Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.619
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

Champion Sneak Peek: Olaf, the Berserker

League of Legends Ana Konu

görüntüsü iyimiş işlevi nasıl acaba ne zaman geliyor ?

Harbici,dalarım-dağıtırım edası var,alınabilitesi çok yüksek benim açımdan.
  • Sparta'nın barbarı buda ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Sparta'nın barbarı buda ^^

ama spartadan daha sayko bir havası var tam benlik
  • arkadaşlar ben oyuna yeni başlamak istiyorum.eu serverine kayıt oldum.indirdim.patchleri attım.isim şifre yazınca yanlış isim/şifre diye hata veriyor.ama %1000 doğru isim şifre.nerden biliyorusn derseniz sitesinden login deyip girebiliyorum.tam 3 kere siteden girip şifre değiştirdim.artık klavyeye bakarak yazıyorum,yinede yanlış isim şifre diyor.nasıl çözebilirim bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

arkadaşlar ben oyuna yeni başlamak istiyorum.eu serverine kayıt oldum.indirdim.patchleri attım.isim şifre yazınca yanlış isim/şifre diye hata veriyor.ama %1000 doğru isim şifre.nerden biliyorusn derseniz sitesinden login deyip girebiliyorum.tam 3 kere siteden girip şifre değiştirdim.artık klavyeye bakarak yazıyorum,yinede yanlış isim şifre diyor.nasıl çözebilirim bu sorunu?

eu ya kayıt olup yanlışlıkla us indirmiş olmayasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

arkadaşlar ben oyuna yeni başlamak istiyorum.eu serverine kayıt oldum.indirdim.patchleri attım.isim şifre yazınca yanlış isim/şifre diye hata veriyor.ama %1000 doğru isim şifre.nerden biliyorusn derseniz sitesinden login deyip girebiliyorum.tam 3 kere siteden girip şifre değiştirdim.artık klavyeye bakarak yazıyorum,yinede yanlış isim şifre diyor.nasıl çözebilirim bu sorunu?

eu ya kayıt olup yanlışlıkla us indirmiş olmayasın?

Yada tam tersi usa ya kayıt olup,eu indirmek
  • Arkadaslar us serverinde oynayanlar beni eklesinler... nick: hasote lvl30... Oyun cok eglenceli :) herkese tavsiyem...
  • ya bende yeni indirdimde patch yüklüyom son patch gaLiba 2 saattir yükleyemedi netim 8mb
  • Master Yi, Kayle ve Jax arasinda kaldim. Suanki free herolardan tavsiye edebileceginiz varmi? Yada bu 3 unden 1 ine mi yogunlasayim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Master Yi, Kayle ve Jax arasinda kaldim. Suanki free herolardan tavsiye edebileceginiz varmi? Yada bu 3 unden 1 ine mi yogunlasayim?

Bu üçünden seçim yapıcaksan kesinlikle Jax al . Bu haftanın free herolarında Teemo var o da fena değildir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Master Yi, Kayle ve Jax arasinda kaldim. Suanki free herolardan tavsiye edebileceginiz varmi? Yada bu 3 unden 1 ine mi yogunlasayim?

Kesinlikle jax derim başka bişey demem
  • ya arkadaşlar oyunu indirdim 700 küsür mb sonra upload çalışmaları başladı tabi haliyle uploadı açıyorum 75 kb ile başlıyo artıyo 90-100-115-120 bi süre öyle devam ediyo bi süre dediğim 5-6 dakika filan ancak daha sonra direk tak diye 2 kb ye iniyo ve öyle devam ediyo 2 kb diyo altında 1 day 16 hour gibi astronomik bi rakam var tavsiyeniz filan var mı evden indiriyorum internetim hızlı yani başka bi dosya indirirken hiçbir sorunla karşılaşmıyorum normal indiriyor fakat sadece bu oyunu upload ederken böyle bir sorunla karşı karşıyayım evde benden başka internete giren yok ayrıyeten bende upload sırasında bilgisayar başında olmuyorum interneti kasmıyim diye 4 günde günde 4-5 saat uploadla %30 a ancak geldi sinirim tepeme çıktı şeytan diyo git oyunu sil ama ilk önce sizin tavsiyelerinizi almak istedim eğer bi sonuç çukmazsa şeytana uyabilirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sozyurt

ya arkadaşlar oyunu indirdim 700 küsür mb sonra upload çalışmaları başladı tabi haliyle uploadı açıyorum 75 kb ile başlıyo artıyo 90-100-115-120 bi süre öyle devam ediyo bi süre dediğim 5-6 dakika filan ancak daha sonra direk tak diye 2 kb ye iniyo ve öyle devam ediyo 2 kb diyo altında 1 day 16 hour gibi astronomik bi rakam var tavsiyeniz filan var mı evden indiriyorum internetim hızlı yani başka bi dosya indirirken hiçbir sorunla karşılaşmıyorum normal indiriyor fakat sadece bu oyunu upload ederken böyle bir sorunla karşı karşıyayım evde benden başka internete giren yok ayrıyeten bende upload sırasında bilgisayar başında olmuyorum interneti kasmıyim diye 4 günde günde 4-5 saat uploadla %30 a ancak geldi sinirim tepeme çıktı şeytan diyo git oyunu sil ama ilk önce sizin tavsiyelerinizi almak istedim eğer bi sonuç çukmazsa şeytana uyabilirim:)

