Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gecmis olsun sakiin!
    senin ön tarafina ekim olmadimi?
    sadece tepenemi ekim oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

ekim fotolarım

Selam arkadaşlar c.tesi sabahı bende ekimimi yaptırdım, bu güne kadar paylaşımlarıyla bize cesaret veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

Ekimim esteword altunizade şubesinin anlaşmalı oldugu memorial-ataşehirde gerçekleşti.

sabah 9 da altunizadede oldum, ödeme işlemimi yaptım, 6 taksite bölüyorlar ödemeyi K.kartında

onların aracıyla hastahaneye gittim saat 9 :50 de işlemim başladı.

gayet temiz ve nezih bir ortamdı. İlk önce ekim yapılacak alanı çizgi ile belirlediler, daha sonra da alım yapılacak alanı, ekimimde 4 kişi görev yaptı,

ilk olarak Aziz adlı arkadaş greftlerin alınacagı alana 50-75 civarı igne yaptı, igne hem batarken hemde sıvının yayılması anında acı veriyor yani 100-150 kere canınız yanıyor( bu acı diş çekilirken olan yapılan ignenin acısına benziyor ama daha hafif, yani korkulacak bişey yok dayanılmayacak bir acı değil) bu işlem sanırım 30 dk kadar sürdü ,daha sonra Seyhan hemşire hanım uyşma olduktan sonra greftleri çıkarmaya başladı işlem birbuçuk saat sürer dedi ama daha erken bittti, buna neden olarakta greftlerimin çok iyi olmasını çogunun 2-3 lü oldugunu greft aramasına gerek olmadıgından kısa sürdügünü söyledi, Seyhan hanım greftleri alırken Aziz Bey ve Tuba hanımda greftleri dizdiler,daha sonra kanaları açacak uzman geldi , tüm estedeki kanal açma işini tek başına bu arkadaş yapıyormuş 12:30 da kanallarım açılmış yemek yemiştim ekim işlemine Tuba ve Seyhan hanımlar başladı , saat 3 te işlemim bitmişti. ... şu ana kadar agrım sızım yok herşeyden memnunum, bandajımı bugün pazar olması nedeniyle kendim çıkardım , hiç problemsiz yarında ilk yıkama için gidecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: davulcum

gecmis olsun sakiin!
    senin ön tarafina ekim olmadimi?
    sadece tepenemi ekim oldu?

evet kardeş sadece tepe bölgesine ekim yapıldı , nette benim gibi dökülmesi olanların fotosu pek yok , Allah kısmet ederse ben paylaşacagım bundan sonra:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayıpşehir

reşat abi bence ii gidiyor 1,5 ay sonra bayağı bir netleşir heralde. Önceki fotolarda bayağı bir seyrek duruyordu şimdi gayet iyi.
    Bilgin senn durumun nedir dolgunlaştı mı saçlar ?

tşk kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_ -- 17 Temmuz 2011; 16:10:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juneight8

resim eklemeye çalıştım boyut büyük diyor.

50 kb a düşürdüm ben anca öyle yükledim
  • @Resat : Abi seninde yuzun guluyor artik masallah, umarim bundan sonra daha iyi olur. Konhair cok kotu diyenler vardi ama sanirim ön yargili davrandik. Genede ekim yapabiliyolarmis demekki. Zaten artik herkes ekim yapmasini ogrendi internet sayesinde. Tabi bazi yerler daha guzel ekiyor oda foyatina ve takimina bagli. Tekrar gecmis olsun Resat abi gule gule kullan. Artik sabahlari aynaya bakinca ömrüm den ömür gidiyor demiyorsundur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

