunları denemedim. benim bildiğim tek bi yol vardı hep onu kullanırdım.

• Yarbay
      3515 Mesaj
      15 Temmuz 2005 13:07:16
      her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası

• Binbaşı
      1266 Mesaj
      15 Temmuz 2005 13:18:24
      tamam abi sen ne diyosan dorudur. uzun zamandır o bölüme girmiyom ve hep burda görüyomda bu stemleri onun için şeettim
      quote:

Orjinalden alıntı: Kelepce

her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası

• Er
      2 Mesaj
      24 Mart 2006 22:18:14
      merhaba bneim sorunum msn caldılar nasıl alabirlim

ee
    • Er
      2 Mesaj
      25 Mart 2006 10:50:51
      merhabalar benim msn calınmış nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olsun

ee
    • Er
      5 Mesaj
      19 Mayıs 2006 14:15:15
      arkadaslaaarr nolurr yardimci olun bana inanin cok önemlii.. bu forumu yeni buldum ben inanin bulduguma cok sevindim cünkü artik sasirdim napcem diye..msn adresimi caldilar..bir cok yol denedim ama olmadi..
      lütfenn yardim edinnn lütfen bana bu konuda yardim edebilen olursa mail atsin rica ediorum arkadaslar ..
      allah simdiden razi olsun.
      mail adresim: saimeoezden@yahoo.de..
      arkadaslar lütfen yardim edinnnn

• Binbaşı
      1057 Mesaj
      19 Mayıs 2006 14:31:23
      kardeşim yukarda yazıo ya nası kurtaracağın okusana açıklanmış bi olay var ya yukarda..

...[{emRahc{][[[////Guİtarst///]]]...
    • Er
      5 Mesaj
      19 Mayıs 2006 14:44:49
      ya kardess bunlarin hepsinii yaptim bi sonuc alamdim ..

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      19 Mayıs 2006 15:11:20
      Benim de zamanın da mailim hacklendi ve aynı yolla aldım.Kesinlikle işe yarıyor tabi dogru bilgileri verirseniz.Hatta birkaç arkadaşıma da bu konuda yardımım oldu.
      O zaman burda sizlerle paylaşmadığım için üzüldüm
      teşekkürler angora_s

• Er
      5 Mesaj
      19 Mayıs 2006 18:24:06
      kardes sagolasin ... gercekten denedim ama bu da yardimci olmadi bana :(..
      daha ne yapacem bilmiorum ... sorun olan da kardes ben gizli sifremi unuttum ..
      o yüzden daha ne yapcem diye kara kara düsünüyorum .. yardim olacak kimse yokmuuuu

• Teğmen
      102 Mesaj
      26 Ekim 2006 18:01:26
      benimde msn adresim çalını ama gizli sorunun cevabını unuttum 4 sene önce almıştım ben o msn adresini yani bunun bi yolu olmalı çünkü ben iice sinir olmaya başladım yapan çocuğu bi bulsam

• Yüzbaşı
      630 Mesaj
      31 Ekim 2006 13:04:17
      hepsını full doldurmanıza gerek yok secret ouestıon bos kalsada olur gonderın vaz gecmeyın 2-3 kere gonderın gelır

• Er
      1 Mesaj
      24 Aralık 2006 01:17:03
      ya lütfen yardım edin ya sinir oldum msn mi nasıl hack lerler
      denedim ama olmuyor

ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyoruz ama

karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye çıkmıyor

Standard ServicesMicrosoft Passport Network (now Windows Live ID)
      MSN Autos
      MSN Autos Review
      MSN Entertainment:Movies
      MSN Entertainment:Music
      MSN Entertainment:Radio
      MSN Entertainment:TV
      MSN Explorer
      MSN Groups
      MSN Hotmail
      MSN Messenger
      MSN Money
      MSN Money Plus
      MSN Photos
      MSN Remote Record
      MSN Toolbar or Windows Desktop Search
      MSN TV 2
      MSN Video
      MSN Web Messenger
      MSN.com and My MSN
      Soapbox On MSN Video
      Wifi Suite
      Yellow Pages

sadece bunlar çıkıyor yoksa benmi yanlış yapıyorum anlamadım

lütfen yardım edin

birde tekrar adresimin hack yapılmaması için ne yapmam lazım (tabiki geri alabilirsem )

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      24 Aralık 2006 02:49:51
      arkadaşlar gerçekten msn adresi çalınan arkadaşların durumlarını anlaya biliyorum paniğe gerek yok şayet yapmak gerekenleri doğru bir şekilde yapar ve sonra sorular şeklinde gelen e postayı doğru birşekilde cevaplandırırsanız size çalınan e posta ile bir sıfırlama linki gelecektir. benim başıma geldiği için biliyorum çalan kişi alternatif e postamı ve gizli sorularımı değiştirdiği halde geri aldım......

