Şimdi Ara

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
88.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede

(En Son Oy Tarihi: 1.3.2020)
Giriş

Orjinalden alıntı: Janjan

quote:

Orjinalden alıntı: anzorat

quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

quote:

Orjinalden alıntı: ShockAttack

Turk kizlari hem pasakli kibirli hemde listeye mi alinacak

TURK KIZLARI OUT!
    YABANCILAR IN!
    Teknoloji sen nelere kadirsin art1k türk k1zlar1n1n ne kadar cins oldugunu gördük herkesde biliyor, merhametli ve sabirli erkegine duskun yabancilari kesfettik teknoloji sayesinde.

Türk kızlarına tamamen genelleme yapmıyorum ama sahip oldukları 250 gr'mı herşeyleri gören bi ton kız var türkiyede. Kendilerini geliştirmeyi bırak muhabbet edebilceğin bişey bile yok. Pörsümüş tarafları 75m yukarda dolaşıyolar. Çok bişi sanıyolar. Ama bizde bu kadar abazan olduktan sonra doğaldır yane. Yukardada sölemiştim. 2 tane finli kızla konuşuyorum. Gerektiğinde kitap muhabbetide yapabiliyorum. Gerektiğinde 2 ülkenin geçmişi hakkındada konuşabiliyorum. Gerektiğinde müzikte konuşuyorum. Bunları yapabilceğim Türk kızı varmı en fazla %5 lik kısmı. Bu yüzden beyinsiz türk kızlarını beyinsiz abazanlara bırakıp yurtdışında gayet güzel ama güzel olmayı bi m.k sanmayan aksine kendini her konuda geliştirmeye çalışan kızlara yöneliyorum. Beyni g.tüne kaçmış türk kızlarınıda beyni bacakarasında dolaşan abazanlarla keyifli saatler diliyorum....

bak bu yazıyı gormemıstım... ılkın efendı gıbı konus ustume alındıgımdan degıl Turksun ve bu kızlar senın ole yada bole namusun sayılır...genelleme yaptıgın kızlar genellıkle buyuk sehırlerde zengınlık gorup gozlerı acılmıs kızlar...evet cok var ama onlara laf etmek ne sana ne bana duser her kızın ole yada bole sahıbı var ole yada bole babası anası var bızde dusmez ayıp kacar kardesım herkezın sahıbı herkezın serefı haysıyetı kendıne bosver sen...ha gelıstırme konusunda konusabılırsın orası ayrı evet bıraz cahıller ama cok akıllılarda var...gene bı genelleme yapmak yanlıs...ozaman bende sana sunu soluyorum senın muhabet edılebılcek dedıgın o fınlı ıskandınav kızlar her yaz gelıp gelene gecene emanetı teslım edıo...turk kızına gelınce gotu kalkık dolasıo ama emanetı ole kolay kolay teslım etmıo ne olursa olsun musluman ulkeyız ben turk kızlarının bukadar kotu oldugunu dusunmek ıstemıorum daha dogrusu kabullenmek ıstemıyorum...sımdı bır kac dallama cıkıp etrafına bakmıosun dıcek yok artık kızlar cok fena falan dıcek ben heryoldan gecmıs adamım allah sukur sora dogru yolu bulduk ama bende sadece sunu dıcem AHİR zaman normal dahada beter olcak bu yuzden adam gıbı buldugunuz kızları hemen sımdıden secıp egıtmeye baslayın bundan 5 sene sora ısler ıyıce karıscak ve neolursa olsun turk kızları muslumandır ve bızım kardesımızdır ...bıraz daha hosgoru kardesım bu konusma yada bu yazı suan burda yerı ve zamanı degıl alakasızda dıyenler cıkcaktır ama temel ve oz olarak demek ıstedıgım su Bır TURK OLARAK turk kızlarının kotu dusunmek ıstemıyorum cunku zaman gelcek o kızlar ıcın bu vatanı koruyup savasa bıle gırebılcez neolursa olsun hepsı kardesımız sayılır... kurtulus savasında turk kadınları yanında turk kızlarıda kendının 10 katı agırlıgında top ve mermı tasımıstır...ha dıceksınız zamanında sende bakmadınmı orasına burasına dısarda kızların nefis bu kardesım baktık allah affetsin ama ne olursa olsun turk kızları bızım kızlarımız ve korumak sahıp cıkmak gorevımız turk kanını tasıyan bır ınsana turk dıceksın 250 gram degıl...bılmıyorum ben bole dusunuyorum... hadı selametle ....

