Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.943
Cevap
54
Favori
325.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • firefox çekirdeği değiştirecekti hangi versiyonda yapacak 50demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .i.

firefox çekirdeği değiştirecekti hangi versiyonda yapacak 50demi

İlk defa duydum bu konuyu. Ben pek ihtimal vermesem de yine de gerçekten böyle bir durum var mı merak ettim açıkçası.
  • Kendiside kabul etmişti, sürekli çökme ve performansta chromeden geri kaldıkları için, komple yeni çekirdekli bir tarayıcı üzerinde çalışıyorlardı. Firefox kendi açıklama yapmıştı.
  • yeni yükledim. Son sürümü işlemci i5 ram 8 gb ama flash videolarda donma oluyor takılıyor kasılıyor firefox.
    Nasıl bir ayarlama yapmam gerekiyor.
  • dazed D kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfada bu sorunla ilgili öneride bulunmuşuz. Mesaj linkini aşağıya ekliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115971292
  • Güzel bi eklenti buldum arkadaşlar. Gece nette takılırken ekran ışığı gözünüzü yoruyorsa bu karanlık yapıyor:

Dark Background and Light Text

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dark-background-light-text/
  • Bende şikayetçiyim firefox dan. Seviyorum tarayıcıyı ama donma olayı çok oluyor
  • Firefox sürekli donuyor,kaldır yükle ile de birazcık çare oluyor sonra aynı tas aynı hamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Güzel bi eklenti buldum arkadaşlar. Gece nette takılırken ekran ışığı gözünüzü yoruyorsa bu karanlık yapıyor:

Dark Background and Light Text

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dark-background-light-text/

Teşekkürler

Gözlerim çok yoruluyor bu yüzden ara ara göz damlası kullanıyorum.İnşallah bu eklenti işe yarar
  • Arkadaşlar,www.turktelekommuzik.com adresinde daha önce müzikleri dinleyebiliyordum. şimdi müzik çalmak istediğimde yükleniyor diyor ve kalıyor. Bi de bazı sitelere girerken reklam önleyici yazılımı kaldırın tekrar deneyin diyor reklam engelleyici filan kullanmıyorum. Firefox ta reklam engelleyici filan mı var neden açmıyor ???
  • merhaba iyi günler arkadaşlar. firefox ile ilgili bir maruzatım var. umarım sizde vardır çözümü. sorunum şu, ben şu anda firefox 48.0.2 kullanıyorum ama sürekli 49.02'ye yükseltin uyarısı geliyor. yükselttiğimde internet download manager deaktif oluyor, çalışmıyor. bu yüzden yeniden 48.02'yi yüklüyorum ama sürekli daha sonra hatırlat dememe rağmen yeniden yükselt uyarısı geliyor. 5 dakikaya bir geliyor diyebilirim. bu uyarıyı kapatmanın bir yolu var mıdır? teşekkürler.
  • Aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi ayarlarsanız tekrar tekrar sormaz. Seçenekler / Gelişmiş / Güncelleme sayfasında "Güncellemeleri hiçbir zaman denetleme" seçili olacak.

Ayrıca eklentiler arasında bulunan "IDM integration" ı etkisizleştirirseniz aktive olmaz ve güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Başka bir güncelleme yolu ise 2 üstteki mesajımda verdiğim linklerden direk olarak indirerek kurmak.

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

Not: Forumda sorun var sanırım resim görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 27 Ekim 2016; 12:15:36 >
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkürler.kurtuldum bu sürekli tacizden.
  • 64 bit FF ile Roboformu sorunsuz kullanan varmı. Daha önceki sürümlerde denemiştim sorun vardı Roboform kullanılamıyordu 64 bit FF da şimdi durum nasıl acaba.
  • Sorumun çözümünü bilen yok mu acaba ???

www.turktelekommuzik.com vewww.fizy.com

sitelerinde müzik dinleyemiyorum. Müziğe tıkladığımda türktelekom sitesinde tükleniyor diyor öyle kalıyor çalmıyor. Fizy de de müziğe tıklıyorum yukarda çalma kısmında çokıyor o da öylece kalıyor çalmıyor.

Bu sorun firefox 48 güncellemesinden sonra olmaya başladı daha önce dinleyebiliyordum.

Flash player güncel, işltim sistemim windows 10 ve windows defender kullanıyorum. Sorun ne olabilir ???
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.