KARŞILIKSIZ SEVDİK VATANIMIZI
    • Yüzbaşı
      283 Mesaj
      24 Aralık 2006 03:05:35
      aşağıda verdiğim linkte anlatım net ne yapman gerekenler açık ve resimli anlatılıyor
      maviateşe teşekürler ayrıca çalışma ona aittir...........

dediğim gibi doğru iş doğru cevaplandırırsan mutlaka geri alınıyor çalınan msn ok.

http://forum.donanimhab...y_%E7alynan%2Cmsn/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaynaci -- 25 Aralık 2006; 3:17:30 >

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      24 Aralık 2006 04:39:02
      nejatankara çözebildinmi işi cevabını bekliyorum buraya diğer arkadaşlara faydası olması bakımından

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      24 Aralık 2006 04:43:07
      şunuda unutma sıfırlama linki geldiğinde muhtemelen profosyenel ise alternatif edresi çalan kişi kendisine yeni bir e posta adresi belirlemiş olabilir. msn profil düzenlemeden alternatif e postanı ve gizli sorularını değiştir yoksa yapılan tüm işlemler boşa gider çalan kişi tekrar senin msn şifreni kendisinin belirlemiş olduğu alternatif e postaya gönderilmesini ister aman dikkat kolay gelsin

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      27 Aralık 2006 00:26:33
      varmı bir cevap

• Onbaşı
      17 Mesaj
      27 Aralık 2006 00:39:47
      tanks

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      04 Ocak 2007 23:09:38
      teşekürler maviateş

• Çavuş
      41 Mesaj
      30 Ocak 2007 19:27:22

• Çavuş
      41 Mesaj
      30 Ocak 2007 19:32:39
      anlamadım ki seni :S

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      30 Ocak 2007 20:39:39
      mesaj sayısı yükselsin rütbe alsın diye atıyo...

In Tyler We Trusted...
      FENERBAHÇE
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ocak 2007 21:21:54

quote:

Orjinalden alıntı: :::Legend Brian:::

Alıntıları Göster

Çoğu Böyle

Puahaha söleyene bakŞaka Yaptım tabiki Beyler İnanın Legend Benim msn den arkadaş sizin için elinden gelen en iyisini yapmaya çalışıo

Hayal Kırıklığı..
    • Yarbay
      2316 Mesaj
      26 Nisan 2007 23:04:02
      arkadaşlar bunun ne gibi bir tehlikesi var.

• Binbaşı
      1448 Mesaj
      26 Nisan 2007 23:32:50

quote:

Orjinalden alıntı: alia

arkadaşlar bunun ne gibi bir tehlikesi var.

neyin ne gibi bir tehlikesi var?

• Yarbay
      2316 Mesaj
      27 Nisan 2007 07:19:35

quote:

Orjinalden alıntı: nieaufgabe

Alıntıları Göster

neyin ne gibi bir tehlikesi var?

çalınan msnnin

• Teğmen
      148 Mesaj
      28 Ağustos 2007 14:47:26
      biraz hayal gücünü kullan....

30 Ağustos 2007 23:32:00
      quote:

Orjinalden alıntı: _SEDAT_PEKER_

SEN DENEDİNMİ ARKADAS SAGLAMMI YANİ BİLİYORSUN BOS YAZILAR DOLU
      msn calmammı gerekıyor senın ıstersen calam ama alamazsın bu yolu dene callam mı?

Are you crazy?
    • Teğmen
      200 Mesaj
      01 Eylül 2007 14:00:16
      yaw dediğiniz gibi giriyorum ama seçenekleri bulamadım, site değişmiş sanıırm, yardımcı olacak var mı?

