Şimdi Ara

Mıtsubıshı Canter mi - Isuzu Nkr mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
2
Favori
144.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isuzu diyen olmuş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Isuzu diyen olmuş ya
    Konuyu açan arkadaş için söylüyorum.
    Arasında kaldığın iki aracıda ortalama 1 yıl kullandım.Yorumlarımı bu bahsedilen iki araç üzerinden yapıyorum.
    Isuzu şehir içi kullanımda daha seridir.Sinek gibi her yere bir iki manevrada girer çıkarsın.Rampalarda çabuk bayılır.Yakıt tüketimi oldukça fazladır.Konfor pek arama.Çabuk parça eskitir.Yani servisin yolunu çabuk ezberlersin..
    Mitsubishi şehir içi kullanımda biraz hantaldır.Manevra kabiliyeti ısuzuya göre daha kötüdür.Ancak uzun yolda kayar gider, asla yormaz.Rampalarda tabiri caizse canavar gibi çeker.Yakıt tüketimi ısuzuya göre biraz daha iyidir.Konfor tatmin edecek seviyede mevcuttur.Kalite olarak yeterince sağlamdır.Yağını suyunu filtreni vs aksatmadan değiştirerek kullanırsan, yani arabanın bakımına özen gösterirsen uzun yıllar seni üzmez.
    Kısacası mitsubishi ısuzudan bir kaç adım öndedir.Dediğim gibi özellikle uzun yol için çok daha iyidir ısuzuya göre.Şehir içinde de tek eksiği biraz hantal olması.( Yani manevra gir-çık açısından hantal )
    Karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThatCrazyTurk -- 13 Eylül 2014; 14:52:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThatCrazyTurk

Arasında kaldığın iki aracıda ortalama 1 yıl kullandım.Yorumlarımı bu bahsedilen iki araç üzerinden yapıyorum.
    Isuzu şehir içi kullanımda daha seridir.Sinek gibi her yere bir iki manevrada girer çıkarsın.Rampalarda çabuk bayılır.Yakıt tüketimi oldukça fazladır.Konfor pek arama.Çabuk parça eskitir.Yani servisin yolunu çabuk ezberlersin..
    Mitsubishi şehir içi kullanımda biraz hantaldır.Manevra kabiliyeti ısuzuya göre daha kötüdür.Ancak uzun yolda kayar gider, asla yormaz.Rampalarda tabiri caizse canavar gibi çeker.Yakıt tüketimi ısuzuya göre biraz daha iyidir.Konfor tatmin edecek seviyede mevcuttur.Kalite olarak yeterince sağlamdır.Yağını suyunu filtreni vs aksatmadan değiştirerek kullanırsan, yani arabanın bakımına özen gösterirsen uzun yıllar seni üzmez.
    Kısacası mitsubishi ısuzudan bir kaç adım öndedir.Dediğim gibi özellikle uzun yol için çok daha iyidir ısuzuya göre.Şehir içinde de tek eksiği biraz hantal olması.( Yani manevra gir-çık açısından hantal )
    Karar senin

sen ısuzuya emenet bınmıssın gıbı geldı bana...

ben 94 senesınde TFR 99 senesınde NKR55 tek teker her bırını 225 bın km kullandım yag harıc tamırcı bılmem yakıtıda uygundu benım bıldıgım...

sen ısuzuya alıcı gozunlen bınmemıssın arkadasım..

• 2008 Canter Fuso kullanma şansım oldu.Valla Golf 6 kadar rahattı.Debriyaj fln çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BAE0C551 -- 16 Eylül 2014; 23:48:43 >
  • quote:

Karar senin

İsuzuyu kullanmamışsın komik olma ısuzu parça kırmaz 1.000.000km anahtarsız yapabiliyor vakadır. sadece kendi kullandığınız bir markayı isbat etmek için yalana başvurmayın

• ikisine de lafım yok ama mitsubishi daha konforlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

