Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1900. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimse istemiyor şok dökülmeyi ekilenlerin yüzde 5 inde az yada hiç şok dökülme olmuyor. Benimde ekimde 42. gün çoğu döküldü tek tük çıkan kökler gözüküyor kırmızılık yok. Bir şey sorucam donör bölgenin kendini toplaması ne kadar sürer genelde.
  • 120.gün arkadaşlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevenlve2260 S kullanıcısına yanıt
    gayet iyi gözüküyor.

şok dökülme ile ne kadarını kaybettiniz yaklaşık?

anladığım kadarıyla şok dökülmeyi en az fire ile atlaşmışssınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scenicIII

gayet iyi gözüküyor.

şok dökülme ile ne kadarını kaybettiniz yaklaşık?

anladığım kadarıyla şok dökülmeyi en az fire ile atlaşmışssınız.

Çok teşekkürler. Şok dökülmede yaklaşık %40'nı kurtardım.

Ne zamandir soracagim unutuyorum hocam size ekimde kok hucre tedaviside uygulandimi ? Bi arkadasa ekim sonrasi gobeginden kok hucre tedavisi uygulanmis cok basarili sonuc almisti.hata dokulmesi gereken kendi saclarida tekrar kalinlasmisti ilk 6 ayda bi 7 sene onceki haline donmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lathean

Ne zamandir soracagim unutuyorum hocam size ekimde kok hucre tedaviside uygulandimi ? Bi arkadasa ekim sonrasi gobeginden kok hucre tedavisi uygulanmis cok basarili sonuc almisti.hata dokulmesi gereken kendi saclarida tekrar kalinlasmisti ilk 6 ayda bi 7 sene onceki haline donmustu.

Uygulanmadı hocam. Hep söylüyorum ekip yaptırmak bu işin en kolay kısmı asıl iş sonrası. Çok titiz davrandım beslenmeme dikkat ettim.spor yaptım yapıyorum.birazda kısmet tabi ki.

Bende sizin doktorunuzu dusunuyordum ama organik ekimde gercekten basarili sonucu gorunce tereddut ettim sizin doktorunuzdada organik ekim secenegi varmiydi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lathean

Bende sizin doktorunuzu dusunuyordum ama organik ekimde gercekten basarili sonucu gorunce tereddut ettim sizin doktorunuzdada organik ekim secenegi varmiydi acaba ?

Bildiğim kadarı ile organik ekimi duymadım kendisinden.

• Ekimden sonraki 15. Günüm ekim bölgesindeki deride pullanma oldu ekilen saçlara sıkıntı yapar mı? Diger bir husus biyoksin vb. Ürünler kullansak ne gibi faydası olur?

• seboist322 S kullanıcısına yanıt
    Pullanma bende olmadı. Minoxil ve biotin öneriyor doktorlar ekim sonrası çıkacak ve var olan saçları güçlendirmek için.
  • Mrb arkadaşlar ben dün emphair acıbadem ankara da bi görüşme yaptım bana anlattıkları çok ilginçdi garanti belgesş verdiklerini ve bunu kimsenin vernediğini söylediler saçlarınız ömür boyu dökülmeyecek dedi daha neler neler müthiş güven verdi görüştüğümüz bayan saç ekiminden sonra sizi sürekli takip edicez dedi bi arkadaşımla gittim onun niyeti yoktu ama o konuşmadan sonra arkadaşım bile yaptırsam mı acaba demeye başladı fiyat olarak 3000 greft ekim yapıp 4500 tl dediler bu konu hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim

• Reklam.

• Reklam derken? Benim reklam yaptığımı mı ina ettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Christofle

Mrb arkadaşlar ben dün emphair acıbadem ankara da bi görüşme yaptım bana anlattıkları çok ilginçdi garanti belgesş verdiklerini ve bunu kimsenin vernediğini söylediler saçlarınız ömür boyu dökülmeyecek dedi daha neler neler müthiş güven verdi görüştüğümüz bayan saç ekiminden sonra sizi sürekli takip edicez dedi bi arkadaşımla gittim onun niyeti yoktu ama o konuşmadan sonra arkadaşım bile yaptırsam mı acaba demeye başladı fiyat olarak 3000 greft ekim yapıp 4500 tl dediler bu konu hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim

