Şimdi Ara

Garmin & Baytekin (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.479
Cevap
24
Favori
177.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sd karta yandexi kurup cihazda calistirabilirmmiyim.(sd karta haritayi nasil kurariz onuda bilmiyorum ama buluruz ins).cvbiniz icin tskler simdiden
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 04.03.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.
    Free maps for Garmin brand GPS devices

Keyifli Sürüşler
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Merhaba sayın hocam bi sorum olacak size. bende Garmin Nuvi 57lmt modeli var. Aldığım zaman Garmin Express'ten güncelleme yapmıştım harita ve yazılımı. Ayarlardan haritalarıma girince yüklü haritalarda "CN Turkey NTU 2016.30 Foursquare ve CN Turkey NTU 2016.30 All" isimli iki harita var. İkiside seçili olarak geldi. Şimdi sorum şu;

1. Benim cihazım hangi haritaları kullanıyor başarsoft mu navteq mi anlamadım.
    2. Güncellemeleri nereden yapacağım? Garmin Express'ten mi Baytekin'in sitesinden yoksa bu verdiğiniz linkteki OSM haritalarını mı kullanacağım?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  • fthkck F kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Cihazınız Orijinal Haritalarını, yani Navteq Haritalarını kullanır. İçerik olarak Navigasyon haritaları ile Foursquare veri tabanını barındırır. Güncellemelerinizi Garmin Express ile alacaksınız.
    Cihazınızdaki 2 harita da işaretli olmalı. Foursquare verisini cihaz ihtiyaç duyduğunda kullanır.

1- Haritalarınız HERE (Yani eski adıyla Navteq)
    2- Güncellemelerinizi Garmin Express ile alacaksınız. OSM Haritaların kullanımı isteğe bağlıdır ama mutlaka harici bir SD kart içinden kullanın.

Selamlar,

Not: Bu yanıtı size aslında dün yazmıştım ama forum yoğunluğundan veya teknik bir takım sorunlardan dolayı gönderemedim akşam. Bugün yanıtlayabildim tekrar.
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki bu 2016.30 haritası güncel mi ? Yakında yeni bir güncelleme gelecek mi, bu konuda bir bilginiz var mı?
  • fthkck F kullanıcısına yanıt
    Evet, en güncel harita bu. Güncelleme programı belli olmuyor, ama uzun zamandır güncelleme yayınlanmadı. Yakındır...
    Zaten yayınlandığında burada duyuruyoruz. Konuyu takip ederseniz haberiniz olur.
    Saygılar.
  • bende 2689 var, harita versiyonu 2016.10
    Baytekin'i arayıp sorduğumda en güncel versiyonun 2016.30 olduğunu ama garmin deki sorundan dolayı bazı cihazların güncellenmediğini sorunun da
    en kısa zamanda çözüleceğini söyledi.
  • Amerikaya gideceğim Garmin 13XX serisi mevcut USA haritasını ücretsiz nerden nasıl yükleyebilirim?
    Arksadaşlar nüvi1490 güncelleme yaparken harita yükleme yani 3 step de %50 yüklemede kaldı .ilerlemiyor . yeniden nasıl yükleyabilirim.yardım edebilirmisiniz. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

bende 2689 var, harita versiyonu 2016.10
    Baytekin'i arayıp sorduğumda en güncel versiyonun 2016.30 olduğunu ama garmin deki sorundan dolayı bazı cihazların güncellenmediğini sorunun da

Selamlar,
    Geçen yıl aldığım NUVI 55LMT cihazda da son yüklenen harita 2016.10 ve daha yenisi gelmiyor.
    Daha önce yutdışından aldığım ve Avrupa Haritasıyla gelen 2597 LMT modelinde ise 2016.30 sorunsuz yüklendi ve bir süredir kullanıyorum.

Son birkaç gündür GARMIN global support ile yazışıyorum soruna ilişkin ancak bu kadar basma kalıp ve tekdüze yanıtlar veren bir destek ekibi var mıdır çözemedim.
    55LMT güncelleme sorununu ilk sorduğumda bana GARMIN EXPRESS kullanımını anlattılar. Tekrar sorup, derdimin o olmadığını söylediğimde de, cihazla ilgili tanımları güncellediklerini ve denememi istediler ama sonuç yok.

Yazdığım diğer bir konu da, özellikle RDS TMC ile İstanbul'da düzgün veri alamamaktı. Hatta TEM (E80) üzerinde RDS'e ek olarak Smartphone Link'te de bazen trafik durumunun saçmaladığını yazdım.
    İngiltereden yanıt yazan destek elemanı bana İngiltere'deki yollarda kaç milden kaç mile hız limitlerinde trafik durumunun sarı - kırmızı olacağını anlatmış.

Açıkçası GARMIN'den daha ciddi bir hizmet beklerdim.

