Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1894. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için.
    Bana 8000 tane dedi.
    Galiba bir grefte 2 saç olsa 4000 gref ekim yapacak.
    Bana adet olarak 8000 saç ekeceğini söyledi.

20 yaşında başladı dökülme şimdi 30 yaşındayım.

Ensem bayağa iyi, bakalım şimdilik araştırıyorum ama benim doktor dan bir şikayet duymadım yaptıranlar memnun şimdilik.

8000 ekim de dediğiniz gibi çok ama bilmiyorum sonuç nasıl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8000 greft ekicem diyen yalan söyler öyle bir ekim işlemi yok öyle sayı çıkarcak ensede. Aslında kesin sayı vermek bile saçma çünkü kimse bir bakışta donör bölgedeki duruma kesin sayı veremez senin doktor 4000 civarı ekicektir muhtemelen. Bende yaklaşık 3,5 hafta önce ekim yaptırdım Bursada 3500 greft. Doktor döner bölge ne sık ne seyrek dedi bu en az çıkacak oran dedi işlem esnasında 3850 çıktı şansa şok dökülme durdu gibi ama baya döküldü bakalım sonuç ne olucak 6. ayda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linmet85 -- 29 Eylül 2016; 20:09:35 >
  • linmet85 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Zaten banada 8000 adet dedi
    1 grefte 2 saç olsa 4000 gref yapar.

Şükürler benim ense çok iyi resimlerde de belli oluyor zaten.

Bende öyle bir saç vardı ama nasıl döküldü aklım almıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

Merhaba

8binle falan o açıklık kapanmaz kardeşim. En iyisi kafanı kazıt öyle yaşa. Ektirirsen pişman olursun

• Orijinalden alıntı: cetera

Form maalesef reklamlarla dolu sanırım. Formdan yardım alayım diyorum olmuyor...

Youtube de dolanıyorum kafam karmakarışık oluyor. Google den aratıyorum işin içinden çıkamıyorum.

Cetera hocam , bu işler çok zor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evvela -- 21 Kasım 2016; 16:14:39 >
  • sevenlve2260 S kullanıcısına yanıt
    HAYIRLI OLSUN KAC GREFT VE NE KADAR SURDU ACABA ?
  • Merhaba İzmir içi tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Bu arada minoxil hakkında birkaç şey söyleyeceğim saçlarım ilk döküldüğünde bunu çok takıyordum İzmirde çeşit çeşit dermatoloğa gittim bayada saçım vardı aslında o zaman yeni yeni seyreklesiyordu.yurtdışı şampuanlar kapsüller yağlar denemedik sey kalmadı minoxil aldım.Kullanmaya başlayalı bi hafta oldu eve birgün işten eve gelirken servisten indim yokuşu çıkıyorum birden sol ayak bilegimden sol el bilegime tüm sol tarafima bi ağrı girdi kalbim hızlı hızlı atmaya başladı sonra tüm sol tarafın uyustu kolumu hareket ettiremiyordum galiba kalp krizi geciriyorum diyip yere çöktüm bi taksi çevirip doğru acile neyse uzatmayim bu minoxilin yan etkisi varmış 10 binde bir gorulen oda bize vurdu saç uğruna kalpten oluyorduk diyip bosverdim kaderime razı oldum sonraki araştırmalarımda bu minoxilin ilk zamanlar aslinda kalp ilacı olarak üretildiğini öğrendim

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_cehapelioglu

Merhaba İzmir içi tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Bu arada minoxil hakkında birkaç şey söyleyeceğim saçlarım ilk döküldüğünde bunu çok takıyordum İzmirde çeşit çeşit dermatoloğa gittim bayada saçım vardı aslında o zaman yeni yeni seyreklesiyordu.yurtdışı şampuanlar kapsüller yağlar denemedik sey kalmadı minoxil aldım.Kullanmaya başlayalı bi hafta oldu eve birgün işten eve gelirken servisten indim yokuşu çıkıyorum birden sol ayak bilegimden sol el bilegime tüm sol tarafima bi ağrı girdi kalbim hızlı hızlı atmaya başladı sonra tüm sol tarafın uyustu kolumu hareket ettiremiyordum galiba kalp krizi geciriyorum diyip yere çöktüm bi taksi çevirip doğru acile neyse uzatmayim bu minoxilin yan etkisi varmış 10 binde bir gorulen oda bize vurdu saç uğruna kalpten oluyorduk diyip bosverdim kaderime razı oldum sonraki araştırmalarımda bu minoxilin ilk zamanlar aslinda kalp ilacı olarak üretildiğini öğrendim

Hocam İzmir de Sibel ulusan var. Ektiren çok var ama zam yapmış galiba.
    Onun dışında minoxil tansiyonu etkiler. Kalp değilde bence senin tansiyonun yükseldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: supersport87

HAYIRLI OLSUN KAC GREFT VE NE KADAR SURDU ACABA ?