Karar senin

İsuzuyu kullanmamışsın komik olma ısuzu parça kırmaz 1.000.000km anahtarsız yapabiliyor vakadır. sadece kendi kullandığınız bir markayı isbat etmek için yalana başvurmayın

Evet yalana başvurdum itiraf ediyorum hakim bey.Cezamda bi indirim uygularsanız sevinirim..
    İşine git ufaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThatCrazyTurk -- 18 Eylül 2014; 5:47:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

quote:

Karar senin

sen ısuzuya emenet bınmıssın gıbı geldı bana...

ben 94 senesınde TFR 99 senesınde NKR55 tek teker her bırını 225 bın km kullandım yag harıc tamırcı bılmem yakıtıda uygundu benım bıldıgım...

sen ısuzuya alıcı gozunlen bınmemıssın arkadasım..

Ben kendi fikrimi söyledim sadece.Üstelik kafamdan sıkmadım tabiki.Edindiğim tecrübelere göre yorum yaptım.Hem yorumların geneline bakacak olursak yine kullanıcılar arasında edindikleri tecrübelere göre mıtsubishi diyenler çoğunlukta olmuş.Bu bir renk değildir ki zevk açısından tartışılsın.Sonuçta kalite bazında değerlendiriyoruz iki aracı da ve mitsubishi nin ısuzu dan daha iyi bir araç olduğunu yine eldeki tecrübelerle dile getiriyoruz.Tüm bunlara rağmen kendisinden bir adım sonra gelen markayı yerlere vurmuyoruz elbette.İkisininde birbirlerine avantajlı ve dezavantajlı yönleri olduğunu ancak birisinin daha fazla avantajı olduğunu ileri sürüyoruz.ilk yorumumun sonunda da söylediğim gibi; her şeye rağmen karar arkadaşın.Biz sadece kendi fikirlerimizi sunuyoruz tecrübe edindiğimiz kadarıyla.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThatCrazyTurk -- 18 Eylül 2014; 5:59:28 >

• quote:

Ben kendi fikrimi söyledim sadece.Üstelik kafamdan sıkmadım tabiki.Edindiğim tecrübelere göre yorum yaptım.Hem yorumların geneline bakacak olursak yine kullanıcılar arasında edindikleri tecrübelere göre mıtsubishi diyenler çoğunlukta olmuş.Bu bir renk değildir ki zevk açısından tartışılsın.Sonuçta kalite bazında değerlendiriyoruz iki aracı da ve mitsubishi nin ısuzu dan daha iyi bir araç olduğunu yine eldeki tecrübelerle dile getiriyoruz.Tüm bunlara rağmen kendisinden bir adım sonra gelen markayı yerlere vurmuyoruz elbette.İkisininde birbirlerine avantajlı ve dezavantajlı yönleri olduğunu ancak birisinin daha fazla avantajı olduğunu ileri sürüyoruz.ilk yorumumun sonunda da söylediğim gibi; her şeye rağmen karar arkadaşın.Biz sadece kendi fikirlerimizi sunuyoruz tecrübe edindiğimiz kadarıyla.Teşekkürler.

quote:

Çelişkiler... Bak şimdi güzel cümle kuramamak suç değil bununla beraber insanları küçümsemekte bilmediğin bir şeyi ispat etme girişimini meşru kılmaz yetmez. İsuzu tecrübe etmediğn çok belli donelerin edinemedigin ama edindiğin iddası ila uydurduğun tecrübeler parça kırar eskir konfor vs. diğer yorumların çoğunluğu filan hayır bir bilen ile karşılaşınca panikleyip aklıselimden uzaklaşman gerçek olmayan birşeyleri isbata yeltenip ısrar etmek karalama olmuyormu??

