DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
League of Legends Ana Konu
2.617
Cevap
11
Favori
282.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> League of Legends Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 sonraki >>>
Giriş
      3657 Mesaj
      29 Temmuz 2010 23:27:34

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Alıntıları Göster

Evet ben de gsliyim'e katılıyorum. Burası zaten bunun için var. Birbirimize herolar özelliklerini soruyoruz, taktikleri öğreniyoruz, gayet de işe yarıyor. Haklısın güçsüz hero yok, ama farklı işlere yarayan herolar var. Mesela bir tank 5kişinin ortasına dalabilir. Ama Evelynn dalamaz 1vs1'de bile hemen ölür. Ama Evelynn'in taktiklerinden dolayı oyundaki en çok adam öldüren olur genelde(Oracle olmadığı zaman) Mesela Kayle ve Soraka benim gözümde ezik herolardır, ama size göre Supporter takıma yardım eden, destekleyici, çok işe yarayan herolardır. Biz de bunları tartışıp birbirimize sorarak öğreniyoruz

Zilean'ı pek sevmem ben, kafasına bomba koyma şeyi başlarda işe yarıyor ama sonlara doğru o benim kafama şey koyacak da bomba patlayacak da yenisini koyacak vs. direk üzerine daldın mı ölür zaten

tabi haklısında ability abanıp 2 tane koyarsa kotu olur dediklerine katılıyorum bazı herolar supporter bazıları pvpci

• Yarbay
      4706 Mesaj
      29 Temmuz 2010 23:30:48

quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Alıntıları Göster

tabi haklısında ability abanıp 2 tane koyarsa kotu olur dediklerine katılıyorum bazı herolar supporter bazıları pvpci

Yeni herolar gelmiş şimdi.

Alistar
      Ashe
      Annie
      Cho Gath
      Kassadin
      Mordekaiser
      Nasus
      Twisted Fate
      Veigar
      Xin Zhao
      Zilean

Veigar'ı ve Xin Zhao'yu denemek istiyordum bu iyi oldu.

• Yarbay
      2856 Mesaj
      30 Temmuz 2010 00:04:29
      Nasus aldım bugun.

Q skilini kasınca ve ulti açınca imba oluyorum.

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      30 Temmuz 2010 00:11:37

quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Nasus aldım bugun.

Q skilini kasınca ve ulti açınca imba oluyorum.

Aynen hacı,sheen alınca ve q ile fazla last hit alınca baya iyi olursun.

• Yarbay
      3657 Mesaj
      30 Temmuz 2010 00:28:46

quote:

Alıntıları Göster

Yeni herolar gelmiş şimdi.

Alistar
      Ashe
      Annie
      Cho Gath
      Kassadin
      Mordekaiser
      Nasus
      Twisted Fate
      Veigar
      Xin Zhao
      Zilean

Veigar'ı ve Xin Zhao'yu denemek istiyordum bu iyi oldu.

işte bu süper haber sayende eski herolarla oynamaktan kurtuldum

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 00:34:04

quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Alıntıları Göster

işte bu süper haber sayende eski herolarla oynamaktan kurtuldum

5 dakika içinde server kapanıyormuş malesef oynayamayacağız.

• Yarbay
      3657 Mesaj
      30 Temmuz 2010 01:06:29

quote:

Alıntıları Göster

5 dakika içinde server kapanıyormuş malesef oynayamayacağız.

sövmemek elde değil ya kaç kere oldu bu gecenin verdiği zevkle oynucam 5-6 ya kadar kapıyorlar.. (bu arada Cho ile oynadım çok güzelmiş 2vs1 atıyorum süpermiş)

• Binbaşı
      1319 Mesaj
      30 Temmuz 2010 03:37:18
      gene kapandı yaa server ...

