Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nerede ektirdiniz acaba? fotograflardan o kadar da kötu gözukmuyor eskisine göre iyi hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

allah sabir versin kardes, ne diyecegimi bilemiyorum, senin ikinci ekiminin ne kadar oldu ? ondanda umut yok, ?

2 ay doldu hocam valla bnm hiç ümidim yok minoxilde kullanmıyorum kullansamda bi halta yaramıyor valla hüsran her türlü sözün bittiği yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

nerede ektirdiniz acaba? fotograflardan o kadar da kötu gözukmuyor eskisine göre iyi hatta.

BU RESIM REEL BI RESIM DEGIL TOPIKLI KARANLIKTA CEKILMIS BU RESIM BU FRUMDA KENDINI KANDIRANLRI TEMSILEN KOYDUM KARDEŞ

• Hayrullah senin saçlar ne zaman çıkmaya başlamıştı ve gözle görülür memnuniyetin ne zaman oldu bir de benim 90ıncı gün fptorafımı yorumlarsan sevinirim
  • bir saç ekim merkezi ile görüşmeye gittiğinizde karşınıza çıkan eğer bayan ise onun sexi ve hoş olmasının seçici bir kriter olduğunu düşünmüyorum bu herkese göre değiebilir......... ( eğer bu sexi hoş bayan kriterni alkolü kafaya göre yazdıysan o da hoşgörülecek bir durum değil.. ) saç ekim merkezinin geçmişi ve diplomaları sağlam demisiniz... bu diplomalarınından bir yada bir kaç tanesini bize örnek gösterirmisiniz... ekimciyim diyen bir çok kişiye fue kursu vermiş..kimmiş bu fue kursu verdiği kimseler ?? eğer varsa biz de faydalanalım bu merkeze yönelelim..buyrun siz dinliyoruz......cevap.....
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    dostum insallah ikinci seans da istedigin sonucu alirsin, biotin falan aliyormusun ? kimyasal birsey yok, zarari olmaz, kullan derim, bende kullandim,
  • winday W kullanıcısına yanıt
    hocam benimki ekimden 3 ay sonra cikmaya baslati, 1.1 bucuk ay mola verdi, cikmadi sonra devam cikti, 6,7 ayda bende cok memnun degildim, ama cansiz tüy gibi olan saclar kalinlasti güzel bir sonuc oldu,hocam gercek gözle gözükür sekilde memnuniyetim hic abartmiyorum 8-9 ayi buldu valla, ve bende adamlar bosuna demiyor 1 yillik bir sürec diye diyordum, ben sanliyim sükür istedigim gibi oldu, ayni yerde memnun olmiyan arkadaslarda var, savas 11 gibi, resimlerine bakdim, hayirli olsun, umarim gönlüne göre cikar insallah, sok dökülmede baya gitmis, hacam yorum yapmak icin cok erken, sana tavsiyem güneste 2 saatten fazla kalma, tam cikma zamaninda zarar verebilir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 10 Mart 2014; 1:11:45 >
  • hayrullah mercan H kullanıcısına yanıt
    sayın abıler ekımın 22 . gunundeyım dokulmeler bayagı cogaldı sızce bu normalmıiii biotın kullanıyorum baska bırsey kullanmıyorum
  • bence ayşegül felan hikaye arkadasın dedigi gibi 3 arkadas ayrı ayrı kısılere ektirdik biri aysegüldü berbar ben bakırköy yaşar hastanesinde ektirdim hair estetik diye bir yer engin bey var saç ekim uzmöanı 4000 greft saç ekt yanık bölgeye gayet başarılı şiddetle tavsiye ederim. dönörler saç kökleri mukemmel hiç fire vermeden başarıya ulaştim emegi gecen herkese teşşekürümü sunuyorum faydalarını gördüğüm içinde sizelere tavsiye ediyorum
  • brk.pianocu B kullanıcısına yanıt
    resimlerine bakdim, hayirli olsun , sac cizgin güzel olmus, tepe bölgesine ekim olmamis, ikinci bir seans mi düsünüyorsunuz ? hocam ilk 15 günden sonra sok dökülme baslar gayet normal, ama sen fazla elini sürtme kendi dökülsün, sok dökülmeden sonra bir kac ay aynaya´bakma, , saclar cikana kadar,
  • brk.pianocu B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bitine erken başladın bence şok dökülme bitene kadar hiç bir şey kullanmasaydın keşke şöyle düşün okuma yazma öğrenmeye çalışan bir öğrenciye bir taraftan da İngilizce öğretmeye kalkıyorsun saç grefti ekildiği yere uyum sağlamaya tutanmaya çalışırken sen bir taraftan kalınlaş kaliteni arttır diyorsun
  • quote:

sen ve gok66 ya cok resul yamanin reklamini yapiyorsunuz dediler, ey millet görün kim reklamci, birileri cikip reklamci diye iftira attilar adamlar aylarca kendini savunmak zorunda kaldi reklamci degiliz diye bazilari inanmadi, bakin delikanli gibi nasil yaziyorlar saclarin iyi cikmadigina memnun olmadiklarina, bu kadar iftira atanlar utanir umarim, yemin ediyorum ben esteworld icin yazardim aynisini ama sonuc ortada nerdeyse 10 yas genclestim, simdi bana reklamcisin diyenleri memnun etmek icin göz göre bana hayatimin iyiligini yapmis doktoru mu kötüleyim,

Resimlerini nerden görebiliriz?

Ben mobilden giriyorum profilinde bulamadım da.
    Karşılaştırmak isterdim. Kaç Greft bu arada?

Teşekkürler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osaosa -- 10 Mart 2014; 3:44:40 >
  • goldheart G kullanıcısına yanıt
    bizden şüphelendinmi la şüphelenecek bizimi buldun sende dünya kadar dolandırıcı buralardayken :))

neyse şöyle diyeyim sol taraftaki arkadaş bu yazılardan iki ay sonra kadar daha bekledi yani 8 ay sonra tekrar piyasaya çıktı ve saçının gelişmediğini parasını isteyeceğini yazdı ondan sonrada bir daha ortalıkta görünmedi muhtemelen ayşegülden parasını aldı.

bana gelince 2.ayda saçlarım sarı tüyler halinde çıktı çıkış şimdiye kadar devam etmeliydi ve simsiyah bir görünümüm olmalıydı çünkü saçlarım ilaçalrında etkisiyle çok erken çıkmıştı fakat ilaçları 3 ay önce bıraktığımdan saçalrımında gelişimi durdu ve bu son bir aydır aşırı dökülmeye geçmiş durumda şu anda bu fotodakinden dahada seyrekleşti saçım tam kel olmaktan korkuyorum şu an

neyse umarım senin ve ayşegülün dediği olur ve saçlarımdan bir mucize çıkar ama adım gibi eminim 3 yıllık tecrübelere dayanarak söylüyorumki bu saç çıkmaz artık çıkan saçlarda ilaçlarla çıktı,4500 greft ziyan oldu gitti kısacası bundan eminim ve her iddiasınada varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 10 Mart 2014; 2:28:52 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osaosa -- 10 Mart 2014; 3:45:00 >
  • Saç ekiminden çok iyi anladığını iddia eden kişi,Gülten Ünveren'i araştırın,kaç yıldır bu işi yapıyor,diplomaları falan diye bahseiyor.Piyasadaki fabrikasyon bir şekilde çalışan ekimcilerden biridir bana göre.Uzak durun bence.Greftlerinize yazık olur sonra.Daha önce onunla ilgili şikayetleri okumuştum,saç ekiminden memnun kalmayan kişiler durumu izah etmeye gittiklerinde,cevabı aynen şu olmuş:Biz artık senin saçını eken doktorla çalışmıyoruz.Verdiği cevap bile çok şeyi anlatıyor.Ülkemizde saç ekimindeki büyük pastayı görmüş ve bu pastadan bir iki doktor yanına alarak büyük bir pay almaya çalışan saç ekimi koordinatörü(ne demekse).Bazen televizyonlara çıkar,konuşmayı bile kendi yapar,doktoru kim necidir bilinmez.Demek ki kendisinin ikna gücünün daha yüksek olduğunu düşünüyor.
  • quote:

dostum insallah ikinci seans da istedigin sonucu alirsin, biotin falan aliyormusun ? kimyasal birsey yok, zarari olmaz, kullan derim, bende kullandim,

biotin ilk 4 ay kullandım oda bi cacığa yaramadı bol bol iştah açıyor hocam ne bilim bakalım ama ümitsizim artık...
  • SLM ARKAŞLAR aranıza yeni katıldım bende saç ektirmeyi düşünüyroum ama çok kararsız kaldım bir cok yerle görüştüm ama hepsi en iyisi biziz diyorlar bi türlü karar veremedim .
  • Reciproc kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim iyi düşüncelerin için yoğunluk olarak gayet memnunum daha alttan geliyor bakalım ne kadar daha sürecek:))
  • 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunes1970 -- 10 Mart 2014; 16:19:42 >
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.