Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

Orijinalden alıntı: jemjemx

quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

quote:

Orijinalden alıntı: jemjemx

Herhalde emre çiçek'e ektiren yok

Kardeşim bu forumda ektirip te dert yanan birisi vardı. Adını hatırlamıyorum. Google dan donanimhaber.com saç ekim emre çiçek gibi birşey yazıp aratabilirsin.
    Arkadaş adına Emre Çiçeğe maille döşenmiştim ne biçim iş çıkarmışsın gibilerinden adam nerdeyse küfrederek cevap vercekti :)
    Ne konuşuyosun binde bir tabii ki olacak öyle şeyler mealinden cevap vermişti :))

Çok sağolun o zaman HLC ye görüşmeye gideyim ben:)

jemjemx selamlar,,

bence hlc ye git bir görüş. bir kaç kliniğe daha git ve hepsini karşılaştır. ona göre karar ver.
    kaliteyi,doğallığı bulacaksın kesinlikle bir tanesinde..

kolay gelsin...

Teşekkürler dostum öyle yaparım .
  • ticari amaçla müşteri kapma peşinde olan bazı arkadaşlar yüzünden bu topiğe tekrar girmemeye karar vermiştim, fakat ben saç ektirmeden önce resimlerin bana sağladığı cesareti düşündüğümde, gerçekten görmeye ihtiyacı olan arkadaşlar için sık sık olmasa da resim paylaşmaya karar verdim.

ilk gün resimlerim zaten konu da mevcut. bu da 10uncu gün. (ankara'da yaptırdım..)

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

Arkadaşlar bu minoxidil %5 ilacın kullanımı hakkında bilgi paylaşabilir misin?
    bir kutu kaç gün gidiyor mesela? Kaç adet kullanmalıyız bir günde?

minoxil fotre %5 kullandım saç spreyi gündfe 5 kez pıs yapsan yeter. 1 ay yetiyor tüp. işe yaradıgını söyleyebilirim.
  • SONKATİP AYŞEGÜL HANIMDA EKİM YAPTIRMIŞSIN VE GÜZEL OLMUŞ İNŞALLAH BENDE ORAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA FOTOLARDA
    GÜZEL EKİM OLMUŞ GEÇMİŞ OLSUN FOTOLARINI ESİRGEME İLERLİYEN ZAMANLARDA
  • Arkadaşlar yaş 28 oldu benimde saçlar önlerde epey azaldı.Şuan uzun ve güçsüz durumda.Çok fazla dökülme var.Dökülecek diye saçı taramaya korkar oldum.Tekrardan kuvvetlenmesi ve dökülmelerin azalması için usturaylamı kazıtsam yoksa 3 veya 5 numarayamı kestirsem saçı.Çokta kısa saç hoşuma gitmiyor.Sizce nasıl bir yöntem uygulasam?Bioxin şampuan ve serum kullansam etkisi olurmu?
  • Arkadaslar, Sac ektireli yaklasik 4 hafta oldu ve ekilen saclarin bir cogu döküldü. Bana göre bu bekleme süresi ekim yaptirmaktan daha zor geliyor, cünki ekilen saclar ne zaman cikacak veya acaba ekilenler cikmayacakmi diye beklemek bayagi zor geliyor bana su anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrapper

Arkadaşlar yaş 28 oldu benimde saçlar önlerde epey azaldı.Şuan uzun ve güçsüz durumda.Çok fazla dökülme var.Dökülecek diye saçı taramaya korkar oldum.Tekrardan kuvvetlenmesi ve dökülmelerin azalması için usturaylamı kazıtsam yoksa 3 veya 5 numarayamı kestirsem saçı.Çokta kısa saç hoşuma gitmiyor.Sizce nasıl bir yöntem uygulasam?Bioxin şampuan ve serum kullansam etkisi olurmu?