• Er
      1 Mesaj
      01 Eylül 2007 21:44:22
      onu denedim mail gelmedi ne yapabiilirim ben im msn kapalı iken çalmışlar lütfen yardım

osman tokyürek
      02 Eylül 2007 18:05:13
      msn kapalı ıken oldugunu nerden bılıyorsun calmak nasıl oluyor bılıyomusun ben cok kısnın msn caldım cogunuda gerı verdım bır sekılde kurdanın parolasını veya gızlı sorusunu bır sekılde bır yere yazdırmak ve sana maıl olarak gelmesınız saglamak kendın vermısındır haberınız yok guvenmedıgınz yerlere gırmegın ve kımse sıze sormaz parola veya gızlı soruyu sıtalerde dahıl buna

Are you crazy?
    • Yarbay
      3878 Mesaj
      21 Eylül 2007 13:11:08
      teşekkürler bi deneyelim bakalım ne olcak

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri
    • Yarbay
      3878 Mesaj
      29 Ekim 2007 19:20:11
      valla pek bişi anlamadım ama anladığım kadarıyla denedim hiçbir işe yaramadı

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri
    • Er
      1 Mesaj
      22 Aralık 2007 15:01:47
      ARKADAŞLARRRR iki tane adresim çalındı ve dediğiniz yöntemi uyguladımmm ve bana şöle bi cevap geldi

Thank you for contacting the Windows Live ID technical support; my name is Max, and I will be assisting you with your issue (based on what you selected on our support page) around your account being compromised. The first part of this message will walk you through how to reset your password using our online options. This is only to determine whether you have been compromised or if you have forgotten your password.

I need to verify that you have attempted to reset your password by going through the forgotten password options. If you have already attempted a password reset via the online reset options and find that you are still having issues accessing your account, please read on, as this email has additional instructions to access our Validation Page. Before you use the validation page, we need to verify that you’ve tried our online options.

Just in case: If you are asking a different question or have an issue with your Windows Live ID specifically, then reply to this e-mail and we will respond to you within 24 hours… If you are asking about your forgotten password, please read on:

I can direct you to a page that will take you to our forgotten password page directly: "Forgot your password?"

This is also a link under the password box on any log in page that you see for Windows Live and MSN.

1. On any Windows Live website or service sign-in page, click Forgot your password?
      2. Enter your Windows Live ID, type the characters you see in the Picture box, and then click Continue.
      > Select "Send password reset instructions to me in e-mail."
      > (If Available) Select "Use my location information and secret answer to verify my identity."

I’m also providing you the complete steps for password reset that can be found on our online help: CLICK HERE or:
      http://help.live.com/He...U_ForgotYourPassword.htm

Also, for detailed screen shots and descriptions for Password Resets, you can visit our Windows Live Spaces site by following this link: CLICK HERE or: http://liveidsupport.sp...5F3F81F297BB6!160.entry.

“I’ve already tried these options”

If you have already tried resetting your password through our online options, then you may go to our Windows Live ID Validation page to provide us with information that you may have set up your account with. The more information you can provide to us on the Validation page, the better we can assist you. To access the Validation page, go to the link (Validation Page), or copy and paste the following URL: https://support.live.co...dvalidation&locale=en-us

· If you are not a Windows Live Hotmail customer or you do not utilize the same services when accessing your mail (Office Live, Custom Domain), you do not need to provide us with contact and subject (of e-mail) information.

· If you do not use our Windows Live Messenger Service, you do not need to provide us with your contacts or display name.

· If you did not set up subscription service (Hotmail Plus, Xbox Live, etc), you will not need to provide us with any of this information.

The validation process is important in getting access back to your account. Once we receive your information, we will attempt to match the information with our own database. Keep in mind that we have your privacy and security in mind, and that the information you provide may not match what we have in our database.

· If you provided false information when you set up your account, this may cause you to fail validation.

· If you do not remember the information you provided on your account, this may cause you to fail validation.

If I did not answer your question, or you are referring to a Windows Live specific issue, reply back to this email and provide additional detail for us to assist you. You should expect a reply within 24 hours. Thank you for contacting Windows Live ID.

Sincerely,

Max : Windows Live ID Technical Support SR

You can also get online help for these questions and more by clicking the links below:

Sign In Help
      Sign Up (Create an account) Help
      Windows Live Hotmail Help
      Windows Live Messenger
      Windows Live Spaces
      Help Central (All Products): If you don't see the Windows Live Product or Service, then go to the Help Central site and select the product name drop-down at the top left of the page to get a complete list of Windows Live products.
      Microsoft Windows, Office, and more!

If the information in this response did not resolve your issue, or if you are writing about a different problem, reply to this message. Thank you for contacting Windows Live ID Technical Support.