- MSI GT72 2QD Dominator Kullanıcısı -
      Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX970M 6GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi

• Binbaşı
      1251 Mesaj
      30 Temmuz 2010 05:00:41

quote:

Orijinalden alıntı: WolverinX

gene kapandı yaa server ...

son 3 gündür hep gece kapalı 1 gün anladık patch geldi diğer 2 gün niye kapalı iyice cıvıttılar ama..

• Teğmen
      175 Mesaj
      30 Temmuz 2010 09:13:18
      xin zhao nasus morde alistar ve annieyi deniyeceğim sanrım.diğerlerinin hepsini oynadım çünkü.bari kassadini vermeselerdi gene

• Teğmen
      175 Mesaj
      30 Temmuz 2010 09:42:53
      Flood olacak ama.Gelecek haftanın champları:
      Ammumu
      Janna
      Kayle
      Ryze
      Sion
      Sivir
      Warwick
      Ezreal
      Garen
      Ve ve ve.. aylarca beklenen PANTHEON

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 09:55:44

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Flood olacak ama.Gelecek haftanın champları:
      Ammumu
      Janna
      Kayle
      Ryze
      Sion
      Sivir
      Warwick
      Ezreal
      Garen
      Ve ve ve.. aylarca beklenen PANTHEON

Oooo gelecek haftada iyiymiş. Özellikle Warwick, Amumu ve Garen'i çok merak ediyorum denerim onları da.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Temmuz 2010 10:14:27
      Arkadaşlar oyunun mantığını anlatabilir misiniz?
      Warcraft 3 gibi köy kurup diğerlerine mi saldırıyoruz
      MMORPG gibi bir karakterle rol mü yapıyoruz
      Yoksa MMOFPS gibi karşılıklı vuruşuyor muyuz
      Bu tür hiçbir oyun oynamayan biri için oyun zorlar mı alışması kolay mı?
      Oyunun bir rehberi var mı?

• Teğmen
      175 Mesaj
      30 Temmuz 2010 10:21:38
      bu arada bana biranda bedava 1800 ip geldi ne iş

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      30 Temmuz 2010 10:33:30
      tatile gidecektim ama madem haftaya pantheon geliyo gitmiyorum illaki deneyecem baska yolu yok

• Binbaşı
      1220 Mesaj
      30 Temmuz 2010 10:57:02

quote:

bu arada bana biranda bedava 1800 ip geldi ne iş

aynen banada 5000 küsur geldi

Ben bir kuzgun olsam, Sen bir yavru baykuş...

Battle Tag = CxTiwaly#2842
    • Yüzbaşı
      406 Mesaj
      30 Temmuz 2010 11:46:38
      Arkadaşlar sanırım bu hafta sonu double Ip etklinliği olacak.Bugün başlayacak sanırım.Etkinlik konusunda daha fazla bilgisi olan varsa,paylaşabilirse sevinirim.Buyrun buda linki ; http://eu.leagueoflegen...uble-ip-weekend-incoming

Bir önceki üyelik adım:z@hme7...
    • Binbaşı
      1730 Mesaj
      30 Temmuz 2010 11:55:04
      Ne bilgisinden bahsediyorsun?
      İki katı ip kazanacsın işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NER0 -- 30 Temmuz 2010; 11:57:48 >

• Yarbay
      2260 Mesaj
      30 Temmuz 2010 12:44:48
      Eyv. Nero

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      30 Temmuz 2010 13:00:11
      cho mun gelmesiyle birlikte tanklığa tekrar soyunuyorum ihtiyacı olan çınlatsn itinayla adam tanklanır

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 13:02:40

İşte bu da Evelynn rekorum Son anda 2 kere ölmeseydim çok daha güzel olacaktı.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      30 Temmuz 2010 13:19:23

quote:

İşte bu da Evelynn rekorum Son anda 2 kere ölmeseydim çok daha güzel olacaktı.

eve tamemen karsı team e baglı bi hero team eger akıllıysa pek sansı olmuyo

• Binbaşı
      1730 Mesaj
      30 Temmuz 2010 13:40:11
      Lost ve Left i neden sildin?