özgür kardeş saçı nasıl koruyacagın konusunda burada çok fazla yardımcı olamayız. saç dökülmesiyle ilgili konular var orada sor bence... burda nerede ektirecegin ve nasıl olacagı gibi cvplar alabilirsin daha çok... ama ben kendi tecrübemden yinede söyleyeyim bioxin in hiçbir faydası yok kişisel fikrim 1 seneyi aşkın kullandım ama fayda göremedim.. minoxil önerilerinde bulunuyorlar o konuları bir araştır ok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: davulcum

Arkadaslar, Sac ektireli yaklasik 4 hafta oldu ve ekilen saclarin bir cogu döküldü. Bana göre bu bekleme süresi ekim yaptirmaktan daha zor geliyor, cünki ekilen saclar ne zaman cikacak veya acaba ekilenler cikmayacakmi diye beklemek bayagi zor geliyor bana su anda.

aynen güzel kardeşim benm daha şok dökülme başlamadı ama en çok korktugum dönem zaten o... 6 aya kadar bekle diyorlarya doktorlar... valla o kadar zorki o bekleyiş inşallah hemen geçer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Arkadaslar, Sac ektireli yaklasik 4 hafta oldu ve ekilen saclarin bir cogu döküldü. Bana göre bu bekleme süresi ekim yaptirmaktan daha zor geliyor, cünki ekilen saclar ne zaman cikacak veya acaba ekilenler cikmayacakmi diye beklemek bayagi zor geliyor bana su anda.

aynen güzel kardeşim benm daha şok dökülme başlamadı ama en çok korktugum dönem zaten o... 6 aya kadar bekle diyorlarya doktorlar... valla o kadar zorki o bekleyiş inşallah hemen geçer...

evet beklemek cidden zor 4. gün :( daha.... bu kafadaki hissizlik felan nezaman geciyor. şuan sizlerin kafanızda bir acı veya hissizlik varmı acaba?
  • Cuma günü bana 4 hafta olacak ekim yapilali ve ön taraflarda hala hissislik var ama günden güne azaliyor ama dedigim gibi 4 hafta olacak ve hala ön taraflarda bende hissislik var
  • quote:

Orijinalden alıntı: delete10

quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

evet beklemek cidden zor 4. gün :( daha.... bu kafadaki hissizlik felan nezaman geciyor. şuan sizlerin kafanızda bir acı veya hissizlik varmı acaba?

valla hissizlik dedin de kafamı unutup biryere çarpmamak için mücadele verdim ilk 5 - 6 gün :))))) şaka tabikide öle bende çok büyük bir hissizlik yok ama ortalama 10. günde nerdeyse geçmiş gibi oluyor. 1 ay sonra birşey kalmaz diye düşünüyorum ama inşallah öyle olur. neticede az degil 10BİN E yakın igne girdi :D alım + ekim + vs :)))
  • quote:

Cuma günü bana 4 hafta olacak ekim yapilali ve ön taraflarda hala hissislik var ama günden güne azaliyor ama dedigim gibi 4 hafta olacak ve hala ön taraflarda bende hissislik var

ilk hafta ile arasında nekadar fark var (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: delete10

quote:

Cuma günü bana 4 hafta olacak ekim yapilali ve ön taraflarda hala hissislik var ama günden güne azaliyor ama dedigim gibi 4 hafta olacak ve hala ön taraflarda bende hissislik var

ilk hafta ile arasında nekadar fark var (:

yani bilmem ki nasil kiyaslasam ama söyle yüzde 20 % falan daha var ama dedigim gibi azaldigini fark ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratxq000082

ticari amaçla müşteri kapma peşinde olan bazı arkadaşlar yüzünden bu topiğe tekrar girmemeye karar vermiştim, fakat ben saç ektirmeden önce resimlerin bana sağladığı cesareti düşündüğümde, gerçekten görmeye ihtiyacı olan arkadaşlar için sık sık olmasa da resim paylaşmaya karar verdim.

ilk gün resimlerim zaten konu da mevcut. bu da 10uncu gün. (ankara'da yaptırdım..)

saçlar dik sanıyor sanırım
  • yo dik değil, bulunduğu bölgeye göre açılı..