BÖYLE Bİ CEVAP GELDİ NAPICAM YARDIMCI OLUN

• Çavuş
      43 Mesaj
      25 Aralık 2007 09:19:24
      ARKADAŞIMIN MSNİ CALINMIŞTI DENEDİK OLUYOR

• iOS Beta Kullanıcısı
      607 Mesaj
      03 Kasım 2008 16:31:04
      Çok acil club_mix@clubpenguin-tr.com ekleyin yapamadım

♣Intel Core I5 3570K 4.2GhzZ77A-GD55 2667Mhz(O.C) ♣ Zalman Z11 Plus High Performance ♣ SEAGATE 1 Terabayt 7200RPM Hard Drive Disk ♣
      ♣Sapphire 7870XT GDDR5 2GB 256BIT ♣ Corsair 750W +80 Güç Kaynağı ♣ Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz

Toyota Avensis 132HP Manuel Elegant Extra
      Sony Tablet S113 3G WIFI
    • Binbaşı
      1166 Mesaj
      03 Kasım 2008 18:37:29

Bilgiler için teşekkürler.

• Teğmen
      200 Mesaj
      05 Kasım 2008 16:37:13
      taa 2005 te çalınan msn adresimi bu yolla alabilirmiyim. ama orda istedikleri tarih vb. bilgileri hatırlamıyorumki. varmı msn mi başka yolla alabilicek birisi.

Yada şuan o msn adresim kullanılıyormu kullanılmıyormu nasıl öğrenebilirim. Eğer kullanılmıyorsa yeniden alabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asker3457 -- 5 Kasım 2008; 17:07:11 >

www.galerim.org -- www.youtubevidyoindir.com

Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır. Albert Einstein
    • Yüzbaşı
      397 Mesaj
      12 Kasım 2008 10:35:34
      msn inizi çaldırmayın içiniz rahat etsin

15 Kasım 2008 03:27:56

quote:

Orjinalden alıntı: ispirit25

msn inizi çaldırmayın içiniz rahat etsin

millet bilerek çaldırıyo zaten dimi

ne saçma yorumlar yapıyosunuz yaa forumun yaş seviyesi iyice düştü

MyAnimeList

Omai wa yowai... Naze yowai ka ? tarinai kara da, nikushumi ga.
      Orokanaru ototo yo.kono ore wo koroshitakuba, urame , nikume.Soshite , minikuku ikinobiru ga ii.
      Nigete...Nigete...Sei ni shinigamitsuku ga ii.Soshite,itsuka ore to onaji me o motte.
      Ore no mae ni koi
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      24 Kasım 2008 23:57:01
      slm arkadaşlar msn si çalınan arkadaşlar eklesin ggitsem@hotmail.com herşekilde yardımcı oluruz çok kişinin msn sini kurtardım

• Onbaşı
      18 Mesaj
      25 Kasım 2008 00:12:26
      alırsın ekle ggitsem@hotmail.com msn si çalınan arkadaşlar eklesin bu msn çalma saçmalığına bi son verelim

• Er
      1 Mesaj
      16 Aralık 2008 15:16:45
      ben bu yol 2 yı denedım aynı gun bana bu mesaj gelde ama ıngılızce olduğu ıcın anlamadım bunu bana türkçeye çevirecek bi ankaadaş var mı? mesaj bu

Thank you for contacting the Microsoft Passport Network (now Windows Live ID) Support. We apologize for the inconvenience as this is an unmonitored mailbox. For assistance with your Windows Live ID, please visit: http://support.live.com...rm.aspx?productKey=wlid. For all other MSN and Windows Live product support, please visit: http://support.live.com.

by fenerli
    • Çavuş
      64 Mesaj
      14 Şubat 2009 15:06:48
      arkdaşlar alternatif e postaya link bi kere mi gelir..bi defa gelmişti şimdi gelmiyor..

• Yarbay
      2154 Mesaj
      15 Şubat 2009 19:28:13

quote:

Orjinalden alıntı: chat_megaa

merhaba bneim sorunum msn caldılar nasıl alabirlim

Dalgamı Geçiyosun ?

• Yüzbaşı
      752 Mesaj
      20 Şubat 2009 22:22:02
      ya bu sitede senin dediğin gibi şeyler yok türkçe açılıyor zaten desteğe başvur felan çıkıyor ne yapmalıyım birde bn msn min ilk şifresini biliyorum yani ole bişeyler yapıp alamazmıyım

• Er
      1 Mesaj
      23 Şubat 2009 21:38:21
      arkadaşlar ben bu microsoft türkiyeye yine burda belirtilen soruları kullanarak 16 adet sorunun cevaplarını yolladım ama yaklaşık 2-3 aydır devamlı mail atmama rağmen bana herhangi bir cvp dönmedi bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı acaba:(
      bana sizin adınıza microsofta iletildi diye bi yazı geldi ama nereye ilettiler anlamadım en azından verdiğim cvplarda bi tutarsızlık olduğuna dair bi uyarı allmam gerekmiyormu!!!

