Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chrome kadar hızlı çalışmıyor. Sinir bozucu takılmalarda cabası...
  • Flash player güncellemesini kurdum ama yan uygulama gerekiyor diyor, desteğimi bitti nasıl göreceğiz flashları şimdi.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Firefox 64 bit mi kullanıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Hayır 32bit. İşyeride evdeki pc de aynı.
    Flash playerin son sürümlerinden sonra oldu, sürüm den mi acaba dedim, yeni güncelleneni de kurdum ama aynı. Flash desteği bitecek felan deniliyordu acaba onlamı alakalı.

Yan uygulamada da gözükmüyor.
    Firefox:
    ## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##
    Chrome:
    Buda FF Eklenti yan uygulama sayfası:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 9 Nisan 2016; 19:45:41 >
    Bende Flash Player 21.0.0.182 kurulu, Firefox 45.0.1 de çalışıyor ve yan uygulamalarda da aşağıda göreceğiniz üzere görünüyor. Sizin yüklediğiniz Flash sürümü güncel olan 21.0.0.213 herhalde, şimdi güncellemeye korktum açıkçası.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bende sizdeki sürüm den sonra sorun başladı zaten, sürümden dir dedim güncelledim düzelmedi.

Mevcut flash ı Flash Uninstaller ile kaldırıp 21.0.0.182 sürümünü tekrar yüklemeyi deneyin. Sanırım sorun böyle çözülecektir. Flash Uninstaller ile ilgili bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Mevcut flash ı Flash Uninstaller ile kaldırıp 21.0.0.182 sürümünü tekrar yüklemeyi deneyin. Sanırım sorun böyle çözülecektir. Flash Uninstaller ile ilgili bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html

Linkteki yöntemi tek tek yapınca işe yaradı teşekkürler.
  • yanlış yeremi yazıyorum bilmiyorum ama firefoxu nerdeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum bazı oyunlarda acaip bir şekilde flash player çöküyor ve bu beni çileden çıkarıyor 10 yılın üzerinde kullandığım uygulamayı silip chrome yüklemek istemiyorum.
    i7
    16gb ram
    klasik gaming pc işte.
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Flash Player ile ilgili sorunların çözüm önerisini mesajınızın bir üstündeki mesajda yazmışız zaten.
  • video izlerken böyle kasma donma atlamalar vs. meydana geliyor bakalım bu güncelleme işe yarayacak mı
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şu Firefox a bir de Opera da ki gibi "Üst çubukta sistem rengini göster" ayarı gelse süper olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Flash Player ile ilgili sorunların çözüm önerisini mesajınızın bir üstündeki mesajda yazmışız zaten.

ondan önce flashı kaldırdım firefoxuda kaldırdım ccleaner la regedit dosyalarını sildirdim yoksa ilk defa başıma gelince rage atıp dhye koşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 12 Nisan 2016; 19:41:07 >
  • arkadaşlar yeni bir olay geldi 45 le çözemedim gitti firefox açıkken pc yi kapasam sonra tekrar açsam o son açık sekmeleri tekrar açmaya çalışıyor ben düz ana sayfayla açılsın istiyorum uyuz etmeye başladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Nisan 2016; 0:52:50 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Seçenekler / Genel bölümünde Firefox açıldığında: yazısının karşısında "Son oturumdaki pencereleri ve sekmeleri göster" seçeneğinin seçili olup olmadığını kontrol edin, eğer böyleyse istediğiniz diğer seçenekle değiştirin.
    yok hocam onu biliyorum zaten firefox about configden brişey atmış herhalde son 45 de, gıcık bişey dene istersen sekmeler açıkken pc yi kapa pc yi tekrar aç onca sekmeyi yeniden açıyor gıcık bir biçimde 45 le başladı pc yeni formatladım zaten teknikerim bende.. 45 le itaberen imzasız eklentide yüklenmiyordu onun about configden hallettdim signature bolumu false yapıyorsun 45de gıcık gıcık şeyler gelmiş...mulaka yine about:config ge kakalamışlardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Nisan 2016; 14:35:22 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş, böyle durumlarda firefox u tekrar başlattığımızda "Firefox düzgün kapatılmadı, son oturumdaki sekmeleri tekrar yüklemek istermisiniz" diye soruyordu. Bu soruya evet derseniz yüklüyordu.
  • Echofon kullananız varsa firefox 46 ile uyumlu olan sürümü linkten kurabilirsiniz.
    https://github.com/echofox-team/echofon-firefox-unofficial/releases/tag/2.6.1
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.