Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.619
Cevap
12
Favori
285.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oynu duyanınız varmı? varsa hakkında bilgisi olan varsa nasıl girilir gereksinimleri neler anlatabilirmi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenseii -- 27 Mart 2010; 13:43:39 >
  • GOA Sunuyor oyunu ben biraz inceledim ama dota ya benzer bişey gibi geldi ve closed betadaymış mailime davet göndermişler warhammer oyuncularına gönderiyorlar belliki. ama girmedim.
  • betasıan girmiştim 1 oyun attım o kdr fazla incelemedim

dota gibi oyun olarak hon var en güzeli

grafikler anime olduğu için ahım sahım sistem istemez
  • ben buna üyelik falan aldım ama giremedim kullanmadığınız İD varsa denemek istiyorum...
  • oyun dota ıle aynı mantık olup daha fazla stratejı gerektıren turden.dotadakı gıbı bellı herolara verılen mukemmel ozellıkler yerıne herkezın kendıne gore ayrıcalıgı bulunan bır oyun.denemek nasıb olmadı daha ama arastırıgım kadarıyla suan katılmak ısteyn herkesı alıyorlar
  • ben denedim fakat giremedim üyelik falanda aldım ama kabul etmiyor giriş yapmayı denediğimde
  • ben oynamak istiyorum fakat nerden indireceğim veya nasıl üyelik alacağım bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı ve hon dota benzeri demişsiniz honuda açabilirmisiniz forumu arastırmadımda simdi bakacaım yardımcı olursanız sevinirim :=)
  • Şuan closed beta2 si oynanıyor ve önceden beta sına kayıt yaptıranlara key yolluyorlar. 2 haftadır oynuyorum dotaya bin basıyor. bi çıksın dotanın tahtını elinden alıcak giib
  • LoL oynayacağına HoN oyna ondan çok daha güzel grafik kalitesine sahip. Ayrıca şu anda Closed Beta'da olduğundanmıdır bilinmez acayip çok bug var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

betasıan girmiştim 1 oyun attım o kdr fazla incelemedim

ayrıca oyunun görüntülerinin anime ile alakası yok ssleri kontrol eden bunu görebilir
  • peki oynayamayanlar, ben dahil olmak üzere betakey yada hangi aşamada ise key nerden edinebiliriz??? (LOL yada HON) için...
  • HON ve League Of Legends iki oyunu da kısa bir süre denedim, ve tercihimi League Of Legends yana kullanıyorum, HON'a oranla biraz daha özgün bir yapısı var ikisinin de esinlendiği oyun bilindiği üzere DOTA, ama LOL biraz daha özgün ve keyifli geldi bana.

Beta key almak için her iki oyunun da facebook sayfasına katılmanız lazım.
    http://www.facebook.com/leagueoflegends
    http://www.facebook.com/heroesofnewerth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 15 Eylül 2009; 5:18:40 >
  • curse.com key veriyor az kalmış.
    http://www.curse.com/keys/
  • arkadaşlar oyunun kendi sitesine üye olmustum ordan direk aktive ettiler girdim oynadım gerçekten güzel bi oyun animeyi andıran çizgiler ve renkler kullanılmıs gayet güzel eğlenceli bir oyun...(league of legend)
  • oyun başlarken game crashed hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kheldar3131

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

betasıan girmiştim 1 oyun attım o kdr fazla incelemedim

ayrıca oyunun görüntülerinin anime ile alakası yok ssleri kontrol eden bunu görebilir

dimi grafikleri zati crysis tadında
  • arkadaşlar bu arada HON için üyelik alımı nasıl yapılıyor beleş oynayabiliyormuyuz?
  • Ben oynadım lol baya.Herolar yetersiz gibi çeşit fazla yok o yüzden çabuk sıkıldım.Heroları dotadan özgün.Ama grafikten kaybediyor.3 boyutlu flash gibi bi motor kullanıyor ve optimizasyon özürü var ekran kartımı acayip zorluyorAyrıyetten hon un grafikler güzel görünüyo elinde key veya accountu olan varsa denemek isterim.
  • 37 tane hero var, az sayılmaz aslın da
    Evet oyunda optimizasyon sorunu biraz var ileride bu sorun da düzelir umarım.

quote:

Orijinalden alıntı: ali_emre

Ben oynadım lol baya.Herolar yetersiz gibi çeşit fazla yok o yüzden çabuk sıkıldım.Heroları dotadan özgün.Ama grafikten kaybediyor.3 boyutlu flash gibi bi motor kullanıyor ve optimizasyon özürü var ekran kartımı acayip zorluyorAyrıyetten hon un grafikler güzel görünüyo elinde key veya accountu olan varsa denemek isterim.
  • Kahramanlardan bağımsız 2 büyü, 'masteries' ve 'runes' ile DotA'dan farklı tatlar sunuyor diyebilirim. Kahramanlar da DotA'dakiler ile aynı değil. HoN'da DotA'dan farklı çok az kahraman var. Tek kötü yanı grafikleri. Çizgi film tarzında olduğundan detay yok, animasyonlar da iyi değil, bina tasarımları çok sıradan. Sesler de HoN'dakine nazaran vasat düzeyde. HoN'daki pratik yaptığımız bölümde 'bot' kullanamıyoruz ama bunda 6 kahramanı 'bot' olarak kullanabiliyoruz; gerek bizim yanımızda, gerekse rakip olarak. Son yamayla birlikte kahraman sayısı 38'e çıktı. Bir de "deny" özelliğinin olmadığını belirteyim. Kendi ünite ve binalarınızı yok edemiyorsunuz. Oyuncuları biraz daha 'pvp'ye yönlendiriyor bu şekilde. Zaten yapımcıların da belirttiği gibi daha saldırgan bir yapısı var diğer iki oyuna göre.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.