• yurt dışından gelme cihaz için türkiye haritası 89 dolar olurmu bu ne böyle fahiş fiyat tüm europa değilki ki kaldıki tüm dünyayı alsak indirimli zamanlarında bu fiyata bulunmaz kınıyorum bu yüzden
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 24.03.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.
    Free maps for Garmin brand GPS devices

Keyifli Sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverBlue

quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

bende 2689 var, harita versiyonu 2016.10

Selamlar,
    Geçen yıl aldığım NUVI 55LMT cihazda da son yüklenen harita 2016.10 ve daha yenisi gelmiyor.
    Daha önce yutdışından aldığım ve Avrupa Haritasıyla gelen 2597 LMT modelinde ise 2016.30 sorunsuz yüklendi ve bir süredir kullanıyorum.

Son birkaç gündür GARMIN global support ile yazışıyorum soruna ilişkin ancak bu kadar basma kalıp ve tekdüze yanıtlar veren bir destek ekibi var mıdır çözemedim.
    55LMT güncelleme sorununu ilk sorduğumda bana GARMIN EXPRESS kullanımını anlattılar. Tekrar sorup, derdimin o olmadığını söylediğimde de, cihazla ilgili tanımları güncellediklerini ve denememi istediler ama sonuç yok.

Yazdığım diğer bir konu da, özellikle RDS TMC ile İstanbul'da düzgün veri alamamaktı. Hatta TEM (E80) üzerinde RDS'e ek olarak Smartphone Link'te de bazen trafik durumunun saçmaladığını yazdım.
    İngiltereden yanıt yazan destek elemanı bana İngiltere'deki yollarda kaç milden kaç mile hız limitlerinde trafik durumunun sarı - kırmızı olacağını anlatmış.

Açıkçası GARMIN'den daha ciddi bir hizmet beklerdim.

maalesef sorun devam ediyor ve bir çözüm bulunamadı.
    bende hem Baytekin ile hem de Garmin Global Support ile sorunu çözmeye çalışıyorum ama şimdiye kadar öneriler işe yaramadı.
    işe yarayan bir çözüm olduğunda buradan paylaşırım.

• Merhaba, Garmin nuvicam cihazda kamera ve harita yanyana ekranda nasıl gösteriliyor? Birde trafik için verilen kablomu daha iyi iş görür akıllı telefona kurulan uygulama mı? Cevablarınız için şimdiden Teşekkürler.

Bu arada 2017.10 güncelleme yüklüyor. Herhalde bugün çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedath -- 6 Nisan 2016; 20:06:53 >
  • karagozgilh K kullanıcısına yanıt
    Aynen, bende de durum aynı basma kalıp cevaplar verip duruyorlar.Detaylı bir şekilde anlattım ama değişen birşey yok. 6 cı cevaptan sonra ben e-mail göndermeyi bıraktım artık Koskoca firmanın bu kadar berbat bir destek ekibi olamaz. Sıradan bir Çinli firma bunlardan daha iyi.İnsanı zorla korsan harita kullanmaya teşvik ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hertzman88

Aynen, bende de durum aynı basma kalıp cevaplar verip duruyorlar.Detaylı bir şekilde anlattım ama değişen birşey yok. 6 cı cevaptan sonra ben e-mail göndermeyi bıraktım artık Koskoca firmanın bu kadar berbat bir destek ekibi olamaz. Sıradan bir Çinli firma bunlardan daha iyi.İnsanı zorla korsan harita kullanmaya teşvik ediyorlar.

Ben de pes ettim, tomtom a geçtim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Garmin nüvi 3760 cihaz kullanmaktayım.Cihazdan memnunum.Ancak bu cihazda hız limitlerini göremiyorum.
    Başarsoft un güncel haritasını kullanmaktayım,garmin Express sistem güncel.sürüm 5.00
    Ayarlarında da bir şey yapamıyorum.Baytekin firmasınada mesaj atmama rağmen cevap gelmedi.
    Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • gezdin kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Başarsoft Haritalarında Hız sınırı ve Gerçek Kavşak görünümlerini göremiyorsunuz.
    Saygılar.
  • Hocam cevap için tşk.ederim.
    Bu durumda ne yapmam gerekiyor.
    forumda biraz araştırdım ama anladığım kadarıyla Baytekin üzerinde harita güncellenmesi ne yönlendiriyor.
    ben zaten oradan güncelleme yapıyorum.
    bana bir yol tarif ederseniz memnun olurum,sırf bu yüzden cihaz değiştirmeyi düşünüyorum.
    saygılar sevgiler.
    Merhaba Admin benim cihaz nüvi 1490 üzerindeki harita tam kapsamlı avrupa 2016.20 softvare versiyon 6.30 garmin expresle bağlantı yaptım ama hiçbir güncelleme almadı .bunun başka bir yolu varmı .
    yardımcı olurmusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.