Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plastic_Surgeon arkadaşıma : Abi fiyatı internette gördüm. en düşük fiyat bu idi. Dediğin gibi 750-800 TL diyen yerler de var.

oneofthem arkadaşıma: Hocam bu sorduğun soruyu sormak için açtım sayfayı. :) Sağolasın zahmetten kurtardın beni. Ya arkadaşlar hakikaten 9*10 gün sonra işimize "kimse alay etmeyecek" şekilde dönebiliyor muyuz acaba? Tecrübelerinizi lütfen paylaşın. Kabuklar kaç gün sonra tamamen gidiyor. Bir de şapka takabiliyor muyuz?
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:40:43 >
  • Hadi yaa.. Abi bende umutlanmıştım. Cumartesi ektirsem bi sonraki pazartesi (9 gün sonra) işime gidebilirim diye düşünmüştüm. :S Olmadı şimdi. 1 ay izin gerekiyor yani...
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:40:58 >
  • reşat206 ya bende başbakın verdigi gibi cevap veriyim :
    " Aldanma cahilin kuru lafına
    Kültürsüz insanın külü yalandır
    Hükmetse dünyanın her tarafına
    Arzusu hedefi yolu yalandır" aşık veysel
  • ben konhairi kötüleyen birsey demedim ayrıca dedimki op.dr.çagrı uysal ile görüşebiliyorsanız gidip yaptırın, çok iyi adamdir, çok etikdir. Konhaire gidin op.dr.çagrı uysal la görüşebilirmiyim deyin eğer görüşürseniz saç naklinizi yaptırın daha iyisinimi bulacaksınız..

şapka konusuna gelince kesinlike 1 ay şapka taktırmıyoruz,
    3. gün banyo yaptırıyoruz 7-8 gün bütün kurutlar dökülür, işe bu kurutlar dökülünce gidersiniz..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:53:54 >
  • Çok güzel bir dörtlük mevlanandan

bu dörtlük bana ise ben kendimin ne olduğunu kim olduğumu gayet iyi biliyorum
    bu dörtlük tüm kendini tatlı su samuru zanneden cahillere, üstün kültürel seviyesi oldugunu düşünen asil arkadaşlara itaf edelim... yarası olan gocunur.
  • resat206 birseyi unutmuşsun bana laf yetiştiriken konhairin reklamnın yapmayı..

ben senin yerine yapıyım konhair op.dr.çagrı uysal Saç naklinde tek adres...
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:41:24 >
  • cahil oldugunu kabul ediyorsunda niye o zaman tornacıya ektirdigin sacın burada reklamını yapıyorsun, ve sınırlı bilginle insanları yanlış yönlendiriyorsun ilk önce bi zahmet rengini belli et...
    aynı yazıları kopyala yapıştır s a ç e k......com, frm..com a yaz..
    bu forumu okuyan kişilere bu foruma yazı yazan kişilerin bazılarının gerçek hasta olmadıgını gibi forumda reklam yaparak müşteri avına çıktıklarını göstermiş oldugumu düşün sadece .. (her okudugunuz veya her gördünüz dogru gibi algılamayın farkettiyseniz kulaktan duyma şeyler oldugunu unutmayın)

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Arkadaşlar yaklaşık 4-5 ay önce bu başlıkta yazıyor ve yazılanları okuyordum.
    2,5 ay kadar önce ise amerikada yaşayan yeni tanıştığım bir iş arkadaşımın tavsiyesi ile Minoxil ve Finasterid tedavisine başladım ve şu an geldiğim konum itibari ile saç ektirmekten vazgeçmiş durumdayım.
    2,5 ayda 1 yıl önceki saçlarıma geri döndüm , 6 ay sonunda 3 yıl , 1 yıl sonunda ise 5-6 yıl önceki saçlarıma geri dönmeyi bekliyorum.
    Dipten gelen tüylere baktığımda , bu da mümkün görünüyor çünkü üst bölgemin yaklaşık %70 inde saç yokken şimdi tüylenmemiş hiçbir bölge kalmadı ve saç çizgim bile belirginleşmeye başladı. Ve tüyler kalınlaşıp siyahlaşmaya devam ediyor.
    Bu bir mucize gerçekten , ancak forumlara girip bu tedaviyi uygulayan insanların 2-3 yıllık fotolarını görünce aslında kelliğin ilaça tedavi edilebilen bir rahatsızlık olduğunu anladım.
    NOT : HİÇBİR YAN ETKİ GÖRMEDİM ÇOK ŞÜKÜR. FOTOĞRAFLARI 3. AYIN SONUNDA PAYLAŞACAĞIM. AY AY ÇEKİYORUM FOTOĞRAFLARIMI.

