Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafadarr

ARKADAŞLAR GÜN GELDİ SAYILIR 2 GÜN SONRA ANTALYA ÖZEL ASPENDOS HASTAHANESİ HAKAN DOĞANAY BEYDE SAÇ NAKLİM GERÇEKLEŞECEK TÜM AŞAMALARI VE FOTOGRAFLARI PAYLAŞACAM SİZLERLE.... ŞİMDİDEN HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN... ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...

inşallah hayırlı olur kardeş. toplam kaç grefte ekilecek ve maliyeti nedir, bilgilendirir misin bizleri?
    bi de nerede konaklayacaksın ?
  • http://www.esteworld.com.tr/

http://www.eseraydogdu.com.tr/

Ve boğaziçi saç ekimde saç ektiren oldumu görüşleriniz varmı yaklaşık 3000/3500 grefte 3000/400 tl fiyat verdiler sanırım bunlar kendini ispatlamış kurumlar güven açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

http://www.esteworld.com.tr/

http://www.eseraydogdu.com.tr/

Ve boğaziçi saç ekimde saç ektiren oldumu görüşleriniz varmı yaklaşık 3000/3500 grefte 3000/400 tl fiyat verdiler sanırım bunlar kendini ispatlamış kurumlar güven açısından.

ben esteword-altunizadede ektirdim eski mesajlarımı okuyabilirsin
    eseraydogdu konusu forumda hiç geçmedi
    bogaziçi genelde olumsuz olarak geçti

BU FORUM TÜRKİYE NİN HER YERİNDEN GÖRÜNEN BİR TABELA OLDU, HERKES BU TABELADA ADI YAZILSIN İSTER...
  • arkadaşlar uzun bir süre araştırdıktan sonra geçen sene gökhan gür de ekim yaptırdım 2400 greft ... şakaklara 800+800 1600 greft vertexe 800 greft anlaştık...1 ay öncede aradım ön çizgiden şikayetimi ve vertexdeki saçların çoğunun çıkmadığını söyledim fotolarımı yolladım...cvp olarak vertexe 600 greft telafi amaçlı ücretsiz ekim ön tarafada sıklaştırma ekimi olarak 1200 greft ekelim dedi anlaştık 1 hafta önce ekim gerçekleşti yani toplamda 1800 greft ekecekti 2 seans...ekim bitti eve geldim ilk yıkamayı gerçekleştirdim baktım ekim gözüme seyrek geldi yüksek çözünürlüklü foto mak. ile fotoğraflar çekip bilgisayarda tek tek saydım sonra şok tabi ön tarafa 700 greft ekmiş vertex e 100 greft yani 1000 greft ortada yok düşünebiliyomusunuz...ben terbiyesizlik olmasın diye ilk ekimdede ikinci ekimdede çıkartın şu greftleri sayayım demedim sonsuz güvendim kendisine onun yaptığına bakın ...aradım mail attım o da yanındakilerin üzerine attı tabiki onlar sayıyo ayırıyo greftleri diye falan ...paramın gerekli kısmını gönderdi geriye...gökhan gür ün ektiklerinin çoğu çıkıyo fakat ön çizgide başarısız ve greft hırsızlığı yapıyorlar...siz siz olun kime giderseniz gidin asla güvenmeyin tek tek sayın her bir grefti ...
  • kardeşim 3000 ila 3500 arası hedefleniyor fiyat graft başı 1 euro bu ense fiyatı sakal ve gögüs alımıda yapıyor kendisi fiyat degişiyormu bilmiyorum konaklama hastahenede olcak saolsun çok ilgili ve samimi birisi. insallah ekim ve sonrası aşamaları birlikte yaşıyacagız sizlerle paylaşcam. çok güzel bir sonuç alacagıma şimdiden eminim ki emin olmasam zaten hakan beye gitmezdim.saygılarımla
  • quote:

kardeşim 3000 ila 3500 arası hedefleniyor fiyat graft başı 1 euro bu ense fiyatı sakal ve gögüs alımıda yapıyor kendisi fiyat degişiyormu bilmiyorum konaklama hastahenede olcak saolsun çok ilgili ve samimi birisi. insallah ekim ve sonrası aşamaları birlikte yaşıyacagız sizlerle paylaşcam. çok güzel bir sonuç alacagıma şimdiden eminim ki emin olmasam zaten hakan beye gitmezdim.saygılarımla