not:bu yazdıklarıma gereksız muhalefet olan yada gereksız yorum yazan yada yanlıs okuyup dallama gıbı cevap verenler ne solıceksenız pm den burdan degıl ....
    efendı gıbı yorumlara acıgım...

bu arada genelleme yaptıgının farkındayım bende genel konustum

Abi böyledemek kolay da özel okuldayım ben mesela, buraya gel bi gör durumu, yusuf yusf olursun kızlardan

guzel kardesım omrum ozel okullarda gectı aklına gelebılcek tum ozel unıversıtelerın kantınlerınıde amfi lerinde takıldım dolastım cevre genıs heryerde arkadas ha cok merak edıosan en kral kızlar bılgı yedıtepe ozellıkle bılgı unı dolapdere dıkkat cekerım sonuc olarak hepsını gezmıs adamım kı dogu akdenız gıbı ozel bı unıde okudum ıstanbuldada kolejlerde okudum ayrıca yesılkoyluyum caddeymıs leventmıs bebekmıs heryerıde gezmıs bı adamım hanı saydıgım yerlerdekı potansıyelı sen bılmıosan sor anlatsınlar sorunda bu degıl hanı ya!! bır zamanlar hızlıydık ha yasım 40 gıbı konusmak ıstemem ama harbı bı zamanlar sımdı yolum farklı dogru yol... kızları gorunce yusuf yusuf olma ters kacar yakısmaz sahsen ben olmuyorum senı bılmem guzel kardesım tekrar edıyorum ne olursa olsun bızım kızlarımız onlar ılerde bu vatana evlat vercek ınsanlar....ben bılırım nerde nasıl kız var ama yorum katmam... ayrıca yasın daha 16 arada 7 sene var uzun yol var onunde hele bı yasa sora yorum kat ankaradakı kızlar senı yusuflatıyosa ızmır ve ıstanbul sana fazla gelır..neyse benı sokmayın bu muhabetlere sonucta usluplu konusalım grama kıloya gırmeyelım kotu halde gorsek bıle yorum katmayalım hanı ayıp orter cınsten desıfre etmeyelım ... hadı selametle....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzorat -- 15 Temmuz 2005, 6:16:39 >

• ben rusyayı seçtim biim kafkas kızlarıda bu guruba dahil kabul ettim tabiiki

hamiş; en güzel kız benim olandır
  • en güzel kızlar nerde bilmem en yakışıklı erkkeler keanucumun ülkesinde
  • dünyanın en güzel kızları bence japonyadadır...uzakdoğululara olan aşırı ilgimden belki....objektif olarak söylersek elbette rusyadadır
  • @anzorat=ha cok merak edıosan en kral kızlar bılgı yedıtepe ozellıkle bılgı unı dolapdere

valla ben bilgideyim bu sene bir'e başlıcam geçen sene hazırlıktım ama pek güzel kız göremedim.hepsi boya kutusuna düşmüş gibi tabii güzellerde var haklarını yemeyelim.tabi bi de ben hazırlık tarafındaydım çıtırlar bölüm taraflarında bakalım bu sene görücez inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogencer -- 15 Temmuz 2005, 11:12:05 >
  • PARDON DA SEÇENEKLERDE NİYE TÜRKİYE YOK NE DEMEK OLUYOR BU ŞİMDİ TÜRKİYE DE GÜZEL KIZ YOK MU YANİ
  • bence her yerde güzel kız vardır biz sadece bilmiyoruz iran da da vardır bağdattada
    ama en güzelleri benim sevgilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: .nnaazzoo.

