Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaris29

Hocam siz nerde ektirmistiniz ?

Medikal park silivri 4175 greft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda saç ekimi işlemini yaptım, dün itibariyle saç ekimi işlemim gerçekleşmiştir.Dün sabah saat: 10.15 sularında başlayan ekim işlemim akşam saat 17.00 sularında bitmiştir.
  • 1.gun

en iyi saç ekim merkezi neresidir

15.gun

30.gun

Arkadaşlar saç çizgisinin yanlarda cok yukarıda olduğunu düşünüyorum. Dökülme son sürat devam ediyor. Tamamen dökülecek mi ne kadar sürecek?
  • ddenizcii D kullanıcısına yanıt
    maşallah şimdiden süper görünüyo ne cabuk uzamış saclar ön cizgi hepimizde aynı allah izin veriri bundan randuman alırsak bi daha düşünüyorum ben ön tarafı biraz daha indirip arkaları sıklaştırcam inşallah bu güzel olur
  • Arkadaşlar, kabuklanmayı önlemek için verilen losyonu hergün üç kez kullanıyorum, deri böylece kendisini daha çabuk toparlar diye düşünüyorum, şampuan ile de günde bir sefer akşam üzeri yıkamayı düşünüyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaşlar, kabuklanmayı önlemek için verilen losyonu hergün üç kez kullanıyorum, deri böylece kendisini daha çabuk toparlar diye düşünüyorum, şampuan ile de günde bir sefer akşam üzeri yıkamayı düşünüyorum ne dersiniz?

Selamlar bence yapmanız gereken sabah akşam önce losyonu kullanıp 45-50 dk kafada bekletmek daha sonra kalan fazla losyonu steril bir bez ile bas bırak şeklin almak sonrasında da dalin şampuanla(en az 1 ay kullanın) önce süngerin üzerine döküp köpüğü ile saçları yıkamak. kabukları dökmeye çalışmakta acele etmeyin zaten 10 gün içinde dökülüyor. Son olarak da ekimde 6-7 gün sonra yıkama esnasında ılık su dökerken yine bas bırak şeklinde hafif hafif dairesel haraketlerle masaj yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenlve2260 -- 6 Ocak 2017; 8:40:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaşlar, kabuklanmayı önlemek için verilen losyonu hergün üç kez kullanıyorum, deri böylece kendisini daha çabuk toparlar diye düşünüyorum, şampuan ile de günde bir sefer akşam üzeri yıkamayı düşünüyorum ne dersiniz?

Selamlar bence yapmanız gereken sabah akşam önce losyonu kullanıp 45-50 dk kafada bekletmek daha sonra kalan fazla losyonu steril bir bez ile bas bırak şeklin almak sonrasında da dalin şampuanla(en az 1 ay kullanın) önce süngerin üzerine döküp köpüğü ile saçları yıkamak. kabukları dökmeye çalışmakta acele etmeyin zaten 10 gün içinde dökülüyor. Son olarak da ekimde 6-7 gün sonra yıkama esnasında ılık su dökerken yine bas bırak şeklinde hafif hafif dairesel haraketlerle masaj yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim, zaten yıkamayı ayrı şampuan ile yapıyorum.
  • Yavuz Selim Toygarlı yı tanıyan var mı saç ekim yapıyor
  • bence 3 kez kullanmak fazla, saçın doğal dengesi bozulur, ben sadece yıkamadan 30-40 dakıka once kullandım ve sonra sunger yardımıyla ıyıce yıkadım...
  • Dostlar yaşım 26 tepede ve yanlarda sülale büyüklerinde olan seyreklik oluştu diye ben sağlıklı saçımı 4 kutu minoxil kullanarak mahvetmiş durumdayım ki şuan saçım vucut tüyüne dönüştü çok pişmanım sizden tek isteğim saçımın minoxile başlamadan önceki haline nasıl döndürebileceğim hakkında bir çözüm önerisi ?
  • Herkese merhaba,

Ben de çoğunuz gibi forum okumaktan uykusu kaçanlardanım. En sonunda ben de üye olmaya karar verdim :) Kısaca kendimden bahsedip sorumu soracağım. 28 yaşındayım. İnce telli saçlara sahibim. Saç dökülme nedenim hem genetik hem de stresli yapımdan kaynaklanmakta. Net bir kellik yok ama büyük ölçüde homojen bir seyrelme var. Neler kullandım? Son 7 aydır sadece doğal zeytinyağı sabunu kullanıyorum. Son 4 aydır propecia ve biotin kullanıyorum. Son 3 ayda 3 seans prp ve 3 seans mezoterapi yaptırdım :) Böylece saç tellerimi bir nebze de olsa kalınlaştırmayı ve dökülmeyi durdurmayı başardım. Şu anda ekim yapılacak bölgeyi yeterince hazırladığımı düşünüyorum, elimden geldiğince :) Ekimdeki tek korkum da ekim yaptırırken kendi saç köklerime mekanik zarar verip ekimden 2-3 yıl sonra bu ekim sırasındaki hasardan kaynaklı kendi saçlarımdan olmam. İstanbul'da yaşıyorum. Sizce en sık ve en sağlıklı ekimi kimde yaptırabilirim? Bi de yapan kişi bizzat doktorun kendisi olsun istiyorum :) mümkünse tabii...
  • merhaba.
    2 kardeş kayıhan şahinoğlu na ekim yaptırdık.
    kardeşimin 6 ay oldu. yaşı 23

ben de eklicem fotolarımı. 4 ocakta ektirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radomisly

Dostlar yaşım 26 tepede ve yanlarda sülale büyüklerinde olan seyreklik oluştu diye ben sağlıklı saçımı 4 kutu minoxil kullanarak mahvetmiş durumdayım ki şuan saçım vucut tüyüne dönüştü çok pişmanım sizden tek isteğim saçımın minoxile başlamadan önceki haline nasıl döndürebileceğim hakkında bir çözüm önerisi ?

Hocam minoxil in döktüğü saçı yine minoxil çıkartır. Düzenli kullanırsan düzelebilir bir ihtimal... Saw palmetto çok faydalı. Onu kullanabilirsin ama eski haline gelmez...
  • Arkadaslar Serkan Aydin ve Nihat Tuney arasinda kaldim var mi aydinlatabilecek birileri?
  • ddenizcii D kullanıcısına yanıt
    Üstat sabah akşam kullanıyorum, aynı şekilde xpecia adlı ilaçtan da alıyorum, 2 ay boyunca günde iki kez xpecia alacağım sonra günde bire düşüreceğim.
  • Arkadaslar tepe bolgesine ekim yapilirmi? Sonuc ne olur ? Tavsiye doktor nosu varmi resmi gondereyim whatsaptan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 8 Ocak 2017; 21:44:19 >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Nerden bulastim bilmiyom ya . Hafif bi seyreklik diye sac ekimine bulasmayalm dedik sac ekimine mecbur braktircak.meret. sanki sektör bilerek buna itiyo gibi
  • Radomisly R kullanıcısına yanıt
    Hocam minoxil sadece %30 başarılı. Kullanıp memnun kalanlar olduğu gibi hiç memnun olmayanlar çoğunlukta. Benim saçları da mahvetti.
  • Radomisly R kullanıcısına yanıt
    Mınoxilin sac döktüğünü hiç duymadım başka bir neden olmasın : eğer minoxilden olursa bırakınca her şey eski haline döner diye biliyorum
  • 211. Gün arkadaşlar saç çıkışları devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.