kafadarr kardeş şimdiden hayırlı olsun dr.hakan bey saç ekiminde iyidir
    açıkçası özgür bey den önce aklımda hakan bey vardı
    özgür beyi duyduktan sonra fikrim değişti açıkçası
    özgür beyde ektirmesem büyük ihtimalle hakan beyde yapardım ekimimi tabiki herşeyin hayırlısı
    inşallah isteğin gibi gerçekleşir her şey
    hayırlı haberlerini dört gözle bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

quote:

kardeşim 3000 ila 3500 arası hedefleniyor fiyat graft başı 1 euro bu ense fiyatı sakal ve gögüs alımıda yapıyor kendisi fiyat degişiyormu bilmiyorum konaklama hastahenede olcak saolsun çok ilgili ve samimi birisi. insallah ekim ve sonrası aşamaları birlikte yaşıyacagız sizlerle paylaşcam. çok güzel bir sonuç alacagıma şimdiden eminim ki emin olmasam zaten hakan beye gitmezdim.saygılarımla

özgür beyde ektirmesem büyük ihtimalle hakan beyde yapardım ekimimi tabiki herşeyin hayırlısı

kardeşim benim çok duygulandım ve sevindim gerçekten sitede böyle güzel şeyler duymak birbirimize iyi dilekler dileyip iyi olmasını temenni etmek kadar güzel birşey yok bence.inşallah tüm arkadaşlarımız senin gibi düşünür ve artık herkez birbirine bu şekilde yaklaşır. çok ama çok teşekkür ederim yine söylüyorum allah hepimizin yardımcısı olsun
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim benim çok duygulandım ve sevindim gerçekten sitede böyle güzel şeyler duymak birbirimize iyi dilekler dileyip iyi olmasını temenni etmek kadar güzel birşey yok bence.inşallah tüm arkadaşlarımız senin gibi düşünür ve artık herkez birbirine bu şekilde yaklaşır. çok ama çok teşekkür ederim yine söylüyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

amin canım kardeşim dileklerine aynen katılıyorum biraz vicdanı varsa insanın dürüst olması gerekir ve iyi yönde doğru bir şekilde yönlendirp eleştirisini tavsiyesini yapması lazım.....!!!
  • kafadar,şimdiden heyecan bastı herhalde, inşallah istediğin soonucu alırsın ve bizimle de paylaşırsın.

hk3535, karşılşatığın durum hiç de hoş olan bir şey değil.yani sana vaat edilen greft sayısı ile sana ekilen greft sayısı aynı değil. e kardeşim söylesenize biz ancak bu kadar çıkartabildik diye, insaf ve vicdan yok mu .arkadaşlar bence burdaki durum şudur, "her şeyi bilen her şeyi gören birisi var ben ondan bunu nasıl gizlerim nasıl saklarım " ?????? Belki 3-5 günlük bir fayda sağlanabilir. fakkaaattt... ya sonrası.bunun içinde vicdani bir otorite gerekior bence.eğer bu varsa geriisi sorun değil. gibime geliyor. Burasını takip eden saç ekimciler sözüm hepinize.....

kafadar saç ekimi sürecini burada paylaşağını belirttin. umarım her şey istediğin gibi olur inşallah her şey istediğin gibi olur .. sana soracaklarım var ekim sonunda... sonucunu ben de merakla bekliyorum
  • adamdaki düşünce tarzı şu ben istediğim parayı alayım kafama göre grefti eksik ekeyim eğer adam çakarsa dalgayı yanımdaki hemşireye atarım suçu çakmazsada zaten geçmiş olsun kabuklar döküldükten sonrada anlatamazsın adama gösteremezsin kaç greft ektiğini...adam doymuş artık paraya iş ahlakı kalmamış adıda duyuldu nasıl olsa müşteri çok... çok dikkat edin 1000 kere düşünün derim
  • quote:

ARKADAŞLAR GÜN GELDİ SAYILIR 2 GÜN SONRA ANTALYA ÖZEL ASPENDOS HASTAHANESİ HAKAN DOĞANAY BEYDE SAÇ NAKLİM GERÇEKLEŞECEK TÜM AŞAMALARI VE FOTOGRAFLARI PAYLAŞACAM SİZLERLE.... ŞİMDİDEN HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN... ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...

Sanada hayirli olsun. insallah düsündün gibi ekimini alirsin. Simdiden iyi uzamalar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

amin canım kardeşim dileklerine aynen katılıyorum biraz vicdanı varsa insanın dürüst olması gerekir ve iyi yönde doğru bir şekilde yönlendirp eleştirisini tavsiyesini yapması lazım.....!!!