Bu sorun internetten olabilir bu aralar cok yavaş çünkü ama oyunu tavsiye ederim gayet güzel bir oyun ben her akşam oynarim o yüzden şeytana uyma sabret derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

ya arkadaşlar oyunu indirdim 700 küsür mb sonra upload çalışmaları başladı tabi haliyle uploadı açıyorum 75 kb ile başlıyo artıyo 90-100-115-120 bi süre öyle devam ediyo bi süre dediğim 5-6 dakika filan ancak daha sonra direk tak diye 2 kb ye iniyo ve öyle devam ediyo 2 kb diyo altında 1 day 16 hour gibi astronomik bi rakam var tavsiyeniz filan var mı evden indiriyorum internetim hızlı yani başka bi dosya indirirken hiçbir sorunla karşılaşmıyorum normal indiriyor fakat sadece bu oyunu upload ederken böyle bir sorunla karşı karşıyayım evde benden başka internete giren yok ayrıyeten bende upload sırasında bilgisayar başında olmuyorum interneti kasmıyim diye 4 günde günde 4-5 saat uploadla %30 a ancak geldi sinirim tepeme çıktı şeytan diyo git oyunu sil ama ilk önce sizin tavsiyelerinizi almak istedim eğer bi sonuç çukmazsa şeytana uyabilirim:)

Bu sorun internetten olabilir bu aralar cok yavaş çünkü ama oyunu tavsiye ederim gayet güzel bir oyun ben her akşam oynarim o yüzden şeytana uyma sabret derim

katılıyorum.. gösterebileceğin sabır limitine değecek bi oyun bana sorarsan
  • Şu oyunu rastgele adamlarla oynamaktan bıktım. Amerika sunucusundan Avrupa sunucusuna geçtim. Demin bir maç yaptım. 7/2/1 durumdayım ve takım arkadaşlarımın toplamından daha çok adam öldürmüşlüğüm (bu istatistiğe rağmen, düşünün) var. Buna rağmen karşıda 2 tane efsanevi olmuş kahraman bulunuyor. Bir tane bile kule yıkamamışız. Adamlar üssümüzdekiler hariç hepsini temizlemiş ve bizimkiler hâlâ nerede adam görseler oraya üşüşüyorlar. Sorun bu değil yalnız. Sorun pes etmek için oylama açtığımda reddetmeleri ve bana kızmaları. Adamlar rezalet durumdalar ve ben pes etmeye çalışıyorum onlar kabul etmiyor. Bana "oyunu kapat", "alt + f4 yap" gibi laflar etmeye başladılar. "Neden bu kadar kasıyorsunuz" dediğimde ise "IP" kazanacaklarmış, onu söylüyorlar. "Yahu en fazla 10 IP kazanırsınız" dedim ve pes etmediler. Oyun sonunda fazladan '9 IP' kazandık. O sürede başka bir oyuna başlayabilir, mağlubetin etkisini üstümden atabilirdim ama böyle boş adamlar yüzünden gereksiz bir tartışmaya çekildim. Oyuna pes etme özelliğini boşuna koymuşlar sanki. Maçı çevirebileceğime %10 ihtimal bile versem devam ederim ki Amerika sunucusunda çok vahim maçlar çevirmişliğimiz olmuştu. Neyse, siz siz olun yeri geldiğinde pes etmesini bilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

Şu oyunu rastgele adamlarla oynamaktan bıktım. Amerika sunucusundan Avrupa sunucusuna geçtim. Demin bir maç yaptım. 7/2/1 durumdayım ve takım arkadaşlarımın toplamından daha çok adam öldürmüşlüğüm (bu istatistiğe rağmen, düşünün) var. Buna rağmen karşıda 2 tane efsanevi olmuş kahraman bulunuyor. Bir tane bile kule yıkamamışız. Adamlar üssümüzdekiler hariç hepsini temizlemiş ve bizimkiler hâlâ nerede adam görseler oraya üşüşüyorlar. Sorun bu değil yalnız. Sorun pes etmek için oylama açtığımda reddetmeleri ve bana kızmaları. Adamlar rezalet durumdalar ve ben pes etmeye çalışıyorum onlar kabul etmiyor. Bana "oyunu kapat", "alt + f4 yap" gibi laflar etmeye başladılar. "Neden bu kadar kasıyorsunuz" dediğimde ise "IP" kazanacaklarmış, onu söylüyorlar. "Yahu en fazla 10 IP kazanırsınız" dedim ve pes etmediler. Oyun sonunda fazladan '9 IP' kazandık. O sürede başka bir oyuna başlayabilir, mağlubetin etkisini üstümden atabilirdim ama böyle boş adamlar yüzünden gereksiz bir tartışmaya çekildim. Oyuna pes etme özelliğini boşuna koymuşlar sanki. Maçı çevirebileceğime %10 ihtimal bile versem devam ederim ki Amerika sunucusunda çok vahim maçlar çevirmişliğimiz olmuştu. Neyse, siz siz olun yeri geldiğinde pes etmesini bilin.

