Şimdi Ara

Garmin & Baytekin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
24
Favori
177.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garmin Avrupa Haritalarını Kullanmış olduğu NAVTEQ MAPS'A (PARTNER OF NOKİA) geçecek 2010 yılının son çeyreğinde yani Q4 haritası ile beraber ilgililere duyurulur
  • garmin yetkilisi arkadaş sanıyorum izinli
  • quote:

qtrendy Tarih 21 Temmuz 2010; 1:08:50
    Garmin in son güncellemesinin ardından 1000 serili cihazlarda rota hesaplaması esnasında " rota hesaplanamıyor" uyarısı alıyoruz veyahut da cihaz kapanıyor. Bu hatanın yapılan güncelleme ile başarsoftun haritasının arasında yaşanan uyumsuzluktan olduğu ve bir güncelleme yapılacağı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bu konudan mağdur olan pekçok kullanıcı tanıyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum. 10km mesafelerde dahi rota hesaplatamıyoruz.

İyi Çalışmalar.

quote:

Orijinalden alıntı: kim_ister

Garmin Avrupa Haritalarını Kullanmış olduğu NAVTEQ MAPS'A (PARTNER OF NOKİA) geçecek 2010 yılının son çeyreğinde yani Q4 haritası ile beraber ilgililere duyurulur

kim_ister nicli arkadaş bak arkadaşlar şikayetçi bir yardımcı olsana her yerde garmin navteq haritaya geçiyor diye davul çalıyorsun bak cihazlarda sorun var

• bildirilen konular navteq haritası ile mi ilgiliymiş?????
    garmin geçmiş mi ki navteq e????

quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

qtrendy Tarih 21 Temmuz 2010; 1:08:50
    Garmin in son güncellemesinin ardından 1000 serili cihazlarda rota hesaplaması esnasında " rota hesaplanamıyor" uyarısı alıyoruz veyahut da cihaz kapanıyor. Bu hatanın yapılan güncelleme ile başarsoftun haritasının arasında yaşanan uyumsuzluktan olduğu ve bir güncelleme yapılacağı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bu konudan mağdur olan pekçok kullanıcı tanıyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum. 10km mesafelerde dahi rota hesaplatamıyoruz.

İyi Çalışmalar.

quote:

Orijinalden alıntı: kim_ister

Garmin Avrupa Haritalarını Kullanmış olduğu NAVTEQ MAPS'A (PARTNER OF NOKİA) geçecek 2010 yılının son çeyreğinde yani Q4 haritası ile beraber ilgililere duyurulur

kim_ister nicli arkadaş bak arkadaşlar şikayetçi bir yardımcı olsana her yerde garmin navteq haritaya geçiyor diye davul çalıyorsun bak cihazlarda sorun var

• Cihazınızı bilgisayara bağlayıp webupdater programı ile cihazın firmware güncellemesini yükseltmeniz gerekiyor sanırım arkadaşlar.Basarsoft konusunda okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarbaro

Cihazınızı bilgisayara bağlayıp webupdater programı ile cihazın firmware güncellemesini yükseltmeniz gerekiyor sanırım arkadaşlar.Basarsoft konusunda okumuştum.

başarsoft konusundaki güncelleme henüz işe yaramıyor. ek güncelleme gerekiyormuş. bu nedenle garmin konusuna da yazma ihtiyacı hissettim zaten. zamanı hakkında bilgi alabilmek için.

bekliyoruz hala..
  • burası garmin'in sayfası diye biliyordum yine Başarsoft (masabaşı yazılım) taraftarı çıkmış piyasaya neyse bildiğinizi okuyun arkadaşlar kedi ulaşamadığı ciğere .................. dermiş
  • Garmin 3760T navigasyon cihazın işlemcisi? işlemci hızı? ve uydu bulma sistemin? ne olduğunu ögrenmek istiyorum
    şimdiden teşekkür ederim
  • kendi kendimize yazıyoruz arkadaşlar garmin arkadaş terketmiş buraları

zorda olunca cevap verme huyları da yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

İyi Çalışmalar.

selamlar qtrendy
    konunun kapanma ile ilgili sorunu cozuldu. Baytekinle iletisime gecebilirsiniz.
    rota hesaplamayi ise daha net tarif etmelisiniz... ben test ediyorum, sorun yasamadim o konuda...

saygilarimla

alim k

• burdaki mesajı görmeden önce diğer konunuzda yazmıştım.

güncelleme mi yapmamız gerekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

burdaki mesajı görmeden önce diğer konunuzda yazmıştım.

güncelleme mi yapmamız gerekiyor acaba?