@Resat : Abi seninde yuzun guluyor artik masallah, umarim bundan sonra daha iyi olur. Konhair cok kotu diyenler vardi ama sanirim ön yargili davrandik. Genede ekim yapabiliyolarmis demekki. Zaten artik herkes ekim yapmasini ogrendi internet sayesinde. Tabi bazi yerler daha guzel ekiyor oda foyatina ve takimina bagli. Tekrar gecmis olsun Resat abi gule gule kullan. Artik sabahlari aynaya bakinca ömrüm den ömür gidiyor demiyorsundur :)

janibol tşk ederim iyi güzel dileklerin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_ -- 17 Temmuz 2011; 15:32:12 >
  • resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_ -- 18 Temmuz 2011; 14:09:51 >
  • resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_ -- 18 Temmuz 2011; 14:09:23 >
  • İsteyenler için 3,5 ay sonrası fotoğrafım.

http://i54.tinypic.com/ixggvo.jpg
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: juneight8

resim eklemeye çalıştım boyut büyük diyor.

50 kb a düşürdüm ben anca öyle yükledim

nasıl düşürülüyor sakin anlatırmısın bende yapayım. veya bilen bir arkadaş anlatırsa iii olur.
  • quote:

quote:

ekim fotolarım

Selam arkadaşlar c.tesi sabahı bende ekimimi yaptırdım, bu güne kadar paylaşımlarıyla bize cesaret veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

Ekimim esteword altunizade şubesinin anlaşmalı oldugu memorial-ataşehirde gerçekleşti.

sabah 9 da altunizadede oldum, ödeme işlemimi yaptım, 6 taksite bölüyorlar ödemeyi K.kartında

onların aracıyla hastahaneye gittim saat 9 :50 de işlemim başladı.

gayet temiz ve nezih bir ortamdı. İlk önce ekim yapılacak alanı çizgi ile belirlediler, daha sonra da alım yapılacak alanı, ekimimde 4 kişi görev yaptı,

ilk olarak Aziz adlı arkadaş greftlerin alınacagı alana 50-75 civarı igne yaptı, igne hem batarken hemde sıvının yayılması anında acı veriyor yani 100-150 kere canınız yanıyor( bu acı diş çekilirken olan yapılan ignenin acısına benziyor ama daha hafif, yani korkulacak bişey yok dayanılmayacak bir acı değil) bu işlem sanırım 30 dk kadar sürdü ,daha sonra Seyhan hemşire hanım uyşma olduktan sonra greftleri çıkarmaya başladı işlem birbuçuk saat sürer dedi ama daha erken bittti, buna neden olarakta greftlerimin çok iyi olmasını çogunun 2-3 lü oldugunu greft aramasına gerek olmadıgından kısa sürdügünü söyledi, Seyhan hanım greftleri alırken Aziz Bey ve Tuba hanımda greftleri dizdiler,daha sonra kanaları açacak uzman geldi , tüm estedeki kanal açma işini tek başına bu arkadaş yapıyormuş 12:30 da kanallarım açılmış yemek yemiştim ekim işlemine Tuba ve Seyhan hanımlar başladı , saat 3 te işlemim bitmişti. ... şu ana kadar agrım sızım yok herşeyden memnunum, bandajımı bugün pazar olması nedeniyle kendim çıkardım , hiç problemsiz yarında ilk yıkama için gidecegim.

hayırlı olsun sakin, ne kadar ödedin operasyona.
    umarım istediğin, hayallerindeki gibi bir ekim olur.
    ben de 5 gün sonra ekim yaptırıyorum. tavsiyelerin neler. heyecan var mıydı sende?

reşat abinin de artık daha iyiye gidiyor gibi. haydı hayırlısı.

ben de haftaya
  • polariserol
    tşk
  • ekim yaptıracak arkadaşlara U harfi şeklinde satılan yastıklar var ondan almalarını tavsiye ediyorum carrefourda 10 tl ye satılıyor.
    Benim ekim bekledigimden kolay geçti, yani korkacak bişey yok darısı tüm arkadaşların başına!
  • quote:

ekim yaptıracak arkadaşlara U harfi şeklinde satılan yastıklar var ondan almalarını tavsiye ediyorum carrefourda 10 tl ye satılıyor.
    Benim ekim bekledigimden kolay geçti, yani korkacak bişey yok darısı tüm arkadaşların başına!