Ancak saç ekimi de bir tedavi yöntemidir tabi, hatta benim de bir zamanlar ciddi ciddi düşündüğüm. herkese şimdiden geçmiş olsun.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:54:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishoctober

Arkadaşlar yaklaşık 4-5 ay önce bu başlıkta yazıyor ve yazılanları okuyordum.
    2,5 ay kadar önce ise amerikada yaşayan yeni tanıştığım bir iş arkadaşımın tavsiyesi ile Minoxil ve Finasterid tedavisine başladım ve şu an geldiğim konum itibari ile saç ektirmekten vazgeçmiş durumdayım.
    2,5 ayda 1 yıl önceki saçlarıma geri döndüm , 6 ay sonunda 3 yıl , 1 yıl sonunda ise 5-6 yıl önceki saçlarıma geri dönmeyi bekliyorum.
    Dipten gelen tüylere baktığımda , bu da mümkün görünüyor çünkü üst bölgemin yaklaşık %70 inde saç yokken şimdi tüylenmemiş hiçbir bölge kalmadı ve saç çizgim bile belirginleşmeye başladı. Ve tüyler kalınlaşıp siyahlaşmaya devam ediyor.
    Bu bir mucize gerçekten , ancak forumlara girip bu tedaviyi uygulayan insanların 2-3 yıllık fotolarını görünce aslında kelliğin ilaça tedavi edilebilen bir rahatsızlık olduğunu anladım.
    NOT : HİÇBİR YAN ETKİ GÖRMEDİM ÇOK ŞÜKÜR. FOTOĞRAFLARI 3. AYIN SONUNDA PAYLAŞACAĞIM. AY AY ÇEKİYORUM FOTOĞRAFLARIMI.

Ancak saç ekimi de bir tedavi yöntemidir tabi, hatta benim de bir zamanlar ciddi ciddi düşündüğüm. herkese şimdiden geçmiş olsun.

wishoctober arkadasim saclarinin tedaviye cevap vermesi ve sonuclardan memnun olman cok guzel. zaten kullandigin icerik bunu vadediyor ve olmasi gerektigi gibi sonuclar aliyorsun. yalniz bu ilaclari biraktigin zaman ne olacak? iste orasi insanin kafasini karistiriyor. forumlardan tecrubeli arkadaslarimiz bir yere kadar cok fayda gorduklerini devam ettikleri surece fazla problemin cikmadigini ama ilaclari kestikten belli bir sure sonra eski hallerine donduklerinden sikayetci oluyorlar. benim sahsi fikrimde yaptigim yatirimin kalici olmasi yonunde. suanda bahsettiginiz icerikleri sprey formlariyla bende kullaniyorum ve gayet basarili olduguna inaniyorum. ama hayatim boyunca bir elimde hap oteki elimde sprey ile gezmek istemiyorum. ayrica sac acikligi yogun ve dokulmelerin yillar once gerceklestigi insanlar ne yapacak? bu ilaclar onlara birsey veremiyor.

fotograflarini paylasirsan seviniriz tabiki. umarim hersey istediginiz gibi olur, iyi gunler..
  • resat hoca susuyorum bu asaletimdendir.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

wishoctober arkadasim saclarinin tedaviye cevap vermesi ve sonuclardan memnun olman cok guzel. zaten kullandigin icerik bunu vadediyor ve olmasi gerektigi gibi sonuclar aliyorsun. yalniz bu ilaclari biraktigin zaman ne olacak? iste orasi insanin kafasini karistiriyor. forumlardan tecrubeli arkadaslarimiz bir yere kadar cok fayda gorduklerini devam ettikleri surece fazla problemin cikmadigini ama ilaclari kestikten belli bir sure sonra eski hallerine donduklerinden sikayetci oluyorlar. benim sahsi fikrimde yaptigim yatirimin kalici olmasi yonunde. suanda bahsettiginiz icerikleri sprey formlariyla bende kullaniyorum ve gayet basarili olduguna inaniyorum. ama hayatim boyunca bir elimde hap oteki elimde sprey ile gezmek istemiyorum. ayrica sac acikligi yogun ve dokulmelerin yillar once gerceklestigi insanlar ne yapacak? bu ilaclar onlara birsey veremiyor.

fotograflarini paylasirsan seviniriz tabiki. umarim hersey istediginiz gibi olur, iyi gunler..