Selamlar Qtrendy,

Harita da derleme yaparken yaptigimiz bazi degisiklikler ile sorunu cozduk. Dolayisi ile evet.. haritayi guncellemeniz gerekiyor.

kolay gelsin.

alim k
  • Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle kendimi sizlere tanıtayım;

İsmim Volkan Özdil ve Garmin marka GPS-navigasyon cihazlarının 1996 yılından beri tek yetkili Türkiye mümessilliğini yapan Baytekin Teknik Cihazlar firmasının satış ve pazarlama koordinatörüyüm.

Bu sayfada bugünden itibaren Garmin ürünleri, kullanımları ve yaşadığınız sorunlar var ise çözümleri konularında sormak istedikleriniz ile ilgili yardımcı olmaya çalışacağım. Tüm kullanıcılar için yararlı olmasını temenni eder, iyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garmin-Volkan

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle kendimi sizlere tanıtayım;

İsmim Volkan Özdil ve Garmin marka GPS-navigasyon cihazlarının 1996 yılından beri tek yetkili Türkiye mümessilliğini yapan Baytekin Teknik Cihazlar firmasının satış ve pazarlama koordinatörüyüm.

Bu sayfada bugünden itibaren Garmin ürünleri, kullanımları ve yaşadığınız sorunlar var ise çözümleri konularında sormak istedikleriniz ile ilgili yardımcı olmaya çalışacağım. Tüm kullanıcılar için yararlı olmasını temenni eder, iyi günler dilerim.

Ne güzel...buna yıllardır önderlik yapan firmalara teşekkür etmek lazım.Çünkü firma-kullanıcı ilişkisini onlar yıllardır yapıyorlar,ne mutlu ki diğer firmalarda bunu görüp yapmaya başladılar.Umarız kalıcı olur ve deste sürekli olur.

• Volkan Bey merhaba,
    Garmin için yeni harita ne zaman çıkacak?
    Alim Bey başka bir başlık altında, haritanın size teslim edildiğini söylüyor. Bir de, eski Garmin cihazları, yeni uygulamaları destekleyecek mi? Örneğin, kavşak işaretlerinin görünmesi, eski cihazlarda mümkün olacak mı? Garmin, bir süre sonra, eski cihazlar için firmware update işlemini bırakıyor, haklı olarak belkide. Yinde de, ecoroute özelliğinin eski cihazlarda çalışmaması, çok ticari bir yaklaşım benceİyi günler diliyorum
  • Merhaba agtr

Garimn 2010.06 haritaları elimize ulaştı, stoklarımızdan yeni çıkan cihazlarda bu harita yükleniyor. Bu harita yaklaşık 10 gün sonra internet sitemizden indirilebiliyor olacak.

İyi günler
  • bilgi için teşekkürler
  • Garmin nuvi 205 icin usb baglanti kablosu bakiyorum, mümkünse orijinal almak istiyorum. Baytekin teknik cihazlarin web sitesinde e-ticaret sayfalari mevcut. Az once baktigimda orada bu kabloyu goremedim, sanirim satilmiyor. Diger yandan stokta gorunen urunlerin neredeyse hicbirisinin fiyati yazmiyor, bu nasil oluyor? Kaca satiliyor bu urunler?
  • Teknosa, ElektroWorld veya benzeri mağazalarda istemediğiniz kadar bulabilirsiniz bu tip kabloları. Çok da pahalı değiller. Yani orjinal derken Garmin markalı aramıyorsunuz değil mi?
  • http://cgi.ebay.com/USB-Data-PC-Sync-Cable-Garmin-Nuvi-205-205W-255-260-/280472601094?pt=PDA_Accessories&hash=item414d784206#ht_3018wt_905
    0.99 cent, 0.05 cent te gönderimi. gittigidiyor yada diğer sitelerden dünya para verip almayın. ebayden 2 haftada gelir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.