Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 26. gün resimlerim ekilen saçlarımın 3/1 lik kısmından fazlası dökülmüş halidir

• ekimin 26.günü ekilen sacların 3/1 lik kısmından fazlası dökülmüştür
    atmışıncı sayfada ekim öncesi halim mevcuttur saygılar

• tunaiso ekımı nerde yaptırdın?
  • tunaiso kac greftlik ekim yapıldıgını hangi merkezde kac tl ye maloldugunu da soyleyebilirmisin?
  • Esenler Ensar hastanesinde
    2950 greft ekildi 2.500,00 tl
    ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunaiso

Esenler Ensar hastanesinde
    2950 greft ekildi 2.500,00 tl
    ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim

ekim kalitesi icin şu an bi yorum yapılamaz 8-9 ay sonra degerlendirebiliriz ama enseden greft alınan yerler malesef cok belli oluyo ve oldukca seyrek duruyo.bu konuda siz bisey dediniz mi alın alabildiginiz kadar seyrelse de sorun deil gibi?
  • tunaiso kardeş ekimi doktormu yaptı adı neydi güzel görünüyor.birde ne kadar sürdü ekim hastane hakkında biraz bilgi verirmisin ilk görşmeye gitme yerinden başla mesela
  • merhaba arkadaşlar
    Bende uzun zamandan beri saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ve kafamda bazı Dr. vardı ancak burda yazılan yazılardan ve artık greft alımlarını micromotorla aldıklarını ögrentikten sonra vazgeçtim.

@Jiyan21 ben Hairline clinic ekim yaptırmayı düşünüyorum.
    Galiba sizin ekiminizi Dr. Özgür yapmıştı. HLC Dr. Özgür ayrı olarak 3 tane daha Dr. daha ekim yapıyor.
    Benim sorum mesela ben 3000 greft ektirmeyi düşünüyorum. Ekimi işlemini baştan sonuna kadar sadece bir Dr. mu gerçekleştiriyor yoksa yoksa dönüşümlü olarak mı ekim yapılıyor.
  • ......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 3 Ağustos 2011; 1:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

HLc klinik bu sitedeki arkadasların meshur etmesi sebebiyle eylul ayına kadar dolu ve euro kuru yuzde 25 arttıgı halde bi de insafsızca greft başına 0.5 euro zam yapmış durumda.o yüzden HLC den bikaç ay sonra müşteriye muhtaç hale gelip fiyatlarında indirim yapana kadar uzak durmanızı tavsiye ediyorum

bir Türkiye gerçegi
  • .................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 3 Ağustos 2011; 1:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

merhaba arkadaşlar
    Bende uzun zamandan beri saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ve kafamda bazı Dr. vardı ancak burda yazılan yazılardan ve artık greft alımlarını micromotorla aldıklarını ögrentikten sonra vazgeçtim.

@Jiyan21 ben Hairline clinic ekim yaptırmayı düşünüyorum.
    Galiba sizin ekiminizi Dr. Özgür yapmıştı. HLC Dr. Özgür ayrı olarak 3 tane daha Dr. daha ekim yapıyor.
    Benim sorum mesela ben 3000 greft ektirmeyi düşünüyorum. Ekimi işlemini baştan sonuna kadar sadece bir Dr. mu gerçekleştiriyor yoksa yoksa dönüşümlü olarak mı ekim yapılıyor.

slm kardeş benim saç ekimimi dr özgür bey yapmadı sadece alım işlemini yaptı ekimi ise diğer doktorlar yaptı ve hepside birbirinden iyi tabi bu benim fikrim soruna gelince kim ekecek dönüşümlü mü ekiyorlardiye sormuşsun dilediğin doktora ektirebilsin bunda bir sıkıntı olacağını zanetmiyorum
  • thealchemist ::: şuan yaz sezonu tam iş zamanları dolular ama bı kaç ay sonra normale döner fiyatlar canını sıkma yurt dışından gelenler bu seneyı mı buldu ya

bir yere de bağlı kalmayın.birde arkadaşlar mıcromotor olayına takılıp kalmışız neden ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

thealchemist ::: şuan yaz sezonu tam iş zamanları dolular ama bı kaç ay sonra normale döner fiyatlar canını sıkma yurt dışından gelenler bu seneyı mı buldu ya

bir yere de bağlı kalmayın.birde arkadaşlar mıcromotor olayına takılıp kalmışız neden ya ?

