Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim tüm towerlar yıkılmış bir halde ezik ezik sürekli surrender çekerken bizim ekip (adamlarda dalga geçiyorlardı resmen/haritadaki mobları keşiyorlardı sürek) son kez denemeye karar verdik,hepimiz tek taraftan saldırıp 30 sn sürmeden-evet 30 sn-kazandık.Adamlar ne toplanıp dönüp savunabildiler,nede bizim tarafı yıkabildiler.Ben bile şaşırdım..Neymiş dalga geçip oyunu rölantiye almayacakmışız
  • Buda Benim Amumu.

Şirinliğine bakma,
    Ağlamasına kanma,
    Yapıştımı sana,
    Boşuna uğraşma... xD

League of Legends Ana Konu
  • Geçen ben de birinde Heimerdinger gördüm. 5vs5'te çoşmuştu adam. Hem kendi skilleri çok güçlüydü (Ryze gibi) hem de yaptığı aletler çok güçlüydü çok sevdim bu heroyu, en kısa zamanda alacağım. Sizce de iyi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Geçen ben de birinde Heimerdinger gördüm. 5vs5'te çoşmuştu adam. Hem kendi skilleri çok güçlüydü (Ryze gibi) hem de yaptığı aletler çok güçlüydü çok sevdim bu heroyu, en kısa zamanda alacağım. Sizce de iyi midir?

iyidir hoşturda sürekli nerfleniyor. (şu an için op)
    ama ranked oynayamazsın sürekli banlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCenavar

quote:

Geçen ben de birinde Heimerdinger gördüm. 5vs5'te çoşmuştu adam. Hem kendi skilleri çok güçlüydü (Ryze gibi) hem de yaptığı aletler çok güçlüydü çok sevdim bu heroyu, en kısa zamanda alacağım. Sizce de iyi midir?

Olsun alcam ben onu. Eğer bir takımda o herodan varsa o takım kesin kazanıyor. Zaten oyun başında otomatik olarak bütün kuleleri yıkıyor ve yenmek kolaylaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 24 Temmuz 2010; 15:09:43 >
  • quote:

quote:

quote:

Olsun alcam ben onu. Eğer bir takımda o herodan varsa o takım kesin kazanıyor. Zaten oyun başında otomatik olarak bütün kuleleri yıkıyor ve yenmek kolaylaşıyor.

heimer çok iyi hero ama ranked da ban yemeden çıktıını çok az gördüm... bir de kullanmak da kolay değil. bi ww veya trnd gibi karadüzen bi hero değil, eğlenceli ama taktiksel bi hero. yine de en kalitelilerdendir her zmn için...
  • Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,ben oyunu yaklaşık olarak 2 aydır oynuyorum.En nadir ,oyunlarda rastladığım champ. Singed olmuştur.Dün gece bir oyunda daha denk geldim,benim çok az oynama fırsatım olmuştu zamanında,gerçekten enteresan ve zor bir champ. gibi görünüyor.Ben oyunda az oynanan champ. lara daha meraklıyım.Singed konusunda sanırım clammy nin bilgisi var.Eğer oynayan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar Singed'in yapılandırması,skilleri ve combat daki önemi konusunda bilgilendirirse beni sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,ben oyunu yaklaşık olarak 2 aydır oynuyorum.En nadir ,oyunlarda rastladığım champ. Singed olmuştur.Dün gece bir oyunda daha denk geldim,benim çok az oynama fırsatım olmuştu zamanında,gerçekten enteresan ve zor bir champ. gibi görünüyor.Ben oyunda az oynanan champ. lara daha meraklıyım.Singed konusunda sanırım clammy nin bilgisi var.Eğer oynayan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar Singed'in yapılandırması,skilleri ve combat daki önemi konusunda bilgilendirirse beni sevinirim.

evet Clammy signed ile iyi oynuyor, onla iletişime geç, selamımı söle öğretmezse alırım aklını
  • Bende oynamaya başladım güzel. Blatcriz mi neydi benim en sevdiğim heronun ismi. Ama süper bişeydi ya.
    Dhca birleşelim bi maç filan yapalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,ben oyunu yaklaşık olarak 2 aydır oynuyorum.En nadir ,oyunlarda rastladığım champ. Singed olmuştur.Dün gece bir oyunda daha denk geldim,benim çok az oynama fırsatım olmuştu zamanında,gerçekten enteresan ve zor bir champ. gibi görünüyor.Ben oyunda az oynanan champ. lara daha meraklıyım.Singed konusunda sanırım clammy nin bilgisi var.Eğer oynayan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar Singed'in yapılandırması,skilleri ve combat daki önemi konusunda bilgilendirirse beni sevinirim.

evet Clammy signed ile iyi oynuyor, onla iletişime geç, selamımı söle öğretmezse alırım aklını

artizmisin lem sen

@timecatz bi ara oyunda yakala beni ben sana gerkli bilgileri veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

Bende oynamaya başladım güzel. Blatcriz mi neydi benim en sevdiğim heronun ismi. Ama süper bişeydi ya.
    Dhca birleşelim bi maç filan yapalım?