Cok güzel sözler jiyan kardes. Hepimiz baskalarina örnek olalim ve yardim edelim.

saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hk3535

adamdaki düşünce tarzı şu ben istediğim parayı alayım kafama göre grefti eksik ekeyim eğer adam çakarsa dalgayı yanımdaki hemşireye atarım suçu çakmazsada zaten geçmiş olsun kabuklar döküldükten sonrada anlatamazsın adama gösteremezsin kaç greft ektiğini...adam doymuş artık paraya iş ahlakı kalmamış adıda duyuldu nasıl olsa müşteri çok... çok dikkat edin 1000 kere düşünün derim

Dr. sucu hemsirelerine atmasi cok yanlis.Demeki Dr. kendizi bir bok anlamiyor ekimden. Hemsirelerin cogu Dr. lardan daha iyi ekim yapiyor. Simdi sen gelde bu iyi hemsireleri bir bul.
  • Arkadaşlar, saç ekim öncesi saçı kestirmek gerekiyormu? Misal benim saçlarım uzun baya ve üstler seyrek. O üstler için saç ektirmek istiyorum. Saçlarımı kestirmek zorundamıyım ?
  • MERABA

• iflus1 hemde nasıl bir heyacan anlatamam sana... gece dogru dürüst uyuyamadım bile :) inşllh birlikteyiz kardeşim benim düşüncem şu degil ekim olana kadar milletin düşüncesinden yararlanım nasıl olsa ekim oldu banane herkezden degil inşllh süreçi sizlere elimden geldigi kadar aktaracam....
    Sacekimuzmani teşekkür ederim güzel sözlerin için sanada gübre tohum vs ii olursa çabuk uzar herhalde :D
    Krystalsaçlarını kestirme o şekilde git ben hocama sormuştum sıklık yapacagı için bu şekilde uzunken daha iyi açık kısmı görebilecegini söyledi kendimiz keseriz dedi.

TÜM ARKADAŞLARIN İYİ DİLEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA İNŞALLAH HERKEZ İSTEDİGİNE KAVUŞUR.

BU ARADA BİRŞEYİ BELİRTMEK İSTİYORUM HAKAN BEYİ HASTAHANEDE YAPTIGI DOKTOR OLDUGU VEYA EKİMLERİ ÇOK HARİKA OLDUGU İÇİN SEÇMEDİM. BANA İNSAN GİBİ DAVRANDIGI VE KENDİSİNİ DE HARBİ OLARAK GÖRDÜGÜM İÇİN SEÇTİM BUDA hk3535 KARDEŞİMİZİN ANLATTIKLARINA KARŞILIK OLSUN. İNŞALLAH ONUNDA BEKLENTİLERİ GERÇEKLEŞİR...

NEYSE UZATMAYAYIM HADİN KALIN SAÇLARLA :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krystal

Arkadaşlar, saç ekim öncesi saçı kestirmek gerekiyormu? Misal benim saçlarım uzun baya ve üstler seyrek. O üstler için saç ektirmek istiyorum. Saçlarımı kestirmek zorundamıyım ?

FUE de alinirken evet. Ekim bölgesinde sart olan bir sey yok. Operateura bagli. FUT d sadece kesim yapilan bölgede kisaltilir.
    Benim Tavsiyem kestir saclarini, tuaf bir görüntü olur :)
  • ENSEMDEKİ FUT YARA İZİNİ KAPATMAK İSTİYORUM.

ve daha önce ekilmiş saçları iğneli epilasyonla aldırmak istiyorum. ne yapmalıyım arkadaşlar ?
  • 23-24 eylül HLC İSTANBULDA ekim yapılacak.. resımde görulen mavı cızgıye kadar toplam 1800-1900 greft ekilecek..

• SACEKIMIUZMANI:

BUGÜN ATTIGIM MAILLERE DOKTORLARDAN CEVAP GELDI VE ZEKERIYA KUL ARKA BÖLGEYI MINOXIDIL ILE DETAVI EDELIM SAKAK YANI ÖN BÖLGELERE´DE 1500 ILE 2000 GRAFT EKELIM DIYOR.AYSEGÜL HANIMDA YASIMIN KÜCÜK OLDUGUNU AMA YINEDE KULAK ARASINDAN ALINIP ISTEDIGIM GIBI EKIM YAPILABILICEGINI SÖYLÜYOR.BU MINOXIDIL DEDIKLERI ACABA YAN ETKILI BIRSEYMI YOKSA KORKMADAN ALABILIRMIYIM YADA MINOXIDIL YERINE DIREK PRP YAPTIRSAM DAHA ETKILI OLMAZMI ACABA ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paylastirici -- 13 Eylül 2011; 23:38:49 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.