neden mikromotor olayına takıldıgımı anlatayım hocam.oncelikle turkiye haric hic bir avrupa ve amerika doktoru mikromotorla alım yapmıyor.herseyde oldugu gibi bu konuda da cabuk olsun pratik olsun diye bu tip icatları yapan bizim milletimiz nedense

bu forumda motorla sac aldıran kisilerin cogunda bir sikayet okuyabilirsin.o da ense kısmında uyusukluk 3 ay oldu hala gecmedi ve ensedeki saclarda seyrelme.simdi bi dusun 3-4 saatlik bi zaman diliminde enseye 4-5 bin kere matkap gibi bi aleti sokup cıkarırsan o ense yıpranmaz mı aylarca suren uyusukluk olmaz mı hırpalanmaz mı?

fue tekniginin fut tan pahalı ve zahmetli olmasının en buyuk espirisi zaten enseden sacları alma sekli.yoksa kanal acma ve ekme sekli aynı.tek tek el ile alınan jiyan_21 arkadasımız da belirtti ekimden sonra ensesi hic greft alınmamıs gibi durumda gorunus olarak ve zerre kadar agrım olmadı diyor

yoksa bence de rezalet bisey herkesin 1 gunde disini sıkıp kurtuldugu bi durumu 3-4 gun ustuste tekrar bastan yasamak.igneler kan saatlerce kıpırdamadan durup beklemek.bunların sonuca yansıyan bi farkı olmasa bunca millet enayi mi bir mesai saati harcamak ve 3-4 bin tl harcamak varken gunlerini verip 5-6 kati para harcasın
  • MICROMOTOR ILE HIZLI ALIM OLUYOR EWET AMA BUNU MUKEMMEL KULLANAN OPERASYONU KENDISI YAPAN 3 4 GUNDE EKEN DOKTORLARDA VAR.OPERASYONDAN ONCE DOKTORLA KONUSCAN ENSEMI SEYRELTME DIYE.VE AŞAMA AŞAMA EKTIRCEN.HLC EYLUL AYINDAN SONRA NORMALE DONER BENDE YAPTIRCAM AMA BU KONULAR KAFAMI COK KARISTIRIYOR DARMADUMAN OLDUM KENDIM ÖĞRETMENIM YAZ TATILINDE YAPTIRALIM DIYE BEKLEDIK AMA YANILMIŞIZ NE YAPACAZ ŞİMDI :((
  • Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu en önemli unsurun saç ekimi yaptıran kişilerle yüz yüze görüşmek olduğunu anladım.Ekimin yapıldığı yerden çok ekip önemli bence.Bir yakınımın arkadaşının ekim yaptırdığını duydum.Yaklaşık 6 ay olmuş.Tam benim adamım deyip irtibata geçtim.Kendisinden önce bir arkadaşının ektirdiğini,2.olarak kendisinin,sonrada ondan gören bir arkadaşının daha ektirdiğini söyledi.O kadar memnundu halinden.Ben de baya başarılı buldum.Ekimi yapan kişinin direk telefonunu verdi görüştüm.İyi bir ekipleri olduğunu ve 2 yerde birden çalıştıklarını söyledi.Bunlardan bir bahsi geçen BÇP yani Çağlayan PINAR'ın yeri.Bugün gittim hem ekim yapacak arkadaşla hem de Çağlayan Beyle tanıştım.Çağlayan bey sadece mekan sahibi.İşi yapan ekip.Ekibe güven duydum doğrusu.Öyle şatafatlı bir yer değil açıkça ama beni ilgilendiren işin kalitesi.Fiyatlarda uçuk değil.Ensem sağlam ,vertexte ve alında açılma var.Üstlerde de zayıflama var.Zayıflama olan bölgeye sıklaştırma yapılacak diğer yerlere ekim.Bir şey öğrendim ki cm ye 90 taneye kadar ekebiliyorlar.Seyrek olanların sorunu daha çok greft olmaması.Mecburen homojen dağıtıyorlar.PRP de yapacaklar.PRP ile cansız saçlarınız da canlanacak diyorlar.İşin bu kısmı kafamı kurcalamıyor değil ama yine de yarın akşam 17:00 de işlee başlayacaklar.Çok dolular,hemen olsun dediğim için geceye kalacağız yani.Umarım hayırlı olur.İşlem sonrasında fotoları ve deneyimimi paylaşırım.Memnun kalırsam (ki 6 ay alacak)herkese ekim yapan arkadaşın telini vereceğim ki emek verenler kazansın.Kimse 2-3 bin lira için kel dolaşmasın:)Herkese iyi akşamlar,sağlıcakla kalın,bana şans dileyin:)
  • quote:

