Şimdi Ara

Mıtsubıshı Canter mi - Isuzu Nkr mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
82
Cevap
2
Favori
144.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adnan.07

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

quote:

Orijinalden alıntı: berk_ek

Aynen Abi Tercihinden Dönme her zaman canter babam 17-18 senedir kullanıyo we çok memnun

17-18 sene önce canter varmıydı?

kardesim 17 -18 senedir kullanıyo diyo, 17 - 18 senedir var demiyo?

Aynı şey değil mi araç olmasa nasıl kullanıcak babası

• öncelikle mrb arkdşlar bi ısuzu npr kullanıcısı olacak bn anlatayım. buraya yazanların hiç bi bilgisi yok belli saten kimse bişey bilmiyor arkdşlr şunu söliym ısuzu dan şaşmıyacaksınız ısuzu her zaman bir numaradır kamyon alacaksınız ısuzu derim bnde ısuzu npr var kullanıyrm tık yok yaz kış hiç fark etmez araçtan çok memnunum çokda iyi gidiyr yakıtıda çok iyi istedğin yükü de at çekiyor valla.mit canter 5 para etmez ben söliym bn bi arkdş almış cnter sıfır daha yeni arabada sorunlar çıkmaya başladı 17 binde baskı balata bildi böle bişymi olurmu ya size tavsiyem Isuzu reklamında belli ediyr saten Güç Yürekten Gelir ısuzu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

quote:

Orijinalden alıntı: ThatCrazyTurk

Konuyu açan arkadaş için söylüyorum.
    Arasında kaldığın iki aracıda ortalama 1 yıl kullandım.Yorumlarımı bu bahsedilen iki araç üzerinden yapıyorum.
    Isuzu şehir içi kullanımda daha seridir.Sinek gibi her yere bir iki manevrada girer çıkarsın.Rampalarda çabuk bayılır.Yakıt tüketimi oldukça fazladır.Konfor pek arama.Çabuk parça eskitir.Yani servisin yolunu çabuk ezberlersin..
    Mitsubishi şehir içi kullanımda biraz hantaldır.Manevra kabiliyeti ısuzuya göre daha kötüdür.Ancak uzun yolda kayar gider, asla yormaz.Rampalarda tabiri caizse canavar gibi çeker.Yakıt tüketimi ısuzuya göre biraz daha iyidir.Konfor tatmin edecek seviyede mevcuttur.Kalite olarak yeterince sağlamdır.Yağını suyunu filtreni vs aksatmadan değiştirerek kullanırsan, yani arabanın bakımına özen gösterirsen uzun yıllar seni üzmez.
    Kısacası mitsubishi ısuzudan bir kaç adım öndedir.Dediğim gibi özellikle uzun yol için çok daha iyidir ısuzuya göre.Şehir içinde de tek eksiği biraz hantal olması.( Yani manevra gir-çık açısından hantal )
    Karar senin

sen ısuzuya emenet bınmıssın gıbı geldı bana...

ben 94 senesınde TFR 99 senesınde NKR55 tek teker her bırını 225 bın km kullandım yag harıc tamırcı bılmem yakıtıda uygundu benım bıldıgım...

sen ısuzuya alıcı gozunlen bınmemıssın arkadasım..

Ben kendi fikrimi söyledim sadece.Üstelik kafamdan sıkmadım tabiki.Edindiğim tecrübelere göre yorum yaptım.Hem yorumların geneline bakacak olursak yine kullanıcılar arasında edindikleri tecrübelere göre mıtsubishi diyenler çoğunlukta olmuş.Bu bir renk değildir ki zevk açısından tartışılsın.Sonuçta kalite bazında değerlendiriyoruz iki aracı da ve mitsubishi nin ısuzu dan daha iyi bir araç olduğunu yine eldeki tecrübelerle dile getiriyoruz.Tüm bunlara rağmen kendisinden bir adım sonra gelen markayı yerlere vurmuyoruz elbette.İkisininde birbirlerine avantajlı ve dezavantajlı yönleri olduğunu ancak birisinin daha fazla avantajı olduğunu ileri sürüyoruz.ilk yorumumun sonunda da söylediğim gibi; her şeye rağmen karar arkadaşın.Biz sadece kendi fikirlerimizi sunuyoruz tecrübe edindiğimiz kadarıyla.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThatCrazyTurk -- 18 Eylül 2014; 5:59:28 >

• arkadaşlar yakıt yönünden az olsun, konfor yönünden konforlu olsun hangisini tercih etmeliyiz.ikisinin arasında kaldık hangisini almalıyız?