• Yarbay
      2260 Mesaj
      30 Temmuz 2010 14:01:10
      Utanıyordur ^^

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 14:09:06
      Şttt ayıp ayıp yüzüne vurmayın

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 14:14:55

quote:

Orijinalden alıntı: NER0

Lost ve Left i neden sildin?

Yok silmedim, hiç left ve lost olmadığı için yazmıyor

Evelynn gerçekten çok taktiksel bir hero, bazı arkadaşlar oracle aldın mı bitiyor demiş de bence hiçbir alakası yok. Düşmana yanaşmadan önce ilk üzerine tıklıyorum oracle varsa, tüm takımı oracle var diye çağırıyorum toplu kesiyoruz onu, zaten öldükten sonra 2.sefer de oracle alan hiç görmedim çok ucuz bir şey değil çünkü. 2.Defa alırlarsa da ezik kalacaklar ve gelişemyecekler

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 14:47:07
      Orecla'yı çoğunlukla topluca push yaparken takımın en iyi tankına aldırtırlar ve orecla olanın etrafındada 3-4 kişi olur. Siz 3-4 kişi arasından takımın en iyi tankını kesiyorsanız ya takım oynamayı bilmiyordur yada siz çok güçlüsünüzdür. Oyun başı zaten ward diktinmi evelynn kabak gibi görünüyor.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      30 Temmuz 2010 14:50:38

quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Orecla'yı çoğunlukla topluca push yaparken takımın en iyi tankına aldırtırlar ve orecla olanın etrafındada 3-4 kişi olur. Siz 3-4 kişi arasından takımın en iyi tankını kesiyorsanız ya takım oynamayı bilmiyordur yada siz çok güçlüsünüzdür. Oyun başı zaten ward diktinmi evelynn kabak gibi görünüyor.

+1 oyn başı 3 ward la gdyo ztn eve sondada ddgn gibi kasmıs bi tank aldırdın mı yapabileceği hiçbirşey yok

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 15:25:42

quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

Alıntıları Göster

+1 oyn başı 3 ward la gdyo ztn eve sondada ddgn gibi kasmıs bi tank aldırdın mı yapabileceği hiçbirşey yok

Şuana kadar hiç böyle bir şey olmadı, ve en az 10 kere falan 5vs5 yaptım evelynnle, öyle dediğiniz gibi anlaşan bir takım olması baya zor.

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 15:31:55
      Şans.. ama dediğim gibi bi takımın çıkması yakındır

• Yarbay
      4706 Mesaj
      30 Temmuz 2010 15:58:10

quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Şans.. ama dediğim gibi bi takımın çıkması yakındır

Haklısın belki de noob takımlar gelmiştir. Zaten ben bir herodan çabuk sıkılırım. Şimdi daha önce istediğim Dr. Mundo'yu aldım tank olarak çok iyiymiş. Özellikle ultisine bayıldım. Benim canım azaldığında bir adam peşimden geliyor ultiyi açıyorum canım baya bir çoğalıyor sonra dalıyorum ölüyor

• Yüzbaşı
      654 Mesaj
      30 Temmuz 2010 16:28:45
      Uzun süredir shaco oynuyorum.Bazı soruları cevaplayayım.