PARDON DA SEÇENEKLERDE NİYE TÜRKİYE YOK NE DEMEK OLUYOR BU ŞİMDİ TÜRKİYE DE GÜZEL KIZ YOK MU YANİ

tük kızlarını zaten severek ve beğenerek izliyoruz ama yabancı kızlar hakkında ne düşünüyoruz onu sorguluyoruz burada
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogencer

@anzorat=ha cok merak edıosan en kral kızlar bılgı yedıtepe ozellıkle bılgı unı dolapdere

valla ben bilgideyim bu sene bir'e başlıcam geçen sene hazırlıktım ama pek güzel kız göremedim.hepsi boya kutusuna düşmüş gibi tabii güzellerde var haklarını yemeyelim.tabi bi de ben hazırlık tarafındaydım çıtırlar bölüm taraflarında bakalım bu sene görücez inşallah

sen taksımdesın suan sanırım hele bı dolapdereye dus ozaman eyvallah abı dersın bana burda:)

• Buna benzer bi toic bende(http://forum.donanimhaber.com/m_3231657/mpage_1/key_TEYKAD//tm.htm#3271190 )açmıştım rusya birinci olmuştu burda da ole olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: flo18go

quote:

PARDON DA SEÇENEKLERDE NİYE TÜRKİYE YOK NE DEMEK OLUYOR BU ŞİMDİ TÜRKİYE DE GÜZEL KIZ YOK MU YANİ

tük kızlarını zaten severek ve beğenerek izliyoruz ama yabancı kızlar hakkında ne düşünüyoruz onu sorguluyoruz burada

hııı yani Türk kızlarından sonra en güzel kızlar nerde onun tespitini yapıyorsunuz iyi hadi bakalım kolay gelsin

• bizim sınıfta bi kız vardı güzel kızlardan konu acıldımı okulun en güzel kızlraı bizim sınıfta derdi halbuki kesinlikle öyle değildi ama biz onun ne demek istediğini anlardık kendine gore kendisi okulun en güzel kızıydıo ve bizim sınıftaydı ama bana göre sınıfın en güzel kızıda değildi ne yazık ki
    quote:

• abi dubai 'nin kızlarını merak ediyorum gidecem de hiç fotoğrafları yok galiba net üzerinde bilen varsa paylaşsın yahu
  • makedon kızlarının çok iyi oldukları söylenir hatta Atatürk'ün bir aşkı da makedonmuş.Benim gördüğüm kadarıyla balkan ve doğu bloku ülkelerin havasından mıdır suyundan mı bilinmez ama hepsi ayrı bir güzel.Türk kızlarıyla mukayese edilemez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

o yüzden bunları verdim bunların içide dışıda güzel.

fotograflardan iç güzellik nasıl anlaşılıyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: felsongy

güzel her yerde var bence onları görmek marifet

Kesinlikle....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lacrima

quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

o yüzden bunları verdim bunların içide dışıda güzel.

fotograflardan iç güzellik nasıl anlaşılıyor ?

fotoğraflardan dış güzellikleri anlaşılıyor iç güzellikleride saflıklarından geliyor.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: flo18go

quote:

hııı yani Türk kızlarından sonra en güzel kızlar nerde onun tespitini yapıyorsunuz iyi hadi bakalım kolay gelsin

türk kızlarını salla.beş para etmez

• @cehennemsovalyesi,Türk kizlari da Türk erkeklerini sallasinlar emi!nasil olsa kendi kanlarindan olanlara deger vermiyorlar,yani bes para degmezler
  • quote:

Orjinalden alıntı: elec

@cehennemsovalyesi,Türk kizlari da Türk erkeklerini sallasinlar emi!nasil olsa kendi kanlarindan olanlara deger vermiyorlar,yani bes para degmezler

sallasınlar bananeevet sözümün arkasındada dururm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.