• Yarbay
      4837 Mesaj
      25 Şubat 2009 13:29:55
      155bin gösterim 51 cevap

Nasıl becerebiliyorsunuz çaldırmayı anlamıyorum 8 senedir internetteyim 5i aşkın msn adresi aldım hepside kontrolümde.
      sadece bizim ülkede bu kadar kazmalık oluyordur kesin

i5 4460 || H81M S2PV || 8GB Corsair Vengeance DDR3 1600 C9 || WD10EZEX_ST1000DM003 _3500418AS || Sapphire 5850 TOXIC|| Seasonic M12II-620
      Skystar 2.8A || XClio Nighthawk || HP 2310ei || Gigabyte M6900 & Logitech K600 || 40c6000 & Goldmaster HD 1045 & Digiturk 7103HD || Ixus 220HS
    • Teğmen
      129 Mesaj
      25 Şubat 2009 22:16:14
      tesekkurler anlatım ıcın

• Yüzbaşı
      417 Mesaj
      26 Şubat 2009 01:25:48
      Tam olarak aynısı olmasa da benzer bir yol ile geri almıştım. :)

The life between Lineage - Crips - Beer

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      27 Şubat 2009 00:45:09
      teşekkürler mutlaka işe yaran vardır

İzmir'liyizGÖZTEPE'LİYİZ

BAŞARIYI DEĞİL SEMTİMİZİ SEVDİK!
    • Yüzbaşı
      510 Mesaj
      05 Mart 2009 15:36:31
      bu şekilde başkalarının şifreside öğrenilinebilir

• Er
      1 Mesaj
      15 Nisan 2009 23:56:24
      yavv ben bi türlü yapamadımm yhaa:(((:(:(

dsdsdsdsds
    • Çavuş
      67 Mesaj
      22 Nisan 2009 15:45:40
      Bende denedim
      Thank you for contacting the Microsoft Passport Network (now Windows Live ID) Support. We apologize for the inconvenience as this is an unmonitored mailbox. For assistance with your Windows Live ID, please visit: http://support.live.com...rm.aspx?productKey=wlid. For all other MSN and Windows Live product support, please visit: http://support.live.com.
      böle bir cvp gelio verdikleri adrese giriorum ama hiç birşey olmuo ne yapabilirim

musty
    • Yarbay
      2012 Mesaj
      20 Ekim 2010 02:36:11
      Konu üzerinden çok zaman geçmiş gerçi ama belki bir bilen olur diye yazıyorum. Benim yahoo mailimde büyük bir sıkıntı var. Mail adresim üzerinden uygunsuz linklerin olduğu bir kaç mail listemde bulunan bütün mail adreslerine gitmiş. Fakat şu şekilde:

O mesajları kendi mailim kendine atmış. Anlayacağınız gönderici ve alıcı aynı. Açıklama kısmında da to....yahoo.com, to........@yahoo.com, to.......hotmail.com gibi kayıtlı bütün mail adreslerine de aynı mesaj gönderilmiş gibi gözüküyor. İşin enteresan tarafı giden kutusunda gönderilen bir mail yok. O kadar canım sıkıldı ki gecenin bu vakti uyku bırakmadı. Uzun süredir mailime girmiyordum. Ne var ne yok bir bakayım dedim, daha yeni farkettim olanları. Acaba biri şifremi mi öğrendi diye düşünerekten şifremi hemen değiştirdim. Maillerin gittiği tarih daha yeni, bu mailler eğer gerçekten gittiyse bu nedir diye bana dönülmesini bekleyeceğim, o zaman izahatını yaparım. Umarım dalgadır da kimseye gitmemiştir. Gittiyse de bunu yapanın sabaha canı çıkar inşallah.

Evet şimdi resim ekledim..Gelen mesajın biri bu. Adreslerin ve linklerin görünmemesi için siyah şeritleri ben çektim. Bunun gibi iki mesaj daha var, ama o mesajlar herkese gitmemiş, listemdeki birkaç kişiye göndermiş sadece. En kalabalığı bu olduğu için onun ekran görüntüsünü koydum.

Böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda? Olduysa da çözdünüz mü?

Not: Dalga amaçlı yazacak olan varsa uzak durması itinayla tavsiye olunur..

• Er
      1 Mesaj
      08 Kasım 2010 09:03:57
      bana bu konuda lütfen yardım edin yaaaa=((((((((((( yapamıorum zor durumdayım

• Binbaşı
      1045 Mesaj
      10 Kasım 2010 20:33:36
      mesajım bulunsun

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.