Öncelikle shaco tam bir killer champ. Çok kolay kaçabilir ve yakalayabilir. 3. skilli rakibi yavaşlattığından kaçma şansı olmuyor.Ghost bassa bile yanına geçip vurduktan sonra pek şansı olmuyor.Spell önerilerim, exhoust ve flash. Bazen q skilliniz cooldown da olabiliyor. Öyle durumlarda flash çok yararlı. Ayrıca ultisi bana kalırsa oyundaki en iyi ultilerden.Klonunuz %75 vuruyor . 1v1de %175 atak ve klon öldüğünde belli bir dmg verdiği için muhtemelen siz kazanırsınız .
      Koridor arkadaşınız tank ayrıca stunner olursa tadından yenmez. Arkadaşınız stunlar siz arkasına geçip vurmaya başlarsınız, büyük ihtimalle kaaçr, kaçtığı için arkadan vurmaya devam edersiniz. Kuleye gidene kadar ölür.
      item olarak: Başlangıç itemınız, +10 attack veren kılıç ve hp pot. Geri döndüğünzde kılıcı stack veren itema ( ismini tam hatırlamıyorum ), ve mümkünse bot ve botu attack speed veren bota çevirebilirsiniz. Zaten o ana kadar, takım arkadaşınız iyiyse oyun başı 1-2 kill rahat bir şekilde alabiliyorsunuz.
      Ardından Phantom dancer almalısınız. Attack speed 1600, ms 440 lara çıkıyor. Yeterli bir oran bence.Ardından Attack ağırlıklı item kasmalısınız. İster life steal veren, ister critic.
      Böylelikle rahat bir şekilde +20 kill alabilirsiniz, oynamasını bilene çok şey ifade ediyor shaco. Bir de koridor arkadaşınız normalde de tanıdğnız biri olursa iyi olur, anlaşmak önemli baya.

Aklıma gelmişken yazayım, çoğu shaco buna dikkat etmiyor. Kaçarken görünmez olduğunuzda akla ilk gelen yere doğru kaçmayın. Büyük ihtimal takip edeceklerdir sizi, o yüzden çok alakasız bi yere doğru kaçın.
      @Marvel,
      Öyle bir şey görememene şaşırdım. Çok zor bir mantık değil, tank oracle ı alır, oracledan yararlanmak için diğerleri onun yanında olur, olaylar gelişir. Ya levelin düşük kötülerle oynuyorsun ya da şansına kötüler denk gelmiş.Evelyn ile oyunu değiştiren biri görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Bankamatik -- 30 Temmuz 2010; 16:38:21 >

• Binbaşı
      1444 Mesaj
      30 Temmuz 2010 17:07:35
      Mordekaiser gerçekten çok iyiymiş ya

Edit: Us serveri niye kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zethos -- 30 Temmuz 2010; 17:09:37 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Temmuz 2010 18:00:03
      Abi Garen'i free yapmayı ya şimdi herkes alacak.

SC2 | Alien Swarm | HL2:DM | TF2 | L4D2 | BF:BC2
      The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
      DH Bilgi Ağı Beta
    • Yüzbaşı
      922 Mesaj
      30 Temmuz 2010 18:17:53
      Mundo'yla az önce kazandığım el. Ulti sayesinde towna bile dönmedim doran shield'la oyun bitti

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      30 Temmuz 2010 18:39:20
      oyunda çok garip bi bug oluştu amerika serverında 425 rp ve 7000 küsür ip vardı şimdi 6 rp kaldı fakat 22000 küsür ip oldu bu nasıl bişeydir anlamadım logout olmadan bütün ip mi harcadım malzahar olaf ve birkaç quant rune aldım girip çıkıyorum sorun yok eğer serverı geri almazlarsa acayip kârdayim 419 rp ye 16k ip mükemmel değilmi:D

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 20:05:34
      Enammm. Dur bende hemen girip bakayım öyle birşey olursa direk critik runeleri sömürcem..

EDİT: Eu'da herşey normal heyecan yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 30 Temmuz 2010; 20:07:02 >

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      30 Temmuz 2010 20:22:36
      bu arada deneme amaçlı practice game de oynadığım size vladimirin sınırlarını göstereyim

skilleri alta yazayım q ile 700 vurup 300 drain yapıyorum 3 saniye cooldown
      w ile alan 500 vuruyorum ve alan slow atıyor
      e ile etrafındaki bütün düşmana 630 falan vuruyor
      r ile kocaman bi alana 900 damage vuruyor (5 saniye sonra)

ve gerçekten normal game de de bu item buildini yaptım stack kasmak vladimirde çok zor değil q 5 olduktan sonra ölmüyorsunuz gerçekten

• Yüzbaşı
      313 Mesaj
      30 Temmuz 2010 20:45:25
      şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 20:49:58
      quote:

şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

Ben max 30 level var sanıyodum 30+ nasıl olcaz

Şaka şaka tabi haklısın level arttıkça daha güçlü rakipler geliyor...