• Hocam saçlarınız gayet doğal duruyor. İnşallah öyle çıkacaktır. Yönleri çok güzel açılmış. Hem de ön kısım hep tekli greftler içeriyor. Doğal olacağına şüphe yok.

(küçük bir hatırlatma)
    Resim upload edecek arkadaşlarwww.hizliupload.com u kullanabilirsiniz. 1 resim boyutu için 10 MB a kadar upload yapılabiliyor.
    Upload ettikten sonra Email Link kısmını buraya yapıştırabilirsiniz.
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catborise -- 27 Şubat 2013; 11:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catborise

bencede en zoru beklemek. cikacakmi cikmayacak mi diye kaygılanmak.

ekim yaptıralı 2ay 1 hafta oldu cikiyor yavas yavas. ama bana hepsi birden dökülecek hizlica denilmemisti :/ megerse 1 ayin icinde ekilenlerin tümü neredeyse eş zamanlı olarak gidiyor. ekim yapılmamış gibi bir hal alıyor(ekimin 1 hafta sonrasıyla karsılastırma yaparsak eğer).

cok can sıkıcı bir durum. etraf o kadar hızlı uzuyorki. 3 günde bir arka ve yanları makineyle alıyorum. ekilen yerler yetissin diye. hele bir hafta kesmesem etraf simsiyah oluyor ekilen bölge dımdızlak kaliyor :) dökülmeye basladiginda ne cnaım sıkılmıştı. simdi gözle takip edebiliyorum dökülenlerin yerlerine cikanları.

bu aralar biotin tablette kullanmaya basladim. hızlı sac uzamasının sebeplerinden biri olabilir(önceden 5 günde uzanıyordu kesmek zorunda hissediyordum, simdi 3 günde) minoxidil+biotin. bakalım sonuc nasıl oacak.

asla eski hisse kavusmayacak gibi ekim yapılan bölge. bildigin anatomisi degisiyor yahu. nasıl diyeceksin. şöyleki: kafam yagli ve sivilceli bir yapıya sahip. hertarafında zaman zaman sivilce cikardi. simdi ekim yapılan bölge kurtarılmış bölge gibi :) tek bir sivilce cikmiyor orada fakat sınırlarda isyan var :) ekim yapılan bölgenin sınırları sivilcenin dibine vuruyor valla(ara ara). bende clemisin bide bir sıvı daha var onları sürüyorum sabaha yok oluyorlar.

hayırlısıyla şu sürecide bir atlatsak bir uzatsam sacları :)

herkese gecmis olsun.
    bu işe başlamadan beklenti yönetimi yapsanız iyi olur.
    beklentilerini yaz.
    bilgilerini yaz.
    sonra bunların dogrulugunu-olabilirligini forumdan birilerine onaylat..
    yoksa benim gibi afallarsın biden :)

evet beklemek çok zor be 5.gün gözlerimdeki şikinlikler geçiyor. kızarıklar kaybolmak üzere. kaldı 175 gün (:
  • victory cvp verdiğin için teşekkürler.bende moy un resimlerini görüp ensar hastanesini düşünüyorum hatta randevu bile aldım kesin karalıydım ama ayşegül hanımın adını çok sıklıkla duymaya başladığım için şu an az da olsa bi tereddüt içersindeyim.ayşegül hanımda yakın zamnada saç ekimi yaptıran arkadaşlar varsa acaba bilgilendirme açısından cvp verebilirmisiniz.aklımdaki soru şu anda ensar hastanesi mi? yoksa ayşegül hanım mı?
  • smyrna_gs arkadaşım ayşegül hanımdan çok örnekler gördük birde kendin git orda hastalarıyla tanıştırıyor ve göstermek için hastalarına rica ediyor geliyorlar görüyorsun için daha rahat oluyor
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.