Teşekkürler. İlk gün 2420 greft ikinci gün 1755 greft ekildi.

• Merhaba kötü haberim var eğer ekmeyi düşünürseniz ekim sonrası minoxil önericek doktorunuz kalan saçlarınız için ben yıllarca kullandım dediğiniz gibi zaman zaman tansiyonumu değiştirdiğini farkettim ve bıraktım doktor kullanacaksın dediğinde yaw ben sırf bunun için ekim yaptırdım yinemi minox dedim ozaman 6 ay kullanın dedi bakarız sonuca kısacası minoxilden kurtuluş yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linmet85 -- 30 Eylül 2016; 21:57:47 >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Bu Sibel ulusanin reklamını yapan çok var başka bi konuda gordum paso sahte üyelikler reklamını yapmış kim gerçekten memnun kim reklam yapıyor belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_cehapelioglu

Bu Sibel ulusanin reklamını yapan çok var başka bi konuda gordum paso sahte üyelikler reklamını yapmış kim gerçekten memnun kim reklam yapıyor belli değil

Hocam öyle ama ben ektiripte pişman olduğunu söyleyeni veya şikayet edeni görmedim. Eskiden 3000-4000 e ekerken şimdi 6000 istiyor.
    Saç ekimi sonuçları forumunda gerçekten ekim yaptıranlar var. İstersen orayı kontrol et.
  • ankara ilinde fehmi arman'a saç ekimi yaptıran var mı?
    Vay anasını saçımız olsun diye bi şahin parası verecez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okan_cehapelioglu kullanıcısına yanıt
    Olacağı da garanti değil. Başarısız ekimler de var.
    Hocam iş ekimle de bitmiyor. Şampuanı kremi hapı derken bir dünya masraf çıkıyor.
    Aynen hocam bende ektirdim dünya zımbırtı çıkardılar yok medikal şampuanı Biotinin Minoxu başta bunları söyleseler bende ektirmezdim internnete çok basit işlem diyorlar ama öyle değil ben 10 saat masadaydım büyük sabır istiyor birde dediğiniz gibi garanti değil tutmaması ayrı durum donör bölgenin mahvolması ayrı durum şansın varsa bu sıkıntılar olmaz verdiğin paradan bahsetmiyorum bile ona zaten hazırsın..
  • Merhabalar, Bende saç ekimimi istanbulda yaptırdım. düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. internetten bir çok yer araştırdım ve Gülten Hanımı buldum. Mega Hair Trans diye bir kliniği varmış.www.megahairtrans.com Kendisine ulaştım ve sıkıntılarımı anlattım. Sağolsun çok yardımcı oldu. Ve beni istanbula davet etti. en kısa sürede uçak biletimi alıp Gülten Hanımın yanına gittim havalanında çok iyi bir sekilde özel arabayla karsılandım. Gülten Hanımın yanına gittiğimde hersey çok güzeldi. analizlerim yapıldı ve saç ekim islemleri yapılmaya baslandı. tüm gün hastane geçti ama hiç sıkılmadım çünkü çok cana yakınlar. diğer bir güzel şeyde benim için bedava istanbul turu oldu. gülten hanımla birlikte gezdik yemek yedik çok güzel vakit geçirdik. sizlere de kesinlikle tavsiye ederim mutlaka görüşmelisiniz... 

Ekim olmadan önce ve sonraki hallerim aşağıdadır. İnanmayan arkadaşlar için...

en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Şu konuya, foruma yeni üye olup ilk mesajını buraya yazanlara izin verilmemesini adminlerden rica ediyorum. konuda o kadar sayfalarca yazı var reklamcılardan adam akıllı yazanları kaçırıyoruz bu ne reklam aşkıdır kardeşim. yeter milletin umutlarıyla oynadığınız gidin reklamınızı başka yerde yapın.

adminler bu olaya lütfen el atın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist322

ankara ilinde fehmi arman'a saç ekimi yaptıran var mı?

http://i.hizliresim.com/ZYpym3.jpg
    Ben pazartesi ektireceğim Fehmi Beye .Kendisinin yaptığı işleri gördüm.Face de.Babamın arkadaşı ektirdi kendisine.Onun tavsiyesi üzerine gittim ve 3 üne sözleştik.Kapora verdim.İlaçları aldım.Öncesi ve sonrasını paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

Merhaba

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 1 Ekim 2016; 23:57:24 >
  • 
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.