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      30 Temmuz 2010 21:01:18

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

tamamen katılıyorum vallaha 10 level adam 30 40 kill yapmış sergiliyo marifet gibi bide avrupa serverı daha ezik oyuncularla dolu arkadaşın hesabıyla denedim orda qwer bile yapmaktan aciz insan var amerikada daha güçlü ve daha yetenekli oyuncular var bide benim listemdeki herkes 20+ yaşında bence amerika daha güzel

• Yarbay
      2260 Mesaj
      30 Temmuz 2010 21:05:26

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

katılıyorum bende aynı şeyi söylemiştim 1-2 sayfa önce level 30da herkes full rune full masteries li ve tecrübe faktörü devreye girdiği için böyle abartı skorları göremiyeceksiniz. Değerini bilin

Haluk bu arada oyuna gel layn

• Yarbay
      3902 Mesaj
      30 Temmuz 2010 21:53:34
      2x event başladı galiba arkadaşlar günün bonusu olmadığı halde 189 IP 158 Exp aldım

• Yüzbaşı
      922 Mesaj
      30 Temmuz 2010 23:42:22
      Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Neyse daha yapıcı ve daha az egoizm içeren mesajlar görmek dileğiyle.

• Yüzbaşı
      462 Mesaj
      31 Temmuz 2010 10:57:26
      Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      31 Temmuz 2010 11:57:11

quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam

Hangi serverda o?

• Yarbay
      2114 Mesaj
      31 Temmuz 2010 12:11:51

quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy
      Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Neyse daha yapıcı ve daha az egoizm içeren mesajlar görmek dileğiyle.

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      462 Mesaj
      31 Temmuz 2010 12:18:35
      Us ta :D

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      31 Temmuz 2010 12:18:39
      Arkadaşlar Gangplank için cr. runesi olarak hangilerini öneriyorsunuz;cr. strike,cr.damage,cr.chance ? Diğerlerini biliyorumda cr. strike ın ne işe yaradığını tam kestirebilmiş değilim.

Bir önceki üyelik adım:z@hme7...
    • Yüzbaşı
      792 Mesaj
      31 Temmuz 2010 13:00:10

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Alıntıları Göster

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut

arkadaşlar burda elbette yazı yazcaksınız ama 5-10 level adamların kendilerini sergilemesi pro olmuşum gibi davranması yakışık almıyor sadece hem yukarıda rocket kardeşimiz nerdeyse ağlayacak no lifer diyen bir insana göre fazla gereksiz konuşmuş az egoizm içeren mesajdan bahsediyor kendi mesajına bakın towna bile geri dönmedim derken benim egomu mu tatmin ediyordun yoksa kendininkini mi ? o resmi koyarken benim egomu mu gösteriyordun kendininkini mi?

avrupada lol şurda bikaç aydır rayına otrumuş ondan önceki avrupa serverı tamamen berbat bişeydi biz amerikada daha iyi oyuncular var dedik adam kendini amerikalılarla kıyaslıyor lütfen gereksiz muhabbetler yapmayın kendini de kimse sergilemesin sergileyecekse video çeksin oyun içi youtube a koysun....

• Yarbay
      3902 Mesaj
      31 Temmuz 2010 13:20:49
      Timecatz, Gankplank'a critik chance kasarsan daha iyi olur. Ayrıca aman dikkat et tier3 değilse alma ileride çok pişman olursun.

Bu arada Sion ney öyle yav adamda hem stun, hem absorb hemde lifesteal var. Eğer oynayan biliyorsa terör estiriyor valla.