Yani ne desen haklısın.Millet kill peşinde koşmakdan oyun falan dinlemiyor vede aptal aptal oynuyor.Ya sinir krizi geçirmemek elde değil cidden.Surrender çeksen,adamların umrunda bile değil.2 günde aptal takımına düşüp kaybettiğim onca oyundan sonra League of legends den sıkıldım ya,won ve lost eşitlendi,iyice moralim bozuldu.Neyseki birkaç saat evvel türk oyuncularla yaptığım birkaç oyun sonrası keyif almaya başladım,diğer türlüsü mümkün değil abi.Ayrıca Tr chat grubu üyelerinin sayısıda gitgide artmaya başladı bunuda belirtmek isterim,ilgili Eu oyuncularının her türlü bilgi edinmesi bakımındanda oldukca yararlı olduğum Tr kanalına herkesi davet ediyorum,türkle konuşmak gibisi yok-çoluk çocuk olmayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

Şu oyunu rastgele adamlarla oynamaktan bıktım. Amerika sunucusundan Avrupa sunucusuna geçtim. Demin bir maç yaptım. 7/2/1 durumdayım ve takım arkadaşlarımın toplamından daha çok adam öldürmüşlüğüm (bu istatistiğe rağmen, düşünün) var. Buna rağmen karşıda 2 tane efsanevi olmuş kahraman bulunuyor. Bir tane bile kule yıkamamışız. Adamlar üssümüzdekiler hariç hepsini temizlemiş ve bizimkiler hâlâ nerede adam görseler oraya üşüşüyorlar. Sorun bu değil yalnız. Sorun pes etmek için oylama açtığımda reddetmeleri ve bana kızmaları. Adamlar rezalet durumdalar ve ben pes etmeye çalışıyorum onlar kabul etmiyor. Bana "oyunu kapat", "alt + f4 yap" gibi laflar etmeye başladılar. "Neden bu kadar kasıyorsunuz" dediğimde ise "IP" kazanacaklarmış, onu söylüyorlar. "Yahu en fazla 10 IP kazanırsınız" dedim ve pes etmediler. Oyun sonunda fazladan '9 IP' kazandık. O sürede başka bir oyuna başlayabilir, mağlubetin etkisini üstümden atabilirdim ama böyle boş adamlar yüzünden gereksiz bir tartışmaya çekildim. Oyuna pes etme özelliğini boşuna koymuşlar sanki. Maçı çevirebileceğime %10 ihtimal bile versem devam ederim ki Amerika sunucusunda çok vahim maçlar çevirmişliğimiz olmuştu. Neyse, siz siz olun yeri geldiğinde pes etmesini bilin.

Yani ne desen haklısın.Millet kill peşinde koşmakdan oyun falan dinlemiyor vede aptal aptal oynuyor.Ya sinir krizi geçirmemek elde değil cidden.Surrender çeksen,adamların umrunda bile değil.2 günde aptal takımına düşüp kaybettiğim onca oyundan sonra League of legends den sıkıldım ya,won ve lost eşitlendi,iyice moralim bozuldu.Neyseki birkaç saat evvel türk oyuncularla yaptığım birkaç oyun sonrası keyif almaya başladım,diğer türlüsü mümkün değil abi.Ayrıca Tr chat grubu üyelerinin sayısıda gitgide artmaya başladı bunuda belirtmek isterim,ilgili Eu oyuncularının her türlü bilgi edinmesi bakımındanda oldukca yararlı olduğum Tr kanalına herkesi davet ediyorum,türkle konuşmak gibisi yok-çoluk çocuk olmayınca.

2nize de sonuna kadar katılıyorum. Ben bugün itibariyle pes ettim. Arkadaşlar çağırmadıkları sürece daha açmam oyunu. +32 olan win-lose ratiom 4 gunde saçma sapan herifler yuzunden +16 ya düştü. US'de de pek fazla türk yok bizim arkadaşlar dışında. O nedenle belki EU ya gelip sizinle oynarım :)
  • Matchmaking sistemi hala daha sorunlu. Normalde sizinle eşdeğer kişileri eşleştirmesi lazım(lvl bakımından değil, w/l ratio nuza göre). 500 kez maç kazanmış adam ile 40 kez maç kazanmış adamın normalde ayni oyuna alınmaması lazım.
  • quote:

Sorma ben o patchlari indirmek için 15 küsür saat harcadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NER0

Matchmaking sistemi hala daha sorunlu. Normalde sizinle eşdeğer kişileri eşleştirmesi lazım(lvl bakımından değil, w/l ratio nuza göre). 500 kez maç kazanmış adam ile 40 kez maç kazanmış adamın normalde ayni oyuna alınmaması lazım.
    Şu anki sistemi tam olarak bilmiyorum ama en ideali belirli bir seviye aralığı içerisinde senin de dediğin gibi yenme/yenilme oranlarına göre maç ayarı yapsa çok güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.