Şimdi Ara

çalınan msn adresini geri almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
258.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bunu bi siteden aldım. ben sadece 1 yol biliyodum 1den fazlaymış. ihtiyacınız olduğunu düşündüm. hazırlayan arkadaşlara tşk.
    YOL 1
    ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyorsunuz...

sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza hesaplar ve faturalama desteği çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın. (herhangi birşey olabilir)

tam oturum açma adı yani çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz

yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istersiniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecek..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere urgent and important. my mail is hacking.help me please yazınız. ( veya kafanıza göre, ben öyle yaptım )

sorunun sıklığı ilk defa

internet bağlantınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor
    tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
    - Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
    - Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
    - Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
    - State (şehri yazınız kayıttaki)
    - ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
    account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
    You may check it by going to httpwww.whatismyip.com

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

PARANTEZ İÇİNDE YAZDIĞIM YERLERİ SİLİN VE DOĞRU BİLGİLERİ GİRİP MAİLİ REPLY YAPIN. BİR GÜN İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜYORLAR VE ŞİFRENİZİ GÖNDERİYORLAR..HOŞÇAKALIN...

NOT EĞER MAİL GELMEDİ DİYORSANIZ
    httpregister.passport.netcontactus.srflc=1055
    bu adrese giriniz...
    yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra
    web tarayıcısı sürümü - işletim sistemini boş bırakın
    hata iletisi ve açıklama yazan yere
    my mail is hacking.please help yazın...
    mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz..
    denenmiş ve onaylanmış artık %100 garanti yoldur....

YOL2
    Alıntıdır...

Hotmail adresiniz alındıysa aşağıdaki yazıyı Hotmail’e gönderin. Türkçe yazan yerleri silin, uygun yerleri doldurun şifreniz size gönderilecektir.

To B color=#0000ffpassport@css.one.microsoft.com/B
    Sent Mon Jul 7 23 30 39 PDT 2003
    Subject my account has broken down

Dear Sir Madam
    I have been having proplem with my hot mail address.
    When I try to access to my account after (Buraya Hacklenen tarihi yazınız)
    I found out my password and the secret question have
    been chanced.When I send you a request about new
    password the informations also were not match the ones
    I remember and the ones you recorded.
    I also have seen someone is using my mesenger and
    chating with others on behalf of me.My phone bills
    credit card extres information come to this account
    and this person gives my phone numbers the other
    people.

thanks your answer.

my name is İsiminiz
    sign in Mail adresiniz
    my birthday Doğum tarihiniz
    country Ülke
    state Şehir
    zip or postal code Posta Kutunuz
    successfull sign En son bağlandığınız tarih
    Approximate date of account registration Ne zamandır bu mail adresinizi kullandığınız

List as many former passwords you used with this account as far back as
    you can remember Kullandığınız şifreler
    List as many of your Folders as you can remembermailde sakladığınız dosyalar varmıydı varsa hatırladıklarınız

my internet service provider is internet bağlantınınızın adı

I would like you to solve this problem.Could you
    change the password and send me new one so this can
    not use my account. If this is not possibble could you
    cancel my account.
    Thankyou in advance , sincerely..

• SEN DENEDİNMİ ARKADAS SAGLAMMI YANİ BİLİYORSUN BOS YAZILAR DOLU
  • ben bunları denemedim. benim bildiğim tek bi yol vardı hep onu kullanırdım.
  • her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası
  • tamam abi sen ne diyosan dorudur. uzun zamandır o bölüme girmiyom ve hep burda görüyomda bu stemleri onun için şeettim
    quote:

Orjinalden alıntı: Kelepce

her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası
  • merhaba bneim sorunum msn caldılar nasıl alabirlim
  • merhabalar benim msn calınmış nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olsun
  • arkadaslaaarr nolurr yardimci olun bana inanin cok önemlii.. bu forumu yeni buldum ben inanin bulduguma cok sevindim cünkü artik sasirdim napcem diye..msn adresimi caldilar..bir cok yol denedim ama olmadi..
    lütfenn yardim edinnn lütfen bana bu konuda yardim edebilen olursa mail atsin rica ediorum arkadaslar ..
    allah simdiden razi olsun.
    mail adresim: saimeoezden@yahoo.de..
    arkadaslar lütfen yardim edinnnn
  • kardeşim yukarda yazıo ya nası kurtaracağın okusana açıklanmış bi olay var ya yukarda..
  • ya kardess bunlarin hepsinii yaptim bi sonuc alamdim ..
  • Benim de zamanın da mailim hacklendi ve aynı yolla aldım.Kesinlikle işe yarıyor tabi dogru bilgileri verirseniz.Hatta birkaç arkadaşıma da bu konuda yardımım oldu.
    O zaman burda sizlerle paylaşmadığım için üzüldüm
    teşekkürler angora_s
  • kardes sagolasin ... gercekten denedim ama bu da yardimci olmadi bana :(..
    daha ne yapacem bilmiorum ... sorun olan da kardes ben gizli sifremi unuttum ..
    o yüzden daha ne yapcem diye kara kara düsünüyorum .. yardim olacak kimse yokmuuuu
  • benimde msn adresim çalını ama gizli sorunun cevabını unuttum 4 sene önce almıştım ben o msn adresini yani bunun bi yolu olmalı çünkü ben iice sinir olmaya başladım yapan çocuğu bi bulsam
  • hepsını full doldurmanıza gerek yok secret ouestıon bos kalsada olur gonderın vaz gecmeyın 2-3 kere gonderın gelır
  • ya lütfen yardım edin ya sinir oldum msn mi nasıl hack lerler
    denedim ama olmuyor

ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyoruz ama

karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye çıkmıyor

Standard ServicesMicrosoft Passport Network (now Windows Live ID)
    MSN Autos
    MSN Autos Review
    MSN Entertainment:Movies
    MSN Entertainment:Music
    MSN Entertainment:Radio
    MSN Entertainment:TV
    MSN Explorer
    MSN Groups
    MSN Hotmail
    MSN Messenger
    MSN Money
    MSN Money Plus
    MSN Photos
    MSN Remote Record
    MSN Toolbar or Windows Desktop Search
    MSN TV 2
    MSN Video
    MSN Web Messenger
    MSN.com and My MSN
    Soapbox On MSN Video
    Wifi Suite
    Yellow Pages

sadece bunlar çıkıyor yoksa benmi yanlış yapıyorum anlamadım

lütfen yardım edin

birde tekrar adresimin hack yapılmaması için ne yapmam lazım (tabiki geri alabilirsem )
  • arkadaşlar gerçekten msn adresi çalınan arkadaşların durumlarını anlaya biliyorum paniğe gerek yok şayet yapmak gerekenleri doğru bir şekilde yapar ve sonra sorular şeklinde gelen e postayı doğru birşekilde cevaplandırırsanız size çalınan e posta ile bir sıfırlama linki gelecektir. benim başıma geldiği için biliyorum çalan kişi alternatif e postamı ve gizli sorularımı değiştirdiği halde geri aldım......
  • aşağıda verdiğim linkte anlatım net ne yapman gerekenler açık ve resimli anlatılıyor
    maviateşe teşekürler ayrıca çalışma ona aittir...........

dediğim gibi doğru iş doğru cevaplandırırsan mutlaka geri alınıyor çalınan msn ok.

http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/mpage_1/key_%E7alynan%2Cmsn/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaynaci -- 25 Aralık 2006; 3:17:30 >
  • nejatankara çözebildinmi işi cevabını bekliyorum buraya diğer arkadaşlara faydası olması bakımından
  • şunuda unutma sıfırlama linki geldiğinde muhtemelen profosyenel ise alternatif edresi çalan kişi kendisine yeni bir e posta adresi belirlemiş olabilir. msn profil düzenlemeden alternatif e postanı ve gizli sorularını değiştir yoksa yapılan tüm işlemler boşa gider çalan kişi tekrar senin msn şifreni kendisinin belirlemiş olduğu alternatif e postaya gönderilmesini ister aman dikkat kolay gelsin
  • varmı bir cevap
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.