• Teğmen
      175 Mesaj
      31 Temmuz 2010 13:55:39
      Us'de tüm herolar bedavamı gerçekten?

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      31 Temmuz 2010 14:05:32

quote:

Us'de tüm herolar bedavamı gerçekten?
      Evet. Yeni kahramanı bile denedim beleş beleş Gerçi hiç beğenmedim orası ayrı.

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      31 Temmuz 2010 16:01:27
      düğn mü ne EU'da da tüm herolar kısa bi süre açıldı.. sonra kapandı, öyle yani...

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...

battlenet ID: Ger0nim0#2326 - Steam&Origin: Ger0nim0_86 - in DH since 2006
    • Yüzbaşı
      792 Mesaj
      31 Temmuz 2010 16:19:21
      valla o nasıl bu nasıl diyeneceğinize iste size fisat usa de bütün karakterler açık şuanda istediğinizi deneyin bakın...

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      31 Temmuz 2010 16:28:34
      Kaçırmısım denemek istedigim bir kaç hero vardı artık eskisi kadarda oynayamıyorum SC2 cıktığından beri ama aksamlari günün win'ini almak için giriyorum bu arada signedin riot skini cıktımı bilen varmi

MSI 990FXA-GD65 AM3 AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART *** AMD FX X8 8350 Soket AM3 4GHz 16MB Cache 32nn İşlemci *** GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram *** CORSAIR CARBIDE SERİSİ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA *** SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk *** SAPPHIRE HD7950 GDDR5 3GB 384BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
    • Yüzbaşı
      922 Mesaj
      31 Temmuz 2010 16:49:44

quote:

Orijinalden alıntı: yuems

Alıntıları Göster

arkadaşlar burda elbette yazı yazcaksınız ama 5-10 level adamların kendilerini sergilemesi pro olmuşum gibi davranması yakışık almıyor sadece hem yukarıda rocket kardeşimiz nerdeyse ağlayacak no lifer diyen bir insana göre fazla gereksiz konuşmuş az egoizm içeren mesajdan bahsediyor kendi mesajına bakın towna bile geri dönmedim derken benim egomu mu tatmin ediyordun yoksa kendininkini mi ? o resmi koyarken benim egomu mu gösteriyordun kendininkini mi?

avrupada lol şurda bikaç aydır rayına otrumuş ondan önceki avrupa serverı tamamen berbat bişeydi biz amerikada daha iyi oyuncular var dedik adam kendini amerikalılarla kıyaslıyor lütfen gereksiz muhabbetler yapmayın kendini de kimse sergilemesin sergileyecekse video çeksin oyun içi youtube a koysun....

Normalde bu mesaja cevap vermezdim, çünkü ilk mesajımda düşündüklerimi söyledim konunun da daha fazla kaymasını istemiyorum. Ama ağlamak falan bunlar komik şeyler ... Ben orda müthiş oyunum sayesinde towna bile dönmedim değil ulti sayesinde towna bile dönmedim dedim. Bu da benim iyi olduğumu değil ultisinin iyi olduğunu gösterir. Belki benim almadan önce merak ettiğim gibi Dr. Mundo'yu merak edenler vardır diye ultisini iyi bulduğumu, lane'de uzun süre durabildiğini belirtmek için attığım bir mesajdı ama ne hikmetse şu konunun son sayfasına damgasını vurdu, herkes ayrı bir köşeden saldırdı. Kaldı ki bana göre benim mesajım botlara karşı oynanan bir oyundaki müthiş vladimir'den daha kendini sergileme içerikli de değildi.

Konuyu asıl seyrine döndürme içerikli mesaj: Normal oyunlarda arranged'da 5kişilik takım kurup maç arandığında 3-4 dk beklememize rağmen rakip bulamıyor. 4kişide denemedim ama 3kişi böyle bir sorun olmamıştı. Bu bug mıdır bilen var mı ?