U derken seyehat yastıgı mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

ekim yaptıracak arkadaşlara U harfi şeklinde satılan yastıklar var ondan almalarını tavsiye ediyorum carrefourda 10 tl ye satılıyor.

U derken seyehat yastıgı mı oluyor?

evet
  • Sac nakili ( ekimi ) yaptiran kardeslerimiz ve abilerimiz lutfen yeni cekilmis resimlerinizi siteye eklermisiniz.

Aslinda herkes parca parca ekliyor ve yorumlarimizi ve Sac nakili yaptiricak arkadaslarada iyi ornek oluyor.

Fakat parca parca ekleyince hep geri sayfalara gidip karsilastirma yapiyoruz, bu yuzden kafada cok karisiyor ve bazende kim nerede ve ne zaman nakil yaptirdigini unutuyoruz.

Bu yuzden profilinizdeki Imzanizin altina resimlerinizi Link verirseniz cok iyi olur. Bu konuda en iyi MOY nickli arkadasimiz iyi dusunmus ve yapmis. Onun gibi Imzanizin altinda bilgileriniz ve resimlerinizin tamaminin linkini eklerseniz ve guncellerseniz cok tesekkur ederiz.

Bu konuyu baska bir arkadasimizda acmisti fakat cogu kimse yapmadi. 15 Dakikanizi ayirip lutfen yardimci olunuz.
  • uzun bir aradan sonra tüm forum üyelerine merhaba, saç ekimi yaptıralı 6,5 ay oldu çok güzel bir şekilde büyüme devam ediyor. eklediğim resimde de ne derecede olduğumu görebilirsiniz. 2900 greft yer ensar hastanesi. 2 aydırda minoxil %5 kullanıyorum. fotoları özellikle aynı yerde çektim ışık farkından dolayı öncesi ve sonrası farklı gözükebiliyor. yeni ektiren bazı arkadaşların yazılarını okudum sabırlı olmaları gerekiyor. Bende örnegin 6 aydan önce saç taranılacak kıvama gelmedi ama 6 aydan sonrada çok hızlı bir şekilde büyüme başladı. minoxil in büyük katkısı oldu halen kullanmaya devam ediyorum. bazı arkadaşlar mail atmışlar ve özelden pm yollamışlar ama cevap yazamadım kusura bakmasınlar hastane konusunda hamdi bey ve ekibine ben dahil 5 arkadaşım daha ektirdi çok şükür herkes memnun kaldı. moy a bazıları fazla yüklenmişler reklam mı yapıyorsun diye bunu anlamak çok kolay gitsinler hastaneye hepimizin fotoğrafları hamdi bey de mevcut öncesi ve sonrasını görsünler. Birileri gibi 4000-5000 tl ye ekim yapmıyor diye kimse kimseyi ezmeye çalışmasın lütfen bu forumun ve topic in kıymetini bilelim. biz ektirdiğimizde bu kadar kapsamlı bilgi alabilecegimiz bir yer yoktu o yüzden emek verenlere lütfen saygı duyalım ve birbirimizi kırmayalım...

Esenlikler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turksat_28 -- 17 Temmuz 2011; 23:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turksat_28

uzun bir aradan sonra tüm forum üyelerine merhaba, saç ekimi yaptıralı 6,5 ay oldu çok güzel bir şekilde büyüme devam ediyor. eklediğim resimde de ne derecede olduğumu görebilirsiniz. 2900 greft yer ensar hastanesi. 2 aydırda minoxil %5 kullanıyorum.

Gayet iyi görünüyor, bu arada ekim yapılan yerlerde kesin sonuç için 11-12 ay gibi zamanlar telaffuz ediliyor, ekiminin başarısız oldugunu düşünüp 2. ekimi düşünen arkadaşlar bence 2. ekim için bir yıl beklemeli.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.