Bu konudaki (yazdıkların hakkındaki) düşüncem..
    Buram buram reklam koktuğundur..
  • Arkadaşlar merhaba ben de saç ektirmeyi düşünenler kervanına katıldım, dün Alp Arslan beyle görüştüm bana 3500-4000 greft ekim yapılabileceğini söyledi kendisi ararştırmalarıma göre alanında uzmanlaşmış birisi şikayetçi olanı da bulamadım, saç ekim uzmanlarının görüşünü almak istiyorum bu bağlamda bana tavsiyeniz ne olurdu İstanbulda yaşıyorum mümkünse burdakilerden sölerseniz sevinirim. Fotolarımı paylaşıyorum sizce nasıl bir sonuç alırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp_1001 -- 19 Ekim 2016; 18:52:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp_1001

Arkadaşlar merhaba ben de saç ektirmeyi düşünenler kervanına katıldım, dün Alp Arslan beyle görüştüm bana 3500-4000 greft ekim yapılabileceğini söyledi kendisi ararştırmalarıma göre alanında uzmanlaşmış birisi şikayetçi olanı da bulamadım, saç ekim uzmanlarının görüşünü almak istiyorum bu bağlamda bana tavsiyeniz ne olurdu İstanbulda yaşıyorum mümkünse burdakilerden sölerseniz sevinirim. Fotolarımı paylaşıyorum sizce nasıl bir sonuç alırım ? en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bence ektirsen pek güzel olmaz derim.çok açık alan var ve donör bölge zayıf

• quote:

Orijinalden alıntı: alp_1001

Arkadaşlar merhaba ben de saç ektirmeyi düşünenler kervanına katıldım, dün Alp Arslan beyle görüştüm bana 3500-4000 greft ekim yapılabileceğini söyledi kendisi ararştırmalarıma göre alanında uzmanlaşmış birisi şikayetçi olanı da bulamadım, saç ekim uzmanlarının görüşünü almak istiyorum bu bağlamda bana tavsiyeniz ne olurdu İstanbulda yaşıyorum mümkünse burdakilerden sölerseniz sevinirim. Fotolarımı paylaşıyorum sizce nasıl bir sonuç alırım ? en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Alp bey açıklığınız fazla. Size tavsiyem ilk olarak ön bölgeye 3000 greft ekim yaptırıp daha sonra yani ilk ekimden 1 yıl sonra ikinci bir ekimide vertex (tepe bölgesi) ve çevresine ekim yaptırmanız. Donör zayıf ise bile sakalda felan desteklene bilir.Bir defa da ekim sizi tatmin etmeyebilir.

• hulusi kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim hangi dine hangi inanca mensupsun bilmiyorum ama müslümansan sana hakkımı helal etmiyorum ben senin gibi sıradan bir vatandaşım bu emphair ile görüştüm ve başka hiç bi yerle görüşmedim ben saç ektirmek istiyorum ve burada yaptıran var mı veya yaptıran tanıdığı olan var mı veya burası hakkında net bir bilgisi olan var mı acaba diye insanların görüşlerini almak için yazdım ama senin bana yaptığın itham çok ahlak dışı zerre kadar alakam yok hala bu yer hakkında bi bilgi sahibi değilim lütfen arkadaşlar gerçeğe dayanan yorum ve bilgilerinizi bekliyorum

• Christofle C kullanıcısına yanıt
    Bugün üye olan biri olman ve direk firma ismini verdsiğin için bunları düşünmem çok normal..
    Burada hak hukuk iddia edecek bir durum yok..
    Ben burada düşüncemi direk olarak söyledim. arkandan konuşmadım yada hakaret etmedim..
    REklam kokuyor dedim..
    Buraya giren 10 kişiden 9 u benim gibi düşünür emin ol..

Başka da cevap yazıp uzatmam konuyu.. Konu kirliliği yapmayalım, başkaları boşuna okumasın konu dağılmasın değil mi? başkalarının hakkına girmeyelim (hak, hukuk sahibisin ya :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Tanıtım yapmak için söylemiş olabilirler

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arintoktas -- 16 Ekim 2016; 20:22:43 >
  • 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.