Herkese iyi oyunlar

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      31 Temmuz 2010 17:12:53
      quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy

Alıntıları Göster

Normalde bu mesaja cevap vermezdim, çünkü ilk mesajımda düşündüklerimi söyledim konunun da daha fazla kaymasını istemiyorum. Ama ağlamak falan bunlar komik şeyler ... Ben orda müthiş oyunum sayesinde towna bile dönmedim değil ulti sayesinde towna bile dönmedim dedim. Bu da benim iyi olduğumu değil ultisinin iyi olduğunu gösterir. Belki benim almadan önce merak ettiğim gibi Dr. Mundo'yu merak edenler vardır diye ultisini iyi bulduğumu, lane'de uzun süre durabildiğini belirtmek için attığım bir mesajdı ama ne hikmetse şu konunun son sayfasına damgasını vurdu, herkes ayrı bir köşeden saldırdı. Kaldı ki bana göre benim mesajım botlara karşı oynanan bir oyundaki müthiş vladimir'den daha kendini sergileme içerikli de değildi.

Konuyu asıl seyrine döndürme içerikli mesaj: Normal oyunlarda arranged'da 5kişilik takım kurup maç arandığında 3-4 dk beklememize rağmen rakip bulamıyor. 4kişide denemedim ama 3kişi böyle bir sorun olmamıştı. Bu bug mıdır bilen var mı ?

Herkese iyi oyunlar

mundo meselesinde hissettiklerimi söyledim sadece bana öyle geldi...

botlara karşı oynadım yukarısında deneme amaçlı yazdım kendimi sergilemek değil vladimir yeni şampiyon merak edenler için neler yapabileceğini gösterdim altında da late game de olabilecek vuruşları yazdım bi çeşit tanıtma gibi kendimi sergilemek istesem 50nin üzerinde ss var 30+ 40+ kill yaptığım onları koyarım karthusda 4 farklı oyunda penta kill yaptığım ss ler var onları koyarım küçülmeye gerek yok senin de dediğin gibi uzamasın ve farklı taraflara çekilmesin...sadece 10 levelken gururla skor tablolarını sunmayın dedik kimsenin alınmasına gerek yok..

asıl soruna cevap vereyim 5 kişi olunca karşıya da sizin gibi arranged koyamaya çalışır arkadaşlarınız hep yüksek levelse karşıya da yüksek level ayarlar 5e 5 arranged ve 4 e 4 arranged biraz zor olur ama 3 e 3 olunca kalan 2 kişiyi karşı takıma dengelemek için herhangi bi levelden (max +5 ve -5 level en fazla ) olabileceği için daha kolay takımlar bulunur bug falan değildir...

edit: bu söylediğim 10-20 level arasındaki playerların 5v5 arranged araması için geçerli 30 level 5 kişi varsa karşıya 30 level 5 kişi çok rahat bulabiliyor (en azından us serverında öyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuems -- 31 Temmuz 2010; 17:18:57 >

• Yarbay
      4706 Mesaj
      31 Temmuz 2010 17:50:26
      Benim en iyi oynadığım 3 tane hero var. Tryndamere, Gangplank ve Twisted Fate. Yeni aldığım Heimerdinger, Evelynn, Dr. Mundo falan da güzel ama en çok ilk 3'ü oynuyorum. Bu vakitten sonra da almak istediğim hero kalmadı, o yüzden artık Rune işine başlıyorum. Bu 3 heroya ortak olarak Full Critical Damage alsam iyi olur mu? Greater Mark of Furor aldım 2 tane crit damage arttırıyor. Böyle devam ediyim mi sizce?

• Er
      3 Mesaj
      31 Temmuz 2010 18:01:09
      bende gankgplank shaco tryndmere oynuorm gang icin önereceğiniz build varmı baita ben %12 critic ve gold veren blade alıyorum 3-4 tane sonra ondan gelen parayla phantom alıyorum .

Sayfa:   <<     < önceki   25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> League of Legends Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.