Şimdi ya iddalarını somutlaşır yada özür dile

• ThatCrazyTurk T kullanıcısına yanıt
    Ben hakim değilim sadece yolda bile gördüğünden şupheliyim isuzu markasını bilen tanıyan kullanmış olan biriyim bir yalanını yakaladım ve bunu tahmin edemediğin üzere açıkça ifade ettim öfkelenmen doğal söylediğin yalanı küfrederek örtemezsin nasılsa mesaj değişirmende sana fayda sağlamaz

keşke bilmediğini bilseydin yada daha profesynel ve organize yalan söyleye bilseydin belki şansın olurdu sen erken yakalandın şimdi keşkelerin bir kıymeti yok söylediğin yalan boyunu aştı
    Anlaşıldı küfretmeyi iyi biliyorsun, ancak bu kadarını isbat edebildin iddalarını isbatlamaya neden yanaşmadın devamlı küfredip anlamsız karalamalar ile mesajları provake edip saptırıyorsun 40 mesajın silindi anlamsız düzeysiz yazıldıkları için akıllanmadın halbuki ben seni suçladığım şey YALANCIlık çok ağır birşey olmasına ragmen bu iddamı boşa çıkartacak savlar yerine küfredip anlamsız laf salatası yapıyorsun yazık...
  • Tez yazmıyorsunuz; herkesin kişisel görüşü farklıdır. Binmiştir, binmemiştir, hayal ediyordur, sallıyordur. Bize ne. Ikisi de piyasada hemen hemen aynı oranda tutulan satılan araçlar. Hatta Avrupa'da isuzuyu mitsubishi pazarlıyor, yine bir miktar hissesinin sahibi mitsubishi vs.. Fiyatları birebir aynı sayılır. Bu ikisinin rekabetinden piyasaya başka marka giremiyor. Öyle olunca aradaki farkı birbirini takip eden uzmanları bile anlamıyorlardır. Diğer yandan Türkiye piyasası hassastır. Bu araçlar hala satılıyorsa bir hikmetleri vardır.
    nasıl bir sosyal çevrede yetiştin sen öyle yazık etmişsin zor bir hayat seninki sizin muhabbet yetiştiğin ortam böylemi pek yazık. Sana çok görmüyorum artık halbuki istisna sanmıştım ama senin rutinin imiş boş booş
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

nasıl bir sosyal çevrede yetiştin sen öyle yazık etmişsin zor bir hayat seninki sizin muhabbet yetiştiğin ortam böylemi pek yazık. Sana çok görmüyorum artık halbuki istisna sanmıştım ama senin rutinin imiş boş booş

Güzel sözlerin için teşekkürlerimi sunuyorum.
    Ama sen yinede portakal olarak kalsaymıştın daha iyiymiş.
    Esdafurullah sözlerim sein açından hiçe güzel değil zira seni yalan söylemekle itham ediyor edepli onurlu biri iddasını somutlarştırarak karşılık verirdi sen ise yarabbi şükür diyorsun.
    birkaç kelime ile buralarda herşeyi halledebildiğini düşünüyorsun eminim ama boşa çaba insanlar çoğu zaman tek hece ile iletişim kurmazlar bulunduğun habitat içinde eminim iletişim dehasısın baksana internete erişmişsin bu foruma sızmış hatta kendini aşıp yalan söylemeye dahi cesaret edebilmişsin
  • Arkadaslar benim 2005 yılından beri çeşitli sebeplerden dolayı mıtsubıshı 449 canter kamyonum vardı garajda brkllrttim bu zamana kadar daha doğrusu babamındı babamda vefat edince baba yadıgarı diye yaptıracam en son su koymayı unutmuşlar ve sonrası MOTOR REKTEFİYESİ olacak acaba kaç liraya varır bilenler yardımcı olabilir m
  • Arkadaslar iyi günler şimdi babamdan kalma mıtsubıshı 1993 model cater 449 var araba 2010 dan beri garajda en son 2010 yılında arabayı akrabaya vermişler ve su bitmiş hararet falan derken motor ya sekmen ile idare edilecek şekilde tamir edilecek yada motor rektefiyesi okacak acaba kaç pra tutar maliyet yardımcı olacak var mı
  • al bi mitsubishi canter keyfine bak derim
  • Canter, isuzu, atego
    Üçünü de 20 yıldır kullanıyorum.

Şehiçinde canter,
    Uzun yolda atego
    İsuzu çöp.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.