Şimdi Ara

Su ısıtıcısı (Kettle) alacağım.Önerileriniz nelerdir? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
5
Favori
182.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cucinox KU 17301 E Cam Su Isıtıcını aldım,

Cam olması,çabuk kaynatması iyi.

fakat ısıtıcının ağzı suyu dağıtarak akıtıyor,yani biberonu bu ısıtıcıyla doldurmak işkence,yarısı dışarı akıyor.

suyu ip şeklinde dökmüyor,yayvan garip bir şekilde dökülüyor su.
  • Bana sorarsanız kettle a yüksek meblağlar harcamaya gerek yok.bir tane alın minimum 5 sene kullanırsınız.kendi evimde kullandığımı size tavsiye ediyorum be ben 5 senedir kullanıyorum 1 Le dahi arıza vermedi gayet verimli kullanmaktayım

Şuanda da Türkiye'de en uygun fiyat bizde
    http://www.biugra.com/sinbo-sk-2386-su-isiticisi-kettle.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyll

Cucinox KU 17301 E Cam Su Isıtıcını aldım,

Cam olması,çabuk kaynatması iyi.

fakat ısıtıcının ağzı suyu dağıtarak akıtıyor,yani biberonu bu ısıtıcıyla doldurmak işkence,yarısı dışarı akıyor.

suyu ip şeklinde dökmüyor,yayvan garip bir şekilde dökülüyor su.

Aynı modeldi sanırım, iç aksamı tamamen cam diye almıştım; değilmiş, iç kısımda cam gövdeyle taban arasında silikon vardı, anında iade ettim :(

Homend 1605 düşünüyorum:
    http://www.webdenal.com/homend-thermowater-1605_598196.html?ref=akakce&ref2=113&v=1.81.4

• Bende bir kettle arayışındayım cam olması tercihim 3000w çok gerekli değil benim için.

Bu ürünün youtube da videosunuda izledim çok hoşuma gitti aslında ledli olması.

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-v-brunch-2000-glass-su-isitici-inox/productDetails.aspx?productId=mtvesglass&categoryId=22027

buda beğendiğim bir diğer ürün.

http://www.hepsiburada.com/liste/korkmaz-a-376-retro-elektrikli-su-isitici-17-lt/productDetails.aspx?productId=mtkork376&categoryId=22027

tavsiye edebileceğiniz başka ürün var mı yoksa sizce hangisini almalıyım ?

• Bu Korkmaz a376 modelini ben de çok beğendim ama cam kalitesi nasıldır acaba ? Burda biri yazmış plastiğe benziyor diye markasını hatırlamıyorum cam hazneli bir kettle için. Kullananlar varsa memnun musunuz ?
  • Kimse kullanmıyor mu Korkmaz a376? Siparis verecektim bekliyorum 2 gundur. Cam gorunumlu plastik olma ihtimali var mi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Dracarys

Kimse kullanmıyor mu Korkmaz a376? Siparis verecektim bekliyorum 2 gundur. Cam gorunumlu plastik olma ihtimali var mi ki

Hocam ürün açıklamasının haricinde yazan bir şey gelirse iade edersiniz.
    Ayrıca Korkmaz düzgün bir markadır.

• quote:

Kimse kullanmıyor mu Korkmaz a376? Siparis verecektim bekliyorum 2 gundur. Cam gorunumlu plastik olma ihtimali var mi ki

nerden alıcaksınız hocam birde fiyatı nedir ?
  • Satın aldım kargoda şuan bakalım. Bedavacımdan 124 lira + 10 lira kargo ücretiyle aldım
  • quote:

Satın aldım kargoda şuan bakalım. Bedavacımdan 124 lira + 10 lira kargo ücretiyle aldım

Geldiğinde izleniminizi anlatırsanız iyi olur bende almayı düşünüyorum.
  • Korkmaz a376 kettle i 2 gundur kullaniyorum. Tasarım olarak bana gore gördüğüm en iyi kettle. Calistiginda mavi ışık yanıyor, su kaynadiginda kapanıyor. (Youtube da korkmaz cam kettle diye aratirsaniz videosu var)

2200 watt. Cabuk kaynatiyor. Ve çalışma ses seviyesi gayet iyi. Camin disinda su göstergesi var, suya değen plastik parçası yok. Camı da gayet kaliteli geldi bana.

Simdiye kadar 2 sıkıntısını gördüm. Suyu akitmak icin kettle i biraz fazla egmek gerekiyor gibi. Tasarimindan mi filtresinden mi bilemedim. Yine de cok sıkıntı degil tabi. Digeri de simdilik ictigim kahvelerin tadi biraz degisik kullandikca duzelir diye düşünuyorum. Bence gayet alinasi, kaliteli bir kettle. Kettle im olmasa yine aynisini alirdim

Su ısıtıcısı (Kettle) alacağım.Önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracarys -- 18 Ekim 2014; 4:22:28 >

• Çok kettle kullanma taraftarı değilim:) ama alacaksanız bu ürüne de bakın derim..

http://www.tacirim.net/beyaz-esya-mutfak/kettle/goldmaster-kt-100-su-isitici.html#.VELYI_nkerQ
  • slm, cloer diye bir markanın ürünlerini gördüm nette, bu firmanın teknik servis vs durumu nedir T.C de ? Tvshop diye bir mağaza satıyor. 1898 lerden beri varmış bu marka Alman menşeli.
  • geçenlerde n11 den çekle 45 tl ye arnica kayzer 1710 modelini aldım.bizimkiler memnun, daha önce de arnica kullanıyorlardı. bence 45-50 tl bi su ısıtıcı için yeterli miktar. ürün 2200w, çabuk ısıtıyor fakat sesi biraz fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diRTyTRick

geçenlerde n11 den çekle 45 tl ye arnica kayzer 1710 modelini aldım.bizimkiler memnun, daha önce de arnica kullanıyorlardı. bence 45-50 tl bi su ısıtıcı için yeterli miktar. ürün 2200w, çabuk ısıtıyor fakat sesi biraz fazla.

Hocam ses hepsinde oluyor maalesef.
    Siz bendeki 3000 wattlık olanı görün. Tamam çok çabuk suyu kaynatıyor ama o esnada mutfakta tv seyretmek imkansız.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    almadan önce forumda kenwood hakkında yorum okumuştum, sizindi sanırım. almayı istedim onu ama fiyatı biraz tuzlu geldi açıkçası. valla bizim arnica çalışırken sanki uçak kalkıyormuş gibi ses çıkarıyor. elektrik süpürgesiyle yarışıyor seste
  • Onun yerine çaycı alsanız. Hem su ısıtıcı olarakta kullanırsınız.

• Philips HD4667/20 güzeldir aklında bulundur ve incele derim ben
  • orta seviye bir model düşünenler için bu modele bakabilirler.

http://www.tacirim.net/mutfak-ozel/su-isiticisi-kettle/sunny-ktl24-su-isiticisi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.