İlacı kestikten sonra saçlar eski haline dönüyor derken çıkanlar hemen dökülüyor mu demek istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arama_Botu -- 7 Aralık 2010; 20:11:48 >
  • resat206@

yanlış anlama ama bu yazdıkların ile bence artık konhaire zarar veriyorsun. Benim tarafsız bir gözlemle şahsi fikrimi sorarsan; saç ektirmiş biri olarak görünüp, esasında buraya Konhairin reklamını yapmaya gelmişssin gibi bir izlenim veriyorsun. belki öyle değilsin bilemem ama benim edindiğim izlenim bu. ayrıca yazdığın bilgiler sıradan bir vatandaş, saç ekimi yaptıran-yaptırmayı düşünen biri için teknik olarak biraz fazla gibi geldi bana (Eğer bir yerlerden alıntı yapmıyorsan)
    Eleştirinin olmadığı yerde gelişim de olmaz. plastic_surgeon benim bir "vatandaş" olarak "çok iyi olmuş" dediğim ekimi eleştiriyor, yanlışları söylüyor, şöyle olmalı idi diyor ve bence çok da iyi yapıyor, işin püf noktaları hakkında önemli ipuçları veriyor. eğer herşeyin en iyisini isitiyorsak (belki bunu sonu yok ama) iyiyi, daha iyi olması için eleştirmek lazım. iyiye giden yol eleştiriden, olumlu eleştiriden geçer. Yarın saç ekimi yaptıracak olsam saç ekim merkezinden plastic surgeonun eleştiri ve uyarıları doğrultusunda, en az resat206 nın saçındaki kadar başarılı bir saç ekimi isterim...
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

İlacı kestikten sonra saçlar eski haline dönüyor derken çıkanlar hemen dökülüyor mu demek istiyorsunuz?

ben demiyorum cunku daha birakmadim
    ama ustte de belirttigim gibi hem yeni cikan hemde gecmiste var olan saclarda gerileme olduguna dair cok sayida yazi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumturk

resat206@

yanlış anlama ama bu yazdıkların ile bence artık konhaire zarar veriyorsun. Benim tarafsız bir gözlemle şahsi fikrimi sorarsan; saç ektirmiş biri olarak görünüp, esasında buraya Konhairin reklamını yapmaya gelmişssin gibi bir izlenim veriyorsun. belki öyle değilsin bilemem ama benim edindiğim izlenim bu. ayrıca yazdığın bilgiler sıradan bir vatandaş, saç ekimi yaptıran-yaptırmayı düşünen biri için teknik olarak biraz fazla gibi geldi bana (Eğer bir yerlerden alıntı yapmıyorsan)
    Eleştirinin olmadığı yerde gelişim de olmaz. plastic_surgeon benim bir "vatandaş" olarak "çok iyi olmuş" dediğim ekimi eleştiriyor, yanlışları söylüyor, şöyle olmalı idi diyor ve bence çok da iyi yapıyor, işin püf noktaları hakkında önemli ipuçları veriyor. eğer herşeyin en iyisini isitiyorsak (belki bunu sonu yok ama) iyiyi, daha iyi olması için eleştirmek lazım. iyiye giden yol eleştiriden, olumlu eleştiriden geçer. Yarın saç ekimi yaptıracak olsam saç ekim merkezinden plastic surgeonun eleştiri ve uyarıları doğrultusunda, en az resat206 nın saçındaki kadar başarılı bir saç ekimi isterim...
    saygılar.

Konhairi ve teskilat yapisini cok bilmiyorum ama bahsi gecen Op.Dr.A.Çağrı UYSAL hakkında olumlu seyler duydugumu, buna istinaden kendisi ile yazismalarim neticesinde izin veren hastalarin resimlerini ve sac ekimi ile ilgili onemli bilgileri paylastigini, hatta şakaklara yaptigi ekimleri istedigimde üsenmeden ayri ayri yolladigini soyleyebilirim. yalniz fiyat hususunda biraz pahali gelmisti.

resat bey siz ne kadar ucret odediniz, greft ve fiyati yazmismiydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 7 Aralık 2010; 21:01:32 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:42:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.