• tabiki isuzu
    isuzu 1 numara her zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: tga15

tabiki isuzu
    isuzu 1 numara her zaman

tercihim mıtsubıshı canter di?
  • Aynen Abi Tercihinden Dönme her zaman canter babam 17-18 senedir kullanıyo we çok memnun
  • quote:

Aynen Abi Tercihinden Dönme her zaman canter babam 17-18 senedir kullanıyo we çok memnun

• bizde onceden 91 model ızuzu vardı araba taksı kadar rahattı
    yakıt konusunda canterden biraz fazla yakar ama canter dan cekışli arabadır benım tercihim ızuzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

quote:

kardesim 17 -18 senedir kullanıyo diyo, 17 - 18 senedir var demiyo?
  • HİÇ BOŞ BOŞ KONUŞMAYA GEREK YOK ARKADIŞIM BANA WE BABAMA İSUZU KULLANAN ADAM EN BERBAT ARABA BU DİYOR 2-3 TONDAN FAZLA VURAMIYORUZ GİTMİYOR DİYO DÜŞÜN 2008 MODEL KAMYONET BİZDEDE CANTER WAR 6 TON VURUYORUZ.3-5 TONDA ARABA ETTİ SANA 9,5 TON KANTARA ÇIKINCA 9-5 10 TON GELİYO ARABA POLİS BİLE ŞAŞIRIYOR BU ARABA BU YÜKĞ NASIL TAŞIYO DİYEYANİ HER ZAMAN CANTER
  • Beygir Güçleri bellidir. aynı sınıf iki kamyon arasında bu kadar fark olmaz. isuzu npr ile 50nc deseniz anlarım. Ben mitsubishi kullanmadım, 2 sene Isuzu kullandım. Ama ankarada bu tür araçların en çok kullanıldığı yer gimat ta heryer mitsubishi canter. vardır bir nedeni.
  • biz canteri su işinde kullanıyoruz 400 su atıyoruz (400*20=8000kg) araba yokuşta 1. vitese düşmüyor.
  • CANTER KADAR GÜZEL KAMYONET WARMI YA..!!! İSUZU KAMYONET Mİ ? BU İŞTEN ANLAYAN KONUŞUYO.
  • ısuzu canterden her zaman sağlam ve çekışli araçtır taksı kadar rahat araçtır canterın bi ozellıgını duydum kullanan arkadasdan haddınden fazla stop edıyomus bana kalırsa sen ızuzu al bak işine sloganı yetıyo ISUZU GÜÇ YUREKTEN GELIR..
  • slm arkadaşalar ben 16 senedir mıtsubıshı kulanıcısın yıllardır bu aracın yakıtını yükünü sağlamlığını atikliğini işim komiği en basiti bir balatasını ben asağı yukarı hep 100 000 90 000 civarında değiştitiyorum turbolusunun yakacağı km 450 500 krş düz olanların ise su anda yeni kafalı fuso aldık 839 bizimki km de v325 krş yakıyo şehir içi ister inanın ister inanmayın ısuzu lar ise düz yolda lafım yok allah ne verdiyse gidiyo ama rampası yok cıkmıyoo antalyada şehir içi dolmuşları hepsi ısuzu oldu adamlar aksama 1 depo mazotla gidemiyolar aldıklarına coğu pişman oldu 600 tane alanlar artık servise gitmekten bıktılar ben yıllardır kullanıyorum memnunum ısuzu olanları tabiki kendi araclarını der ama sen en iyisi kullanan arkadaşlara sor derim bence ama fuso derim ikiside sağlama ama yakıt yakıt yakıt derim

saygılar (kral_connectci)
  • konuyu acan adnan arkadasim, arabayi aldinizmi ? hangisine karar kildiniz ?

madem böyle bir baslik acildi bir yorum da ben saliveriyim...

ikiside fiyatina ve irkina göre ( japon, ama ülkemizde üretiliyor ) cok saglam araclar...
    tamiri kolay, motorlari ekonomik, yük kapasitesi diger rakiplere göre daha fazla ....
    sadece ici bir minibüs kadar ve biraz daha genis..konfor pek gezmez bu japon
    kamyonetlerde...
    tercih olarak mitsubishiyi yarim adim önde görüyorum

saygilar
  • Fark edermi ikiside japon harikası bence ikiside pişman etmez...
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EscapeLord -- 15 Kasım 2009; 14:33:21 >
  • Isuzu Nkr...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.