EU da oynuyorsan TR kanalı var orda oluyor bütün türkler ordakilerlede oyun atabilirsin
  • Beyler, ilgilenen arkadaşlar için Jax ve Poppy hakkında düşünceleriniz nelerdir?
  • Ben de yeni başladım, ign: BuKaHero

Başta çok renkli (kötü anlamda bu ) ve karışık gelmişti oyun ama zamanla alışıyorum. 2 maç yaptım blitzcrank'la ama galiba ilk levellardaki adamlarla oynattığı için 10 kişi içinde en fazla 3kişi iyi oynayan çıkıyor, onlardan da hangi ikisi aynı takımdaysa o takım kazanıyor. 2. maçımda 17/4/1 yaptım ama takımın geri kalanı 10/45/14 olunca turret bile yıkamadan kaybettik

Bir de birkaç soru sorayım, bu mark seal falan tek kullanımlık mı ? ve aynı anda hem mark hem seal kullanabilir miyiz ? Bunlar yanlış anlamadıysam ufak çaplı buff'lar ama kullanımlarını tam anlamadım.

Yeterli ip olunca da dr mundo ya da sion almayı düşünüyorum, blitzcrank'dan sonra onlardan biriyle devam edicem. Aranızda ikisinden biriyle oynayan var mı ? Bir de Bu karakterleri almadan önce deneme imkanı yok mu ? Körlemesine mi alıcaz ?

Son olarak aklıma bir soru daha geldi Oyunun kendi önerdiği item setleri ne derece iyi ? yani kendimiz farklı itemlar alarak daha etkili olabilir miyiz yoksa her champion için en yararlı itemlar zaten oyunun söyledikleri mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy

Ben de yeni başladım, ign: BuKaHero

Başta çok renkli (kötü anlamda bu ) ve karışık gelmişti oyun ama zamanla alışıyorum. 2 maç yaptım blitzcrank'la ama galiba ilk levellardaki adamlarla oynattığı için 10 kişi içinde en fazla 3kişi iyi oynayan çıkıyor, onlardan da hangi ikisi aynı takımdaysa o takım kazanıyor. 2. maçımda 17/4/1 yaptım ama takımın geri kalanı 10/45/14 olunca turret bile yıkamadan kaybettik

Bir de birkaç soru sorayım, bu mark seal falan tek kullanımlık mı ? ve aynı anda hem mark hem seal kullanabilir miyiz ? Bunlar yanlış anlamadıysam ufak çaplı buff'lar ama kullanımlarını tam anlamadım.

Yeterli ip olunca da dr mundo ya da sion almayı düşünüyorum, blitzcrank'dan sonra onlardan biriyle devam edicem. Aranızda ikisinden biriyle oynayan var mı ? Bir de Bu karakterleri almadan önce deneme imkanı yok mu ? Körlemesine mi alıcaz ?

Son olarak aklıma bir soru daha geldi Oyunun kendi önerdiği item setleri ne derece iyi ? yani kendimiz farklı itemlar alarak daha etkili olabilir miyiz yoksa her champion için en yararlı itemlar zaten oyunun söyledikleri mi ?

mark seal felan onlar rune ve tek kullanımlık deil. üç farklı seviyesi var. 20 lvl olana kadar sakın sakın rune alma sonra pişman olursun. lvl 20 olunca tier 3 rune alırsın.

championlar her hafta salı değişiyor. sion ve mundoyla oynamisligim var fakat biraz zor herolar(bana göre). yeni basladiysan önce bikac hafta heroları denemeni ve hangi hero hosuna giderse onu almanı tavsiye ederim.

oyunun kendi setlerini dogru bulmuyorum cünkü mesela karsıda full caster var ama onerilenlerde armor itemler var. alırsanda biseye yaramıcak. o yüzden itemlerin ne ise yaradıklarını ogrenmen ve ona gore alman lazım. ama simdilik onerilenleri alman daha iyi. zaten zamanla kendi buildlerini yaparsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy

Ben de yeni başladım, ign: BuKaHero

mark seal felan onlar rune ve tek kullanımlık deil. üç farklı seviyesi var. 20 lvl olana kadar sakın sakın rune alma sonra pişman olursun. lvl 20 olunca tier 3 rune alırsın.

championlar her hafta salı değişiyor. sion ve mundoyla oynamisligim var fakat biraz zor herolar(bana göre). yeni basladiysan önce bikac hafta heroları denemeni ve hangi hero hosuna giderse onu almanı tavsiye ederim.

oyunun kendi setlerini dogru bulmuyorum cünkü mesela karsıda full caster var ama onerilenlerde armor itemler var. alırsanda biseye yaramıcak. o yüzden itemlerin ne ise yaradıklarını ogrenmen ve ona gore alman lazım. ama simdilik onerilenleri alman daha iyi. zaten zamanla kendi buildlerini yaparsın.

O zaman birkaç hafta daha bekleyip sonra almak en mantıklısı gibi. Sağol cevaplar ve tavsiyeler için.
  • Garen oynayan var mı burada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

Garen oynayan var mı burada?

Ben oynuyorum ama cok tavsiye etmem
  • Beyler windows 7'de alttaki chat ekranı gözükmüyor nasıl düzeltebilirim ?

League of Legends Ana Konu
  • selam ben yeni başladım oyuna nasıl ip birikiyor oyunun taktikleri nedir kısaca anlatırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

Garen oynayan var mı burada?

Ben oynuyorum ama cok tavsiye etmem

Neden ki?
    Ben de Garen oyuncusuyum tavsiye isteyecektim ama.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.