HLc klinik bu sitedeki arkadasların meshur etmesi sebebiyle eylul ayına kadar dolu ve euro kuru yuzde 25 arttıgı halde bi de insafsızca greft başına 0.5 euro zam yapmış durumda.o yüzden HLC den bikaç ay sonra müşteriye muhtaç hale gelip fiyatlarında indirim yapana kadar uzak durmanızı tavsiye ediyorum

hlc klinik bu forumda meşhur yapılmadı adamlar zaten kendini ispatlamış kalitesi belli bir yer sadece bu forumdaki insanların öyle bir klinik oldugundan haberi olmuş oldu internette başka yabancı yerli forumlarda adı geçiyor yoksa geçen yılda önceki yıllarda yaz sezonu hep dolular onun dışında asmed ve derma plast var ve bu forumda konuşulmadı meşhur edilmedi? ama fiyat olarak hlc den daha pahalı saç ekim piyasasını donanımhaber belirlemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

MICROMOTOR ILE HIZLI ALIM OLUYOR EWET AMA BUNU MUKEMMEL KULLANAN OPERASYONU KENDISI YAPAN 3 4 GUNDE EKEN DOKTORLARDA VAR.OPERASYONDAN ONCE DOKTORLA KONUSCAN ENSEMI SEYRELTME DIYE.VE AŞAMA AŞAMA EKTIRCEN.HLC EYLUL AYINDAN SONRA NORMALE DONER BENDE YAPTIRCAM AMA BU KONULAR KAFAMI COK KARISTIRIYOR DARMADUMAN OLDUM KENDIM ÖĞRETMENIM YAZ TATILINDE YAPTIRALIM DIYE BEKLEDIK AMA YANILMIŞIZ NE YAPACAZ ŞİMDI :((

Sayın Hocam dikkat etmemiştim ben de öğretmenim ve yaz tatilinde bitsin istiyorum.O nedenle gözümü kararttım biraz.Normalde kışın yaptırmak daha mantıklı.Yaralar sıkıntı yaratmaz fazla.Neyse tekrar iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

hlc klinik bu forumda meşhur yapılmadı adamlar zaten kendini ispatlamış kalitesi belli bir yer sadece bu forumdaki insanların öyle bir klinik oldugundan haberi olmuş oldu internette başka yabancı yerli forumlarda adı geçiyor yoksa geçen yılda önceki yıllarda yaz sezonu hep dolular onun dışında asmed ve derma plast var ve bu forumda konuşulmadı meşhur edilmedi? ama fiyat olarak hlc den daha pahalı saç ekim piyasasını donanımhaber belirlemiyor

A380 kardeşim yorumun için sağol bir şeye değinmek istiyorum herkes kendisinden sorumludur burası bir paylaşım yeri ben söz verdim diye burdayım sonuç kötüde olsaydı ben yine burda olacaktım ve ben hiç bir şekilde kimse prim yapsın diye yorum yazmıyorum sadece gerçekleri dile getiriyorum.arkadaşlar şuna kesinlikle inanın bugün benim saçı iyi ekilmesiydi ve ben memnun olmasaydım bunu kesinlikle dile getirirdim ve her türlü kötülerdim burayı çünkü benim canım yandıysa başkasının canı yanmasın forumdaki eski mesajlarımda da dile getirmişim bunu... sizden ricam konuyu farklı yönleri çekmeyin
  • A380 SEN HLC NİN DERMA PLASTIN VE ASMED IN AVUKATI GIBISIN SANKI TURKIYEDE SADECE 3 MERKEZ YOK KALITELI EKEN
    ASMED OLSUN VE DERMA PLAST OLSUN BU ADAMLARIN DA ZAMANINDA DİKİŞ İPLİĞİ GİBİ SAÇ YAPTIKLARINA DİĞER FORUMLARDA ŞAHİT OLDUK HERKES KENDINI GELİŞTTIRDI HERKES GUNCELLEDI HERKES ÖĞRENDI ZAMANINDA MUTTALIP KESER DE KOTU EKTI KORAY ERDOĞANDA AMA ŞUANDA HERKES DOĞRUYU BULDU HLC GERCEKTEN KALITELI BIR YER HER TARAFTAN GREFT ALIYORLAR.SANIRIM BIZ TECRUBESISIZ.AMA GİDİP YUZYUZE KONUSUCAM.HEPSİYLE.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.